User Tag List

Sayfa 28 Toplam 28 Sayfadan BirinciBirinci ... 18262728
Toplam 519 adet sonuctan sayfa basi 514 ile 519 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Megane RS sorgu

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CemBerk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracı bir kaç kere gördüm diri duruyordu ama lpgli olduğunu bilmiyordum. Lpg benim için sıkıntı değil ama diğer ilanlar 40-50 civarındayken bu 55 fazla gibi satarken de lpg dicekler laf etcekler öldürmeye çalışacaklar sonuçta.
    fiyat bana da fazla geldi KM den dolayı ama lpg hiç sorun değil. sanırım hiç boya dahi olmamasından kaynaklı fiyatı. pek bulunabilir seçenek değil lokal boya dahi olmayan araç. benim rs de lpgli idi. söktüm attım, kaputun altını inceleyipte lpg gördüğünü anlayabilen yoktu. ben dürüstlükten dolayı satmayı düşündüğümde söylüyordum vardı söktüm diye. zaten söktükten sonra forged yaptığımdan çokta önemi yoktu o ayrı tabi.
    Belgrade / Moscow / Antalya
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)
    for them: Google Translate

bkaraca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Peki ortalama ederi nedir bu aracın ? Birde LPG mevzusu aşırı sıkıntı değil bana eğer ki iyi bir sistem ve usta montajından geçtiyse ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aracı hatırlamıyorum ancak bilmeni isterim ki arka tampondaki ızgaralar orjinal değil. piyasada hazır satılan ızgaralardan. yani araca detaylı baktırmak lazım. sonuçta galeride. her şeyi olduğu gibi söylememe ihtimali yüksek.

farlarda ya orjinal değil yada uygulama var. yani bakarken dikkat ediniz. yetkili serviste baktırmakta fayda var. ekspertiz şirketleri bu aracın orjinali nasıl olduğunu bilmeyebilir.
    Belgrade / Moscow / Antalya
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)
    for them: Google Translate

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracı hatırlamıyorum ancak bilmeni isterim ki arka tampondaki ızgaralar orjinal değil. piyasada hazır satılan ızgaralardan. yani araca detaylı baktırmak lazım. sonuçta galeride. her şeyi olduğu gibi söylememe ihtimali yüksek.

farlarda ya orjinal değil yada uygulama var. yani bakarken dikkat ediniz. yetkili serviste baktırmakta fayda var. ekspertiz şirketleri bu aracın orjinali nasıl olduğunu bilmeyebilir.

Arka ızgaraya dikkat ettikten sonra Arka tampon fiber bile olabilir egzozların ortasını parça uydurmuşlar. Arkadaşa takas gelicek ama daha bakmadık hevesli hevesli bakanıp duruyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şuan ilanlı/ilansız önerebileceğiniz Megane2 Rs varmıdır? Feleğin çemberinden geçmemiş Orduda birtane var gözüme güzel gelen. Onun hakkındada bir fikrim yok 1000km mesafe gidip bakmakta zor..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)