User Tag List

Sayfa 4/7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
117 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Z4 sorgulama

kıvancr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Furkan_z3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koltukları ne durumdaydı pekı eskimiydi? Bakımlarını yaptırdığını söyledi sadece detaylı temizlik istiyor dedi vaktim yok dedi ki hakıkatten yogun biri sanırım ulaşmakta zorluk cektım.Bakım olarakta işte orjinal filtre kutusunu alıp taktırmış yağ bakımları ve baskı balata değiştiğini söyledi. İşte benımde kafamda deli sorular ondan bir burayada yazayım istedim. Kaza kayıtları kafamı kurcaladı
    Koltuklar eskı ve yıpranık gorunuyordu. Ben gordugumde arac yorgun duruyordu. Duydugum egsoz sesı kuş serısındekı abartı egsozdan farklı degıldı.aracta yay yada coıl vardı daha alcaktı, zaten sert olan z4 u dahada sert yapmıstı ıc trımlerdekı sesı cok fazlaydı. Bu eksıler aracın fıyatı uygun dahı olsa ekran ve manual olması benım dusuncelerımı degıstırmedı.
    Hersey bırkenara bu fıyatlara bu arac kesınlıkle dusunulmez.
    Gecen sene 3.0i 2 parca boyalı aracı hasar kayıtsızorj. 95000 de. 58bın e aldım. ve o fıyattan 3 ay ınternette kalmıstı. Su ankı satılacagı fıyatlarda bu arac ıcın 70-veya 75 hardtop oldugu ıcın ust sınırı olmalı.

Furkan_z3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kıvancr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koltuklar eskı ve yıpranık gorunuyordu. Ben gordugumde arac yorgun duruyordu. Duydugum egsoz sesı kuş serısındekı abartı egsozdan farklı degıldı.aracta yay yada coıl vardı daha alcaktı, zaten sert olan z4 u dahada sert yapmıstı ıc trımlerdekı sesı cok fazlaydı. Bu eksıler aracın fıyatı uygun dahı olsa ekran ve manual olması benım dusuncelerımı degıstırmedı.
    Hersey bırkenara bu fıyatlara bu arac kesınlıkle dusunulmez.
    Gecen sene 3.0i 2 parca boyalı aracı hasar kayıtsızorj. 95000 de. 58bın e aldım. ve o fıyattan 3 ay ınternette kalmıstı. Su ankı satılacagı fıyatlarda bu arac ıcın 70-veya 75 hardtop oldugu ıcın ust sınırı olmalı.
    evet sözde ara borularıda kroma çevirdiğini söyledi bana ama ses ne kadar etki etmiştir bilemem.Sizin dediğinize katılıyorum bu ara 65 e ilana düştüğünde aynı anda siyah bir z4 te ilana düşmüştü o da hardtopluydu o da hemen satıldı.ve fıyatı 70 di sanırım onunda.Bi anda bu aracın 95 olması noluyor oldum.Gerçi mal kişiye aittir istediği fiyatı çekerde.Ama aracın dediğim gibi bu yüksek fiyata detaylı temizliğinden her aksamının kusursuz olmasına kadar tam olması gerekiyor.Ama öyle değil sanırım...Cunku guncel vıdeosunu gördüm içi kirliydi.
    instagram : _RAVENDARK_

