User Tag List

Sayfa 339/366 İlkİlk ... 239289329337338339340341349 ... SonSon
6940 sonuçtan 6.423 ile 6.441 arası

Konu: GTi - VTS Sorgulamaları

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AhmetKaratay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok satmamıştım ilanlardan kaldırmıştım
    Anladım kardeşim aracın çok iyi buradayken de biliyordum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dagsus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamunaleykum rbt nin eski sahibi benim motorunuda ben topladim. Ic trimleri yururu motoru olsun daha iyisi varsa bende gormek isterim 20 yasinda araba sunrofu destekli calisiyor evet tavan dosemeside sarkik 300 500 verip yenisini alip takabilirdik yine burda siz ileri geri yorum yaparsiniz diye bosuna para harcamadik. Araba ortada isteyen gider bakar burdan konusmakla olmazzz. Araba 0 yazan kimse olmadi garajdan cikti teyzeden aldik yazanda olmadi arabayi saklicak olsak plakasinida degistirirdik. Kimsenin haberi olmazdi bizde yalan dolan yok araba ortada. Kendisi zamaninda 191 hp de gordu 120 hp de suruldu her iki halindede yaristi kupalarini aldi. Kriterlerine uymayan arkadaslar fikirlerini kendilerine saklasinlar. Sizin bindiginiz 106 larida gorduk kriterleriniz pekte yuksek degil jeffy bey. Hadi iyi gunler
    hayırdır Dağsu? Eski arabanla ilgili olmayan birşeymi yazıyor mesajda? Ne bu tavırlar? RBT için Yusufla anlaştığında Arabaya kefil olan kimdi? Benim bindiğim araba KOLEKSİYON kriterime uysaydı satmamak için elimden geleni yapardım

MeRtCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    106 Doktoru Jeffy
    her araba senın gozunde ***
    ama kendi arabaların çiçekti hep

bırak artık milletin arabasını boklamayı
    Daily Drive : VW Polo 1.6 TDI
    Race : Honda Civic TypeR FK2

AhmetKaratay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anladım kardeşim aracın çok iyi buradayken de biliyordum.
    Sağolasın bugün orhangazideki etkinliğe götürdüm baktılar , 1 kişi alıcı olarak baktı haber bekliyorum artık az yakan öğrenci arabasına geçiş yapçam

taytay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sağolasın bugün orhangazideki etkinliğe götürdüm baktılar , 1 kişi alıcı olarak baktı haber bekliyorum artık az yakan öğrenci arabasına geçiş yapçam
    İlanı varsa paylaşabilirmisiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MeRtCaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    106 Doktoru Jeffy
    her araba senın gozunde ***
    ama kendi arabaların çiçekti hep

bırak artık milletin arabasını boklamayı
    nooldu sen numaramı aldın arıyordun?

Seni ilgilendiren arabayla ilgili söylediğimi yalanlayabiliyormusun? RBT ile ilgili söylediklerimde yalan bişey varmı?

Ben kendi arabam benden sonra değişensiz diye ilana düştüğünde kendim yazmışım bildiklerimi sen hayırdır?

Bırak boklamayı demeyi bırakta yazdığın şu yanlıştı de öyle konuşalım seninle..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı taytay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlanı varsa paylaşabilirmisiniz
    Peugeot 106 GTI 1997 Model 28.250 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 549867148

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı jeffy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırdır Dağsu? Eski arabanla ilgili olmayan birşeymi yazıyor mesajda? Ne bu tavırlar? RBT için Yusufla anlaştığında Arabaya kefil olan kimdi? Benim bindiğim araba KOLEKSİYON kriterime uysaydı satmamak için elimden geleni yapardım
    Benim ilanda yazdığım paralara, sana göre “koleksiyonluk” olan bi araç bulursan, hemen alalım. Mesleğimiz bu. Paramız da hazır.

Ben ilanın herhangi bir yerinde, “aracım koleksiyonluk” falan demedim. Kendi şahsi koleksiyonumdan bir araç dedim. Aradaki farkı anlayıp, öyle yorum yaparsak, sevinirim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MuratCSen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim ilanda yazdığım paralara, sana göre “koleksiyonluk” olan bi araç bulursan, hemen alalım. Mesleğimiz bu. Paramız da hazır.

