User Tag List

Sayfa 290/366 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340 ... SonSon
6940 sonuçtan 5.492 ile 5.510 arası

Konu: GTi - VTS Sorgulamaları

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Varmıdır bilgisi olan ? Veya düşünceleriniz ?
    Cookies and JavaScript support required

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı jokey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zamanında bu arabaların bu kadar değerleneceğini bilseydik eminim ki hepimiz ikişer içer tane alıp garajda saklardık En az 1 sene binme konusunda sana katılıyorum. zaten piyasadaki temiz arabalar sayılı. Okmeydanı civarında siyah 2001 model bir 106 var. sahibi ısrarla satmıyor. Piyasaya düşmüş bir araç olduğunu sanmıyorum zira forumda hiç rastlamadım. Umarım o satar, yoksa kaç tane kaldı ki temiz 106. Samet'in UU 106 da hoş bir araç. 1-2 kere trafikte gördüm denk geldi diri duruyor

Merhaba jokey, Okmeydanı' ndaki aracın sahibi benim. Evet piyasaya düşmemiş, ilk sahibinden bir arkadaşım aracılığı ile alınmış bir araç. Bende sizin gibi düşündüğüm için gözüm gibi bakıyorum. Bazen belirti olmamasına rağmen sırf kıllandığım için parça değiştirdiğim bile oluyor. 2000 yılında aldığım ilk 106 ım dan sonra bu 3. 106 ım. Satma konusu aklımda yok şu anda. Kısmet diyelim

Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    27-28 e zaman yok diye boncuk araba aldiginizi sanarsiniz. Herseyi gectim performans arabasi ve alan anasini bellemeden birakmiyor 2000 model x bir aractan en az 10 katt daha fazla metal yorgunlugu vardir bu aracin
    Alacagin araca 30 da olsa 35 de olsa kenarda 3-5 bin tl paran olcak ister haftasonu bin ister kapisini ac bin sonra in.
    Bu araba maalesef boyle bir araba. Seviyormuyum? Asigim tekrar alirmiyim? İlerleyen zamanlarda neden olmasin kasasi duzgun motoru bitik bulurum belki denk gelir
    106 ayri bir dunya benim gozumde. Bazen UU ya biniyorum oha diorum yillarca bu arabaya nasil binmisim. Ama o icini. Kokusu ferahligi sesi beni benden aliyor
    Merhaba PiscocuK,

Sizinle EN nin farları için konuşmuştuk belki hatırlarsınız. Bu konuda ki yazılarınızı okudum. Bazı düşüncelerinize cevabın nacizhane yazmak isterim.
    - Tüm 106 ların anası bellenmiştir diyorsunuz. Bellenmemiş bir sürü 106 var.
    - Metal yorgunluğu konusu tamamen kullanım ve aracın başından geçenler ile ilgili.
    - Masraf konusunda size katılıyorum. En yüksek paraya satılan, en temiz diye lanse edilen araçlarda bile bir sürü masraf çıkma olasılığı yüksek. Alım satım yapanları hiç söylemiyorum bile. Al boya sat ( kordon güzelleri ) Ama bu durum her araç için geçerli sadece 106 için değil. BMW ve Honda fiyatlarına hatırlatırım.
    - 15 liraya alacağınız 106 yı 15 lira harcayarak biblo, boncuk, evladiyelik vs. hale getiremezsiniz. Hiç kaza yapmamış, yapsa da çok hafif yapmış ve çok iyi onarılmış, kasası çok düzgün, eziksiz, çürüksüz ve hatasız bir araç bulacaksınız. Bulduğunuz aracın bütün mekanik ve iç ve trim aksamı bitik olacak. ( 15 liraya öyle olmalı ) 5 liraya hadi mevcut motoru standart parçalar ile ( piston forget olsun ) topladınız. 1 lira da tesisat dediniz, 6000 lira. Şu anda 21000 olduk. Elde kalan 9000 ile bu aracın geri kalan tüm mekanik, iç, trim, kaporta ve boya işlerini yaptırabilen ve aracım boncuk oldu diyen var ise gerçekten görmek isterim.

