User Tag List

9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: 2012 Peugeot 208 1.6 Diesel

blumenberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Question 2012 Peugeot 208 1.6 Diesel

Arkadaşlar iyi akşamlar.. Teyzem için sıfır 2012 Peugeot 208 1.6 Diesel almayı planlıyoruz.. Artılarını eksilerini paylaşabilir misiniz.. Fiyat olarak 46.900 TL aldık.. Teyzem ehliyetini yeni aldı, yıllar önce yurtdışında almış fakat uzun yıllardır kullanmıyor.. Otomatik ve diesel olması şart.. Aslında yurtdışından vergisiz araç alma hakkı da var ama uğraşmak istemiyor.. İkna edemedim Bana farklı araç önerileri de sunabilir misiniz.. Pejo için 47 bin lira çok gibi geldi bana , siz ne dersiniz? Aracın kronik sorunları var mıdır? Yakıtı hakkında bilgim de yok.

( 🔴🔴 VETTE 🔴🔴 )

cgnozdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evet bu sınıf bir pejo için fiyat biraz yüksek.Bence dış görünüşü de öle güzel değil.Beni tek çeken yanı sunroof undaki led aydınlatmaları olmuştu.Araç henüz yeni kronik sorunlar gibi kemikleşen sorunlar henüz tespit edilmemiştir.Vergisiz araç alma şansı varsa bunu kullanın derim o paralara neleer neleer alınır
    What Goes Around,Goes Around

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    208 için bu para epey fazla.Üstüne 2 lira daha koyun 308 alın bari Aracı test ettiniz mi peki ? Pejo ve citroenin yarı otomatik şanzımanları az yakıyor ama çok konforsuz bence.
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cgnozdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet bu sınıf bir pejo için fiyat biraz yüksek.Bence dış görünüşü de öle güzel değil.Beni tek çeken yanı sunroof undaki led aydınlatmaları olmuştu.Araç henüz yeni kronik sorunlar gibi kemikleşen sorunlar henüz tespit edilmemiştir.Vergisiz araç alma şansı varsa bunu kullanın derim o paralara neleer neleer alınır
    hmm kronik sorunlarını bilmiyoruz şuan.. anladım.. evet ankarada var şuan bi tane porsche cabrio. 15 bin euro. ama ikna edemedim

Alıntı İbrahim33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    208 için bu para epey fazla.Üstüne 2 lira daha koyun 308 alın bari Aracı test ettiniz mi peki ? Pejo ve citroenin yarı otomatik şanzımanları az yakıyor ama çok konforsuz bence.
    308 sanırım dolu olmaz o kadar? ben gidip bakmadım bilemedim şimdi..
    ( 🔴🔴 VETTE 🔴🔴 )

ersin_srndg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    peugeot yerine başka bişey bakın derim.

CafCaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aracın içi dışı gerçekten süper bir araç ben peugeot'da satış danışmanıyım.. ama dediğiniz gibi fiyatı yüksek gerçekten bu sınıfta o rakamlara 2013 308 active modelini düşünebilirsiniz aynı fiyata C segmenti bir arac'a sahip olmus olurunuz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.6 hdi 92 hp 6 ileri yarı otomatik şanzumanlı araç, allure versiyonu yani en düst donanım seviyesinde. donanım olarak gerçekten zengin araç aynı seviyede diğer markalara baktığmızda fiyat yüksek değil bence.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ersin_srndg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peugeot yerine başka bişey bakın derim.
    Alıntı CafCaf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracın içi dışı gerçekten süper bir araç ben peugeot'da satış danışmanıyım.. ama dediğiniz gibi fiyatı yüksek gerçekten bu sınıfta o rakamlara 2013 308 active modelini düşünebilirsiniz aynı fiyata C segmenti bir arac'a sahip olmus olurunuz.
    Alıntı aliis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.6 hdi 92 hp 6 ileri yarı otomatik şanzumanlı araç, allure versiyonu yani en düst donanım seviyesinde. donanım olarak gerçekten zengin araç aynı seviyede diğer markalara baktığmızda fiyat yüksek değil bence.
    herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.. arkadaşların başka tavsiyeleri doğrultusunda volkswagen'a gittik. pejo'ya 50 bin tl civarı bir meblağ vermek bana da mantıklı gelmedi hiç, kronik sorunları, orasında burasında bir süre sonra ses geleceği, şanzumanın sorunlu olduğu (diesel ve otomatik'de) hususu kararımızı değiştirmekte etkili oldu aslında, dayımı sonunda ikna ederek polo 1.6 tdi dsg şanzumanlı seçeneğinde karar kıldık, onun kafası daha cok dolu olan 208'de kaldı.. araç haziran ayında elimizde olacak.. biraz daha beklemek durumundayız. fiyat olarak da aşağı çektik, şansa oranın satış müdürü tanıdık çıktı.. valla deveye hendek atlatsam daha iyidi ilk etapta bu polo boş diyor başka birşey demiyor. umarım herşeyin hayırlısı olur.. bana kalsa vergisiz merso a180 getirirdim almanya'dan.. ankara'da son mavi olan satılmış 77 bin liraya. valla çok hoşuma gitti bu sınıf içerisinde..
    ( 🔴🔴 VETTE 🔴🔴 )

onurgoyunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dayınız haklı,208 e göre gerçekten çok boş bir araç allure donanımda konsolun detayları yüksek kalitede. Yinede hayırlı olsun güle güle kullansınlar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)