User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
62 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Nissan 200sx

alpbodrum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    MErhaba arkadaşlar

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...08406162/detay

İlandaki araç hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim.

emrecanklc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İstanbul DET İ.Z. İmdat Tozkoparan ustanın eski aracı. Ustadan sonra foruma üye birisi almıştı yaklaşık 4 ay önce Ankaraya satıldı. Ankarada da el değiştirmiş sanırım. Eski plakası 34 yt 903 [IMG][/IMG]

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emrecanklc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstanbul DET İ.Z. İmdat Tozkoparan ustanın eski aracı. Ustadan sonra foruma üye birisi almıştı yaklaşık 4 ay önce Ankaraya satıldı. Ankarada da el değiştirmiş sanırım. Eski plakası 34 yt 903 [IMG][/IMG]
    Aracı ben Ankara'ya vermiştim. BoaMotors Yunus arkadaşımıza. Kendisi de düzenlemelerini kendine göre ayarlayıp güzel bi araç haline getirdi. Yunus'tan sonraki sahipleri hakkında yorum yapamıyorum bilmiyorum çünkü. Aracın sağ ön çamurluk değişik, kaputta ve ön tamponda boyası mevcuttu. Bunun haricinde boyasızdı. 2003 yılından tramer kaydı çıkmakta. Sunroof'ta biraz boşluğu mevcuttu ve onun haricinde hiçbir elektrik-motor-şanzuman-debriyaj sorunu yoktu. Koltukları orijinal derisinde fakat yıpranma mevcuttu. Çalışmayan tek tuş far yükseklik ayarıydı, o da biz bağlamayı unuttuğumuz içindi. Daha fazla soru varsa özelden cevaplarız.

By_Carizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Loading site please wait...

bu araç hakkında bilgisi olan var mı ?
    Alıntı Crack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaputun altındaki beygirlere bile tecavüz etmişler. yok böyle birşey.

Alıntı Caesar; Nickli Üyeden Alıntı
    imam os.rmamış s.çmış cemaat ise dünyada bu güne kadar yapılmamış bir eylem yapiyor. hey maaşallah

Kakus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yanılmıyorsam, el değiştirmediyse siteden olmalı...
    K.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı By_Carizma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Loading site please wait...

bu araç hakkında bilgisi olan var mı ?
    İzmir' de EGE Tuning Mustafa Birsesli' ye ait bir araba.
    Telefonla alım trafiğine şahit olmuştum Temiz ve düzgün bir araç diye biliyorum. Bir garaja ait araba sonuçta.
    Drifte hazırlamak amacı ile almışlar.
    Mustafa abi muhtemelen ICE Supra'yı aldığı için satılığa çıkarmıştır diye düşünüyorum.
    Nisan ayından sonra motorla ilgili bir revize işlemi yapıldı sanırım.
    Mustafa abi bu mesajı okuyorsa ona da selamlar
    İzmir' de tüm emekleri ve ekibi ile yarışa s13 supramızı yetiştirmişti.

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Satılık, stock 1996 Model Nissan S14 200 SX var. Kazasız olup temizlik amaçlı boyalıdır.
    Araç 2000 yılından beri yakın arkadaşımızda olup son 1 yıldır bizdedir.

İlgilenenler varsa pm atabilir.

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abiler selamlar, bu araç hakkında bilgi alabilir miyim? Benim bildiğim en son amasyadaydı ve o aralar gayet düzgün hatlara sahipti sonra başka bir şehre gitmişti bu araç o araç mı ve genel durumu şuan nedir ne değildir alınsa kaporta olarak toplansa binilir mi ve tahmini ne yer kaporta olarak?

Nissan / 200 SX / 1.8 Turbo / 1 HAFTALIK FİYAT sahibinden.comda - 650116380
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

altima - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre-Dylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abiler selamlar, bu araç hakkında bilgi alabilir miyim? Benim bildiğim en son amasyadaydı ve o aralar gayet düzgün hatlara sahipti sonra başka bir şehre gitmişti bu araç o araç mı ve genel durumu şuan nedir ne değildir alınsa kaporta olarak toplansa binilir mi ve tahmini ne yer kaporta olarak?