Lütfen bu yazdıklarımı sataşma vs olarak algılamayın. Araç zaten erişilebilir durumda ( fiyatı olarak ) olduğu için 150 kez el değiştiriyor. Her alan gazlayıp daha yüksek fiyata satmanın peşine düşüyor. Bu işi hakkıyla yapan kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Demek istediğim nacizhane birkaç araç yapmış biri olarak 15 alır 15 harcar biblo yaparım neden 30-35k vereyim ki mantığı çok yanlış. İnsanları yanlış yönlendirmemek gerek.

Saygı ve sevgilerimle.

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı evrendogu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba jokey, Okmeydanı' ndaki aracın sahibi benim. Evet piyasaya düşmemiş, ilk sahibinden bir arkadaşım aracılığı ile alınmış bir araç. Bende sizin gibi düşündüğüm için gözüm gibi bakıyorum. Bazen belirti olmamasına rağmen sırf kıllandığım için parça değiştirdiğim bile oluyor. 2000 yılında aldığım ilk 106 ım dan sonra bu 3. 106 ım. Satma konusu aklımda yok şu anda. Kısmet diyelim

Merhaba PiscocuK,

Sizinle EN nin farları için konuşmuştuk belki hatırlarsınız. Bu konuda ki yazılarınızı okudum. Bazı düşüncelerinize cevabın nacizhane yazmak isterim.
    - Metal yorgunluğu konusu tamamen kullanım ve aracın başından geçenler ile ilgili.
    - Masraf konusunda size katılıyorum. En yüksek paraya satılan, en temiz diye lanse edilen araçlarda bile bir sürü masraf çıkma olasılığı yüksek. Alım satım yapanları hiç söylemiyorum bile. Al boya sat ( kordon güzelleri ) Ama bu durum her araç için geçerli sadece 106 için değil. BMW ve Honda fiyatlarına hatırlatırım.
    - 15 liraya alacağınız 106 yı 15 lira harcayarak biblo, boncuk, evladiyelik vs. hale getiremezsiniz. Hiç kaza yapmamış, yapsa da çok hafif yapmış ve çok iyi onarılmış, kasası çok düzgün, eziksiz, çürüksüz ve hatasız bir araç bulacaksınız. Bulduğunuz aracın bütün mekanik ve iç ve trim aksamı bitik olacak. ( 15 liraya öyle olmalı ) 5 liraya hadi mevcut motoru standart parçalar ile ( piston forget olsun ) topladınız. 1 lira da tesisat dediniz, 6000 lira. Şu anda 21000 olduk. Elde kalan 9000 ile bu aracın geri kalan tüm mekanik, iç, trim, kaporta ve boya işlerini yaptırabilen ve aracım boncuk oldu diyen var ise gerçekten görmek isterim.

Lütfen bu yazdıklarımı sataşma vs olarak algılamayın. Araç zaten erişilebilir durumda ( fiyatı olarak ) olduğu için 150 kez el değiştiriyor. Her alan gazlayıp daha yüksek fiyata satmanın peşine düşüyor. Bu işi hakkıyla yapan kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Demek istediğim nacizhane birkaç araç yapmış biri olarak 15 alır 15 harcar biblo yaparım neden 30-35k vereyim ki mantığı çok yanlış. İnsanları yanlış yönlendirmemek gerek.

Saygı ve sevgilerimle.
    Selam

Farlar için bir çok kişi ile konuştuğum için hatırlayamadım kusura bakma

Tüm 106 ların anası bellenmiş cümlesi ile başlayalım? bu cümleyi tam olarak aynı senin yazdığın şekilde nerede belirtmişim kaldı ki son cümlende 150 kez el değiştiriyor alan gazlayıp daha yüksek fiyata satmanın peşine düşüyor diye kendiniz belirtmişsiniz
    Metal yorgunluğu yaş itibari ile olur ve kullanım bunun süresini etkiler sonucu değiştirmez
    Fiyat konusunda çok yorum yapmak istemiyorum dediğin gibi her markanın fanı ve alıcısı olduğu için kimisi motor yükler satar kimisi macun güzeli yaparak satar
    herkesin
    15 liralık bir 106 vardı evet çalışan yürüyen kasası düzgün bir çok şeyi yeni yapılmış ve piyasadaki kazasız denilen bir çok araçtan kat kat daha güzeldi. ikimizin de 500 TL lik inadı yüzünden aracı alamadım ve alsam bana göre 15 e dolu dolu istediğim hale istediğim şekilde gelirdi.zevkler ve renkler diyelim bunada veya kullanım amacı. 15 liraya arada çok güzel onarımlık araçlar denk geliyor biraz araştırmak gerekli.5 liraya stock motor işi biraz pahallı 7-8 liralara en dolu şekilde magic zaten motor toplama işi yapıyor ki tek tek parça sayımına girmek istemiyorum