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben araç sahibi ile 1 haftadır görüşüyorum.Böyle bir ilan acınca 95 bin olarak heralde dedım araç full ve herşeyı tam yanı alırım hakkatten benzın koyar giderim diye düşündüm ekranı hardtopu rengı içinin bej oluşu inanılmaz cezbetmişti... Msj laştım whatsapp aracılığı ile çok oralı olmayıp fiyat için 95 ve son olucağını söyledi..Ben gene üstüne 2-3 gun ellemedım.Sonra aranıyorum deli gibi araba gene msj attım işte size teklif sunayım benım cok param yok 85 e bırakırsanız alayım gibisinden sonra kendısı 90 a bile alıp dışardan işte orjınal tamponunu jant lastıgını satsan kilitli diff i satsan gene sana 85 e gelir dedi...Ben tabi halen araç kesın cam gibi bir halde eski sahıbındekı sorunlarını bılmıyorum tabı.Eski ilan fiyatını bildiğimden dedim zaten 65 gibi rakama aldınız sanırım hanı 85 e verın gene kar edersiniz filan.işte öyle anlattı alan kişi ben şu rakama aldım şöyle sorunluydu bunları ben hallettırdım satan kişi genç cocuktu bakım yaptırmamış araca düşün filtre kutusuna kadar orjınal aldım dedi.Kolleksiyonluk yaptım dedi.Tabı fıyatta anlaşamayınca ben gene uzaklaştım.Sonra bir gece plaka ilanda gizlide olsa eski sahıbının profılınden plakayı buldum sorgulama atayım dedım.6 tane hasar kaydı geldi.Oha oldum. Önce dedım heralde yanlış plaka attım.Sonra bir baktım doğru plaka... Gene msj attım adama görüntüyüde kopyaladım ekranın dedim bu nedir siz bu araca 95 diyorsunuz...İşte anlattı 2006 yılındaki 3 tane tampon carpmasından ufak hasarlar ondan dolayı hasar rakamı cıkmıyor dedi.Ondan sonra gelen kaza park halınde yazıyor rakam yok..Ondan sonraki 5bin küsür lira ayna komple dedi...En son kaza kendıne ait işte çöp kamyonu arka tamponu kırmış onun için fotoda attı.Fiyatta bu arada 90 a düşmüş oldu.Bende inandım ozamana kadar..işte halen 88 diye direttim yani alıcam bende çünkü arabasızlıktan kudurdum artık Neyse en son 350 exper parasınıda düşüp ben arabayı paramı tamamlayıp 20 si gibi alırım ümidiyle böyle bir yola atıldım..Ama dedim buraya genede bı sorgulama atayım.Bu sırada bana araç sahibi video gönderdi aynen döşemeleri gördüm yok dvd playerların oldugu yerı gördüm çok kirli duruyordu..Alla alla dedim kendımce o kadar para vercez arabanın içinde temızlık bıle yok fotolardaki gibi diri bi görünüm yok gibi.Msj attım hemen araç dedım heralde detaylı temizlik istiyor...Evet dedi benım vaktım yok yaptıramadım fılan.Dedım pekı playerlar calısıyormu işte şu tarz cd de calısıyor bunda calısmıyor diye anlattı msjla ben dırek sogumaya basladım bide vıdeoda ekranın kenarlarındada plastık aksamda böyle eskıme durumları gibi ayrıntıları farkettım. Sonra vites körüğünün yan derisi yıpranmış filan..Hatta onun için vites körüğü yanı dedim sankı vıdeoda kirli geldı dedim...Orası yıpranmış borusanda var dedi ben alamadım dedi fılan.Bende artık vazgeçmiştim dedim böyleyse daha neler cıkar 90 a yakın para verıcem böyle bir macera zorlu olcağı düşüncesi ile vazgectıgımı söylemedım ama son gönderilen video benı dırek vazgecirdi.Ve sizin söylediğini aracın alttan kazasından hiç bahsedılmedı.Belkide 2006 senesınde kazalarda öyle birşey..Böyle bir hikaye kitap gibi yazdım vallaha.Cok uzun oldu biraz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu aracın 95 bın edebılmesı ıcın hıc hatasız km nınde maksımum 20-30 bın kmde garaj aracı olması gereklı. İsabetlı bır karar vermıssın.
    Daha uygn fıyatlara daha guzel arac bulabılırsın. Ama suan ılanlar ıcınde o aracı ben goremedım. Beklemen gereklı..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynen Kıvanç abi biraz daha dişimi sıkıp temiz bir araç bulana kadar motora binmeye devam edicem

dincer07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Düşünürseniz bizim aracimiz
    BMW Z4 ///M
    İlan No: 234941797
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...34941797/detay

