User Tag List

Sayfa 311/366 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361 ... SonSon
6940 sonuçtan 5.891 ile 5.909 arası

Konu: GTi - VTS Sorgulamaları

DRIVE34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırdır dostum sıkıntınmı var almıyacağın arabanın üstünden boş boş polemik yapıyorsun burada . bi sıkıntınmı varki üstüne alınıyorsun yazılan herşeyi . ben seni tanımıyorum ismini vererek adam deilmisinmi dedik hayırdır, sende beni tanımadan burda altı boş imalar yapma ..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DRIVE34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı açıklamayı sizede açıklayım neden boyle oldu ; 2010'da boyasız yada lokal boyalı bir 106 18-20bin civarıydı ben o sene 2003 düzgün typerı 32bine almıştım . şimdi o aynı typerlara bugün güncel almak istedik 65 binden bi lira aşağı vermediler.. demekki neymiş bu piyasayı ilk başta s2000 alıp satan çakallar bu hale getirdi sonra typerlara el attılar ensonda tüm civic 4 kapılara dadandılar .. ben şimdi typer alamıyosam 45-50'e düzgün bi araba ,, yanlış anlamayında ilk sahibinden 15 yıl bekleyip aldığım boyasız 106yıda 30 bine vermem . beni millet bağlamaz ben düzgün adamım beni bilen bilir kimin nasıl araba sattığı beni bağlamaz . ben benim arabamı alıcak adamın sıfatına bakarım cebinde paraya deil
    hocam araç senin ticaret senin açıklamanın 2010 da aralında 12 bin lira fiyat farkı vardı madem öyle şimdide type r lardan 12 bin düşük yapayım mantığını anlamasamda mal senin malın. ben saddece bir anda 36 dan 52 ye yükseltmenin sebebinin arayanlara yada fiyat teklif edenlere tepki olup olmadığını merak etmiştim..

Hayırlı satışlar..

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırdır dostum sıkıntınmı var almıyacağın arabanın üstünden boş boş polemik yapıyorsun burada . bi sıkıntınmı varki üstüne alınıyorsun yazılan herşeyi . ben seni tanımıyorum ismini vererek adam deilmisinmi dedik hayırdır, sende beni tanımadan burda altı boş imalar yapma ..
    Sen neden uzerine alindin ki yazilani. Bak ben ne yazdim bende adama bakiyorum mali almadan dedim senin ismin gecmismi. 36 yasindayim boyle bir muhabbette sidik yaristiracak olsam lafi dolastirmadan soylerim
    Sana hyirli satislar dedim onuda yanlis anlamissin. Sozun bittigi yer. Sana bol sans umarim bunlarida yanlia anlamazsin
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

DRIVE34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gülüyorum sana sadece

canozgur106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gülüyorum sana sadece
    Hakan sen misin
    ALLAH VAR GAM YOK..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    S.aleyküm Muabbetiniz Bol Olsun. Mevlam Tekerlerimize Taş Değdirmesin. Bu ilandaki araç hakkında bilgi verebilecek varmıdır. İlan No: 407346560

tropheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    35 UCS 98 hakkında net bilgiye sahip olan varmıdır biraz aciliyeti var bilgisi olan varsa.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CanTurhan54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    S.aleyküm Muabbetiniz Bol Olsun. Mevlam Tekerlerimize Taş Değdirmesin. Bu ilandaki araç hakkında bilgi verebilecek varmıdır. İlan No: 407346560
    Araç sevdiğim bir abimde. Bu işi bilen kötü arabaya binmeyecek biri.

oKsEAt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tropheus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    35 UCS 98 hakkında net bilgiye sahip olan varmıdır biraz aciliyeti var bilgisi olan varsa.
    RPM draglarına katılmıştı, Google aramasında videoları var.
    '01 VK 106 GTI
    '17 B Fiorino Premio
    '98 AY 106 GTI
    '97 LC Civic 1.4 IS
    GNL Garage

tropheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı oKsEAt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    RPM draglarına katılmıştı, Google aramasında videoları var.
    Onu biliyorum hocam İzmir deyken gitmisti sanırım ama suanki kondüsyonu,kasası,yürürü,değişeni ne durumda bilgisi olan varsa mesaj atarsa sevinirim