ilk cümlemde de belirttiğim gibi araç performans arabası ve alan anasını bellemeden bırakmıyor.Yani sizin "Araç zaten erişilebilir durumda ( fiyatı olarak ) olduğu için 150 kez el değiştiriyor. Her alan gazlayıp daha yüksek fiyata satmanın peşine düşüyor" yorumunuz ile benimki örtüşüyor.Ben insanları yanlış yönlendirdim diyelim alacağı 30-35 lik araç içinde yine söylüyorum kenarda 3-5 i olmalı.

Saygı bizden iyi günler.
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence ikiniz de aynı şeyleri konuşmuşsunuz sadece farklı bakış açısı ile değerlendirmişsiniz. Koşturulmayan samanlıktaki iğne misali bakılan 106ların fiyatlarının ne olduğunu hepimiz hem fikiriz değil mi ? şasesi ok gibi olan 106 bir talihsizlik sonucu motor yedi ve adamın parası olmadığı için hemen elinden çıkarttı. Yeni alan adam sandık motoru koydu ve şuan evladiyelik gözüyle biniyor. Bence motorun muamma olmasındansa tertemiz sıfır motor koyar içinde ne olduğunu bilirim. Bu daha mantıklı şu dönemde. çünkü 180bini geçen 106 yok. 190 binde 3 önceki sahibine sattığımız 106 şuan 145 binde satılıktı.

canozgur106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Emre burda acımasız konuşmuşsun açıkcası kendi 106nı ilk ilana koyduğun günü hatırlıyorum 35bin tl idi yanılmıyorsam sen toplamış masraf etmiş olabilirsin ama hala beğendiğin bir gün alabileceğin bir araç olduğunu düşünürsek çokda yerden yere vurmanın alemi yok..Seninle Burağın aracı için bir telefon konuşmasıda yapmıştık hatırlarsan güzel bir 106nın onun istediği rakama alıcı bulabileceği fikrinde buluşmuştuk..İyisi ile kötüsünü ayırt edebilmek gerekli diye düşünüyorum..
    ALLAH VAR GAM YOK..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı canozgur106 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emre burda acımasız konuşmuşsun açıkcası kendi 106nı ilk ilana koyduğun günü hatırlıyorum 35bin tl idi yanılmıyorsam sen toplamış masraf etmiş olabilirsin ama hala beğendiğin bir gün alabileceğin bir araç olduğunu düşünürsek çokda yerden yere vurmanın alemi yok..Seninle Burağın aracı için bir telefon konuşmasıda yapmıştık hatırlarsan güzel bir 106nın onun istediği rakama alıcı bulabileceği fikrinde buluşmuştuk..İyisi ile kötüsünü ayırt edebilmek gerekli diye düşünüyorum..
    Yanılıyorsun Can ben hiç 35 den ilan açmadım.Ben 106 yı yerden yere vurmuyorum ki vurmam da sadece hangi araç olursa olsun alındığında masraf çıkartacak bir araç olduğunu söylüyorum.Yine kendimce güzel bulduğum bir araç denk gelse alırım.kokusu yeter farenin Sametin ki saolsun arada tedavi ediyor.Sonuçta adam bilmediği kendince temiz boncuk dediği aracına 40 da istiyor 50 de.Benim anlatmak istediğim o değildi sanırım yanlış anlaşıldı.Ben aracımı istediğim paraya sattım ama parça parça gitti.

