User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
21 sonuçtan 20 ile 21 arası

Konu: Tr de Tek Mazda 626 coupe -Capella c2

Oldschool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı semavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiyat zevk meselesi... Ama o verdiğiniz para koleksiyoncu parası.. defalarca çok daha ucuzuna rastladım. Sonuçta aynı kasanın 4 kapıları 6-7bin lira...

Aracın neye benzediği konusunda ise bu aracın kasası 86-91 kasasıdır. Neyin neye benzediğini o yıllara bakıp çıkarabilirsiniz. Maalesef ben integranın falan kaç yılında lanse edildiğini bilmiyorum...

Timu gereken bir çok şeyi yazmış. Ben geçende bir tane bulmuştum. Hanım şiddetle karşı çıktığı için almadım Garajda yatırmaya alacaktım 5-6 bin mi neydi fiyatı.

Bir tane beylikdüzünde var. Bir tane benim ortak tanıdığım birinde var, sanırım bu eyipteki araçtır o. Sahibiyle muhabbeti geçmişti. Ramideki japon otoya gelip giden bir arkadaştı ve çok temiz olduğunu söylemişti...

Dediğim gibi, araba sizin için çok önemli ise o para verilir, ama tipi güzeli adam bayada indirim yaptı diye atlıyorsanız, sakın!

Ben şahsen 323f GT bulsam 1.8 140 hp, 8-9 bin veririm hatta 10 bin... Ama başkası 5 bile vermez, hatta çok yakar der, sıralı sistem lpg koymak lazım, karbratörlü olsa daha iyi bile diyebilir

Kaporta parçası sorun olur, mekaniği dert etme, hallolur...
    acıklayıcı olmuş yorumunuz teşekkürler aracı almaktan vazgeçtik gerek sözleriniz gerekte aracın muayenesi olmayısı ve basımıza dert olup olmayacagı hayırlısı olsun dedik vazgeçtik ama arkadaşın aracını kötülemiyoruz araç gerçekten diri ve güzel keyf verir fakat bizi aşar
    OldSchool ♥71♥
    Cefiro Lover İ love my Nissan Cefiro

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dediğim gibi... Fiyat zevk meselesi. Bu araç benim düşündüğüm bir araç olsa ve imkanım olsa 10-11 farkletmez verir alırım. Ama düşündüğüm bir araç olmadığı için normal 626 muamelesi yaparım fakat bir başkası yapmaz...

Bu aracın bu kondisyonda kalması bile başlı başına mucize Türkiye'de...
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)