User Tag List

Sayfa 2/69 İlkİlk 12341252 ... SonSon
1294 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Corsa 1.7DTI Sorgulama

pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    corsa almayı düşünenlere fikir olsun, boşuna telefon parası ve benzin harcamasınlar.

bu araç göya bayandan, telefona bayan bakıyor, aracın yanına gittiğinizde kocası geliyor. anlatıyor aracın özelliklerini. neyse araç okeye dönüyor neresini tutsanız elinizde kalıyor. lastikler bitik. en son fiyat olarak 12.500 diyormuş. şahsen bir teklif yapmadım sadece en son kaç istersin dedim 11.500 desem tamam dese almak istemem o derece
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4599825/detay/

bu abimiz hoş sohbet iyi bi abimiz, aracın neyi var neyi yok söyledi, direksiyonda tıkırtı varmış kullanmadım gerek görmedim. üsttekine göre bir tık temiz denebilir bu abimizde 12.500 istiyor lastiklerine bakmadım. aracın sağı, solu boyalı kaputu macundan yapılmış tavanda da bişeyler var ama ben anlamadım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6480508/detay/

bu araçda bayan kuaförü bir arkadaştan, öncelikle araç çok pisti ben gittiğimde, direksiyon başka bir araçda 200bin tamamlamış sonra bu araca geçmiş gibiydi, kronikmi bilmiyorum ama arka yan camlarının kenarlarında paslanmalar vardı, işin garibi gittiğim gördüğüm bütün corsalarda var bu. direksiyon tıkırtısı varmış bozuk yolda yapıyormuş, zaten kaymak asfaltta yapması gibi bişey olamaz. ilk bu aracı görmeye gitmiştim, bayada konuştuk niyetim 12.000 civarına anlaşmaktı, arkadaş 12.300den aşşağı inmem dedi, sağlık olsun dedik.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1982861/detay/

bu arada sitede ilanı olmayan başka bir araca gittim baktım, lastikler sıfır, sadece sağ arka çamurlukta düzeltme yapışmış, direksiyon ve pompa beyni sıkıntısız 13.000 istiyor araca. 12.500 teklif ettim, bi daha rahatsız ederim abiyi verirse verir vermezse sağlık olsun diyeceğiz.

evet arkadaşlar benden bu kadar. bildiğiniz güvendiğiniz corsa varsa lütfen söyleyin bursada 2 araç daha var başkada corsa yok, onlarıda beğeneceğimi sanmıyorum
    turbocuk istiyoruz

tropheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7325777/detay/

Gel abi verelim sana bizim arabayı. Yaşadıklarının aynısını bizde yaşadık 12-13 'e sıkıntısız bulman çok zor.Biz artık bakmaya gitmeden önce sorgulatıp kafamıza yatarsa öyle gidiyoduk.Bu arabaların %85 belki daha fazlası ya rent a car yada şirket aracı olarak kullanılmış daha sonra en az 5-6 kez el değiştirmiş.Kısacası çoğu pimi çekilmiş bomba gibi kimin elinde patlayacağı meçhul.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kardeşim tamam güzel araban var ama sende güzel para istiyorsun o paraya boş araba almak istemiyor insan
    turbocuk istiyoruz

tropheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Senin niyetin varsa ara babamı illaki bulursunuz orta yolu. Hem zaten eli yüzü düzgün dolu arabaya istenen paralarda belli.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ağlayanın malı gülene hayır getirmez derler. bu arac forumdan mı acaba marşpiyerleri forumdan başka takan görmediğim için soruyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...27634472/detay
    turbocuk istiyoruz

toGah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende yeni aldım kısmet ilk sahibinden 150binde çelik gri 2-3 parça boyalı araç aldım 13 e ön takım amotrisör tampon boyama derken 14 ü geçti

çok araba baktm ama hepsinde ya km problemi var ya öyle sağı solu dökülen araba var. birde süsleyip saçma sapan fiyat isteenler var
    pöF

Shadow_Dancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı toGah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende yeni aldım kısmet ilk sahibinden 150binde çelik gri 2-3 parça boyalı araç aldım 13 e ön takım amotrisör tampon boyama derken 14 ü geçti

çok araba baktm ama hepsinde ya km problemi var ya öyle sağı solu dökülen araba var. birde süsleyip saçma sapan fiyat isteenler var
    Usta ön takıma ne kadar masraf ettin? 300'e çıkar mıyız?
    Tango-1 never dies.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Shadow_Dancer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Usta ön takıma ne kadar masraf ettin? 300'e çıkar mıyız?
    ön amortisörler
    rot milleri
    zrot
    sağ salıncak
    viraj bilmemnesi.
    350tl
    toplamda.
    70tl silecek motoru aldım
    direksiyon korna şeysi aldım 10tl

eibach prokit yay aldım 200tl

hepsine toplam işçilik :200tl

tamponları ayna kapağını boyattım : 250tl

alacak olan arkadaşlar sigorta çok para 35 plakaydı önce 488 trafik tuttu plakayı değiştirdim 59 oldu plaka 260tl

alacaklara fikir olsun
    he bide noterde plaka değiştirirsen 180 değiştirmezsen 92 ödüyorsun.
    pöF

