User Tag List

Sayfa 338/366 İlkİlk ... 238288328336337338339340348 ... SonSon
6940 sonuçtan 6.404 ile 6.422 arası

Konu: GTi - VTS Sorgulamaları

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Peugeot 106 GTI 1999 Model 32.000 TL Galeriden satılık ikinci el Bordo renk - 552784224

varmıdır bilen? klima olmaması kafamı kurcalıyor. 30 lu rakamlara alınırmı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burak10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peugeot 106 GTI 1999 Model 32.000 TL Galeriden satılık ikinci el Bordo renk - 552784224

varmıdır bilen? klima olmaması kafamı kurcalıyor. 30 lu rakamlara alınırmı
    Eski 06 VOC. VOC un istanbuldaki halini ve geçmişini bilen arkadaşlar yazar belki. İstanbuldan İzmire geldi Çeşmeye satıldı gırtlağa kadar doldurulup Drag-Roll koşturdu. Sonra el değiştirip İzmire geldi. Bozuk bir araç değil ama açıkçası koleksiyonluk bir araçta diyemem kendi kriterlerimde.

Gorky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı jeffy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski 06 VOC. VOC un istanbuldaki halini ve geçmişini bilen arkadaşlar yazar belki. İstanbuldan İzmire geldi Çeşmeye satıldı gırtlağa kadar doldurulup Drag-Roll koşturdu. Sonra el değiştirip İzmire geldi. Bozuk bir araç değil ama açıkçası koleksiyonluk bir araçta diyemem kendi kriterlerimde.
    puhahashfdsgj gti piyasasına bayılıyorum a**k ilan açıklamasında 3000 devir geçilmedi yazılan araba geçmişte doldurup draga- rolling e girmiş

jokey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ya geçen gün 37 38 falan değil miydi bu RBT vıdı niyetlenmiştim dağsudayken. Olmayacak bi aksilik oldu, Son anda alamadım. Alt takım yürüyen aksam çok iyidi. Ok gibi gidiyordu. Ama kozmetik eksikleri vardı. Sunroof destekli; tavan döşemesi sarkıktı... 26 ya el sıkışmıştık geçen sene bu zamanlar. Alınır mı alınır, ama bu paraya değil.

Koleksiyonluk araba, 3 bin devri geçmemiş mi???
    Feyzo gardaş senin dilin ne söylirr
    98 106 GTI 34 TJ 1247

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    20 yaşında araba için 3.000 devir çevirmedik soğukken demek yerine motoruna bakımına özen gösterdik erkenden yaptırdık dese daha mantıklı olur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rbt’nin sahibi benim. Açıklamayı da ben girdim. Bu araca motor yapıldığından beri, araç ısınmadan gaza basmadık. Burada yalanlık dolanlık bir durum yok. Ben herhangi bir otomobilim ısınmadan, 3.000 deviri geçen bir insan değilim. Bu işlerden azıcık anlayan kimse, kendi malına farklı davranmaz. Aracın eski sahibi de bilinçli. Araç benim kendi şahsi koleksiyonumdan bir araç. Ben uzunca süre aradım. Sonuç olarak bunu aldım. Komple boyattım ve elden geçirdim. Bu araç roll koşmadı, drag yapmadı gibi bir iddiam yok. En son motor yaptığından beri piyasada değil, haftasonları biniliyor.

Ne 30.000 liralık arabalar gördük. 3 şehir gezdim, gittim bunu aldım. Hala da, iddia ediyorum, rölantisi bu kadar düzgün, bakımlı, iyi saklanan 106 sayısı, iki elin parmağını geçmez.

30 liraya da bundan iyisi varsa, buyurun alın. Ama küfürlü yorumlar yazmak yakışmıyor, hepiniz delikanlı adamlarsınız.

Bozmayın kendinizi...

Rew - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MuratCSen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rbt’nin sahibi benim. Açıklamayı da ben girdim. Bu araca motor yapıldığından beri, araç ısınmadan gaza basmadık. Burada yalanlık dolanlık bir durum yok. Ben herhangi bir otomobilim ısınmadan, 3.000 deviri geçen bir insan değilim. Bu işlerden azıcık anlayan kimse, kendi malına farklı davranmaz. Aracın eski sahibi de bilinçli. Araç benim kendi şahsi koleksiyonumdan bir araç. Ben uzunca süre aradım. Sonuç olarak bunu aldım. Komple boyattım ve elden geçirdim. Bu araç roll koşmadı, drag yapmadı gibi bir iddiam yok. En son motor yaptığından beri piyasada değil, haftasonları biniliyor.

Ne 30.000 liralık arabalar gördük. 3 şehir gezdim, gittim bunu aldım. Hala da, iddia ediyorum, rölantisi bu kadar düzgün, bakımlı, iyi saklanan 106 sayısı, iki elin parmağını geçmez.

30 liraya da bundan iyisi varsa, buyurun alın. Ama küfürlü yorumlar yazmak yakışmıyor, hepiniz delikanlı adamlarsınız.

