User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
46 sonuçtan 39 ile 46 arası

Konu: 320Si

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...04316659/detay

bu nası bi kafadır ki 3,20 si ye swap 3,30 motor koyuyo,bide çok matahmış gibi övünüyo koyayım o kafaya beşe onu
    Aracın motor ve yürüyeninde 320si a dair hiç bir şey kalmamıştır. Civatası civatasına 330i aktarılmıştır. Derme çatma yapılmış tek civatası dahi yoktur.
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bu nası bi kafadır ki 3,20 si ye swap 3,30 motor koyuyo,bide çok matahmış gibi övünüyo koyayım o kafaya beşe onu
    Aracın motor ve yürüyeninde 320si a dair hiç bir şey kalmamıştır. Civatası civatasına 330i aktarılmıştır. Derme çatma yapılmış tek civatası dahi yoktur.
    yazık olmuş gerçekten

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tayfun.O Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazık olmuş gerçekten
    tacavüz etmiş a.k mun lavugu acemini elinde a.. kavaga çıkarmış hesabı olmuş
    PROSTOCK GARAGE

EOZDAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

2-3 hafta önce 210.007tl'den başka birinden ve böbrekleri boyanmamış olarak yine Bursadan ilandaydı, muhtemelen al satçı
    123d

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tacavüz etmiş a.k mun lavugu acemini elinde a.. kavaga çıkarmış hesabı olmuş
    Ben o kadar sert yazmayayım demiştim ama abi Arabanın bütün özel opsiyonlarını s... atmış resmen Tr de kaç tane kaldı ki zaten

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir dönem bende de Si vardı. Özel ve güzel bir arabadır fakat motoru TR şartlarında malesef problemli, ince ayarlarını yapabilecek ve cebinizi çok yormayacak ustasını bulmak zor. E zaten açık konuşalım araba devir dönüyor, el yapımı motor, karbon külbütör, vs vs olsa da araba gitmiyor. Yukardaki arabayı ve projeyi yapanı tanımıyorum, belki bir dönem Antalya'da yapılmış araba olabilir bilmiyorum. Ama bence mantıklı olanı yapmışlar ve de iyi yapıldıysa eminim çok daha keyifli olmuştur. Si makinasını kırıp tekrar toplamaktansa ben olsam ben de swap yapardım. Emin olun siz olsanız motorun parça fiyatlarını görünce siz de aynısını yapardınız.

tuner faruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Victiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir dönem bende de Si vardı. Özel ve güzel bir arabadır fakat motoru TR şartlarında malesef problemli, ince ayarlarını yapabilecek ve cebinizi çok yormayacak ustasını bulmak zor. E zaten açık konuşalım araba devir dönüyor, el yapımı motor, karbon külbütör, vs vs olsa da araba gitmiyor. Yukardaki arabayı ve projeyi yapanı tanımıyorum, belki bir dönem Antalya'da yapılmış araba olabilir bilmiyorum. Ama bence mantıklı olanı yapmışlar ve de iyi yapıldıysa eminim çok daha keyifli olmuştur. Si makinasını kırıp tekrar toplamaktansa ben olsam ben de swap yapardım. Emin olun siz olsanız motorun parça fiyatlarını görünce siz de aynısını yapardınız.
    Antalya'da yapılan araç maviydi motor haricinde bütün özel parçaları üzerindeydi, bu ilandaki araç 210.000'den ilandaydı eski sahibiyle konuşmuştum Bursa'da yapılmış.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben sizin kadar iyimser yaklaşamıyorum nadir olan nadir kalmalı bence 320si problemi ile uğraşmak istemeyen varsa alternatifi var 320i

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)