User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
62 sonuçtan 58 ile 62 arası

Konu: Nissan 200sx

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre-Dylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi aracın motor yatak sarmış motor bagajda bekliyor. Telefon da 27.5 dedi gelirsen daha düşerim dedi. Komple restore etmek gerek 10 11k ayiririm restore için motora da 3 3.5k gider sanırım blokta sorun yok diyor. Zaten arabayı yaptırırken ücretin yarısını iş öncesi yarısını iş bitince veririm her ne kadar tanıdık olsa da forumda ki konuları görüyoruz. Ne yapsam bilmiyorum 20 21e verirse alırım aracı
    çok iyimsersin. Clio sportum varken rolanti de triger koptu. Çıkma üst kapak + taşlama işçilik 3500 harcadım. 2 sene önce.

Hiç paranı rezil etme. 40 lira gibi bir bütçen var anladığım kadarıyla, hızlı hatchback lere bak derim. czt / rc / gti vs. Bu araba sana dert olur.

Bugra06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlandaki araca baktım da bu aracı almak istemek nasıl bir heves Allah yardımcın olsun
    Eski bir s13 kullanıcısı olarak bu araca motor sağlam olsa dahi 10 lira vermem malesef.
    Elektrik sistemi de kurcalanmış gibi duruyor ki tadından yenmez.

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yilmazcatalbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nacizane fikrim yatak sarmış s13 makinasını 3-3,5k'ya toplayamazsın adamın ne dediğini boşver o şekilde söyler ama motor açılmadan söylenenler tamamen sürpriz. Böyle bir düşüncen varsa ihtimallerin de ihtimalerini düşün pazarlığı ona göre yap ki sonradan canın sıkılmasın.
    Vazgeçtim zaten motor kapalı kutu evet kendisi de bence tam emin değil sadece yatak sardığından.

Alıntı edr55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu araba 'temiz' olsa bile cebinden para yiyecek, 30 yaşında araba sonuçta. cebinde araba hariç 20k olsa bile bi 20k daha lazım olduğunda bulamayacaksan bence buna bulaşma derim.

naçizane tavsiyem a31. bu araca boş kasa gözüyle bak, hırpalanmış ve masrafı olan boş kasa s13. boş kasa a31 5-10 lira, boş kasa s13 20-25 lira.

ben maddiyat olarak senden de kötüyüm, paramla bi a31 aldım motor hasarlı ama yürüyodu. motor zaten det olacağından motora fazla dikkat etmedim. motor yaptırıp 7-8 ay kullandım yatak sardım. motor yaptırma + 3 yağ bakımı + diğer tüm masraflar (buji kablolarından park ampullerine, lastiklere kadar herşey) 5600 lira harcamışım arabaya bu 7-8 ayda. bendeki arabanın güzel yanı, değişensiz boyasız dolayısıyla macunsuz. elektrik aksamıyla oynanmamış herşeyi çalışıyor. stepnesi fabrikasyon, ön camı fabrikasyon vs vs. elektrik aksamında problemler olsaydı, iç-dış kondisyonu iyi durumda olmasaydı bi bu kadar daha harcardım belki de.

bu ca20s e artık para harcamicam, çift eksantirik enjeksiyonlu bi makina için para kasıyorum şuan. sana tavsiyem a31 alırsan üzerindeki motora yağ bakımı dışında para yedirme.

a31 çok düşündüm yaklaşık 1 1.5 sene hatta rb20li a31'in peşine düştüm, hatta rb20det orjinal laurel c31'in peşine düştüm sene 2015'te antepteydi araç şimdi ise istanbulda koyu yeşil renkte olan ama olmadı a31 dört kapı bir araç ve çok aksi bir durum olmadığı sürece bu araç satılmayacak gözüyle bakıyorum ileride çocuğuma yada yeğenime bırakırım diye düşünüyorum. Bu s13'ten zaten vazgeçtim 40k civarı verip daha sağlıklı bir şey alacağım yada gözü karartıp rx8'e yöneleceğim kredi filan çekip. Teşekkür ederim yorumların için dostum aracın bir ara konusunu bence aç derim

Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok iyimsersin. Clio sportum varken rolanti de triger koptu. Çıkma üst kapak + taşlama işçilik 3500 harcadım. 2 sene önce.

