User Tag List

Sayfa 1/3 123 SonSon
45 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Astra Bertone Sorgulama

ErayCerit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Astra Bertone Sorgulama

Abilerim genelde fantastik araçlar sorguluyorum belki farkındasınızdır ama bu aracı cidden çok beğendim Allah kısmet ederse p.tesi günü konyaya gidecem.Sizin yorumlarınız nedir araç için ? yakıtı,kronik sorunları,harttop'u bulunurmu falan.

Opel Astra 1.6 Cabrio 2002 Model 23.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Turuncu renk - 102916202

Şimdiden teşekkür ederim

ta_one - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne sen sordun nede ben cvpladım bulasma kardesım ...yorgun arac

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ta_one Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne sen sordun nede ben cvpladım bulasma kardesım ...yorgun arac
    parasına göre normal gibi Yazan rakamdan çok aşşağı alıyorum bunu da belirteyim.Uzun ömürlü binmeyi planladığım bir araba. 3-4 sene sonra da 18-19a gitsin yeter.

CasabLanca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    coupe düşünürsen ben satıyorum, bir araca kapora verdim fiyattada güzellik yaparım
    http://www.techturkey.com/forum/otom...-16-lpgli.html

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben coupe derım.Cabrıo cok yorgun duruyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CasabLanca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    coupe düşünürsen ben satıyorum, bir araca kapora verdim fiyattada güzellik yaparım
    http://www.techturkey.com/forum/otom...-16-lpgli.html
    teşekkür ederim,aracı takasla alacaz ve cabrio düşünüyorum

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sol arka çamurlukta bertone nin b logosu yok, ön tampon boyalı ve orjinal lipi yok, Kaputtaki ızgara bertone ızgarası değil, astra g ızgarası, bagajdaki yazıları yok (büyük ihtimal boyalıdır), araç zaten yorgun görünüyor. Kısacası bence Coupelere bakın.

Ben henüz bunların hardtop larını görmedim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Met Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sol arka çamurlukta bertone nin b logosu yok, ön tampon boyalı ve orjinal lipi yok, Kaputtaki ızgara bertone ızgarası değil, astra g ızgarası, bagajdaki yazıları yok (büyük ihtimal boyalıdır), araç zaten yorgun görünüyor. Kısacası bence Coupelere bakın.

Ben henüz bunların hardtop larını görmedim.
    aracın expertiz raporunu faxladılar bugün ( ben gittiğimde yine de bir servise gösterecem tabiki ) değişeni yok aracın ama komple boyalı.Benim için önemli olan motoru ve yürüyen aksamı (kaporta her türlü toplanır ) daha önce bir opel kullanmadım ve opel motorları hakkında bilgiye sahip değilim. Yakıtı nedir,sorunlu bir motormudur vs. vs. gibilerinden şeyleri merak ediyorum sadece İşin açığı Komple boyalı bir S40'a biniyorum 2003 ve çok sıkıldım (piyasası boyalı olduğundan dolayı 17-18K civarı ) Takas olacak ve uzun vadeli bineceğim için yıllar sonra bu paralara satsam yeter bana

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vectra c kasa kullandık 6 sene 1.6 motor. ve bır kez tamırcıye gıttıgımızı hatırlamam.ecotec motor. he yurumez orası ayrı. ama bı sorunu oldugunu duymadım. motordan yana korkunuz olmasın. ama coupesı daha yakışıklı + olarak kışa gırıyoruz bunu da on planda tutmanızda fayda var.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bizde de 1.6 coupe var. Şöyle söyliyim çok sıkıştırmaya gelmiyor. Motor yaptırdık.
    Normal şartlarda motoru sıkıntılı değildir (2.2 leri hariç) bizim yaptığımız gibi hayvanca sıkıştırırsan motor yaparsın.
    Parçası ne pahalıdır ne ucuzdur. Yakıtı da üzmez astra g ile hemen hemen aynı.
    Ancak yine söyliyim ben olsam coupe almaya çalışırdım. Elinizdeki aracı satıp coupe almaya bakın derim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vectra c kasa kullandık 6 sene 1.6 motor. ve bır kez tamırcıye gıttıgımızı hatırlamam.ecotec motor. he yurumez orası ayrı. ama bı sorunu oldugunu duymadım. motordan yana korkunuz olmasın. ama coupesı daha yakışıklı + olarak kışa gırıyoruz bunu da on planda tutmanızda fayda var.
    benzinde yakıtı nedir ş.içi ? Kapalı bir garajım yok,tentesinde bir sıkıntı yokmuş su alma gibi ama uzun vadede öyle bir şaka yaparmı bize ? yaparsa eğer maliyeti ne olur bilginiz varmı ? Ve en can alıcı soru=parça fiyatları nedir ***** öğrencilik