Ben ilanın herhangi bir yerinde, “aracım koleksiyonluk” falan demedim. Kendi şahsi koleksiyonumdan bir araç dedim. Aradaki farkı anlayıp, öyle yorum yaparsak, sevinirim.
    Hocam önce şunu bi anlayın RBT yi kötüleyen birşey yazmadım.. Bu konuda bi anlaşalım olurmu.. Çünkü telefonda dağsuyada onu anlatamadım. Aracı almayı düşünen bir arkadaş buraya ilan linkini atmış bende araçla ilgili bildiğim geçmişi yazmışım..

Benim yazdıklarımda itiraz edeceğiniz birşey varsa onu yazın buraya tartışalım.. Yanlış bildiğim birşey varsa düzeltelim.. Ama yok benim yazdıklarım kelimesi kelimesine doğruysa burda arabayı b.kluyor muamelesi yapmayın bana.

Bak yukarıda yazdım sen almadan önce RBT ye talip olan adama kendim kefil olmuşum Dağsudan araba alınır diye ki kendiside burda @jokey .. Ama onada arabanın eski VOC olduğunu söyledim , Aracın dağsuya geçtikten sonra nasıl bakıldığını nasıl bi araç olduğunu kendimce anlattım yalansa yalan desin..

Gelelim senin yazdıklarına ;

Bana göre koleksiyonluk 106 bu paralara bulamazsın ki bende mesajımda aracın sana göre koleksiyonluk değerini yada bir 106 sana göre nasıl olursa koleksiyonluk olur kaç lira ederi yazmamışım.. 'BANA GÖRE' yazmışım. Ben burda kendimi temsil ediyorum benim görüşüm beni ilgilendiriyor..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam önce şunu bi anlayın RBT yi kötüleyen birşey yazmadım.. Bu konuda bi anlaşalım olurmu.. Çünkü telefonda dağsuyada onu anlatamadım. Aracı almayı düşünen bir arkadaş buraya ilan linkini atmış bende araçla ilgili bildiğim geçmişi yazmışım..

Benim yazdıklarımda itiraz edeceğiniz birşey varsa onu yazın buraya tartışalım.. Yanlış bildiğim birşey varsa düzeltelim.. Ama yok benim yazdıklarım kelimesi kelimesine doğruysa burda arabayı b.kluyor muamelesi yapmayın bana.

Bak yukarıda yazdım sen almadan önce RBT ye talip olan adama kendim kefil olmuşum Dağsudan araba alınır diye ki kendiside burda @jokey .. Ama onada arabanın eski VOC olduğunu söyledim , Aracın dağsuya geçtikten sonra nasıl bakıldığını nasıl bi araç olduğunu kendimce anlattım yalansa yalan desin..

Gelelim senin yazdıklarına ;

Bana göre koleksiyonluk 106 bu paralara bulamazsın ki bende mesajımda aracın sana göre koleksiyonluk değerini yada bir 106 sana göre nasıl olursa koleksiyonluk olur kaç lira ederi yazmamışım.. 'BANA GÖRE' yazmışım. Ben burda kendimi temsil ediyorum benim görüşüm beni ilgilendiriyor..
    Burada bana göre sıkıntılı olan şey şu, adamın biri benim arabamı soruyor, soru da şu, yazılan rakamı hak eder mi, etmez mi. Senin verdiğin cevap, araba kötü değil, ama koleksiyonluk da değil... Ortaya bi “koleksiyonluk” lafı atıyorsun, ne ilanda ben koleksiyonluk diye iddia ediyorum, ne soran adam koleksiyonluk mu diyor.

Desen ki, bu rakama alınır, alınmaz, sebebi de şu şu şu kardeşim, anlarım. Görüşlerin de seni bağlar. Ama ortaya öyle bi muhabbet atmışsın, altında saçmasapan yorumlar gelmiş, olay başka bi yere gitmiş. Sanki biz aracımıza 45-50 lira para istedik, al da müzeye koy dedik, öyle bi anlam çıkartmışsın.