BıD-Clio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı pirasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    corsa almayı düşünenlere fikir olsun, boşuna telefon parası ve benzin harcamasınlar.

bu araç göya bayandan, telefona bayan bakıyor, aracın yanına gittiğinizde kocası geliyor. anlatıyor aracın özelliklerini. neyse araç okeye dönüyor neresini tutsanız elinizde kalıyor. lastikler bitik. en son fiyat olarak 12.500 diyormuş. şahsen bir teklif yapmadım sadece en son kaç istersin dedim 11.500 desem tamam dese almak istemem o derece
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4599825/detay/

bu abimiz hoş sohbet iyi bi abimiz, aracın neyi var neyi yok söyledi, direksiyonda tıkırtı varmış kullanmadım gerek görmedim. üsttekine göre bir tık temiz denebilir bu abimizde 12.500 istiyor lastiklerine bakmadım. aracın sağı, solu boyalı kaputu macundan yapılmış tavanda da bişeyler var ama ben anlamadım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6480508/detay/

bu araçda bayan kuaförü bir arkadaştan, öncelikle araç çok pisti ben gittiğimde, direksiyon başka bir araçda 200bin tamamlamış sonra bu araca geçmiş gibiydi, kronikmi bilmiyorum ama arka yan camlarının kenarlarında paslanmalar vardı, işin garibi gittiğim gördüğüm bütün corsalarda var bu. direksiyon tıkırtısı varmış bozuk yolda yapıyormuş, zaten kaymak asfaltta yapması gibi bişey olamaz. ilk bu aracı görmeye gitmiştim, bayada konuştuk niyetim 12.000 civarına anlaşmaktı, arkadaş 12.300den aşşağı inmem dedi, sağlık olsun dedik.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1982861/detay/

bu arada sitede ilanı olmayan başka bir araca gittim baktım, lastikler sıfır, sadece sağ arka çamurlukta düzeltme yapışmış, direksiyon ve pompa beyni sıkıntısız 13.000 istiyor araca. 12.500 teklif ettim, bi daha rahatsız ederim abiyi verirse verir vermezse sağlık olsun diyeceğiz.

evet arkadaşlar benden bu kadar. bildiğiniz güvendiğiniz corsa varsa lütfen söyleyin bursada 2 araç daha var başkada corsa yok, onlarıda beğeneceğimi sanmıyorum
    kırmızı arabanın bende eskı ılanları mevcut yanı ozamanlarkı favorılerımde eklı olan zamanları araba bı kocaelı bı balıkesır bursa baya bır gezdı sankı hıc ısınamadım ona bırde aırbagı hosuma gıtmemıstı temız corsa bulmak gercekten zor artık

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...27864500/detay

bu araç hakkında fikri olan varmı ?
    turbocuk istiyoruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...27864500/detay

bu araç hakkında fikri olan varmı ?
    bu çocuk al - sat'çı aynı yapıyor arar sorarsan zaten kendiside söylüyor daha önce beyaz vardı geçen hafta ona bakmıştım ben

alıyor tampon boyası amerikan park yay takıyor bi pasta cila süsleyip 1-1,5 ekleyip satıyor
    pöF

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı toGah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu çocuk al - sat'çı aynı yapıyor arar sorarsan zaten kendiside söylüyor daha önce beyaz vardı geçen hafta ona bakmıştım ben

alıyor tampon boyası amerikan park yay takıyor bi pasta cila süsleyip 1-1,5 ekleyip satıyor
    bu araç daha önceden de ilandaydı fakat bu çocuktan değildi, demekki takasa gittiler
    turbocuk istiyoruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu araç daha önceden de ilandaydı fakat bu çocuktan değildi, demekki takasa gittiler
    takas degıldır o cocuk nakıt calısıyor buyuk bı ıhtımal o almıstır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    resimleri görünce isme bakmadım hep aynı tarzda yapıo arabayı, fotoğraf çekimleri aynı.
    pöF

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abilerim kardeşlerim, arabalarınızı aldınız diye işiniz bitmedi bu kardeşinize bulacaksınız, yoksa varya tez vakitte tekerinize daş değer bunu istemezsiniz sanırım. ben sahibindeni süzüyorum zaten, sizden istediğim yolda, parkda bahçede gördüğünüz arabalardan haber vermeniz
    turbocuk istiyoruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    suanda corsa arıyan 3-4 arkadasım var ama kısmet bu ısler bulunur elbett

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben alırken çok baktım inşallah gönlünüzce bulursunuz kısa zamanda. tam saymadım ama 7-8 araba gezdim heralde.
    pöF

FL RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kirmizi corsa benim ewet arkdasim doru yazmis arayanada soyluyorum bu 11 12. corsam ins herkes gonlunr gore bi corsa bulur
    GKM GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...27852032/detay

bu araca 12.750 diye anlaştık, yarın baktırmaya götürücem. 12.500 deseydi tam içime sinecekti ama bakalım kısmet artık. temizse %90 alıcam.
    turbocuk istiyoruz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)