User Tag List

Sayfa 20/31 İlkİlk ... 10181920212230 ... SonSon
577 sonuçtan 362 ile 380 arası

Konu: Megane RS sorgu

OrcunInce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BRK plakanın gerçek km si 219000 km imiş. Şimdi bilgisi geldi servisten.Satarken 44000 diye satıolardı.
    Hunharca güldüm
    Megane 3 RS / 2.17 @İstanbulPark
    Fk8 Type-R (stock) / 50.68 @Körfez
    Megane 3 RS / 49.60 @Körfez

pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    BRK plakanın gerçek km si 219000 km imiş. Şimdi bilgisi geldi servisten.Satarken 44000 diye satıolardı.
    benimki 46küsürde. oo desene Trdeki en düşük km rs bende galiba ehehe

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o arabanın üzerindeki parçaların değerini bil. Ben yaptım o arabayı. İlkere kaç kere dedim satma diye ama dinlemedi.
    IN BOOST WE TRUST

OrcunInce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    65.000 ile ikinci sırada falanım ben de galiba
    Megane 3 RS / 2.17 @İstanbulPark
    Fk8 Type-R (stock) / 50.68 @Körfez
    Megane 3 RS / 49.60 @Körfez

exclusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim niyetim vardı BRK ye ulaşamadım sahibine MCM yi sattığım adamdan geri aldıktan 1 hafta sonra mı ne konuştuk arabasını çok övdü bir yanlışlık olabilir mi acaba servis kayıtlarında ? Pek 200 binde gibi durmuyor araba bana kalırsa

Cliosportve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o arabanın üzerindeki parçaların değerini bil. Ben yaptım o arabayı. İlkere kaç kere dedim satma diye ama dinlemedi.
    Bu kelimeleri söylerken ki hayallerimizdeki Alper aga

http://cdn.yemek.com/wp-content/uplo...ta-280x200.jpg

Özledik , dön sahalara artık
    Ben 30 a aldım adam 31 dese almayacaktım.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    O direksiyonu eldiven ile kullanmadılar veya 2.el olarak değiştmedilerse 219K olamaz,koltuklarda aynı şekilde. Ya kayıtlarda bi yanlışlık var yada aracın iç aksam vs değişmiş orjinal 2.el ile.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

VhpCupra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar herkese aracimi satmadim hala bende kullaniyorum, araci alirken ben hem yetkili servise hemde ozel servise götürüp baktirdim, boyle bir sey olmasi imkansiz, 219bin km cok ciddi bir rakam, oyle bir sey olsa hem ici hem disi ile kendisini belli eder, az cok bizde arabadan anlayan insanlariz, kesin emin olmadan bu sekilde yazmanis cok yanlis, isteyen istedigi yere goturup herseyini gösterebilir, aksam aksam mevzu ya bak ya...
    02' Ep3 type-r---00' Gc8---02' Vts---
    05' CooperS---11' Ds3 thp --- 01' S3 1,8t
    03' e46 330ci---13' İbiza Cupra--- 06' 2.5 STİ
    Megane RS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Bar35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O direksiyonu eldiven ile kullanmadılar veya 2.el olarak değiştmedilerse 219K olamaz,koltuklarda aynı şekilde. Ya kayıtlarda bi yanlışlık var yada aracın iç aksam vs değişmiş orjinal 2.el ile.
    Ben arabamı sattığımda 138 bin km deydi. Tek yıpranan yeri sürücü koltuğunun bel destek dış taraftaki derisiydi. Değiştirdim 0 gibi oldu. Başka hiç bir yerinde deformasyon vs yoktu. Direksiyon vs dahil. Ben bana daha önce arabayı almayı düşünen bir servis yetkilisinin verdiği bilgiyi veriyorum ki şansa açıldı konu ve adamla bir kere tanıştım. Megane RS düşünüyordum sonra vazgeçtim dedi. Bende BRK vardı az km ona baksaydın keşke dedim ve adam bana ben de düşündüm ama bizim servis kayıtlarından baktığım zaman 219K km olduğunu gördüm hiç bakmadım bile dedi.
    IN BOOST WE TRUST

uerbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    onu söyleyen yetkili arkadaşım bilmediğiniz aracı emin olmadan boklamayın !
    TT

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben arabamı sattığımda 138 bin km deydi. Tek yıpranan yeri sürücü koltuğunun bel destek dış taraftaki derisiydi. Değiştirdim 0 gibi oldu. Başka hiç bir yerinde deformasyon vs yoktu. Direksiyon vs dahil. Ben bana daha önce arabayı almayı düşünen bir servis yetkilisinin verdiği bilgiyi veriyorum ki şansa açıldı konu ve adamla bir kere tanıştım. Megane RS düşünüyordum sonra vazgeçtim dedi. Bende BRK vardı az km ona baksaydın keşke dedim ve adam bana ben de düşündüm ama bizim servis kayıtlarından baktığım zaman 219K km olduğunu gördüm hiç bakmadım bile dedi.
    Alper bey bu soylediklerinizi belgeli bir sekilde ispatlamazsaniz size dava acicam bunu bilin, söylem ile varsayim ile bu sekilde yorum yapmaya hakkiniz yok, iyi aksamlar.
    Megane RS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben bana gelen bilgiyi buraya yazdım. Benim iddiam değil. Dava açmak istersenizde buyrun açın mahkemeler orada. Dava açtığınız anda ben sizin muhattabınız değilim. Karşınızda da çocuk yok telefon istemeler falan. Kimi neyle korkutuosunuz?
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben bana gelen bilgiyi buraya yazdım. Benim iddiam değil. Dava açmak istersenizde buyrun açın mahkemeler orada. Dava açtığınız anda ben sizin muhattabınız değilim. Karşınızda da çocuk yok telefon istemeler falan. Kimi neyle korkutuosunuz?
    ben sizin kadar megane a binicem yürütücem araba yapıcam ve şu konudaki http://www.techturkey.com/forum/otom...tml?highlight= araca 200 küsür km dicek servisteki adam olsa dahi tepkimi gösterirdim
    TT

