User Tag List

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
75 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: S3 8P Sorgulama

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BahattinS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle gri olan aracın plakası fv değil fd idi.İstanbuldan Ankara'ya ben getirdim ben aldığımda sağ çamurluğu değil sol ön çamurluğu saçma bir sebepten dolayı yetkili servisinde değişmiş ve çıkan çamurluk da yanında bana teslim edilmişti(eskisini gördüğünüzde değiştirene küfür edersiniz boyasız bile düzeltilebilirmiş).Farklı bir zamanda ise sağ ön çamurluğu çizikten dolayı yine yetkili servisinde boyanmış.Ben aracı aldığımda sağ arka çamurluk ağızında 2-3 parmak genişliğinde bir sürtme izi vardı orayı da ben yama olarak boyattım,öncesini sonrasını ve boya sırasındaki resimlerini de çektim isteyene gönderebilirim.Aracı 95.000 km'de aldım Ankaraya geldiğim gibi yağını ve filtrelerini değiştirdim.Çok gazladım 4000 km boyunca 1 gr bile yağ eksiltmedi.Bendeyken plakası 06 MUV 10 du. 99.000 km aracı istanbula sattım.Alan arkadaşlar keyfi olarak 12-13 bin tl civarında masraf yaptı (yazılım,eksoz,filtre vs.) 120.000 km gelmeden tüm kayışları haldex filtreleri yağı vs yetkili serviste değiştirdiler.Bir S3 olarak daha önce bindiğim diğer 3 tane s3 e göre (mavi de bunlara dahil) bu araç Türkiyedeki fabrika donanımı olarak en dolu araç.50.xxx km lere kadar yetkili servis bakımlı ve kayıtlı.Gönül rahatlığıyla binilebilecek bir araba ki yakından incelerseniz hak verirsiniz.

Bahattin abi zaten aciklamayi yapmis biz bubaraci almadan once cok arac baktik. Sizde oyle yapin en son gelin buna bakin. Arac kasa yurur kondisyon olarak cok diri. Km gelmen butun bakimlari eksizksiz yapildi butin gergi kayislar haldex bakimi vs eksiksiz bir sekilde keyfi binmek icin yapildi. Alan kisi zaten masraf yapmasina gerek yok.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AyrtonSenna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaç kişisiniz?

Arac sahibi dahil iki

KA®ANLIK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SAYGIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gri fv degil fd ydi bu arada plakasi.
    Aynen çok pardon,
    Fd idi plakası.

Bende sorgulattığımda forged ve gt28 li setup yapıldığı söylenmişti.
    Miniks lerin arabasıymış sanırım. Onlardan bilgi alınabilinir.

@BahattinS
    Aracın kadıköydeki otoparkın sahibi Emrah Bey söylemişti sağ ön çamurluk değişti diye. O da satarken sağ ön çamurlukta ezik vardı. Tekrar boyanması gerekiyordu.
    Emrah Bey den sarıyerde bir arkadaş aldı, lastiklerini falan değiştirdi, çamurluğu yaptırdı, cam filmi yaptı, app plaka taktı ve ankaraya sanırım size satmış. O arada da sol ön çamurluk değişmiş anlaşılan.
    Loading...

TechTurkey SAYGIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Miniklerin arabasi da degildi.
    Kirmizi fv atp 3071 kit li .motor ici yapiliydi.
    Gri fd bolton apr 2871 liydi.
    Mavi tl vardi motor ici yapili apr2871 liydi.
    Gri fd nin istanbul parkta slick lastik patladigi icin sag camurluk panel de islem vardi ilk sahibindende.

KA®ANLIK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SAYGIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miniklerin arabasi da degildi.
    Kirmizi fv atp 3071 kit li .motor ici yapiliydi.
    Gri fd bolton apr 2871 liydi.
    Mavi tl vardi motor ici yapili apr2871 liydi.
    Gri fd nin istanbul parkta slick lastik patladigi icin sag camurluk panel de islem vardi ilk sahibindende.
    aynen lastik patladığı için sağ çamurluğun değiştiği söylenmişti bana da.
    Loading...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bir arkadaşımda s3 var kırmızı özelden numaranı bana verırsen gorusturebılırım sızı. araç hakkında tek bıldıgım kazasız boyasız oldugunu bılıyorum detaylarını fıyat veya ustundekılerı konusunda ondan bılgı alabılırsın.

mrtcntkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı huse_inn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir arkadaşımda s3 var kırmızı özelden numaranı bana verırsen gorusturebılırım sızı. araç hakkında tek bıldıgım kazasız boyasız oldugunu bılıyorum detaylarını fıyat veya ustundekılerı konusunda ondan bılgı alabılırsın.
    PM atılmıştır.