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bizde de 1.6 coupe var. Şöyle söyliyim çok sıkıştırmaya gelmiyor. Motor yaptırdık.
    Normal şartlarda motoru sıkıntılı değildir (2.2 leri hariç) bizim yaptığımız gibi hayvanca sıkıştırırsan motor yaparsın.
    Parçası ne pahalıdır ne ucuzdur. Yakıtı da üzmez astra g ile hemen hemen aynı.
    Ancak yine söyliyim ben olsam coupe almaya çalışırdım. Elinizdeki aracı satıp coupe almaya bakın derim.
    ahh abim öyle bir ülkede yaşıyoruz ki,güneş yanıklarından dolayı boyattık aracı resimleri expertizi vs. herşeyi mevcut arayan geri kapatıyor boyayı duyunca 7-8 aydır ilanda bakmaya gelen 3-5 kişi anca oldu Satmayı ben de çok istiyorum ama olmayınca takasta değerlendirelim dedik biz de

Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ErayCerit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahh abim öyle bir ülkede yaşıyoruz ki,güneş yanıklarından dolayı boyattık aracı resimleri expertizi vs. herşeyi mevcut arayan geri kapatıyor boyayı duyunca 7-8 aydır ilanda bakmaya gelen 3-5 kişi anca oldu Satmayı ben de çok istiyorum ama olmayınca takasta değerlendirelim dedik biz de
    E aynı şekilde bu aracı alırsan da başına gelicek. Yerinizde olsam s40 ı allar pullar satarım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kardesım aıle arabasıydı. 6 senede 47 bın km yaptık 2 gune de satıldı 25.500 e ıyı yakan bı motordu. 4-5 sene oncesı benzınıyle 35 40 krs yakıyordu. agır kasa çünkü 1300 kg araba. kı kaldı kı bu hardtop astra kac kg dır kım bılır. yol yakınken vazgec. cabrıo ıstıyosan gıt 8-10 lıraya mk1 golf cabby al . restore et. cabrıoya bındım dersın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E aynı şekilde bu aracı alırsan da başına gelicek. Yerinizde olsam s40 ı allar pullar satarım.
    Boyası dışında mükemmel temizlikte bir araba.Yaşına rağmen en ufak bir tıkırtı duyamazsın,döşemesi olsun,dashboard falan olsun ciddi anlamda yıpranmamış hor kullanılmamış araba fakat boya bizi bitirdi Asla boyaya takılan biri değilim ama bulunduğumuz memlekette malesef boya aracı bitiriyor.

Kardesım aıle arabasıydı. 6 senede 47 bın km yaptık 2 gune de satıldı 25.500 e ıyı yakan bı motordu. 4-5 sene oncesı benzınıyle 35 40 krs yakıyordu. agır kasa çünkü 1300 kg araba. kı kaldı kı bu hardtop astra kac kg dır kım bılır. yol yakınken vazgec. cabrıo ıstıyosan gıt 8-10 lıraya mk1 golf cabby al . restore et. cabrıoya bındım dersın
    Vallahi bu yorumdan sonra tüm hevesim kaçtı açıkcası :/ Takas başa baş gerçekleşecek ve bu aracı ben ilerde 18.000'e satsam bile zararım olmayacak çünkü benim arabama boyasından dolayı 17leri zor veriyorlar. Mantıklı düşününce parasal yönden güzel bir takas gibi görünüyor ama yinede bilemedim şimdi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Satmaya bak. 1-2 aşağı ver bişey olmaz.Parayı cebıne koydun mu her turlu bulursun alınacak bır araba.Astra gsı bak 94-95 model. has 94 olsun sfı motor. tamamdır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Satmaya bak. 1-2 aşağı ver bişey olmaz.Parayı cebıne koydun mu her turlu bulursun alınacak bır araba.Astra gsı bak 94-95 model. has 94 olsun sfı motor. tamamdır
    açıkcası opel düşündüğüm bir araç değildi,gelen takastan dolayı almaya karar verdim ve yılın 6 ayı yaz olması (adanada) ve sıcak havalarda cabrio araç güzel olur düşüncesiyle heveslendim. 2000 model altı da düşünmüyorum pek Bu paralara dizel fiesta falan ilaç gibi olurdu ama NİSAN ayından beri ilanda olan aracımı satamadığımdan dolayı çok sıkılmış durumdayım ve artık ne olursa olsun farklı bir arabaya binmeyi istiyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Galerı ? almıyor mu ? ölü fıyata alır gerçi..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Galerı ? almıyor mu ? ölü fıyata alır gerçi..
    15.000 tl. Helalindenmiş

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)