User Tag List

11 sonuçtan 1 ile 11 arası

Konu: Ankara Beyaz GC8

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ankara Beyaz GC8

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1742310/detay/

Kuzenime ciddi ciddi düşünüyoruz. Araç temiz duruyor. geçmişini bilen, aracı gören duyan, durumunu bilenler var mı ? alınır mı ?
    Öküz 40 yaşına da gelse öküzdür, zekanın mantığın derecesi yaş ilerledikçe artmıyor

GuneyOnur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu kategorisi düzeltildi.

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    dostum bende satmayı düşünüyorum 2000 model sahibindende ilanı yok
    ama istersen detayları pm atabilirim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aracı bilmiyorum ama forum üzerinde daha iyilerini benzer rakamlara alabileceğini biliyorum GC8 arıyorum diye bir konu açmalısınız bence
    "HAYALLE YAŞAYANINDA YAŞAMAYANINDA ... "
    NAMIK KEMAL

efef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    genç reklam,serkan abinin arabası yakından görmedim ama yazdığının aksine birşey çıkacağını sanmıyorum ama anlayan abilerimiz bakarsa daha net cevap olur size

Batw0han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rakam olarak 97 model için fazla o paralara 99 model araçlar bulabilirsin.
    CMMotorsport

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Batw0han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rakam olarak 97 model için fazla o paralara 99 model araçlar bulabilirsin.
    benim aklımda aslında birkaç markanın birkaç modeli var ama daha önceden STI ve 2.0 R kullanmış biri olarak subarudan vazgeçmek istemiyorum. bu sefer de gc8 kasasından kullanmak istiyorum. bütçem öyle çok fazla değil. 23-24 bin lira civarına anca çıkabilirim ve bu paraya alacağım arabanın benim başımı ağrıtmaması gerekiyor. çünkü sonradan masraf yapabileceğim bir para kalmıyor geriye.

Beyaz impreza içinse aynı şehirde olduğumuz için bakması baktırması anlayanı bol olduğu için düşünüyorum. fiyat biraz yüksek ama takas olarak bir alışveriş önerdim, önümüzdeki günlerde bakıcaz araçlara.

Bu arada 06 TOM 22 fiyatı iyice düşürmüş. takas kabul etmiyor ama nakit param olsa o araca bakarım direk.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...98110249/detay

Bunlar haricinde de şu an sahibinden.com üzerinde satılık olan araçların hiç birisi bu bütçem aralığında ilgimi çekmedi çekmiyor. bakan arkadaşlar zaten biliyordur alınabilecek araç yok pek.

bütçem doğrultusunda ilanı olmayıpta satılacak araç olan varsa bana yönlendirebilirsiniz. tabi sorun sıkıntı açmaması için olabildiğince stock, orijinale yakın bir araç arıyorum.

@ Faruk kardeşim biliyorsun ben senin şu an ömer farukta bulunan gf8'e de talibim. hatta şu an sendeki RC'yi de gözüm kesiyor. ikiside hoş temiz araçlar. Keşke elimde nakit para olsa da daha hızlı hareket edebilsem. ikinizde takas kabul etmiyorsunuz ben de şansımız aracım satılana kadar takas yoluyla deniyorum
    Öküz 40 yaşına da gelse öküzdür, zekanın mantığın derecesi yaş ilerledikçe artmıyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben iki hafta önce falan golfle denedim görseli güzel aracın yürürüde o kadardır herhalde bilemiyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Subaru_STI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim aklımda aslında birkaç markanın birkaç modeli var ama daha önceden STI ve 2.0 R kullanmış biri olarak subarudan vazgeçmek istemiyorum. bu sefer de gc8 kasasından kullanmak istiyorum. bütçem öyle çok fazla değil. 23-24 bin lira civarına anca çıkabilirim ve bu paraya alacağım arabanın benim başımı ağrıtmaması gerekiyor. çünkü sonradan masraf yapabileceğim bir para kalmıyor geriye.

Beyaz impreza içinse aynı şehirde olduğumuz için bakması baktırması anlayanı bol olduğu için düşünüyorum. fiyat biraz yüksek ama takas olarak bir alışveriş önerdim, önümüzdeki günlerde bakıcaz araçlara.

Bu arada 06 TOM 22 fiyatı iyice düşürmüş. takas kabul etmiyor ama nakit param olsa o araca bakarım direk.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...98110249/detay

Bunlar haricinde de şu an sahibinden.com üzerinde satılık olan araçların hiç birisi bu bütçem aralığında ilgimi çekmedi çekmiyor. bakan arkadaşlar zaten biliyordur alınabilecek araç yok pek.

bütçem doğrultusunda ilanı olmayıpta satılacak araç olan varsa bana yönlendirebilirsiniz. tabi sorun sıkıntı açmaması için olabildiğince stock, orijinale yakın bir araç arıyorum.

@ Faruk kardeşim biliyorsun ben senin şu an ömer farukta bulunan gf8'e de talibim. hatta şu an sendeki RC'yi de gözüm kesiyor. ikiside hoş temiz araçlar. Keşke elimde nakit para olsa da daha hızlı hareket edebilsem. ikinizde takas kabul etmiyorsunuz ben de şansımız aracım satılana kadar takas yoluyla deniyorum
    TOM plaka GC8 için Avcı ya pm atabilirsin.

Senin aracın neydi bu arada pm atabilirsin
    "HAYALLE YAŞAYANINDA YAŞAMAYANINDA ... "
    NAMIK KEMAL

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    turbozone aydın ın eski arabası bence o kadar paraya daha iyisi alınır

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)