User Tag List

Sayfa 352/366 İlkİlk ... 252302342350351352353354362 ... SonSon
6940 sonuçtan 6.670 ile 6.688 arası

Konu: GTi - VTS Sorgulamaları

Pitbull... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı omR35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    06 jj 106 plakalı beyaz çıtalı sunroof lu araç hakkında bilgisi olan var mıdır?
    Bir arkadaşım niyetlenmiş izmirden almaya gidecek.
    Değişensiz, tavan hariç boyalı denmiş kendisine.
    Nedir? Ne değildir? Alınır binilir mi?
    Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim
    Sonradan sanrufg olması gerekiyor.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şöyle bakıyorum da ilanlara 10 sene önce 1-2 parça değişenli arabalar şuan değişensiz olmuş. Zaten parça değiştiren sök tak var diyor. Hafta sonları hobi olarak çamurluk söküp takıyoruz çünkü..

Pitbull... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E normal bende ben 106 ya binecek olsam şahsen hiç sorgulamam uyguna alır sıfırdan tek tek toplarım piyasa zaten boşa şişmiş araba dolu boşuna kasmayın çok az düzgün 106 kaldı , artık bir proje arabası oldu al kendine göre topla

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yok okadarda gozu kapatmamak gerek. Guncel parca fiyat listesiyle 2 araba parasi daha harcarsin yine mutlu etmez
    Uygunun biraz ustu olsun ama icine sinsin. Onun disinda katiliyorum alip bastan toplamak gonlune gore herseyi kendi bildigince yapmak en iyisi
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yok ya camia şu haldeyken araba alınmaz katil olur insan. Hala 20 yasindaki arabalar için yok şunun değişeni var yok şu kaza yapmış muhabbetleri dönüyor araç sahibinin arkasından. Kimse keyiften binmiyor herkesin içinde bi kırık var. 100 kişi varsa toplasan 8 tanesi adamdır.

BurakSah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok ya camia şu haldeyken araba alınmaz katil olur insan. Hala 20 yasindaki arabalar için yok şunun değişeni var yok şu kaza yapmış muhabbetleri dönüyor araç sahibinin arkasından. Kimse keyiften binmiyor herkesin içinde bi kırık var. 100 kişi varsa toplasan 8 tanesi adamdır.
    Abi valla güzel özetlemişsin. Sen bu camiada eskisindir bilgin tecrüben çoktur elbet ama bende 3 senedir dahil oldum çok saçma şeyler konuşuluyor yapılıyor. En iyisi uzak durmak arabayı kullanıp keyif almak
    [B]00 Honda Civic 1.4 İs Sedan (Satıldı)
    01 Mk2 Citroën Saxo Vts (Satıldı)
    Kent Kart

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    106 candir, gerisi heyecan

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ama o bir crx degil
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ama o bir crx degil
    Gti deyip gecme , zaten gecemezsin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam sayısı 9 oldu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar abiler ; 106 almak isteyenler , toplaşın hele söyle .
    1 - öncelikle temiz 106 iki elin parmakları kadar var artık . aklınızdan çıkarmayın .
    2- 2020 nisan ayı itibari ile 15 , 20 , 25 , 30 bin türk lirasında olan 106 lar ucuzdan pahalıya iyi toplanmış ve kötü toplanmışlar olarak 2 ye ayırabiliriz .
    3- net söylüyorum araba + 10 bin liranız varsa bu topa girin .
    4 - 2 ihtimaliniz var . ya sıfırdan toplanacak yada bastırıp parayı temiz bir 106 alınacak maleesef ortası yok .
    5- piyasada kaşar sürüyle var sinirinize aklınıza mukayet olun .

son söz: şu an bi tanede ben topluyorum araba + 15 bin lira + bozulan psikoloji eski plakası 34 rrj 52 şu anki plakası 06 bla sonunu unuttum . geçmişini bilen yazarsa sevinirim . ne fren , ne süspansiyon , sanzıman , motor , döşeme , elektrik tesisatı var bende komple daldım .
    allahtan hanım söktüğüm motor , şanzıman , döşeme vs. evde tamir etmeme izin veriyor .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    edit :
    arkadaslar abiler ; 106 almak isteyenler , toplasin hele soyle .
    1 - öncelikle temiz 106 iki elin parmaklari kadar var artık . aklinizdandan cikarmayin .
    2- 2020 nisan ayi itibari ile 15 , 20 , 25 , 30 bin turk lirasi fiyat bareminde olan 106 lar ucuzdan pahaliya iyi toplanmis ve kotu toplanmislar olarak 2 ye ayirabiliriz .
    3- net soyluyorum araba + 10 bin liraniz varsa bu topa girin .
    4 - 2 ihtimaliniz var . ya sifirdan toplanacak yada bastirip parayi temiz bir 106 alinacak maleesef ortasi yok .
    5- piyasada kasar suruyle var sinirinize akliniza mukayet olun .

son soz: su an bi tane 106 da ben topluyorum + 15 bin lira + bozulan psikoloji .. eski plakasi 34 rrj 52. su anki plakasi 06 bla sonunu unuttum . gesmisini bilen yazarsa sevinirim . ne fren , ne suspansiyon , sanzimani , motoru , dosemesi , ne elektrik tesisati kalmıs. bende komple daldım .
    allahtan hanim anlayislida motor , sanziman , doseme vs. evde tamir etmeme izin veriyor .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gta1994 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    edit :
    arkadaslar abiler ; 106 almak isteyenler , toplasin hele soyle .
    1 - öncelikle temiz 106 iki elin parmaklari kadar var artık . aklinizdandan cikarmayin .
    2- 2020 nisan ayi itibari ile 15 , 20 , 25 , 30 bin turk lirasi fiyat bareminde olan 106 lar ucuzdan pahaliya iyi toplanmis ve kotu toplanmislar olarak 2 ye ayirabiliriz .
    3- net soyluyorum araba + 10 bin liraniz varsa bu topa girin .
    4 - 2 ihtimaliniz var . ya sifirdan toplanacak yada bastirip parayi temiz bir 106 alinacak maleesef ortasi yok .
    5- piyasada kasar suruyle var sinirinize akliniza mukayet olun .

