User Tag List

Sayfa 1/3 123 SonSon
55 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Opel gt roadster

karsiyakaliozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Opel gt roadster

Arkadaşlar yoğun işlerimden dolayı araçlarımı kullanamıyorum artık nerdeyse, sadace pazar günleri araç kullanabiliyorum makul fiyatlı coupe cabrio tarzı ( ***** izmirliyim 8 ay güneş var) klasik olma yolunda ilerleyen bir araç almak istiyorum s2000 v.s gibi sahibinden bu aracı gördüm daha önce bakmışdım bir ara sonra ilgilenmedim opel gt alınırmı tente manuel olması dezavantaj gibi olsada ağırlık azaltmada büyük etken bana göre ama fazlada bilgim yok duyan bilen bu araçlar nasıldır yardımcı olursanız sevinirim .
    ''Türkiye; Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her şeyi de Atatürk'e..." DANIEL DUMOULIN

cagri-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Opel gt bence çok güzel ve marjınal bir araç ancak Türkiye'de değeri bilinmedi. Tıpkı speedster gibi. Teknik olarak detayına çok hakım degılım ama bu tarz roadsterlarda genelde lotus ımzası oluyordu opelın. Speedster baya baya gucsuz olmasına ragmen hem agırlık avantajından hemde yoltutusundan pıstte bırcok agır abıyı guzel uzuyordu

edit: bu arada baktım fıyatları gercekten mantıklı. piyasası cok olmadıgından ve kupon oldugundan on numara pazarlıkla makul bı fıyata alınıp uzun yıllar keyıfle bınılır.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hanı belkı s2000 gibi çok sport karakterli deyil ama fiyat makul geldi sanırım 2 versıyon var tr ye sadece 240 hp olan gelmiş 16 adet yarısı pert 8-10 kadarı pıyasada izmirdekeyifli olur bu araç .
    ''Türkiye; Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her şeyi de Atatürk'e..." DANIEL DUMOULIN

cagri-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı karsiyakaliozi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    izmirdekeyifli olur bu araç .
    bu kısmına katılırım

2010 da almancı vardı bı tane bostanlıda sarısıyla gelmıs egzoslu.

Inanılmaz ılgı cekıyordu gözlemledıgım. Hala bılınmıyor bu araclar cok. Aynı etkıyı yaratır

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    koyu bir roadstercıyımdır gt de güzel araç ama benim listemde son sıralarda yer alır her zaman.. yeni kasa gt ler lotusla ilgisi yok gm in kappa platformunda yapıldı amerikada gt saturn sky diye satılıyor bir ara kıskanma favorilerini paylaş konusuydu galiba yanlış hatırlamıyorsam turbo&quatro yazmışdı amerikadada pek tutan bir model değilmiş yada başka bir muhabbetde duymuşdum bilmiyorum.. bu arada aynı kappa platformunda pontiac solstice da üretiliyor..

bana sorarsan roadster düşünüyorsan biraz daha parçası bulunabilir ve ikinci eli olabilicek araçlara bak gerçi roadsterlerde ikinci el zaten pek yokdur ama genede satılabilir bir araç almaya çalış derim gün gelir satmak istersen elinden çıkar öyle yada böyle gt ler ikinci elde sirkülasyonuda çok zor olan araçlar.. ucuzdan pahalıya doğru gidersek roadsterda mgf,alfa spider,mazda mx5,bmw z4 belki z3 mercedes slk porsche boxter bunlara bence bak derim illa roadster istiyorsan şahsi fikrim..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

-Günalp- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 litre 265 hp turbo motor. teknik olarak güzel değerleri var. fakat piyasasının hiç olmaması en büyük handikabı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -Günalp- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 litre 265 hp turbo motor. teknik olarak güzel değerleri var. fakat piyasasının hiç olmaması en büyük handikabı.
    Evet 265 hp teşekkür ederim, fiyat makul olabilirse çekiçi olur bence yoksa z4 daha makul gibi arkadaşın dediği gibi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    bu arada düzeltme yapıyım yaşınızı görmemişim senli benli yazmışım kusura bakmayın.
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

*AddO* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    GT Roadster delisi olmadıktan sonra 70 binli fiyatlara almak pek mantıklı değil. Meraklısı olmadan alındığında bir süre sonra mutlaka araçtan sıkılma durumu olacaktır. Satmaya niyetlenildiğinde de çok zorluk çekilir.