BahattinS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KA®ANLIK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen çok pardon,
    Fd idi plakası.

Bende sorgulattığımda forged ve gt28 li setup yapıldığı söylenmişti.
    Miniks lerin arabasıymış sanırım. Onlardan bilgi alınabilinir.

@BahattinS
    Aracın kadıköydeki otoparkın sahibi Emrah Bey söylemişti sağ ön çamurluk değişti diye. O da satarken sağ ön çamurlukta ezik vardı. Tekrar boyanması gerekiyordu.
    Emrah Bey den sarıyerde bir arkadaş aldı, lastiklerini falan değiştirdi, çamurluğu yaptırdı, cam filmi yaptı, app plaka taktı ve ankaraya sanırım size satmış. O arada da sol ön çamurluk değişmiş anlaşılan.
    Bahsettiğiniz çamurluk sol ön çamurluk sanırım çünkü aracı alırken belki 4 ustaya gösterdim sağda sadece boya gördüler.Aynı şekilde sağ tarafın panelinde vs hiç bir sorun yok.Aracın ilk sahibi forumdan Hilmi isminde biri fakat miniks Hilmi abi değil orda da bir yanlışlık var şuan da soyismini hatırlayamadım ama ben aracı satarken forumdan biri benimle whatsapptan iletişime geçip aracın bugüne kadarki tüm sahiplerini kaporta boya durumunu vs anlatmıştı aynı zamanda servisteki geçmişinde de yazıyor ismi.
    Passat B5 TDI

Özgür Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar ilandaki aracı tanıyan ya da bilen var mıdır ? ( Bu aralar forumu sorgu istasyonu gibi kullanıyorum ama malesef soracak kimsem olmadığı için buradan bilgi edinmeye çalışıyorum )

Audi / S Serisi / S3 / 2.0 TFSI Quattro / Vasıta Otomobil Audi S Serisi S3 2.0 T FSI Quattro sahibinden.comda - 556565236
    Arkadan itmek harbiden bambaşkaymış....

kıvancr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Özgür Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ilandaki aracı tanıyan ya da bilen var mıdır ? ( Bu aralar forumu sorgu istasyonu gibi kullanıyorum ama malesef soracak kimsem olmadığı için buradan bilgi edinmeye çalışıyorum )

Audi / S Serisi / S3 / 2.0 TFSI Quattro / Vasıta Otomobil Audi S Serisi S3 2.0 T FSI Quattro sahibinden.comda - 556565236
    Daha once ankaralı dıs hekımı bır arkadasımızın aracıydı. Çok dıkkatlı ve temız kullanırdı.Bellırlı sure stg 2 alt yapılı olarak kullanılıp satılırken stock halde satıldıgını hatırlıyorum. Yanlısta hatırlayabılırım. Cok el degıstırılmıs veya yorulmus bır arac degıldır.
    Fakat bu km dekı arac ıcın fıyatın bıraz yuksek kaldıgını dusunuyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kıvancr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha once ankaralı dıs hekımı bır arkadasımızın aracıydı. Çok dıkkatlı ve temız kullanırdı.Bellırlı sure stg 2 alt yapılı olarak kullanılıp satılırken stock halde satıldıgını hatırlıyorum. Yanlısta hatırlayabılırım. Cok el degıstırılmıs veya yorulmus bır arac degıldır.
    Abi öncelikle ilgin için teşekkür ederim. Şimdi ben alıp 30-40 bin de ben yapsam satarken zorlanacağım 200k üstü spor bir araç olacağı için. Açıkcası beni düşündüren de km kısmı, fiyat fazla ben de farkındayım 130k civarı bi km de olsa düşünmeden alırım. Lakin şuan bilemiyorum kafam karışık, sence ne kadar bir fiyata alınırsa daha uygun olur buradan yazmak istemezsen pm de atabilirsin

