User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
26 sonuçtan 20 ile 26 arası

Konu: Ilandaki araç hakkında

By_HaNNibaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PuT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu arabanın sahibi aramızda olabilirmiş öğrendiğim kadarıyla yada aracı tanıyan gören varmıdır? Şuanda satışa verildiği yerdeki arkadaşlar kaçamak cevap veriyor sahibiylede görüşemiyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9437139/detay/

Aracı almayı düşünüyorum ama bana baya uzak simdi ilandaki numarayla konustum aracta boya yok deniliyor ama diyorum ki km orjınalmidir? Bilmiyorum deniliyor kontrol ettirmedim servisten vb gibi kaçamak cevaplar veriliyor.Arac sahibiylede görüşemiyorm cünkü adamlar kar payı alıyor haklılarda bu yüzden telefonu vermıyorlar araç sahibiyle konusursam NET bilgi alabilirim diye düşünüyorum tabi bulabilirsem.
    İyi hoş da ilan zaten renault servis alim satim expertiz yaziyo nasi bi iş servise nie baktircan bağla makinaya kendin bak

PuT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı By_HaNNibaLL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi hoş da ilan zaten renault servis alim satim expertiz yaziyo nasi bi iş servise nie baktircan bağla makinaya kendin bak
    konusutm simdi o makineye bağlama aleti gelmiş ama ben daha once arabanın boyasını bile ölçmedim hiç anlamam etmem adamlara da güvenemıyorum hani bilmediğimden bi yamuk yapılabilir yoksa konusutm burda boya makineside varmıs arabanınn beynını bağlayabiliceğimiz makinede varmıs bugun kurulmış 2 tane servisten fiyat aldım birisi 400+ kdv diğeri 200+kdv fiyat çekti expertiz için Bu neyin kafası
    Bu anadolu yakası ne pahalıymış arkadaş
    Haksızlık önünde eğilmeyiniz. Çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

Hz.Ali

freelife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı By_HaNNibaLL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir arakadaşım altunizadede ( isim vermemek için tarif veriyorum ) renault yetkili servisinden araç almaya gitti ilanda tek parça boya yazıyordu ve uzun yoldan geldi almaya fakat arabanın tavanında bile boya çıktı . Sıfır arabalarda boya çıkıyor böyle bir ülkeyiz işte bence sıfırda alsanız makineyle bakın fırsatınız varsa.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı freelife Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir arakadaşım altunizadede ( isim vermemek için tarif veriyorum ) renault yetkili servisinden araç almaya gitti ilanda tek parça boya yazıyordu ve uzun yoldan geldi almaya fakat arabanın tavanında bile boya çıktı . Sıfır arabalarda boya çıkıyor böyle bir ülkeyiz işte bence sıfırda alsanız makineyle bakın fırsatınız varsa.
    Evet o arkadaşı bende tanıyorum zaten ne gelirse insanın iyi niyetinden geliyor.Şimdi sordurttum abi oralarda kıyı ve asf servislerine birisi 200+kdv birisi 400+kdv fiyat çıkardı expertiz için birde kağıt vermıyoruz sadece söyluyoruz felan dediler.Çok kararsız kaldım gösterecek yerde yok yetkili arabanın satıldıgı yerde boya makinesiyle arabanın beynını bağlayabiliceğimiz makine varmış ama hiç o konulardan anlamadıgımdan ben yapamam.Bu anadolu yakasndaki servisler ucmuş yahu
    Haksızlık önünde eğilmeyiniz. Çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

Hz.Ali

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı samet15 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracın fıyatı ucuk kardeşim bana kalırsa...

gecenlerde bende alldım yaklasık 5000 tl masraf edınce...)
    bundan mı aldın sende fiyatı evet diğerlerinden 1 2bin tl fazla ama temiz olsun vericemde karşıdaki servisler 200 400 + kdv den bahsediyor bakalım bi yol bulabilirsem baktırıcam olmazsa yapcak bişey yok kısmetimiz değilmiş diyicez.

Hz.Ali

MatraX_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ilacın bende şase ver yeterli

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MatraX_07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilacın bende şase ver yeterli
    aranan kan bulunmuştur haydar gene geldin işi çözdün kardeşim

Hz.Ali

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)