Benim arabayı kaç liraya aldığımı da biliyorsun. Üstüne ne yapıldı, ne harcandı, ne hale geldi, bunları biliyor musun? Arabanın son halini fotoğraf harici gördün mü? Önemli detaylar bunlar...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Burada bana göre sıkıntılı olan şey şu, adamın biri benim arabamı soruyor, soru da şu, yazılan rakamı hak eder mi, etmez mi. Senin verdiğin cevap, araba kötü değil, ama koleksiyonluk da değil... Ortaya bi “koleksiyonluk” lafı atıyorsun, ne ilanda ben koleksiyonluk diye iddia ediyorum, ne soran adam koleksiyonluk mu diyor.

Desen ki, bu rakama alınır, alınmaz, sebebi de şu şu şu kardeşim, anlarım. Görüşlerin de seni bağlar. Ama ortaya öyle bi muhabbet atmışsın, altında saçmasapan yorumlar gelmiş, olay başka bi yere gitmiş. Sanki biz aracımıza 45-50 lira para istedik, al da müzeye koy dedik, öyle bi anlam çıkartmışsın.

Benim arabayı kaç liraya aldığımı da biliyorsun. Üstüne ne yapıldı, ne harcandı, ne hale geldi, bunları biliyor musun? Arabanın son halini fotoğraf harici gördün mü? Önemli detaylar bunlar...
    1-İlanda XXXXXX Koleksiyonundan yazıyorsun.. Yani ben Koleksiyonluk lafını bi yerimden uydurmuyorum.. Yorumlarda genelde motorla ilgili yazdığın cümle üzerine dönüyor.

2-bu rakama alınır edilir hayatta demem bu forumda bir kere öyle bir yorum yapmamışımdır.. Esas o beni ilgilendirmez. isteyen istediğini ister , isteyende verir alır Banane...

3- Aracı kaça aldığını bilmiyorum.. Üstüne ne harcadıysan kesene bereket.. Aracın son halini görmedim zira aracın son hali ile ilgili ağzımdan bir kelime çıkmadı.. Bildiğim zamanları ile ilgili yazdım..

4-Allah hayırlı işler bol müşteriler versin..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1-İlanda XXXXXX Koleksiyonundan yazıyorsun.. Yani ben Koleksiyonluk lafını bi yerimden uydurmuyorum.. Yorumlarda genelde motorla ilgili yazdığın cümle üzerine dönüyor.

2-bu rakama alınır edilir hayatta demem bu forumda bir kere öyle bir yorum yapmamışımdır.. Esas o beni ilgilendirmez. isteyen istediğini ister , isteyende verir alır Banane...

3- Aracı kaça aldığını bilmiyorum.. Üstüne ne harcadıysan kesene bereket.. Aracın son halini görmedim zira aracın son hali ile ilgili ağzımdan bir kelime çıkmadı.. Bildiğim zamanları ile ilgili yazdım..

4-Allah hayırlı işler bol müşteriler versin..
    1-Benim koleksiyonumdan sattığım bir araç diyorum. İstersem döküntü araba koleksiyonu yaparım. Sen olayı bambaşka bir yere çekiyorsun, sanki sıfır araba demişiz gibi yazıyorsun. üstüne kendini savunmak için can hıraş uğraşıyorsun.

2-madem bu konularda hayatta yorum yapmazsın, adamın sorduğu soru direk “30’lu rakamlara alınır mı?” Neden bu mesaja girip yazma ihtiyacı hissediyorsun? Madem hayatta yorum yapamazsın, yapma o zaman?

3-aracın son halini bilmediğini söylüyorsun, aç bi yazdığın ilk mesaja bak. “Bozuk bir araba değil, ama koleksiyonluk da diyemem.” Türkçe biliyorsun sonuçta, burada geçmiş zaman kullandın da biz mi göremiyoruz? Son halini bilmediğin, görmediğin araç hakkında neden böyle bir yorum yapma ihtiyacı hissediyorsun?

Önce tutarlı olalım, sonra kendimizi savunalım. Bu şekilde olunca olayın rengi değişiyor...