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sorgulamanın yapıldığı araç kadar bu konuda kalitesiz , çingene pazarı gibi. hep bi tartışma hep bi çekememezlik değişik değişik muhabbetler. 15-20bin liralık araç için insanlarn birbirini kırması hakaretler etmesi ve geleneksel olarak 2 bilemedn 3 sayfada bi gerçekleşen tartışma. bence gti-vts sorgulama konusunun silinmesi tüm forum üyelerinin yararına olacaktır. forumda yapılacak en yerinde hareketlerden biri olur. tabi herkesin düşüncesi farklı olabilir konuya her girdiğimde ortamı görüp yazmak istediğim yazı şimdiye kısmetmiş.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tropheus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İzmirdeki haliyle ilgili bugün sordum bir iki kişiye ama izmirden gittikten sonra ne oldu ne bitti bilemiyorum..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kıçı quikten geçme olmasına rağmen çiçekler çiçeği, böcekler böceği olup piyasada sevilen ustaların araçları olduğu için 25-30 liralara ilanlara düşen, 15 liraya satılırken inpro-lucid takıp bir anda 25 liraya tekrar ilana düşen, boya- değişen bilgisini yanlış veren araçlar hariç (biliyorum bunları sayınca piyasada araç kalmadı ) 106 gti arıyorum. Sunroof olmasını temenni ediyorum. asla gri, çin mavisi, ishal rengi düşünmüyorum. Boya takıntım yok, hatta mümkünse güzel ellerce yeni boyanmış bir araca hayır demem değişen şöyle araba zaten 5 parça 5i de değişmiş olsun istemem. ama çamurluk kaput tampon sorun değil. Kafadan girmiştir bizde girdik zamanında sorun yok sadece Şaselerde kulelerde bagaj havuzunda işlem kaynak olmasını istemem o kadar. Bu kadar kriterden sonra umarım araç bulurum

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bulunca buldum diye hbr ver ama cin mavisini ilk siraya koy
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

aykutsafakyaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kıçı quikten geçme olmasına rağmen çiçekler çiçeği, böcekler böceği olup piyasada sevilen ustaların araçları olduğu için 25-30 liralara ilanlara düşen, 15 liraya satılırken inpro-lucid takıp bir anda 25 liraya tekrar ilana düşen, boya- değişen bilgisini yanlış veren araçlar hariç (biliyorum bunları sayınca piyasada araç kalmadı ) 106 gti arıyorum. Sunroof olmasını temenni ediyorum. asla gri, çin mavisi, ishal rengi düşünmüyorum. Boya takıntım yok, hatta mümkünse güzel ellerce yeni boyanmış bir araca hayır demem değişen şöyle araba zaten 5 parça 5i de değişmiş olsun istemem. ama çamurluk kaput tampon sorun değil. Kafadan girmiştir bizde girdik zamanında sorun yok sadece Şaselerde kulelerde bagaj havuzunda işlem kaynak olmasını istemem o kadar. Bu kadar kriterden sonra umarım araç bulurum
    Kiraz kirmizidan sonra en guzel rengi cin mavisi niye istemiyosun onu
    Alıntı mrbars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçinde yaşamak zorunda kalmasak, gayet komik ülke aslında.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aykutsafakyaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kiraz kirmizidan sonra en guzel rengi cin mavisi niye istemiyosun onu
    kanka çinlilerle aram yok

EnesAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Referandum u bekle ya düşecek ya yükselecek. 2 Senedir 106 arıyorum. Civic aldım borcu bitti ben hala arıyorum.

oKsEAt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    106 GTI piyasası artık düşmez. Temiz araçlar ilana koymadan arkadaşlar arasında el değiştiriyor. İlandaki araçların çoğu Allah'lık, düzgün olanlar bir elin beş parmağını geçmez.
    '01 VK 106 GTI
    '17 B Fiorino Premio
    '98 AY 106 GTI
    '97 LC Civic 1.4 IS
    GNL Garage

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)