O paralara temizlerinden Z4 2.0, 2.5 alınabilir. Ya da hiç polemiğe girmeden S2000 en mantıklısı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada düzeltme yapıyım yaşınızı görmemişim senli benli yazmışım kusura bakmayın.

Yaşlı hissetim kendimi

therev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mx5 alinilabilir. Yeni kasalari cok guzel. Eski na larinda kendine has bi cekiciligi var ama cok pahali. Yeni kasanin parcasini fln rahat bulursunuz
    Alıntı doncarlo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elin oğlu mars için tarih veriyor biz halen kesicide honda yürütüyoruz.
    RUH CZT

halilcan9455 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    her ne kadar bir opel tutkunu olsamda cabrio,roadster tarzı araçlarda başka markalara yönelmekte fayda var.
    mx5 bakardım yerinizde olsam.
    Alıntı gokhan07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uyması için öncelikle arabada bi beyin olması lazım oda senin arabada yok

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

srkn16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mx5 e bakmanızda fayda var.motor gücü yüksek olmasada kullanımı keyiflidir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    mx-5 çok güzel araba zaten roadster tarihini başlatmış ve yazmış araç roadster sınıfını oraya çıkarmış araç segmentinin lideri amerikada en çok satan roadster.. ama türkiyede bence aşırı pahalı 70 bin tl mx5 e veriliceğine 2004 ve üstü yeni kasa slk 200 kompresor yada 2005-2006 bir z4 2.0 yada 98-99 model temiz bir porsche boxter bence çok daha mantıklı tercihler olabilir..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mx-5 hosuma gıtmıyor deyıl ama sanki 70 k fiyatlar yuksek bıraz, z4 o fiyatlara bana daha cekıcı gelıyor

therev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2.0 z4 mx5 in vericegi zevki vermez mx5 kullanmis biri olarak cidden cok zevkli bir araba
    Alıntı doncarlo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elin oğlu mars için tarih veriyor biz halen kesicide honda yürütüyoruz.
    RUH CZT

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    koyu bir roadstercıyımdır gt de güzel araç ama benim listemde son sıralarda yer alır her zaman.. yeni kasa gt ler lotusla ilgisi yok gm in kappa platformunda yapıldı amerikada gt saturn sky diye satılıyor bir ara kıskanma favorilerini paylaş konusuydu galiba yanlış hatırlamıyorsam turbo&quatro yazmışdı amerikadada pek tutan bir model değilmiş yada başka bir muhabbetde duymuşdum bilmiyorum.. bu arada aynı kappa platformunda pontiac solstice da üretiliyor..

bana sorarsan roadster düşünüyorsan biraz daha parçası bulunabilir ve ikinci eli olabilicek araçlara bak gerçi roadsterlerde ikinci el zaten pek yokdur ama genede satılabilir bir araç almaya çalış derim gün gelir satmak istersen elinden çıkar öyle yada böyle gt ler ikinci elde sirkülasyonuda çok zor olan araçlar.. ucuzdan pahalıya doğru gidersek roadsterda mgf,alfa spider,mazda mx5,bmw z4 belki z3 mercedes slk porsche boxter bunlara bence bak derim illa roadster istiyorsan şahsi fikrim..

Evet ben yazmistim o konuda. Amerika gibi araba cenneti olan bir memlekette bile tek tuk var yollarda. Bu kadar az olmasinin sebebi teknikmidir yoksa marka imajimi bilemiyorum ama ozel vs.. bir arac olmadigi kesin.

Roadster olacaksa benim tavsiyem 350Z yada z4 olur.

cnrsrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yeni model birşey düsünüyorsanız gt cok mantıklı , mx5 benim o kadar cok hosuma gitmiyor
    cnrsrn:
    195 40 16 yı bi koycan
    harbi nokta

turgay.ozgur:
    böbrek taşınada birebir olur
    çukurlarda dökersin
    ameliyatsız

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)