User Tag List

Sayfa 28/31 İlkİlk ... 182627282930 ... SonSon
577 sonuçtan 514 ile 532 arası

Konu: Megane RS sorgu

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CemBerk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracı bir kaç kere gördüm diri duruyordu ama lpgli olduğunu bilmiyordum. Lpg benim için sıkıntı değil ama diğer ilanlar 40-50 civarındayken bu 55 fazla gibi satarken de lpg dicekler laf etcekler öldürmeye çalışacaklar sonuçta.
    fiyat bana da fazla geldi KM den dolayı ama lpg hiç sorun değil. sanırım hiç boya dahi olmamasından kaynaklı fiyatı. pek bulunabilir seçenek değil lokal boya dahi olmayan araç. benim rs de lpgli idi. söktüm attım, kaputun altını inceleyipte lpg gördüğünü anlayabilen yoktu. ben dürüstlükten dolayı satmayı düşündüğümde söylüyordum vardı söktüm diye. zaten söktükten sonra forged yaptığımdan çokta önemi yoktu o ayrı tabi.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

bkaraca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Peki ortalama ederi nedir bu aracın ? Birde LPG mevzusu aşırı sıkıntı değil bana eğer ki iyi bir sistem ve usta montajından geçtiyse ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aracı hatırlamıyorum ancak bilmeni isterim ki arka tampondaki ızgaralar orjinal değil. piyasada hazır satılan ızgaralardan. yani araca detaylı baktırmak lazım. sonuçta galeride. her şeyi olduğu gibi söylememe ihtimali yüksek.

farlarda ya orjinal değil yada uygulama var. yani bakarken dikkat ediniz. yetkili serviste baktırmakta fayda var. ekspertiz şirketleri bu aracın orjinali nasıl olduğunu bilmeyebilir.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracı hatırlamıyorum ancak bilmeni isterim ki arka tampondaki ızgaralar orjinal değil. piyasada hazır satılan ızgaralardan. yani araca detaylı baktırmak lazım. sonuçta galeride. her şeyi olduğu gibi söylememe ihtimali yüksek.

farlarda ya orjinal değil yada uygulama var. yani bakarken dikkat ediniz. yetkili serviste baktırmakta fayda var. ekspertiz şirketleri bu aracın orjinali nasıl olduğunu bilmeyebilir.

Arka ızgaraya dikkat ettikten sonra Arka tampon fiber bile olabilir egzozların ortasını parça uydurmuşlar. Arkadaşa takas gelicek ama daha bakmadık hevesli hevesli bakanıp duruyor.

kiyanf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şuan ilanlı/ilansız önerebileceğiniz Megane2 Rs varmıdır? Feleğin çemberinden geçmemiş Orduda birtane var gözüme güzel gelen. Onun hakkındada bir fikrim yok 1000km mesafe gidip bakmakta zor..

Carmageddon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar biraz da meraktan soruyorum. Şu araç kmsi diğerlerine nazaran düşük olmasına rağmen fiyat olarak çok uygun. Var mı geçmişiyle ilgili bilgisi olan?

Renault / Megane / 2.0 T / Sport / TAKSİT SECENEKLİ.2005 RENAULT MEGANE RS 2.0 TURBOSPORT CAM TAVAN sahibinden.comda - 719210572

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Carmageddon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar biraz da meraktan soruyorum. Şu araç kmsi diğerlerine nazaran düşük olmasına rağmen fiyat olarak çok uygun. Var mı geçmişiyle ilgili bilgisi olan?

Renault / Megane / 2.0 T / Sport / TAKSİT SECENEKLİ.2005 RENAULT MEGANE RS 2.0 TURBOSPORT CAM TAVAN sahibinden.comda - 719210572
    tahminim 2ye bölünmüştür.feleğin çemberinde kalmış..
    direksiyon ve koltuk airbag kesin açmış..
    direksiyon davulunda cruise kontrol tuşları yok yan sanayininde en ucuzu takmışlar , bari arabanın opsiyonuna göre takın ulan.
    koltuklar ya onunda değil yada kötü bir kaplama , üstünde renault sport yazmıyor.

