Öncelikle herkese merhaba.
EF için satılık ilanı açmıştım fotoğrafların boyutu yüzünden ceza aldım ve ilan silindi. Genel anlamda çoğu kişinin aklında araç çok satıldı acaba bir problem mi var ? gibisinden soru işareti oluştu. Kimsenin aklında öyle yer etmesin aracın hiç bir problemi yok gayet memnunum diğer sahipleride buraya üye sorarsanız onlardan da aynı cevabı alırsınız satan herkes keyfe keder değişiklik amaçlı sattı. Benim gibi

Ef'i satma planım hala var. Alıcı olan bi iki kişyle görüşüyoruz nasipse satıldıktan sonra aklımdaki 2 araç için harekete geçicem.

Bu araçlardan bilgi almak istediğim ise ilanını koyduğum w123 kasa mercedes. Fotoğraflarına baktığımda gümrük çıkışlı orjinal oluşu beni çok cezbetti torpidosu olsun döşemeleri olsun muazzam gibi duruyo ama bu kasalar hakkında hiç bir bilgiye sahip değilim. Nedir ne değildir 230e' lpgde beni üzermi dertsiz başıma dertmi açmış olurum otomatik şanzuman ilerde masraf açarmı yoksa gönül rahatlığıyla binilirmi bunların cevaplarını almak istiyorum.

Şimdiden ilginiz için teşekkürler

İlgili ilan : Mercedes - Benz 230 230 E 1986 Model 8.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Mavi renk - 108370296