User Tag List

Sayfa 3/11 İlkİlk 12345 ... SonSon
200 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: e36 sorgu

HellRot06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre İlbi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk mesajdaki aracı mantıklı bulan arkadaşlar ya sizde bir sorun var yada bende,
    Değişeni olan, komple boyalı, altından ne çıkacağı belirsiz, bir sürpriz yumurta 3.20'ye kim hangi akla hizmet 27 bin lira verir?
    azcık elinizi vicdanınıza koyun
    Ben elimi vicdamı koyup konuştum. Ağzımın payını verip susturdular
    Golf MK3 Sport - SATILDI.
    Jetta MK3 1.9 TD- SATILDI.
    Golf MK2 GTD...
    -Ne Mutlu Türküm Diyene...
    K.Atatürk.

Özgür Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    linkteki araç hakkında bilgisi olan arkadaş var mıdır?

Connecting site...
    Arkadan itmek harbiden bambaşkaymış....

Sinan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Özgür Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    linkteki araç hakkında bilgisi olan arkadaş var mıdır?

Connecting site...
    bu modele gore bence biraz pahalı.sanruf yok. otomatik. v.s v.s ben sana satayım 97 modelini o paraya istersen 3.20

arm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Connecting site...

bu araç benim, konuyu takip edemiyorum fazla ondan koyayım dedim.. başka araba bakan yada alanlara hayırlı olsun şimdiden..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sinan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu modele gore bence biraz pahalı.sanruf yok. otomatik. v.s v.s ben sana satayım 97 modelini o paraya istersen 3.20
    Hocam ben coupe dusunuyorum linkte yazan fiyattan biraz daha asagi alma durumum var ,arac orjinal m ,ve diri duruyor kafami kurcalayan kisim km si satan arkadas hicbir sikinti olmadigini kefil oldugunu soyluyor lakin bmw den pek anlamadigim icin kafam biraz karisti ,hem otomatik alirim zaten alirsam yanlama vs amacinda degilim tamamen e36 coupeye duydugum hayranliktan ve konforundan dolayi alacagim alirsamda

cyclonee16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araç orjinal M değil ciddi olarak düşünüyorsanız şasi nosundan fabrika cıkış donanım listesini sorgulayın derim sahsen e36 320i aracımı yeni saatım ve bende coupe dusunmeme ragmen bu fiyatlardaki coupelere yaklasmam

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mustafayepkin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araç orjinal M değil ciddi olarak düşünüyorsanız şasi nosundan fabrika cıkış donanım listesini sorgulayın derim sahsen e36 320i aracımı yeni saatım ve bende coupe dusunmeme ragmen bu fiyatlardaki coupelere yaklasmam
    hocam 94 model otomatik 200 binde bir araç için bence fiyat fazla bile ama sonuçta hayranlık duyduğum bir kasa o yüzden sıcak bakıyorum, yani o modellerin genel fiyat ortalamasına baktım çoğu bu civarda acaba neden yaklaşmadınız bu araca yani ben pek anlamıyorum bmw den o yüzden soruyorum, araştırdım biraz m50 motorlar için 200 k km pek birşey değil düzgün kullanılmışsa deniliyor bu araçta otomatik olduğu düşünülürse çok yanlama sıfır çizme işlerine girilmemiştir diye düşünüyorum ama şanzuman kafamı kurcalıyor , aracın donanım listesini de akşama sorgulucam şuan biraz işim var

SerkanKurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hocam 94 model otomatik 200 binde bir araç için bence fiyat fazla bile ama sonuçta hayranlık duyduğum bir kasa o yüzden sıcak bakıyorum, yani o modellerin genel fiyat ortalamasına baktım çoğu bu civarda acaba neden yaklaşmadınız bu araca yani ben pek anlamıyorum bmw den o yüzden soruyorum, araştırdım biraz m50 motorlar için 200 k km pek birşey değil düzgün kullanılmışsa deniliyor bu araçta otomatik olduğu düşünülürse çok yanlama sıfır çizme işlerine girilmemiştir diye düşünüyorum ama şanzuman kafamı kurcalıyor , aracın donanım listesini de akşama sorgulucam şuan biraz işim var
    200000km hiç birşey düzgün kullandıysa.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sunroof yok temiz kullanılmışsa km önemli değil ama 19 yasında araba sanzuman sorun cıkarır mı bılınmez alınacaksa cok ıyı ıncelenıp alınmalı... E36 kasanın coupesi gibi yok ama sırf hayran oluyorsunuz diye acele etmeyin derim daha düzgünleri elbet denk gelir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sunroof yok temiz kullanılmışsa km önemli değil ama 19 yasında araba sanzuman sorun cıkarır mı bılınmez alınacaksa cok ıyı ıncelenıp alınmalı... E36 kasanın coupesi gibi yok ama sırf hayran oluyorsunuz diye acele etmeyin derim daha düzgünleri elbet denk gelir
    Açıkcası sunroof takıntım yok aslında ne kadar boş o kadar iyi mantığındayım şuan sonuçta sunroof demek ekstra fitil , çalışma sistemi vs. yani bozulacak parça demek ,

Aracı dün canlı olarak inceledim,bindim, dolaştım. Gerçekten diri duruyor, içinde tık ses yok, jantlar, tamponlar , marşpiyeller pütürlü yani orjinal m, makyajsız kasa olduğu için sanırım recaro ve direksiyon yok, sesi soluğu da iyi geliyordu rölantisi de lpp ye rağmen çok düzgündü bilmiyorum bir bmw de başka nelere bakılır 206 olsa kendim inceler ustaya bile götürmezdim ama bmw den ancak bu kadar anlıyorum, yani uzun lafın kısası kafama yattı sayılır o paralara daha iyi bir e36 bulacağımı açıkcası sanmıyorum sizlerin araçta bakmamı tavsiye ettiğiniz başka donanım elektronik parça vs. varsa yarın onlara da bakayım, benim tek kafamı kurcalayan kısım şanzuman ve diferansiyel ankara da bildiğiniz iyi bir usta var mıdır gidip gösterebileceğim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sunroof takıntı değil özelliktir bence onun zevki baska sadece görünüş değil... Orjınal olabılır ama sonradan da orjınal takılabılır hem zaten yan marspiyeller kesinlikle M degıl bildiğim kadarıyla fabrıka cıkıslı M paket ise kesinlikle recaro yada vader ile cıkar fabrıka donanım listesine bakın derim israrla... birde soyle bir ilan var bilmiyorum rastgele denk geldim

Connecting site...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1- Connecting site...

2- Connecting site...

Bu araçlar hakkında bilgi sahibi olan varmı arkadaşlar? BMW piyasasından hiç anlamıyorum, yakın bi dostum düşünüyor. Bu paralara alınır mı alınmaz mı? Özellikle ilk ilandaki beyazla ilgileniyor kendisi.
    Drive to win!

HellRot06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    birde soyle bir ilan var bilmiyorum rastgele denk geldim

Connecting site...
    Bu aracın plakasına her zaman hayran olmuşumdur
    Golf MK3 Sport - SATILDI.
    Jetta MK3 1.9 TD- SATILDI.
    Golf MK2 GTD...
    -Ne Mutlu Türküm Diyene...
    K.Atatürk.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HellRot06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu aracın plakasına her zaman hayran olmuşumdur
    Plakaya hiç dikkat etmemiştim bende de ne göz var

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sunroof takıntı değil özelliktir bence onun zevki baska sadece görünüş değil... Orjınal olabılır ama sonradan da orjınal takılabılır hem zaten yan marspiyeller kesinlikle M degıl bildiğim kadarıyla fabrıka cıkıslı M paket ise kesinlikle recaro yada vader ile cıkar fabrıka donanım listesine bakın derim israrla... birde soyle bir ilan var bilmiyorum rastgele denk geldim