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hasar kaydinida hesaba katarak son düşündüğünüz rakamı alabilirmiyim
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

onurbahattin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dincer07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Düşünürseniz bizim aracimiz
    BMW Z4 ///M
    İlan No: 234941797
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...34941797/detay
    bende son biter rakamı alabilirmiyim araç bakıyorum şuan ...
    You wanna play rough? Say hello to my little friend.

Arenimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    44 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hasar kaydinida hesaba katarak son düşündüğünüz rakamı alabilirmiyim
    Zaten bu aracın hasar kaydı olmasa 150 + yani daha ne kadar göz önünde bulunduracaklar ??

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aren yazdığım seni niye rahatsız etti kardeşim??
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    44 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aren yazdığım seni niye rahatsız etti kardeşim??
    Hayırdır abi insanlar objektif yorum yapamaz mı oldular bu sitede ? aracı satanı ilan numarasını vereni tanımam etmem , ama arabanın rakamı zaten hasar kayıtlı fiyatı kazasız boyasızı zaten 150 + , ayrıca biz senin araba alabilme ihtimalini seviyoruz canım abim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayır kardeşim objektif tabiki yorum yapabilirsin. Hatta araç 2 haftadır favorilerimde. Ama şuda bir gerçek ben techturkey ahalisini öz kardeşim gibi seviyorum. Buradaki adam alacağı aracın inciğini cinciğini bilmeli. Nasıl sen 350 zlerin taklacı güvercinlerini anlatıyordsan buda bilinmeli Yoksa evet fiyatı uygun. Başka bu anlamda sataılıkta yok.

Bu arada bende al hastalığı var Bak çuprayı aldım 15 bin harcadım ama hala araç arıyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    44 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayır kardeşim objektif tabiki yorum yapabilirsin. Hatta araç 2 haftadır favorilerimde. Ama şuda bir gerçek ben techturkey ahalisini öz kardeşim gibi seviyorum. Buradaki adam alacağı aracın inciğini cinciğini bilmeli. Nasıl sen 350 zlerin taklacı güvercinlerini anlatıyordsan buda bilinmeli Yoksa evet fiyatı uygun. Başka bu anlamda sataılıkta yok.

Bu arada bende al hastalığı var Bak çuprayı aldım 15 bin harcadım ama hala araç arıyorum
    abi zaten olay şu rakam hasarlı bariz belli sepang MZ4 ün kazasını ben çalsam bir dururm düşünürüm la bu araba kesin 100 kaattan fazla eder diye hahah ama Z konusunda adam hasarsızıyla aynı parayı istiyo + bir anlatıyo ki zannedersin araba feleğin çemberinden 3 tur atmamış haha

Yoksa bu Z4 belli kaydı var bir dincem SC vs de oldu uzun zamndır ilanda

dincer07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Areninde dedigi gibi araçta hasar kaydi olmasa 150+ rakamlari cok rahat görür ciddi alicilar tlf iltibata geçerse daha detayli bilgi verebilirim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Connecting site...

Araç hakkında bilgisi olan varmı?

qatrio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Furkan_z3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Connecting site...

Araç hakkında bilgisi olan varmı?
    Benimde dikkatimi çeken bir araç temiz duruyo. Gerçi baktırmak lazım
    Yüce F.U
    PoloGTİ-CooperS R53-W204 AMG

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı qatrio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benimde dikkatimi çeken bir araç temiz duruyo. Gerçi baktırmak lazım
    baya süredirde ilandaymış ..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Connecting site...

araç hakkında bilgisi olan varmıdır? Araç ankarada...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2009 3.5i hakkında bılgısı olan arkadasların paylasırsa sevınırım.

Connecting Site...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)