Bozmayın kendinizi...
    ''Telefonda herhangi bir son fiyat bilgisi verilmeyecektir'' yazmışsınız. Buradan sorayım son fiyatınız nedir ?
    Bir de ''fiyat teklifiniz nereden geldiğinizin önemi olmadan araç başında görüşülür'' demişsiniz. Ben Kars'tan gelip fiyat versem anlaşamasak yol masrafımı karşılayacak mısınız ?
    Araç gümrük girişli, Borusan çıkışlıdır...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Rew Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ''Telefonda herhangi bir son fiyat bilgisi verilmeyecektir'' yazmışsınız. Buradan sorayım son fiyatınız nedir ?
    Bir de ''fiyat teklifiniz nereden geldiğinizin önemi olmadan araç başında görüşülür'' demişsiniz. Ben Kars'tan gelip fiyat versem anlaşamasak yol masrafımı karşılayacak mısınız ?

Neden senin yol masrafını karşılamam gerektiğini anlatsana.

dagsus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamunaleykum rbt nin eski sahibi benim motorunuda ben topladim. Ic trimleri yururu motoru olsun daha iyisi varsa bende gormek isterim 20 yasinda araba sunrofu destekli calisiyor evet tavan dosemeside sarkik 300 500 verip yenisini alip takabilirdik yine burda siz ileri geri yorum yaparsiniz diye bosuna para harcamadik. Araba ortada isteyen gider bakar burdan konusmakla olmazzz. Araba 0 yazan kimse olmadi garajdan cikti teyzeden aldik yazanda olmadi arabayi saklicak olsak plakasinida degistirirdik. Kimsenin haberi olmazdi bizde yalan dolan yok araba ortada. Kendisi zamaninda 191 hp de gordu 120 hp de suruldu her iki halindede yaristi kupalarini aldi. Kriterlerine uymayan arkadaslar fikirlerini kendilerine saklasinlar. Sizin bindiginiz 106 larida gorduk kriterleriniz pekte yuksek degil jeffy bey. Hadi iyi gunler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Neden senin yol masrafını karşılamam gerektiğini anlatsana.
    Çok öz güvenlisiniz illa ayağıma geleceksiniz diyorsunuz o yüzden merak ettim Kimse kusura bakmasın burada ki tüm büyüklerime saygım sonsuz ama 30 liralık 20 yaşındaki iki parça arabalar için bu kadar öz güvenli olmayalım hepi topu teneke yığını. Sizin de geçen postta yazdığınız gibi hepimiz delikanlı adamlarız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Rew Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok öz güvenlisiniz illa ayağıma geleceksiniz diyorsunuz o yüzden merak ettim Kimse kusura bakmasın burada ki tüm büyüklerime saygım sonsuz ama 30 liralık 20 yaşındaki iki parça arabalar için bu kadar öz güvenli olmayalım hepi topu teneke yığını. Sizin de geçen postta yazdığınız gibi hepimiz delikanlı adamlarız
    Sen araba satarken milletin ayağına araba mı götürüyorsun? Her gün 5 kişi arıyor, ilk sorduğu soru kaç lira olur?

Pazarlık dediğin araç başında olur. Aracın fiyatı gizli mi? Değil. Alıcı adam zaten gelir arabaya bakar. Ne var ne yok yazdık. Özgüven sahibi olacağız tabii ki, malımıza güveniyoruz. Satılık olmayan 1984 model aracım da var, 1992 model de, 1994 model de...onlara da güveniyorum. Mesele yaş meselesi değil. Kondisyon meselesi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sen araba satarken milletin ayağına araba mı götürüyorsun? Her gün 5 kişi arıyor, ilk sorduğu soru kaç lira olur?

Pazarlık dediğin araç başında olur. Aracın fiyatı gizli mi? Değil. Alıcı adam zaten gelir arabaya bakar. Ne var ne yok yazdık. Özgüven sahibi olacağız tabii ki, malımıza güveniyoruz. Satılık olmayan 1984 model aracım da var, 1992 model de, 1994 model de...onlara da güveniyorum. Mesele yaş meselesi değil. Kondisyon meselesi.
    Olaylara çok farklı bakıyoruz abi konu uzamasın boşa meşgul etmeyelim burayı, sen haklısın

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çipis olsada yisek
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Rec.O - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı korkmazz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peugeot 106 GTI 1997 Model 25.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 547894587

Araca kaporta gönderdik cuma günü alcaz kısmetse bilgisi olan varmıdır?
    gittiniz heralde araç tekrar ilanda durumu nedir
    AP Type-R

korkmazz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Rec.O Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gittiniz heralde araç tekrar ilanda durumu nedir
    Aynen hocam baktık fakat içimize sinmedi araç kaporta olarak bi elden geçmesi gerekli arka sol tarafta bi işlem var .motor yürüyen iyiydi fakat masrafları da hesap edince rakam hiç mantıklı gelmedi

kaan megi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Bozmayın kendinizi...
    hayatında 100tl verip pasta cila yaptırmamış adamlar 106 boklar olmuş 2 çizikden 4 5 bin harcayıp araba boyattın bak gene durum bu ama hata sende murat 14 15 e alıp boyatıp plaka değiştirip 30 yazcaktın taktik bu gazlanmayan 106 varmı ki piyasada bu arabanın amacı zaten bu kedi ciğer hesabı uzar bu konu
    Bmw Nankördür Bakmazsan İnkar Eder.Mercedes Çilekeştir Bakmazsan İdare Eder,Bakarsan İhya Eder..

AhmetKaratay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlanlardaki 34fb plakalı aracım satılıktır gelene güzellik yaparım

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AhmetKaratay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlanlardaki 34fb plakalı aracım satılıktır gelene güzellik yaparım
    Ahmet onu satmamış mıydın?

AhmetKaratay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmet onu satmamış mıydın?
    yok satmamıştım ilanlardan kaldırmıştım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)