Nissan / 200 SX / 1.8 Turbo / 1 HAFTALIK FİYAT sahibinden.comda - 650116380
    yine bir s13 yine emre

cefiro mu s13 mü karar ver önce

bu aracı bilmiyorum, bayadır piyasadan uzağım maalesef.

kendin yapcaksan para ve zaman lazım.. iyi para yemekte maalesef.

yapılı olanı almanı tavsiye ederim.
    pazarlıkla bu fiyatı düşürebilirsin,, ama fiyat x2 olacağından ((zamanlada olsa olacak)) şüphen olmasın..

Saygılar
    Rıdvan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı altima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yine bir s13 yine emre

cefiro mu s13 mü karar ver önce

bu aracı bilmiyorum, bayadır piyasadan uzağım maalesef.

kendin yapcaksan para ve zaman lazım.. iyi para yemekte maalesef.

yapılı olanı almanı tavsiye ederim.
    pazarlıkla bu fiyatı düşürebilirsin,, ama fiyat x2 olacağından ((zamanlada olsa olacak)) şüphen olmasın..

Saygılar
    Rıdvan
    Abi swap işi şuan için zor elimde ki hazır parayı yemek istemiyorum. O yüzden altima bayağı bir uzak bana bir de altımanin değeri artmiyor s13 s14 piyasası uçmuş gitmiş mesela. Kaportaya ne kadar gidebilir ki ön arka tampon alınacak gözüküyor komple boya şart bir de araca 8k filan gider diye düşünüyorum. Kaportacı tanıdık var zaten abi işçiliği de güzel arkadaşımın babası
    AC/DC Back In Black

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi swap işi şuan için zor elimde ki hazır parayı yemek istemiyorum. O yüzden altima bayağı bir uzak bana bir de altımanin değeri artmiyor s13 s14 piyasası uçmuş gitmiş mesela. Kaportaya ne kadar gidebilir ki ön arka tampon alınacak gözüküyor komple boya şart bir de araca 8k filan gider diye düşünüyorum. Kaportacı tanıdık var zaten abi işçiliği de güzel arkadaşımın babası
    Kaporta için sade tampon olarak düşünüyorsan bence hiç bulaşma. Arabada muhtemelen 200 kilo falan macun var gibi görünüyor.

Ön sol çamurluk far arası 3-4 cm var sanırım.

Kapı altında ne kuşak kalmış ne çizgi. Marşpiyelin çamurluklar ile birleşmesini ve arka tamponun arka çamurlukla birleşmesini söylemiyorum bile.

kaportası bu kadar kötü olan bir aracın motorunda da kesin bir sıkıntı vardır.

Ben alır sıfırdan restore ederim dersen ilandaki rakamın 2 katı falan gider sanırım. bence hiç düşünme derim.

ya da yazandan çok daha altta bir rakama alabiliyorsan belki.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaporta için sade tampon olarak düşünüyorsan bence hiç bulaşma. Arabada muhtemelen 200 kilo falan macun var gibi görünüyor.

Ön sol çamurluk far arası 3-4 cm var sanırım.

Kapı altında ne kuşak kalmış ne çizgi. Marşpiyelin çamurluklar ile birleşmesini ve arka tamponun arka çamurlukla birleşmesini söylemiyorum bile.

kaportası bu kadar kötü olan bir aracın motorunda da kesin bir sıkıntı vardır.

Ben alır sıfırdan restore ederim dersen ilandaki rakamın 2 katı falan gider sanırım. bence hiç düşünme derim.

ya da yazandan çok daha altta bir rakama alabiliyorsan belki.
    Komple söküp zımparalayıp ve macunlardan arındırsak aracı kurtarırız diye düşünüyorum ama bu ne kadar maal olur tahmin edemiyorum özellikle parçaları kaça temin edebilirim o konuda bilgim sıfır abi. Nette bakayım dedim kapı kaput tampon marşpiyel çamurluk filan satan yok hiç. Çok kararsızım artık bıkkınlık geldi bu konuda bana, zaten 200sx fiyatı almış başını gitmiş eli yüzü düzgüne 50 60k fiyat çekiyorlar.
    AC/DC Back In Black

