User Tag List

Sayfa 6/7 İlkİlk ... 4567 SonSon
117 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: Z4 sorgulama

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Satılıklarda benim z4 2.5 manueli var kaplamalı olan. Düşünen varsa ben satıyorum. Camaro alıcam
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

onurbahattin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar arkadaşlar,
    Altta ilanını paylaştığım ,kırmızı 2005 3.0 Z4 , Ankara’da galeride( müşteri aracı); tanıyanımız var mı ?
    Teşekkür ederim.

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    You wanna play rough? Say hello to my little friend.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kardeşim tanımıyorum ama geçtiğimiz hafta ben 2.5 manul olan aracımı 75 e sattım. Bu araçta 2005 model, kırmızı ve hardtopu var. Yani fiyatı 85 lere yaklaştırmaya çalış ve al. Piyasa fena yükseldi. Ben sattığıma dahi pişmanım.

Bu arada yeni kasa her türlü z4 tekliflerinize açığım 2.3 motor hariç
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

maykee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim tanımıyorum ama geçtiğimiz hafta ben 2.5 manul olan aracımı 75 e sattım. Bu araçta 2005 model, kırmızı ve hardtopu var. Yani fiyatı 85 lere yaklaştırmaya çalış ve al. Piyasa fena yükseldi. Ben sattığıma dahi pişmanım.

Bu arada yeni kasa her türlü z4 tekliflerinize açığım 2.3 motor hariç
    2.3 hariç ! neden ??

z4 yeni kasa 3.5 hakkında bilgisi olan ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı maykee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2.3 hariç ! neden ??

Çünkü bu kasadaki tek etmosferik motor ve aşırı güçsüz. Motor modifiyeyede yatkın değil.. Çift vanoslu

kıvancr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2.3 hariç ! neden ??

2.3 tagonun belırttıgı gıbı cok keyıfsız motor ve sanzuman ıkılısıne sahıp.
    3.5i veya 35is bu aracın hakketıgı surus keyfını saglar.
    z4 35i ve 35is aracım oldu ve suan 35is hala kullanıyorum.
    Kronık problemı devırdaım pompasıdır,malıyetı dusuktur 2.000 tl gecmez . N54 ler cok saglamdır. kolay kolay kıranı duymadım.Her ıkı aracımdada hıcbır sorun yaşamadım.
    Bulabılrısenız cok az sayıda getırııldı ama 35is alın,.35i ile arasında suspansıyondan motordakı bırcok parcasına dıs goruntusune kadar bır cok fark var.
    Bulamazsanız 35i de alıp keyıf surun. 4 sılındırlı 2.0 veya 6 sılındır atmosferık kesınlıkle tercıh etmeyın. Bu aracın keyfı bu motor ve ses ıle yetersız gelır.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kıvancr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2.3 tagonun belırttıgı gıbı cok keyıfsız motor ve sanzuman ıkılısıne sahıp.
    3.5i veya 35is bu aracın hakketıgı surus keyfını saglar.
    z4 35i ve 35is aracım oldu ve suan 35is hala kullanıyorum.
    Kronık problemı devırdaım pompasıdır,malıyetı dusuktur 2.000 tl gecmez . N54 ler cok saglamdır. kolay kolay kıranı duymadım.Her ıkı aracımdada hıcbır sorun yaşamadım.
    Bulabılrısenız cok az sayıda getırııldı ama 35is alın,.35i ile arasında suspansıyondan motordakı bırcok parcasına dıs goruntusune kadar bır cok fark var.
    Bulamazsanız 35i de alıp keyıf surun. 4 sılındırlı 2.0 veya 6 sılındır atmosferık kesınlıkle tercıh etmeyın. Bu aracın keyfı bu motor ve ses ıle yetersız gelır.
    ilanlarda hasar kayıtlı bir tane vardı bu gün kalkmış ilanı.. 125bin tl ye bırakıyor..104bin km de 1 parça değişen 3 parça boya var..sanırım alttan almış hasarı..bu fiyatlara bu km lerde 3.35 baktım ama yok hepsi 170K civarı..zaten onlarda ağır hasar kayıtlı...
    kilit varmı bunların diferansiyelde ? yoksa maliyet nedir biliyormusun ?
    yazılımmı yaptırmak mantıklı yoksa jb4 beyin alıp birkaç yazılım attırıp farklı farklı kullanmakmı ?
    sadece yazılımla ekstra parça vs takmadan max kaç hp sorunsuz kullanılır ?
    servise nereye götürüyosun ? servis maliyeti nedir ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hasar kayıtlı araca bu gün expertiz yaptırdım ve kapora verdim..ptesi satışını gerçekleştireceğiz..2010 model 108bin km de z4 3.5i sdrive..1 parça değien 3 parça boya var.. dynoda 286hp çıktı..katalitik konvektör içi boşaltılmış ve sanırım yeni map atılmamış..zaten yeni map yaptırıcaktım...
    F1 vites kendine çekince büyütüp ileri itince küçültüyor..sağ büyültme sol küçültmeye alıştığım için biraz yadırgadım..bunun ayarlarında böyle bir mod varmıdır ??sol tarafı çekince vites küçültme oluyormu ??

