User Tag List

Sayfa 327/366 İlkİlk ... 227277317325326327328329337 ... SonSon
6940 sonuçtan 6.195 ile 6.213 arası

Konu: GTi - VTS Sorgulamaları

CasabLanca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TypeR Mbt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araba bildigimiz bir araç

piyasadaki cogu 106 yı cebınden cıkarır
    durusu olsun kondısyonu olsun
    Bu km lerde 106 bulmak zor

ama soyle bı durum var abı
    106 pıyasası tam bır *** piyasa
    dostu dosta bozduruyor valla
    biz malımızı bildikten sonra gerisinin çokta önemi yok açıkcası. vitrinde duruyor, canımız istediğinde çıkartır bineriz. geçen hafta Antalya Kemer'e tatile gittik, marşa basıp fizana gidilecek araba.

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benimde bildigim gunes yanıklarından dolayı boyalı

Arabanın altı ıp gıbı
    cıdden hıc bır sıkıntı problem yok

pıyasadakı benım dıyen cogu 106 yı bozar
    Ben baktığımda sene 2012 idi. Aradan geçen 5,5 yıldan sonra biri hayrına illa ki boyatmıştır

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CasabLanca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilandaki araç benim, söylenildiği gibi Mertcan abinin eski aracı ondan aldık aracı. Uzun süredir de keyifle biniyoruz. Aracın durumu açıkça ortada tramerinde sadece 225 TL gibi bir rakam gözüküyor.
    Dileyen olursa telefondan ulaşır daha detaylı bilgiye ulaşabilir, şase kule panel vs tüm önemli aksamlarında detaylı videosu var gerçek alıcılara ulaştırabilirim.
    Az önce birisi telefondan arayıp aracın direk tramerini sorup eski plakasını sorunca bir bit yeniği olduğunu anladım konuya girdim tahmin ettiğim gibi çıktı
    Yok artık diyorum başka bişey diyemiyorum
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    19 dr dogrudur

Mertcan abının eskı aracı

ama arabayı lıfte hıc gordunuz mu altını ?

bırde 11 bın hasar kaydı tramerde vs cıkmıyor kıme neye gore kulktan dolma laf ıle soylenıyor bu anlamıs degılım
    Araba oysa eğer 2012 yılında ilana düşer düşmez şaseden sorgusunu kendim yaptım neye göre kulaktan dolma bilgi olsun?

Sahibiyle telefonda hiç konuşmadıysam 4-5 kere konuştum.. Alttan hasarı olduğunu söyleyende kendisi.. Rakamlar şişirmedir ıvırdır zıvırdır bilmem şu anda çıkmıyordur onuda bilmem araştırırsanız görürsünüz..

yanlış hatırlamıyorsamda 3 tane hasar kaydı çıkıyordu

9 bin küsur , 1800 lü bir rakam birde 500-600 civarı küçük bi rakam..

He bu arada araç çorumdan sonra İzmire aydan abilere geldi ordan Olcay diye bir arkadaşa geçti falan..

daha sayayımmı kulaktan dolma bildiklerimi?

Amacım arabayı kötülemek değil benim ama bildiğimide saklamadım hiçbir zaman.. Bilmiyorsam yada kesin emin değilsemde yazmadım..

jokey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En doğru bilgiyi aracın eski sahibi verecektir heralde...
    98 106 GTI 34 TJ 1247

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı jokey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En doğru bilgiyi aracın eski sahibi verecektir heralde...
    5 sene sonra çorumdaki teyzeyimi arayalım tekrar yusufum

Arabanın değişeni var bırak değişeni araba ağaçla öpüştü kardeşim arabanın kapı üstü fitillerini , arka kelebek kilitlerini ellerimle söktüm kendi arabama taktım diyorum inatla DEĞİŞEN YOK diyorlar..

Arabanın kaydı var kendim sorguladım bırak beni o araba ilana düştüğü gün ortalık karıştı inciraltındayız 50 küsur binde kasasında gram boya olmayan 106 peeh.. çifteden kalktık bilet almaya bi dostumuz ben aldım dedi diye geri döndük ben o ara arabanın sahibiyle konuşuyorum yanımdakiler şase not edip sorgulama yapıyor arabada kayıt var adım gibi eminim ki telefonda kadın kazayı oğlunun yaptığından tut ne zaman yaptığına hangi serviste yapıldığına anlatıyor o kadar muhabbet olmuş.. Diyorumki araçta kayıt var gelen cevap arabanın altını gördünüzmü araba bildiğimiz araba kulaktan dolma laflarla yazıyorsunuz..