Connecting site...
    Vader ler sadece m3 lerde çıkıyor diye biliyorum , lakin recaro lar hakkında ben de bir bilgiye sahip değilim ama 90-94 arası m3 lerin de direksiyonu bu şekilde onu biliyorum , marşpiyeller konusunda biraz araştırdım araçtakiler m değil bu da aracın komple m paket olmadığını kanıtlıyor ,

Diğer araç konusunda ise hocam açıkcası dün çok araca baktım örneğin sizin linkteki araç 250 k kmde ve düz vites yanlama, sert kullanma olasılığı benim linktekine göre çok daha fazla , ayrıca jantları olsun basıklığı olsun direksiyonu olsun çok iç acıcı durmuyor donanım olarak güzel lakin kesinlikle kafamdaki araçla uyuşmuyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Emin olun yanlıcak insan otomatiklede yanlar. Vaderin oldugu m tech araclarda var BMW de opsiyon olayı cok farklı.. Bu direksiyon hepsinde var belli bir modelin altındaki airbag sız modeldir. Ama araç M tech ise recaro oluyor. Bütcenız nedir bılmıyorum ama en azından orjınal M olmalı

uniquel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Açıkcası sunroof takıntım yok aslında ne kadar boş o kadar iyi mantığındayım şuan sonuçta sunroof demek ekstra fitil , çalışma sistemi vs. yani bozulacak parça demek ,

Aracı dün canlı olarak inceledim,bindim, dolaştım. Gerçekten diri duruyor, içinde tık ses yok, jantlar, tamponlar , marşpiyeller pütürlü yani orjinal m, makyajsız kasa olduğu için sanırım recaro ve direksiyon yok, sesi soluğu da iyi geliyordu rölantisi de lpp ye rağmen çok düzgündü bilmiyorum bir bmw de başka nelere bakılır 206 olsa kendim inceler ustaya bile götürmezdim ama bmw den ancak bu kadar anlıyorum, yani uzun lafın kısası kafama yattı sayılır o paralara daha iyi bir e36 bulacağımı açıkcası sanmıyorum sizlerin araçta bakmamı tavsiye ettiğiniz başka donanım elektronik parça vs. varsa yarın onlara da bakayım, benim tek kafamı kurcalayan kısım şanzuman ve diferansiyel ankara da bildiğiniz iyi bir usta var mıdır gidip gösterebileceğim
    aracı tanımam ama fotolardan gordugum kadarıyla arac hakkında bilgi vereyim,
    m paket kesinlikle degil, m pakete dair dıştan sadece on tampon ve arka bagaj cıtası var, onlar da orjinalmidir bilinmez.
    arac kromline paket. kapı kolları, el firen tuşu, tuş çerceveleri, kapı kilit zımbırtıları buna işaret. hatta kapılardaki hoparlor kapakları da nikelajlı olması gerek ama uzerinde zaten orjinal kapagı yok. aynı sekilde kulluk kapaklarında da nikelaj detay olması gerek.
    direksiyonu orjinal direksiyonu
    stop, camurluk sinyalleri ve on siyaller yuksek ihtimal degismis, cok problem degil
    aynalar yan sanayi

bu yazdıklarım sorun edilcek seyler degil hepsi hallolur, eger buyuk bi kazası yoksa fiyat guzel

uniquel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Emin olun yanlıcak insan otomatiklede yanlar. Vaderin oldugu m tech araclarda var BMW de opsiyon olayı cok farklı.. Bu direksiyon hepsinde var belli bir modelin altındaki airbag sız modeldir. Ama araç M tech ise recaro oluyor. Bütcenız nedir bılmıyorum ama en azından orjınal M olmalı
    hangi direksiyon airbagsiz?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı uniquel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangi direksiyon airbagsiz?
    Dikkat etmemişim bu direksiyonda airbag mevcut. Düzeltme için tesekkurler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)