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konu daha önceden yazılmıştır muhtemelen ben detaylı bulamadım..varsa link atabilirseniz sevinirim..

sorum şu.. çift turbo 306hp lik z4 3.5 motoruna racechip GTS mi daha mantıklıdır yoksa JB4 mü ? iki ürünün linkinide ekliyorum.. box yaptırma yazılım yaptır diyen arkadaşlar olacaktır tabikide linklerden de anlaşılacağı üzere 2 yıl garanti veren alman malı bir firma ile lafla garanti veren yazılımcı arkadaşlar bende aynı güveni uyandırmamakta..yazılımdan alacağım 10hp fazlayı almasamda olur...

ayrıca 380hp ye çıkan motorda ekstra yapılması gereken işlemler nedir..uygulama yapan kullanan arkadaşlar var ise sağlıklı şekilde nasıl ilerlerim bilgi verirseniz sevinirim..

Bir sorun oluştu. Novem Yazılım ile ilgili irtibata geciniz. (Hata: id bilgisine ulaşılamadı.) Bir sorun oluştu. Novem Yazılım ile ilgili irtibata geciniz. (Hata: id bilgisine ulaşılamadı.) Bir sorun oluştu. Novem Yazılım ile ilgili irtibata geciniz. (Hata: id bilgisine ulaşılamadı.) | From Racechip

N54 JB4

| JB4Store

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    MHD flasher indirip uygulamayı satın alıp stage 1+ yazılımı yükledim...yüklerken egzost ayarlarından ortayı seçtim..yüklemeyi yapıp test turuna çıktım..sanırım bi 10km kullanmak gerekiyo map in aktif olması için zira 10km sonra bambaşka bi araba oluverdi..egzost sesi patlatması vs çok iyiydi..bu ses kesmedi beni ayarlardan agresife getirdim..çok daha başarılı..bu arada araba yüksek devir sıkıştırınca motor ikaz lambası yaktı tekleme yaptı..stop edip biraz bekleyip çalıştırınca düzeldi ama bunu 4 kere tekrar ettti..bu sabah serviste iki silindir buji ve bobinlerin arızalı olduğunu anlayıp 6 buji ve bobinleri değiştirdik..şu an sorun kalmadı..sadece düşük devirde sanki turbo daha geç doluyo gibi bir hissiyatım var..gerçi orjinal haliyle çok km yapmadım öyle de hissediyo olabilirim...bu arada uygulama satın alma ve yazılım yükleme toplam 900tl ye mal oldu..uygulama ve ek ayarlar 700tl + stage1plus yazılım 190tl..ara kabloyada 80tl vermiştim..tüm maliyet bu..

beni MHD flashera yönlendiren @BerkinG ve @utkunoa arkadaşlarımıza teşekkür ederim..forumda doğru bilgi paylaşımının önemini bizzat yaşamış oldum..

ayrıca tüm bu işlemleri yaparken hiç tanımadığı halde gecenin bir saatinde yardımlarını esirgemeyip telefonla destek vererek doğru yönlendirmeler yapan @utkunoa arkadaşımıza ayrıca tekrar çok teşekkür ederim..emeğine sağlık...

üzerinde sıkıştırılmış yaylar var..lastiklerde kötü durumda..bridgestone s001 1950TL ye alıcam sanırım.(225/40R18 - 255/35R18) ..birde amerikan cooper marka var..su kanalı az daha ziyade asfalt için üretilmiş sanki yarı slick gibi..fiyatlar aynı ayarda ama kalite olarak cooper bilmediğim bi marka..yay olarakda eibach almayı düşünüyorum..tavsiye yada tecrübesi olanlar varsa yorumlarını beklerim..