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Aracın son halini bende merak ettim.Tavan sarkıktı değişti/düzeltildi mi? Bence onca para harcanmış bir arabaya 300-500 daha verilip düzeltilir/yaptırılır
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

jokey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araca geçen yaz, daha Dağsu ilana koymadan ben talip olmuştum. @jeffy ye sorduğumda "valla kardeşim dağsu'dan araba alınır, iyi bakar arabasına" dedi. Baktım inceledim, araçla alakalı ilk postumda yazdığım gibi, alt takımı yürüyen aksamı çok iyidi, ok gibi gidiyordu tık ses yoktu. Yine ilk postumda belirttiğim gibi sadece kozmetik eksikleri vardı, o eksiklikleri önemseseydim aracı almak istemezdim zaten. Konuştuk anlaştık, o hafta benim arabamın başına ufak bir kaza işi gelince hemen satamadım, durumu Dağsu'ya anlattım, kaza fotoğraflarını gönderdim. Satışa hazır hale getirmek için aracın ufak tefek trafik borçlarını ödediğini söyledi, "el sıkışmamıza rağmen satışın olmama sebebi benle alakalı, bu yüzden o ödediğin borçları ben ödemek istiyorum" dedim, "Olur mu öyle şey hiç sorun değil" dedi, selamlaştık kapattık.

RBT konusuna gelince,

Zamanında Roll Drag koşmuş bir araba olsa, bunu da şu forumdaki herkes bilse, aracın sahibi ilan açıp "MOTOR ISINMADAN 3.000 DEVİR GEÇİLMEDEN, BİLİNÇLİ İNSANLAR TARAFINDAN BİNİLMİŞTİR." dese, kusura bakmayın ama öyle olmadığı burada tabi ki konuşulur. Yukarıda yazdığınız gibi "motor yapıldıktan sonra ısınmadan, 3000 devri geçmeden binilmiştir" deseydiniz sanki daha iyi olurdu. Cümlenin başına ekleyeceğiniz 3 kelime, anlamın tamamını etkilerdi. Motor yapıldığından beri sizin sadece haftasonları, motor ısınmadan 3000 devri geçmeden biniyor oluşunuz, aracın zamanında gırtlağına kadar yüklenip roll drag koştuğu gerçeğini değiştirmiyor. Yazdığınız cümle, aracın her zaman böyle kullanıldığı anlamını veriyor. Sıkıntı bu yani.

@jeffy arabayı boklamadı. Daha 1 yıl geçmemiş üstünden, ben arabaya talip olmuşum, Jeffy de kefil olmuş, bu paraya bu araba Dağsu'dan alınır demiş. Bunu da kendimiz söylüyoruz burda. Araçla ilgili kötü bir düşüncesi olsaydı bana "al kardeşim" demezdi.
    98 106 GTI 34 TJ 1247

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı jokey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araca geçen yaz, daha Dağsu ilana koymadan ben talip olmuştum. @jeffy ye sorduğumda "valla kardeşim dağsu'dan araba alınır, iyi bakar arabasına" dedi. Baktım inceledim, araçla alakalı ilk postumda yazdığım gibi, alt takımı yürüyen aksamı çok iyidi, ok gibi gidiyordu tık ses yoktu. Yine ilk postumda belirttiğim gibi sadece kozmetik eksikleri vardı, o eksiklikleri önemseseydim aracı almak istemezdim zaten. Konuştuk anlaştık, o hafta benim arabamın başına ufak bir kaza işi gelince hemen satamadım, durumu Dağsu'ya anlattım, kaza fotoğraflarını gönderdim. Satışa hazır hale getirmek için aracın ufak tefek trafik borçlarını ödediğini söyledi, "el sıkışmamıza rağmen satışın olmama sebebi benle alakalı, bu yüzden o ödediğin borçları ben ödemek istiyorum" dedim, "Olur mu öyle şey hiç sorun değil" dedi, selamlaştık kapattık.