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Komple söküp zımparalayıp ve macunlardan arındırsak aracı kurtarırız diye düşünüyorum ama bu ne kadar maal olur tahmin edemiyorum özellikle parçaları kaça temin edebilirim o konuda bilgim sıfır abi. Nette bakayım dedim kapı kaput tampon marşpiyel çamurluk filan satan yok hiç. Çok kararsızım artık bıkkınlık geldi bu konuda bana, zaten 200sx fiyatı almış başını gitmiş eli yüzü düzgüne 50 60k fiyat çekiyorlar.
    Benim bu arabayla ilgili hiç tecrübem yok ama dışardan nacizane gördüğümü yazdım. Makina zaten çok niş bir araç.

Parça için eş dost varsa oradan destek alınabilir. Ama bu araç için çok ciddi bir kaporta emeği lazım, onun için de kesenin ağzı çok geniş olmalı.

Yani (değer biçmiyorum kimsenin malına yanlış anlaşılmasın) 20 ye alsan 30 da harcasan bahsettiğin 50-60 lık sx ler gibi olur mu ?

Forumda bir konu var kezban hayata dönecek mi diye oradaki arkadaşla bir irtibata geç bence o topluyor şu anda.

Hani alırsan belki o 2 sini 1 arada toplar parça vs konusunda da destek olur.

Ama şunu biliyorum ustail uğraşmak hl kaportacı ve boyacı ile uğraşmak çok zor.

dorukky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cok zamanin ve paran gider.8yillik sx sahibiyim herseyi sifirdan yapsanda surekli eksik cikarir.sx e verdigin rakamin bi okadarida cebinde hazir olmali tabi bu projelik bi sx icin gecerli degil.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim bu arabayla ilgili hiç tecrübem yok ama dışardan nacizane gördüğümü yazdım. Makina zaten çok niş bir araç.

Parça için eş dost varsa oradan destek alınabilir. Ama bu araç için çok ciddi bir kaporta emeği lazım, onun için de kesenin ağzı çok geniş olmalı.

Yani (değer biçmiyorum kimsenin malına yanlış anlaşılmasın) 20 ye alsan 30 da harcasan bahsettiğin 50-60 lık sx ler gibi olur mu ?

Forumda bir konu var kezban hayata dönecek mi diye oradaki arkadaşla bir irtibata geç bence o topluyor şu anda.

Hani alırsan belki o 2 sini 1 arada toplar parça vs konusunda da destek olur.

Ama şunu biliyorum ustail uğraşmak hl kaportacı ve boyacı ile uğraşmak çok zor.
    Ustada sorun yok abi zaten tanıdık 3 5 fazla veririm işçilik için sorun değil gerekiyorsa araç 2 ay yatsın ama temiz olsun. Parçayı temin ederiz ederiz de kaça ederiz araç evet leş durumda şuan. Eğer alırsam o ön tamponu benzin döküp yakacağım. Bakalım iletişime geçeceğim teşekkür ederim bilgiler için Tolga abi

Alıntı dorukky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok zamanin ve paran gider.8yillik sx sahibiyim herseyi sifirdan yapsanda surekli eksik cikarir.sx e verdigin rakamin bi okadarida cebinde hazir olmali tabi bu projelik bi sx icin gecerli degil.
    Her şeyi sıfırdan yapmak zor şuan maddi anlamda yani değişmesi gereken 4 5 parçası mevcut gibi tamponlar, marşpiyeller ve hatta çamurluklar bile olabilir. Şuan cebimde 26ya aracı alsam ekstra olarak 10 11k kadar var. Bu rakam yeterli olur mu kaporta olarak elini yüzünü toplamaya bilmiyorum. Çok ekstrem düşünceler yok komple kendim soyup zımparalayıp, boyacı abime teslimde edebilirim. Şu da var aracı toplarken eski parçaları takarken, çatlayan kırılan çok parça olacaktır ama o konuda gözü kararttım. Motor ise kapalı kutu daha sahibini arayıp görüşmedim, forumdan bir yorumları alayım ona göre hareket etmeyi planlıyorum. Başka neler söylenebilir ilanda ki araçla ilgili bir 200sx sahibi olarak?
    AC/DC Back In Black

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gözü karartsam böyle bir araba için 20 teklif ederim. Zaten satışı zor bir araç alan adam en az 3-5 ay arabaya binmeyecek.K

alanla da olduğunca restore ederim. Tanıdık var demişsin ama çok dikkat et para ödeme konusunda. Sakın ha sakın parayı baştan verme.