canozgur106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanılıyorsun Can ben hiç 35 den ilan açmadım.Ben 106 yı yerden yere vurmuyorum ki vurmam da sadece hangi araç olursa olsun alındığında masraf çıkartacak bir araç olduğunu söylüyorum.Yine kendimce güzel bulduğum bir araç denk gelse alırım.kokusu yeter farenin Sametin ki saolsun arada tedavi ediyor.Sonuçta adam bilmediği kendince temiz boncuk dediği aracına 40 da istiyor 50 de.Benim anlatmak istediğim o değildi sanırım yanlış anlaşıldı.Ben aracımı istediğim paraya sattım ama parça parça gitti.
    Söylediklerin akla mantığa yatar şeyler bu konuda itirazım yok ancak piyasanın yükselmesi kupon araçlara özgü bir durum değil 4 kapı araçların fiyatlarıda hızlıca artmış durumda her araç üzerine koydu kupon araçların göz önünde bulunması ve arz talep ilişkisinin getirdiği caziplikle alıcı bulması sebebiyle hızlı el değiştirmesi sayesinde göze batar oldular Seninde söylediğin gibi kazalı boyalı ve extrası olmayan araçların boncuk bebek tabirleriyle insanlara satılması benide rahatsız ediyor.Belki yüksek imkanlara sahip olsaydım bende sadece kasa alıp Nug-Ng ayarında bir 106 yapar o heyecanı tatmak için uğraşırdım..Aldığım günden bu güne kadar 106 ile ilgili tek öğrendiğim şey efsane olmayı hakettiğidir...
    ALLAH VAR GAM YOK..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    efsane konusu tartışmaya dahi açık değil.106 başka bişi
    bugün bu kasanın ufak dokunuşlarla sıfırını çıkartsınlar ilk sırada benim adım olur emin ol
    valla son araba olsaydı bende dediğin şekilde yapacaktım kısmet değilmiş

jokey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı evrendogu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Merhaba PiscocuK,

Saygı ve sevgilerimle.
    Üstad selamlar.

Camına kartvizitini iliştiren, sonrasında benzinlikte yakalayan ve daha geçen hafta yine ssk nın orda yanına yanaşıp sat sat diye taciz eden jokey benim valla ne diyim ki, zaten satmaya karar verirsen benden başkasına vermezsin diye düşünüyorum
    98 106 GTI 34 TJ 1247

SametYkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı jokey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstad selamlar.

Camına kartvizitini iliştiren, sonrasında benzinlikte yakalayan ve daha geçen hafta yine ssk nın orda yanına yanaşıp sat sat diye taciz eden jokey benim valla ne diyim ki, zaten satmaya karar verirsen benden başkasına vermezsin diye düşünüyorum

Hangi araç için konuşuyoruz
    41 UU 106 Peugeot 106 gti 2001
    34 YKN 76 Citroen c3 2010
    34 YKN 89 Vw Transporter T5 2005

jokey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SametYkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi araç için konuşuyoruz
    34 UF 1620 dostum
    98 106 GTI 34 TJ 1247

İlker BAYIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar 34 VE 5931 Citroen Saxo VTS 1.6 16v 2000 model Mk1 bu araç hakkında bilgisi olan varmı dır...

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

İlker BAYIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar 34 BF 9622 subaru wrx ' i ve 34 VE 5931 Citroen saxo vts ' in geçmişini bilen ve tanıyanlar varmı??? acil acil acil...

Samet25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

arkadaşlar araç hakkında bilgisi olan var mı? Acill !!!
    34MMC77 Leon Cupra Stg5
    41AR447 Polo GTI Stg3+
    34LM818 E34 M52B28

Turboğuz54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Samet25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

arkadaşlar araç hakkında bilgisi olan var mı? Acill !!!
    Bilgim yok ama cıtalı modeli olup cıtayı iptal eden 106 dan hep uzak durmuşumdur yinede yakınsanız bi bakın
    SAPANCA AUTO CLUB

CRM PERFORMANCE

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araba bayagı bi karma olmuş 97 model de dreksiyon airbag varmıydı? Koltuklarının da kırmızı dosemeli olmasi gerekiyor diye biliyorum. Ama motor ve kaporta hakkinda bilgim yok.

özcan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araçta görünen çıta iptali ve tavanda anteni göremedim ben direksiyon ve koltuklar normal benim bildiğim
    www.kaymaz.com.tr

"Bir saniyesine bile hükmedemediğimiz bir hayat için bu kadar fırıldak olmanın alemi yok"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)