Hiç paranı rezil etme. 40 lira gibi bir bütçen var anladığım kadarıyla, hızlı hatchback lere bak derim. czt / rc / gti vs. Bu araba sana dert olur.
    Evet abi 40 kadar bütçem var zorlarsak, hothatch düşünmüyorum arkadan itiş bir araç olsun istiyorum, e36 325 328ci filanda bulunur bu paralara temiz ama kullanan kesim yüzünden pek tercih edesim gelmiyor işin gerçeği. Gözü karartıp doruk abi sayesinde başka araçlara yöneleceğim, biraz daha fazla verip minimum seviye de sorun çıkartacak araç arayışına girdim yine s13 olacak tabi ki. Teşekkür ederim tolga abi tavsiyen için.

Alıntı Bugra06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlandaki araca baktım da bu aracı almak istemek nasıl bir heves Allah yardımcın olsun
    Eski bir s13 kullanıcısı olarak bu araca motor sağlam olsa dahi 10 lira vermem malesef.
    Elektrik sistemi de kurcalanmış gibi duruyor ki tadından yenmez.
    Cahil hırsı yada hevesi diyebiliriz bu konuda ne derseniz haklısınız valla Araç bayağı bir sorunlu elini yüzünü toplamak bütçemi aşacağı ortada herkes aynı kanıya varıyor. O yüzden elde ki bütün parayla sadece daha sağlıklı araç almak daha mantıklı geliyor şuan. 40k civarlarına bakıyorum bakalım bu arada bir ara aracınızı görmek sohbet etmek isterim açıkçası mümkünse eğer bir çay kahve ikram edeyim.
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

Bugra06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cahil hırsı yada hevesi diyebiliriz bu konuda ne derseniz haklısınız valla Araç bayağı bir sorunlu elini yüzünü toplamak bütçemi aşacağı ortada herkes aynı kanıya varıyor. O yüzden elde ki bütün parayla sadece daha sağlıklı araç almak daha mantıklı geliyor şuan. 40k civarlarına bakıyorum bakalım bu arada bir ara aracınızı görmek sohbet etmek isterim açıkçası mümkünse eğer bir çay kahve ikram edeyim. [/QUOTE]

3 sene bindim satmak zorunda kaldım ben aracımı çok temizdi belkide en temizlerden ama problemi bitmedi ilanda değilken isteyen oldu verdim.O kadar parça aldım yurt içi ve yurt dışı yine de adam edemedik.Anlayan usta az bir çok usta geçinen kucağa oturtmanın ve sahtekarlıgın peşinde olunca bir günlük sinirle gelin alın dedim verdim

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Bugra06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cahil hırsı yada hevesi diyebiliriz bu konuda ne derseniz haklısınız valla Araç bayağı bir sorunlu elini yüzünü toplamak bütçemi aşacağı ortada herkes aynı kanıya varıyor. O yüzden elde ki bütün parayla sadece daha sağlıklı araç almak daha mantıklı geliyor şuan. 40k civarlarına bakıyorum bakalım bu arada bir ara aracınızı görmek sohbet etmek isterim açıkçası mümkünse eğer bir çay kahve ikram edeyim.
    3 sene bindim satmak zorunda kaldım ben aracımı çok temizdi belkide en temizlerden ama problemi bitmedi ilanda değilken isteyen oldu verdim.O kadar parça aldım yurt içi ve yurt dışı yine de adam edemedik.Anlayan usta az bir çok usta geçinen kucağa oturtmanın ve sahtekarlıgın peşinde olunca bir günlük sinirle gelin alın dedim verdim[/QUOTE]

Üzüldüm şuan abi gerçekten.
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)