KOSEREN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ankara'da ki kırmızı 3.0 z4 kime gitti acaba forum dan mi?

utkunoa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    MHD flasher indirip uygulamayı satın alıp stage 1+ yazılımı yükledim...yüklerken egzost ayarlarından ortayı seçtim..yüklemeyi yapıp test turuna çıktım..sanırım bi 10km kullanmak gerekiyo map in aktif olması için zira 10km sonra bambaşka bi araba oluverdi..egzost sesi patlatması vs çok iyiydi..bu ses kesmedi beni ayarlardan agresife getirdim..çok daha başarılı..bu arada araba yüksek devir sıkıştırınca motor ikaz lambası yaktı tekleme yaptı..stop edip biraz bekleyip çalıştırınca düzeldi ama bunu 4 kere tekrar ettti..bu sabah serviste iki silindir buji ve bobinlerin arızalı olduğunu anlayıp 6 buji ve bobinleri değiştirdik..şu an sorun kalmadı..sadece düşük devirde sanki turbo daha geç doluyo gibi bir hissiyatım var..gerçi orjinal haliyle çok km yapmadım öyle de hissediyo olabilirim...bu arada uygulama satın alma ve yazılım yükleme toplam 900tl ye mal oldu..uygulama ve ek ayarlar 700tl + stage1plus yazılım 190tl..ara kabloyada 80tl vermiştim..tüm maliyet bu..

beni MHD flashera yönlendiren @BerkinG ve @utkunoa arkadaşlarımıza teşekkür ederim..forumda doğru bilgi paylaşımının önemini bizzat yaşamış oldum..

ayrıca tüm bu işlemleri yaparken hiç tanımadığı halde gecenin bir saatinde yardımlarını esirgemeyip telefonla destek vererek doğru yönlendirmeler yapan @utkunoa arkadaşımıza ayrıca tekrar çok teşekkür ederim..emeğine sağlık...

üzerinde sıkıştırılmış yaylar var..lastiklerde kötü durumda..bridgestone s001 1950TL ye alıcam sanırım.(225/40R18 - 255/35R18) ..birde amerikan cooper marka var..su kanalı az daha ziyade asfalt için üretilmiş sanki yarı slick gibi..fiyatlar aynı ayarda ama kalite olarak cooper bilmediğim bi marka..yay olarakda eibach almayı düşünüyorum..tavsiye yada tecrübesi olanlar varsa yorumlarını beklerim..
    Kusura bakma ben sana logları analiz edip dönemedim çok yogundum şehir dışınada cıkmıstım. Arıza zaten belliydi ateşelemden odlugu gule gule sorunsuz sıkıntısız binersin inşallah

EOZDAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sorry, you have been blocked

YouTube

Abiler iyi akşamlar, yakın bir arkadaşıma alıcaz. Aracın geçmişine dair bilgileriniz varsa, paylaşırsanız sevinirim.
    123d

blumenberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EOZDAG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

YouTube

Abiler iyi akşamlar, yakın bir arkadaşıma alıcaz. Aracın geçmişine dair bilgileriniz varsa, paylaşırsanız sevinirim.
    o paralara alınmaz
    ( 🔴🔴 VETTE 🔴🔴 )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı blumenberg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o paralara alınmaz
    Biz rakamı kendimizce güzel bir yerde 3 aşağı 5 yukarı anlaştık gibi
    123d

evliya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EOZDAG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

YouTube

Tavsiyem 3.5i veya is e yönelmeniz. İlandaki araçta ekran da yok, kanadı da hiç yakıştıramadım. Yaklaşık 1 yıl z4 satmaya çalışmış biri olarak bu fiyatlar hayal, ilanlardaki fiyatlara pek inanmayın, noter fiyatları çok çok daha düşük. Rakam vermek gerekirse 140-180 aralığında el değiştiriyor z4ler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı evliya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tavsiyem 3.5i veya is e yönelmeniz. İlandaki araçta ekran da yok, kanadı da hiç yakıştıramadım. Yaklaşık 1 yıl z4 satmaya çalışmış biri olarak bu fiyatlar hayal, ilanlardaki fiyatlara pek inanmayın, noter fiyatları çok çok daha düşük. Rakam vermek gerekirse 140-180 aralığında el değiştiriyor z4ler.
    Uyarılarınız için teşekkürler, rakamı anlaştık 2 tarafta memnun. 3.5is gönül tabiki ister lakin motor hacmi yakıt vergi vs. açısından en makul olanı 28 olduğu için tercih ettik.
    123d

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @EOZDAG Yorumlar seviyeli olsun mu
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yasindavulcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @EOZDAG Yorumlar seviyeli olsun mu
    Hahaha olsun dayım
    123d

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)