Yahu siz arabayı ankaradayken bilmişsiniz bakmışsınız ben arabanın ilk piyasaya çıktığı günü yazıyorum daha ne yapayım? Daha ne yazayım?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı jeffy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Arabanın değişeni var bırak değişeni araba ağaçla öpüştü kardeşim arabanın kapı üstü fitillerini , arka kelebek kilitlerini ellerimle söktüm kendi arabama taktım diyorum inatla DEĞİŞEN YOK diyorlar..

Arabanın kaydı var kendim sorguladım bırak beni o araba ilana düştüğü gün ortalık karıştı inciraltındayız 50 küsur binde kasasında gram boya olmayan 106 peeh.. çifteden kalktık bilet almaya bi dostumuz ben aldım dedi diye geri döndük ben o ara arabanın sahibiyle konuşuyorum yanımdakiler şase not edip sorgulama yapıyor arabada kayıt var adım gibi eminim ki telefonda kadın kazayı oğlunun yaptığından tut ne zaman yaptığına hangi serviste yapıldığına anlatıyor o kadar muhabbet olmuş.. Diyorumki araçta kayıt var gelen cevap arabanın altını gördünüzmü araba bildiğimiz araba kulaktan dolma laflarla yazıyorsunuz..

Yahu siz arabayı ankaradayken bilmişsiniz bakmışsınız ben arabanın ilk piyasaya çıktığı günü yazıyorum daha ne yapayım? Daha ne yazayım?
    bahsettiğim 2 paragraf farklı arabalardır bu arada.. yanlış anlaşılmasın..

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bahsettiğim 2 paragraf farklı arabalardır bu arada.. yanlış anlaşılmasın..
    değişensiz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    değişensiz
    tabi tabi değişensiz Ne demek değişen ne münasebet

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

dostum sen hangı arabadan bahsedıyorsun
    19dr nın mı tavanı agacla opustu ?

Sen Olcay ın arkadasımısın ızmır den ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dostum sen hangı arabadan bahsedıyorsun
    19dr nın mı tavanı agacla opustu ?

Sen Olcay ın arkadasımısın ızmır den ?
    DOSTUM bi alttaki mesajda yazıyor iki paragraftaki araçlarında farklı olduğu...

Orda anlatmak istediğimi sanırım anlamamışsın neyse boşver..

Siz eski 19 dr yi kayıtsız bilmeye devam edin..

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir aldığın bir de sattığın gün sevindiren arabalarda bugün

bazen düşünüyorum insanlar gerçekten aldığı bindiği arabayı bilmiyormu yoksa işinemi gelmiyor

mesela bana şehir dışından bir ep3 çaktılar 1-2 ayda 6 bin canlıyı gömdüm yine düzelmedi aldığımın 3 lira da zararına satmıştım lanet edip.Dost işi bir çakış yapmışlardı bana ama unutmadım forumda ticareti dönerse çakıcam gününü ve zamanını bekliyorum şunun şurasında 4-5 sene oldu daha
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ben Mertcan'ı kastetmiştim kardeşim ) teyzemizi rahatsız etmiyelim simdi��
    98 106 GTI 34 TJ 1247

oKsEAt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    AY ı ilk aldığımda yanımda tabir-i caizse dost diye bildiğim insanlar(!); ''ooo ok gibi aldın, şöyle güzel, böyle süper'' deyip pohpohlarken, sattıktan sonra ''yaa zaten sağ taraftan işlemliydi, yok sol kulede yırtık vardı'' demeye başladılar. ''Bende fotoları var, sana atarım'' diyipte 2 senedir halen fotoğrafları gönderemeyen insan ; ''Diğer harddiskteydi, o da yandı yaaa'' diyerek sıyrıldığını sandı.

Abiler, kardeşler.. Bu arabayı alıpta gazlamadım diyen, koşturmadım diyen bariz yalan söyler. Kim olursa olsun aldığı gün illa ki köklemiştir. Beni çevremde tanıyan arkadaşlar biliyor, AY ı ilk aldığım gün gerçekten canını aldım, gidişini görmek istedim yüklendim çok şükür ki bi sorun yaşamadım ama durmadığını gördüm sonrasında nadiren gazlamalarım yine oldu. Herkes dikkatli, kabiliyetli şoför değil. İster istemez illa ki patlayan arkadaşlar var, arabanın durumu belli gazlıyor ve durmuyor. Ben ışıklarda dururken sol arkadan beton kamyonu vurdu. Şuç bendeydi, çünkü sağdan adamı sollayıp önüne girdim adam da görmedi yeşil yanar yanmaz az kalsın üzerime çıkıyordu. Düzeltme boyayla hallettik çok şükür stop bile kırılmadı mesela.