ama çok iyi proje olur kuleleri yerinde ise 30 ada verirlerse .
    100K'ya çok güzel pist arabası olur kurda kuşa sıkılır.
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    25e verirlerse düşünülebilir. :/
    Başından bazı badireler geçtiği besbelli ve bunlar daha ilk bakışta göze çarpan hususlar. Görünmeyen yerlerde kim bilir neler çıkar.
    Dakika 1 Gol 1 !!! Ön tampondaki Renault ambleminin her iki yan tarafındaki siyah havalandırma bakalitleri RS bakaliti değil mesela. Bakalit, havalandırma, her ne b.ksa işte.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    25e verirlerse düşünülebilir. :/
    Başından bazı badireler geçtiği besbelli ve bunlar daha ilk bakışta göze çarpan hususlar. Görünmeyen yerlerde kim bilir neler çıkar.
    Dakika 1 Gol 1 !!! Ön tampondaki Renault ambleminin her iki yan tarafındaki siyah havalandırma bakalitleri RS bakaliti değil mesela. Bakalit, havalandırma, her ne b.ksa işte.
    1.5 dci atukentu paket ızgarası hahahahah
    araba bildin yerli malı Rs

görüp attırıyorum bence yerdeki parkelerdeki lekelerde ona ait yağ lekesi

ama çok güzel içi boşaltıp gazlanır
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.5 dci atukentu paket ızgarası hahahahah
    araba bildin yerli malı Rs

görüp attırıyorum bence yerdeki parkelerdeki lekelerde ona ait yağ lekesi

ama çok güzel içi boşaltıp gazlanır
    Ahhshhs yag lekesine dikkat etmemistim. Gercekten 25-30 a verse guzel proje olur. 20 bine iphone satiyorlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ahhshhs yag lekesine dikkat etmemistim. Gercekten 25-30 a verse guzel proje olur. 20 bine iphone satiyorlar.
    bu galerici bununu bi yerden 25'e almadıysa bende g*tüm

yemin ediyorum 50 kağıdım olsa kenarda ezicek , gider alırım.
    takımlarını alıp içini komple söküceksin kendi imkanlarınla , 1 takım coil , 1 takımda de semi lastik.1 kaçta gergi..
    sonra kırılana kadar sıkıcaksın pist günlerinde

bak ağzımın suyu aktı.
    médiocrité partout

NakkaSss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Eğer megane rs sahibi olmak istiyorsanız tavsiye edebileceğim bir araç değil. Arkadaşlar zaten gördüklerini yazmış. Ön panjurlar, direksiyon, ön göğüs, yan ve ön airbaglar vs açılmış muhtemelen. Eğer pist amaçlı düşünüyorsanız airbagi, panjuru, koltuğu lazım değli söküp atıp boşaltıp cage licem derseniz dip fiyat istenip alınabilir tabii motoru temizse. Ama onun harici düzgün bir megane rs olsun hem pistte gazlayayım, hemde günlük sürüş yapayım derseniz üzebilir.
    Tufan has no limits.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uzun süredir sadece pistte kullanmak için bir araç bakıyorum ve f/p olarak en uygun araba da Megane RS sanırım. Pist harici çok çok az kullanacağım için dediğiniz gibi airbag vs. sorun değil ama yinede canı çıkmış bir araç almak istemem. Bir bakacağım çalıntı falan değilse alırım belki.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uzun süredir sadece pistte kullanmak için bir araç bakıyorum ve f/p olarak en uygun araba da Megane RS sanırım. Pist harici çok çok az kullanacağım için dediğiniz gibi airbag vs. sorun değil ama yinede canı çıkmış bir araç almak istemem. Bir bakacağım çalıntı falan değilse alırım belki.
    2005'te TRye ilk geldiğinden beri takip ederim. Çok kısa süreler ayrılık yaşasak da 2009'dan beri tepesinde olduğum, 3 kez sahip olduğum araba.
    270-300 hp ile tatmin olurum derseniz (bence bu kasada 250 hp bile tatminkar ama tabii insanoğlu..) bence tam f/p aracı. Hatta 2005'ten beri bu konuda eline su dökebilen C sınıfı bi hothatch ile karşılaşmadım; çünkü yok. İnsanlar B sınıfı ile kıyaslar eder ama bence bunun tek sebebi, o ucuz B sınıfı araçlar ile yarışacak düzeyde uygun fiyatlı olması. Neyse..