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Türkçe yazarsanız anlaşabiliriz. Yazdığınız iki mesajdan da birşey anlaşılmıyor.
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Türkçe yazarsanız anlaşabiliriz. Yazdığınız iki mesajdan da birşey anlaşılmıyor.
    türkçem gayet iyi virgülün de nereye konacağını sen benden iyi biliyorsun ama arabadan anlamıyorsun o ayrı yada işine öyle geldiği gibi yorum yapıyorsun
    TT

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşım ne yazdığını anlasam cevap vericem ama anlamıyorum ne dediğini. Arabadan anlamıyorsun ne demek? Ben arabadan anlamıyorum ama Sonax bayiliği yapabiliyorum. Diyelim arabadan anlamıyorum ki burada arabadan anlayıp anlamamak mesele değil. BRK yı görmedim sahibini tanımam etmem ne husumetim var ne bişeyim. Bak konu başlığına MRS sorgulama yani insanlar bildikleri öğrendikleri bilgileri paylaşıyorlar. Sen benim görmediğim araba üzerinden bana gelen bilgiyi paylaştığım için benim araba konusunda bilgisiz olduğum kanısına varıyorsun. Müneccim misin? Megane rs konusunda da merak ediosan söyliim çok çok iyi anlarım. Ama gördüğüm araba üzerinden yorum yaparım iyi ya da kötü diye. Benim BRK hakkında tek söylediğim şey kmsidir. Kulaktan kulağa gelen bilgi değil servis yetkilisi olduğunu söyleyen adını bilmediğim araba yıkatmaya gelen birisinden duyduğum bilgidir.

Senin yazdıklarına gelince gerçekten anlamadım iki yazdığın mesajıda. Anlaşılabilir olarak devrik olmayan cümlelerle yaz sana cevapliğim.
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sizin mantiginiza gore birisinden duydum deyip sizin yada aracinizin hakkinda her istediğimi yazabilirim ve bundan kesinlikle sorumlu olmuyorum!!! Çünkü ben demedim birisi dedi!!! Nasil olsa sanal ortam istedigimiz gibi dansözlük yapabiliyoruz!!!!
    Bugün yetkili servise gidip butun kayitlarini tek tek cikarttim elimde belgeler var.
    Size bu aracin km'si 219bin diyen yavşak gelsin bana söylesin, bundan sonra da kimsenin araci hakkinda elinizde her hangi bir belge olmadan konusmayin.
    Megane RS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşım ne yazdığını anlasam cevap vericem ama anlamıyorum ne dediğini. Arabadan anlamıyorsun ne demek? Ben arabadan anlamıyorum ama Sonax bayiliği yapabiliyorum. Diyelim arabadan anlamıyorum ki burada arabadan anlayıp anlamamak mesele değil. BRK yı görmedim sahibini tanımam etmem ne husumetim var ne bişeyim. Bak konu başlığına MRS sorgulama yani insanlar bildikleri öğrendikleri bilgileri paylaşıyorlar. Sen benim görmediğim araba üzerinden bana gelen bilgiyi paylaştığım için benim araba konusunda bilgisiz olduğum kanısına varıyorsun. Müneccim misin? Megane rs konusunda da merak ediosan söyliim çok çok iyi anlarım. Ama gördüğüm araba üzerinden yorum yaparım iyi ya da kötü diye. Benim BRK hakkında tek söylediğim şey kmsidir. Kulaktan kulağa gelen bilgi değil servis yetkilisi olduğunu söyleyen adını bilmediğim araba yıkatmaya gelen birisinden duyduğum bilgidir.

Senin yazdıklarına gelince gerçekten anlamadım iki yazdığın mesajıda. Anlaşılabilir olarak devrik olmayan cümlelerle yaz sana cevapliğim.
    sen arabadan anlıyor olsaydın o yorumu yapmazdın, işin özeti bu.
    sonax bayiliği yapıyor olman bunu değiştirmez, sen gene de her duyduğunu buraya paylaşabilirsin tabi o konuda herkes özgür değil mi?
    TT

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o dansözlük lafını delikanlıysan gelipte suratıma söylesene klavye delikanlısı. Ne arabanı tanırım ne seni tanırım. Durup dururkende hit olması için uyuyan konuya yazacak değilim. Megane RS sorgu bölümüne gelen bilgiyi yazdım. Yanlıştır doğrudur bilemem tekrar ediyorum gelen bilgiyi yazdım.

Şunu da tekrar ediyorum delikanlıysan azıcık yüreğin varsa o lafı gelirsin yüzüme söylersin. Ondan sonra bakarız vücudunun neresi ile nereleri yer değiştiriyor anlarsın.
    IN BOOST WE TRUST

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)