Konuştuğumuz araçlar 16-20 yaşında araçlar bırakın da değişeni, boyası olsun. 25 yaşındaki halinizle 40-45 yaşınızdaki haliniz aynı mı ? Neler değişmiş neler. Karşılaştırma kimine saçma gelebilir ama benim fikrim bu. Alıp keyfini sürün, işiniz bitince satın gitsin. Bu arabanın dostluğunu gördüğüm kadar kahpeliğini de gördüm.. Uzaktan izlemeye devam ediyorum..
    '01 VK 106 GTI
    '17 B Fiorino Premio
    '98 AY 106 GTI
    '97 LC Civic 1.4 IS
    GNL Garage

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı oKsEAt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    AY ı ilk aldığımda yanımda tabir-i caizse dost diye bildiğim insanlar(!); ''ooo ok gibi aldın, şöyle güzel, böyle süper'' deyip pohpohlarken, sattıktan sonra ''yaa zaten sağ taraftan işlemliydi, yok sol kulede yırtık vardı'' demeye başladılar. ''Bende fotoları var, sana atarım'' diyipte 2 senedir halen fotoğrafları gönderemeyen insan ; ''Diğer harddiskteydi, o da yandı yaaa'' diyerek sıyrıldığını sandı.

Abiler, kardeşler.. Bu arabayı alıpta gazlamadım diyen, koşturmadım diyen bariz yalan söyler. Kim olursa olsun aldığı gün illa ki köklemiştir. Beni çevremde tanıyan arkadaşlar biliyor, AY ı ilk aldığım gün gerçekten canını aldım, gidişini görmek istedim yüklendim çok şükür ki bi sorun yaşamadım ama durmadığını gördüm sonrasında nadiren gazlamalarım yine oldu. Herkes dikkatli, kabiliyetli şoför değil. İster istemez illa ki patlayan arkadaşlar var, arabanın durumu belli gazlıyor ve durmuyor. Ben ışıklarda dururken sol arkadan beton kamyonu vurdu. Şuç bendeydi, çünkü sağdan adamı sollayıp önüne girdim adam da görmedi yeşil yanar yanmaz az kalsın üzerime çıkıyordu. Düzeltme boyayla hallettik çok şükür stop bile kırılmadı mesela.

Konuştuğumuz araçlar 16-20 yaşında araçlar bırakın da değişeni, boyası olsun. 25 yaşındaki halinizle 40-45 yaşınızdaki haliniz aynı mı ? Neler değişmiş neler. Karşılaştırma kimine saçma gelebilir ama benim fikrim bu. Alıp keyfini sürün, işiniz bitince satın gitsin. Bu arabanın dostluğunu gördüğüm kadar kahpeliğini de gördüm.. Uzaktan izlemeye devam ediyorum..
    Valla dostum altına imza atıyorum. Nokta yorum olmuş seninki
    98 106 GTI 34 TJ 1247

VTEC® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Samet25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    VD 206 gti hakkında bilgisi olan var mı ? (itb setup lı )
    Eski K 206 gti.

Çocukluk arkadaşım bütün setup'ı megic performance murat usta ile yaptı

kullandığı ve arabanın meşhur olduğu zamanlar sökme modasına uyup sunrooflu arabayı sunroofsuz hale getirdi arkadaşım Tavana sac eklendi sunroofsuz tavan döşemesi vs kondu.

Sol ön çamurluk, sağ kapı ve bagajda işlem vardı, şasi kule vs temizdi o zamanlar. Arkadaşım satmadan birkaç ay önce komple boyatmıştı tertemiz olmuştu.

2012 yılından fotosu.

satmadan önce dynamicste 230 hp gibi rakam vermişti 100-200 10.5-11 sn civarındaydı ama tamamen sökük fibersiz olarak

Şuan o setup üzerine kaç km yaptı ne durumdadır bilmiyorum, Araç üzerinden parça sökülmüşmü sökülmemişmi ekleme yapılmışmı Baktırmakta fayda var. Ama çok keyifli ve güzel giden şaka makinesi gibi bir arabaydı

youtube ta magic k 206 gti die aratırsanız eski videolarını görebilirsiniz.

MeRtCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim adım geçmiş maglum engellemıstım yenı acıldı

konuyu detaylı okuyup yazacagım

Pug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı oKsEAt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ay guzel duruyor masAllah i var. ama o aldim gazlamadim diyen yalan soyler kismina katilmiyorum. Alali 2 aynolacak 160 km hizi gecmedim bile, 1-2 dahi yapmadim , 1000 sonra 2-3 gazladim o kadar. 1-2-3 kesici kesici vs icim qxiyor benim sahsen.
    Women are like Buddhist , They're worship ox.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arabayı boklayan çok olur. ciddiye alıp insanlara zarar versek ceza alırız hapse gireriz. O yüzden ben şahsen satıp bu o*ospu piyasadan uzaklaşmak istiyorum.
    Buradan düşünen olursa uyguna veririm.

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)