300hp bandını aşayım derseniz, bugünkü kurlarla bi 30 kağıdınız gider diye düşünüyorum. 20 garanti.. Çünkü motor içine girmek durumundasınız, vesaire vesaire...
    Çupracı Golfçü tayfa gibi besmele ile kapıyı açınca +5 hp alınmaz mesela.
    Türlü türlü konuları mevcut forumda. Haa deyince beygirlerin gelmediği bir araçtır.
    Ama tadında modifiyeler ile gücü 260 270 hp civarlarında tutar ve bakımlarını aksatmazsanız abartmıyorum toruna bile kalır.

Haa keza bu arabayı alıp (sürpriz bişey çıkar mı bilmiyorum) üzerine 30-40 harcansa deli gibi bişey olur diye düşünüyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2005'te TRye ilk geldiğinden beri takip ederim. Çok kısa süreler ayrılık yaşasak da 2009'dan beri tepesinde olduğum, 3 kez sahip olduğum araba.
    270-300 hp ile tatmin olurum derseniz (bence bu kasada 250 hp bile tatminkar ama tabii insanoğlu..) bence tam f/p aracı. Hatta 2005'ten beri bu konuda eline su dökebilen C sınıfı bi hothatch ile karşılaşmadım; çünkü yok. İnsanlar B sınıfı ile kıyaslar eder ama bence bunun tek sebebi, o ucuz B sınıfı araçlar ile yarışacak düzeyde uygun fiyatlı olması. Neyse..

300hp bandını aşayım derseniz, bugünkü kurlarla bi 30 kağıdınız gider diye düşünüyorum. 20 garanti.. Çünkü motor içine girmek durumundasınız, vesaire vesaire...
    Türlü türlü konuları mevcut forumda. Haa deyince beygirlerin gelmediği bir araçtır.
    Ama tadında modifiyeler ile gücü 260 270 hp civarlarında tutar ve bakımlarını aksatmazsanız abartmıyorum toruna bile kalır.

Haa keza bu arabayı alıp (sürpriz bişey çıkar mı bilmiyorum) üzerine 30-40 harcansa deli gibi bişey olur diye düşünüyorum.
    Aslında motora hiç dokunmayıp sadece ağırlık azaltarak ve yürüyene eklemeler yaparak binmeyi düşünüyorum fakat biraz km takıntısı var bende. 150k üstüne bakmıyorum hiç. Megane RS'de de düşük km bulmak çok zor sırf bu yüzden Focus 2.5ST'lere bakmaya başladım. 5 silindirin sesi inanılmaz güzel geliyor kulağa. Fakat o da fiyat olarak 80k bandında. 80 ona vereceğime biraz daha çıkayım Miata alayım diyorum, roadster da çok severim. Amacım yıllarca garajımda saklayacağım arada bir piste çıkacağım bir araba aslında. Gördüğünüz gibi kafalar çok karışık afsvdghasjda

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İdame olarak, yedek parça olarak Megane rs derim. Yine de siz bilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

abi sen yetkili bir abiye benziyorsun
    bunlara kilitli diff varmı ? çok paramı ?
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aslında motora hiç dokunmayıp sadece ağırlık azaltarak ve yürüyene eklemeler yaparak binmeyi düşünüyorum fakat biraz km takıntısı var bende. 150k üstüne bakmıyorum hiç. Megane RS'de de düşük km bulmak çok zor sırf bu yüzden Focus 2.5ST'lere bakmaya başladım. 5 silindirin sesi inanılmaz güzel geliyor kulağa. Fakat o da fiyat olarak 80k bandında. 80 ona vereceğime biraz daha çıkayım Miata alayım diyorum, roadster da çok severim. Amacım yıllarca garajımda saklayacağım arada bir piste çıkacağım bir araba aslında. Gördüğünüz gibi kafalar çok karışık afsvdghasjda
    2.5 ST focuslar 23cc yüzünden (2522cc) yıllık 2500tl mtv ödüyor , wtf :S
    médiocrité partout

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)