TechTurkey Yekta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kıvancr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yok abi bu araba Alican abinin arabası değil. O araba hala aynı şekildeydi en son.
    Bu araba aralıklarla ilana giriyor, sahibi değişmediyse eğer geçen sene de bir ara aynı standart haliyle ilandaydı.
    Durumu hakkında bir bilgim yok açıkçası ama düzgün gözüküyor.
    YouTube
    DR.ECU

kıvancr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yekta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok abi bu araba Alican abinin arabası değil. O araba hala aynı şekildeydi en son.
    Bu araba aralıklarla ilana giriyor, sahibi değişmediyse eğer geçen sene de bir ara aynı standart haliyle ilandaydı.
    Kırmızı ve stock durusundan dolayı cok benzettım valla yanlıs anlama oldu kusura bakılmasın.
    Benımde dusuncelerım senın gıbı guzel gorunuyor fakat bılgı sahıbı degılım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Peki sizce bu aracin normalde alinmasi gereken fiyat nedir ? Mesela 85 iyi midir ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhabalar, aşağıdaki araçla ilgisi bilgisi ve yorumu olan abilerden arkadaşlardan yardım bekliyorum

Audi / S Serisi / S3 / 2.0 TFSI Quattro / 2867 gen 2 setup s3 2.0 Tfsı QAttro deri+ ısıtma sahibinden.comda - 692646210

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yekta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam özel mesaj kutunuz dolu burdan teşekkür edeyim

coyote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Question

Audi / S Serisi / S3 / 2.0 TFSI Quattro / HATASIZ AUDİ S3 sahibinden.comda - 625334045

Arkadaşlar, aynı model 8P S3'lerin içinde fiyatı en yüksek olanı bu araç ama, BOYASIZ yazınca sormak istedim. Aracı tanıyan var mıdır aramızda?

Ezmeden, gündelik kullanabileceğim, kesinlikle manuel, 250hp civarı spor bir otomobil almak istiyorum. Aslında ilk başlarda bütçem daha düşüktü, ancak ona değmiş, buna değmemiş derken buralara kadar çıktım. Daha da çıkmam mümkün değil. Birkaç yıl sonra, aldığım fiyatın 5-10k altına bir fiyata satmayı, kullandığıma sayabilirim. Bu şekilde düşünerek, sizce bu aracı kaça almak uygun olur? Konuya hakim arkadaşların yorumuna göre, araç sahibi ile irtibata geçeceğim ya da rotayı bu tarz farklı alternatiflere çevireceğim. Şimdiden sağolun.

zx-10rr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı coyote Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Audi / S Serisi / S3 / 2.0 TFSI Quattro / HATASIZ AUDİ S3 sahibinden.comda - 625334045

Arkadaşlar, aynı model 8P S3'lerin içinde fiyatı en yüksek olanı bu araç ama, BOYASIZ yazınca sormak istedim. Aracı tanıyan var mıdır aramızda?

Ezmeden, gündelik kullanabileceğim, kesinlikle manuel, 250hp civarı spor bir otomobil almak istiyorum. Aslında ilk başlarda bütçem daha düşüktü, ancak ona değmiş, buna değmemiş derken buralara kadar çıktım. Daha da çıkmam mümkün değil. Birkaç yıl sonra, aldığım fiyatın 5-10k altına bir fiyata satmayı, kullandığıma sayabilirim. Bu şekilde düşünerek, sizce bu aracı kaça almak uygun olur? Konuya hakim arkadaşların yorumuna göre, araç sahibi ile irtibata geçeceğim ya da rotayı bu tarz farklı alternatiflere çevireceğim. Şimdiden sağolun.
    eğer bütçen yetiyorsa 1 dk düşünmeden bunu alabilirsin.çok temiz ve iyi bir arakdaşta keza bundan önceki sahibide çok temiz baktı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı coyote Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

208 gti bakın bence hem modelli hem de daha düşük kmli.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)