RBT konusuna gelince,

Zamanında Roll Drag koşmuş bir araba olsa, bunu da şu forumdaki herkes bilse, aracın sahibi ilan açıp "MOTOR ISINMADAN 3.000 DEVİR GEÇİLMEDEN, BİLİNÇLİ İNSANLAR TARAFINDAN BİNİLMİŞTİR." dese, kusura bakmayın ama öyle olmadığı burada tabi ki konuşulur. Yukarıda yazdığınız gibi "motor yapıldıktan sonra ısınmadan, 3000 devri geçmeden binilmiştir" deseydiniz sanki daha iyi olurdu. Cümlenin başına ekleyeceğiniz 3 kelime, anlamın tamamını etkilerdi. Motor yapıldığından beri sizin sadece haftasonları, motor ısınmadan 3000 devri geçmeden biniyor oluşunuz, aracın zamanında gırtlağına kadar yüklenip roll drag koştuğu gerçeğini değiştirmiyor. Yazdığınız cümle, aracın her zaman böyle kullanıldığı anlamını veriyor. Sıkıntı bu yani.

@jeffy arabayı boklamadı. Daha 1 yıl geçmemiş üstünden, ben arabaya talip olmuşum, Jeffy de kefil olmuş, bu paraya bu araba Dağsu'dan alınır demiş. Bunu da kendimiz söylüyoruz burda. Araçla ilgili kötü bir düşüncesi olsaydı bana "al kardeşim" demezdi.
    Benim anlayamadığım şey şu;

Bu araçlar, çalıştırıp yola çıktıktan sonra çok değil, maksimum 15 dk içerisinde ısınan araçlar.

Bu aracın roll veya drag koşması ile, soğukken gazlanması arasındaki ilişkiyi kuramıyorum. Dağsu dikkat ederek kullanır, biliyorum, tanık da oldum. Ben de aynen dikkatli kullanırım. Dağsudan önceki sahibini de gördüm, tanıştım, o da bu işleri bilen birisi gibi gözüküyor. Yani adam neden evinin önünde arabayı çalıştırıp vites bitirecek ki?

Her roll koşan, drag yapan araç, soğukken gazlanmış mı olur? Orasını anlayamıyorum. Bildiğiniz, şahit olduğunuz bir durum var ise, paylaşın, bilelim. Ben de bilmem isterim.

Araçla hiçbir zaman 3.000 devir geçilmedi iddiam yok ki? Ama bu tartışma uzamasın, ben açıklamaya ekleyeyim, bitsin gitsin.

EnesAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar ramazandan sonra arabamı satıp 106 almak istiyorum. Kimsenin kötülemeyeceği değişen boya önemli değil.
    Kazası olmasın yeter. Araç arıyorum ne zaman 106 almaya kalksam foruma girince başka araç alıyorum. Tavsiye edeceğiniz varmıdır.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EnesAksu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ramazandan sonra arabamı satıp 106 almak istiyorum. Kimsenin kötülemeyeceği değişen boya önemli değil.
    Kazası olmasın yeter. Araç arıyorum ne zaman 106 almaya kalksam foruma girince başka araç alıyorum. Tavsiye edeceğiniz varmıdır.
    Kimsenin kötülemeyeceği diye bir ihtimal yok benim arabayı satmamdaki sebep birini vurup katil olmamaktı. Yerinde olsam bu benzin fiyatlarıyla kmde 55-60 kruş yakan bir araba almazdım. Ama ille de alacağım dersen forumdan ahmet satıyor aracını yürürü vs güzeldi buradayken bütçene yakınsa bir görüş.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EnesAksu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peugeot 106 GTI 1997 Model 27.250 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 563460793

Salı gününe kadar fiyatı indirdim sonrasında sınavlarım başlıyor hazirana kadar ilgilenemeyeceğim düşünürsen mesaj at numaramı yollayım

BuRaK_eFe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Peugeot 106 GTI 1997 Model 27.250 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 563460793

Salı gününe kadar fiyatı indirdim sonrasında sınavlarım başlıyor hazirana kadar ilgilenemeyeceğim düşünürsen mesaj at numaramı yollayım
    Özelden dip fiyat verebilirsen değerlendirebilirim
    #RenaultSport Clio-R

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)