son soz: su an bi tane 106 da ben topluyorum + 15 bin lira + bozulan psikoloji .. eski plakasi 34 rrj 52. su anki plakasi 06 bla sonunu unuttum . gesmisini bilen yazarsa sevinirim . ne fren , ne suspansiyon , sanzimani , motoru , dosemesi , ne elektrik tesisati kalmıs. bende komple daldım .
    allahtan hanim anlayislida motor , sanziman , doseme vs. evde tamir etmeme izin veriyor .
    Sıfırdan 106 toplamak gibi hata yaptım 2016 yılında ve kendi tamirhanem olmasına ragmen illahlah ettirdi. Artık parça sıkıntısı da olmaya başladı 20 yasında bi araba için gerçekten degmeyecek paralara çıktı piyasa

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı süleymann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sıfırdan 106 toplamak gibi hata yaptım 2016 yılında ve kendi tamirhanem olmasına ragmen illahlah ettirdi. Artık parça sıkıntısı da olmaya başladı 20 yasında bi araba için gerçekten degmeyecek paralara çıktı piyasa
    su an bende oyle bir hatayi yapmıs bulunuyorum maalesef . az kaldı şükür ama illallah etmedim değil , çok büyük hevesiniz yoksa ,illaki gti olacak diye takıntınız yoksa ,
    temiz 106 xs yada 4 kapı bir 106 da olabilir bu , alıp gti motor swap yapmak çooooooook daha keyif verir ve çooooookkkk daha ucuza mal olur . oteki turlu girmeyen bilmiyor ama cok buyuk bır cıle araba toplatmak . hele hele su zor gunlerde .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    su an bende oyle bir hatayi yapmıs bulunuyorum maalesef . az kaldı şükür ama illallah etmedim değil , çok büyük hevesiniz yoksa ,illaki gti olacak diye takıntınız yoksa ,
    temiz 106 xs yada 4 kapı bir 106 da olabilir bu , alıp gti motor swap yapmak çooooooook daha keyif verir ve çooooookkkk daha ucuza mal olur . oteki turlu girmeyen bilmiyor ama cok buyuk bır cıle araba toplatmak . hele hele su zor gunlerde .
    Şu zamanda 4 kapıya tu5j koy satarken yaptığın masrafın yarısını alamazsın.
    En güzeli eli ayağı düzgün çok ağır kazası olmamış klasik 106 spec kaput camurluk değişenli bi 106 alıp keyfince incik boncuk toplayıp binmek.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En güzeli eli ayağı düzgün çok ağır kazası olmamış klasik 106 spec kaput camurluk değişenli bi 106 alıp keyfince incik boncuk toplayıp binmek.
    Valla yaptığın masrafı alamazsın orası doğruda en mantıklısıda o be Fatih. Eğer amaç ticaret yapmak değilse pırıl pırıl 4 kapı xs ler var alıcan bi tane kafan rahat edicek.. Zaten öbür türlü de bebek diye alıyosun podye kesik çıkıyo araba yengeç gibi gidiyo 11.5 piston var diyorlar m52 çıkıyor falan filan illa bi ton masraf yapıyosun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    haklisin ama omurluk olsun dersen 4 kapi gercekten daha az bas agritir . satarsen masrafin yarisini alamam ama satan kim ? dursun garajda . obur turlu ustalarla ugrasmak cikmacilarla bogusmak daha zor .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı jeffy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla yaptığın masrafı alamazsın orası doğruda en mantıklısıda o be Fatih. Eğer amaç ticaret yapmak değilse pırıl pırıl 4 kapı xs ler var alıcan bi tane kafan rahat edicek.. Zaten öbür türlü de bebek diye alıyosun podye kesik çıkıyo araba yengeç gibi gidiyo 11.5 piston var diyorlar m52 çıkıyor falan filan illa bi ton masraf yapıyosun.
    su anki aklim olsa direk tek kapi xs yada 4 kapi tu5j4 yapardım , baska hicbirsey dusunmem bile . tabii ticaretini yapmaycaksan .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı jeffy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haklisin ama omurluk olsun dersen 4 kapi gercekten daha az bas agritir . satarsen masrafin yarisini alamam ama satan kim ? dursun garajda . obur turlu ustalarla ugrasmak cikmacilarla bogusmak daha zor .
    Onur abi yıllardır bu camiadasın biliyorsun ne kaşarlar var gerçekten biblo bile alsan fesatlıktan aracını boklayacak kansızlar var.
    Genel cevap veriyorum 4 kapının hiç bir albenisi yok ki tam bir f/p aracı ama gti ruhunu yakalamana imkan yok istersen 2jz swapla. düzgün Quicksilver alıp swap yaparsın iç dış trim koltuk vs keyifle binersin ona eyv sonuçta kaporta aynı zevkini alırsın ama 4 kapı ne bilim hic mantıklı değil. Şu zmaanda illa gti alcam evladiyelik yapıp yıllarca binicem deniliyorsa ya 50+ araçlara yönelip en masrafsızını alıp binicen ya da 25-30 liralık masrafı olan ama çizgileri düzgün şasesi düzgün arkası quickten olmayan bir gti alıp keyfince toplayıp finalde yine 50+ olcan bence hiç gerek yok. İyi bir pazarlıkla 40-45 arasına geçmişi düzgün tekerleri yere düz basan bir araba almak.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)