Hatta aracı alır kapalı bir yere koyarım önce eksik listesi yapar parça toplarım. Sonra kaporta boya işine girerim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gözü karartsam böyle bir araba için 20 teklif ederim. Zaten satışı zor bir araç alan adam en az 3-5 ay arabaya binmeyecek.K

alanla da olduğunca restore ederim. Tanıdık var demişsin ama çok dikkat et para ödeme konusunda. Sakın ha sakın parayı baştan verme.

Hatta aracı alır kapalı bir yere koyarım önce eksik listesi yapar parça toplarım. Sonra kaporta boya işine girerim.
    Abi aracın motor yatak sarmış motor bagajda bekliyor. Telefon da 27.5 dedi gelirsen daha düşerim dedi. Komple restore etmek gerek 10 11k ayiririm restore için motora da 3 3.5k gider sanırım blokta sorun yok diyor. Zaten arabayı yaptırırken ücretin yarısını iş öncesi yarısını iş bitince veririm her ne kadar tanıdık olsa da forumda ki konuları görüyoruz. Ne yapsam bilmiyorum 20 21e verirse alırım aracı
    AC/DC Back In Black

yilmazcatalbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi aracın motor yatak sarmış motor bagajda bekliyor. Telefon da 27.5 dedi gelirsen daha düşerim dedi. Komple restore etmek gerek 10 11k ayiririm restore için motora da 3 3.5k gider sanırım blokta sorun yok diyor. Zaten arabayı yaptırırken ücretin yarısını iş öncesi yarısını iş bitince veririm her ne kadar tanıdık olsa da forumda ki konuları görüyoruz. Ne yapsam bilmiyorum 20 21e verirse alırım aracı
    Nacizane fikrim yatak sarmış s13 makinasını 3-3,5k'ya toplayamazsın adamın ne dediğini boşver o şekilde söyler ama motor açılmadan söylenenler tamamen sürpriz. Böyle bir düşüncen varsa ihtimallerin de ihtimalerini düşün pazarlığı ona göre yap ki sonradan canın sıkılmasın.
    Techturkey dediğin 12, bilemedin 16. sayfada adamı bulur, 500.000 yerine 1m alır, konuya giren herkesi ihya ederdi...

edr55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu araba 'temiz' olsa bile cebinden para yiyecek, 30 yaşında araba sonuçta. cebinde araba hariç 20k olsa bile bi 20k daha lazım olduğunda bulamayacaksan bence buna bulaşma derim.

naçizane tavsiyem a31. bu araca boş kasa gözüyle bak, hırpalanmış ve masrafı olan boş kasa s13. boş kasa a31 5-10 lira, boş kasa s13 20-25 lira.

ben maddiyat olarak senden de kötüyüm, paramla bi a31 aldım motor hasarlı ama yürüyodu. motor zaten det olacağından motora fazla dikkat etmedim. motor yaptırıp 7-8 ay kullandım yatak sardım. motor yaptırma + 3 yağ bakımı + diğer tüm masraflar (buji kablolarından park ampullerine, lastiklere kadar herşey) 5600 lira harcamışım arabaya bu 7-8 ayda. bendeki arabanın güzel yanı, değişensiz boyasız dolayısıyla macunsuz. elektrik aksamıyla oynanmamış herşeyi çalışıyor. stepnesi fabrikasyon, ön camı fabrikasyon vs vs. elektrik aksamında problemler olsaydı, iç-dış kondisyonu iyi durumda olmasaydı bi bu kadar daha harcardım belki de.

bu ca20s e artık para harcamicam, çift eksantirik enjeksiyonlu bi makina için para kasıyorum şuan. sana tavsiyem a31 alırsan üzerindeki motora yağ bakımı dışında para yedirme.
    '92 Nissan Laurel Altima A31

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)