User Tag List

Sayfa 1/4 123 ... SonSon
75 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: S3 8P Sorgulama

mrtcntkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

S3 8P Sorgulama

arkadaşlar selamlar aşağıda paylaşacağım araçlar hakkında bilgisi olan var mı ?

Loading site please wait...

teşekkürler

KA®ANLIK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mrtcntkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selamlar aşağıda paylaşacağım araçlar hakkında bilgisi olan var mı ?

teşekkürler
    mavi olan sunroof suz ve fonksiyonel direksiyonsuz olduğundan dolayı fiyat olarakta yüksek kalıyor.
    satılmıyor ama seceresini bilmiyorum.

Gri olanın eski plakası 34 FV ile başlıyordu. Kadıköyde bir otoparkın sahibinindi araba, orada bakmıştım. Oradan Ankaraya gitti. Ben baktığımda sağ ön çamurluğun değiştiğini söylemişti sahibi ve yine anı çamurlukta ezik vardı. Tekrar muhtemelen boyandı veya değişmiştir. Şimdiki ilanında da sol ön çamurluk değişmiş yazıyor muhtemelen Ankaraya gittiğinde değişmiştir. ordan tekrar istanbula geldi.
    Araç doğuş çıkışlı değil ve greymarket.

2011 yılında peak garage'da forged yapılıp, tekrar orjinale çevrildiğini söylemişlerdi bana da bende zamanında forumda sorgulatmıştım.

bildiklerim bunlar.
    Loading...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KA®ANLIK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mavi olan sunroof suz ve fonksiyonel direksiyonsuz olduğundan dolayı fiyat olarakta yüksek kalıyor.
    satılmıyor ama seceresini bilmiyorum.

Gri olanın eski plakası 34 FV ile başlıyordu. Kadıköyde bir otoparkın sahibinindi araba, orada bakmıştım. Oradan Ankaraya gitti. Ben baktığımda sağ ön çamurluğun değiştiğini söylemişti sahibi ve yine anı çamurlukta ezik vardı. Tekrar muhtemelen boyandı veya değişmiştir. Şimdiki ilanında da sol ön çamurluk değişmiş yazıyor muhtemelen Ankaraya gittiğinde değişmiştir. ordan tekrar istanbula geldi.
    Araç doğuş çıkışlı değil ve greymarket.

2011 yılında peak garage'da forged yapılıp, tekrar orjinale çevrildiğini söylemişlerdi bana da bende zamanında forumda sorgulatmıştım.

bildiklerim bunlar.
    bilgi için teşekkürler

Ramsdeki mavi bayadır satılmıyor o yüzden şüpheleniyorum. tek sebep donanım eksiliğinden ötürü fiyatın yüksek olması ise güzel bir pazarlıkla orta yol bulunur diye düşünüyorum.

KA®ANLIK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mrtcntkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bilgi için teşekkürler

Ramsdeki mavi bayadır satılmıyor o yüzden şüpheleniyorum. tek sebep donanım eksiliğinden ötürü fiyatın yüksek olması ise güzel bir pazarlıkla orta yol bulunur diye düşünüyorum.
    ben şahsen sunroof suz ve direksiyonsuz S3 almam,
    satarken de çok ciddi handikap, şekil a da görüldüğü üzere...
    Loading...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gri olan GEF s3 bizde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ankaradan kuzenimle beraber almaya gitmistik

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arabanın normal a3 ten aman aman bir farkı yok zaten görsel olarak.Bi de üstüne sunroof yoksa ve direksiyon fonksiyonel değilse ne yapayım s3 ü ?

Bu arada "mavi olan sunroof suz ve fonksiyonel direksiyonsuz olduğundan dolayı fiyat olarakta yüksek kalıyor." demişssiniz ama anlayamadım.donanımı eksik olan arabanın fiyatının yüksek mi olması gerekiyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arabanın normal a3 ten aman aman bir farkı yok zaten görsel olarak.Bi de üstüne sunroof yoksa ve direksiyon fonksiyonel değilse ne yapayım s3 ü ?

Bu arada "mavi olan sunroof suz ve fonksiyonel direksiyonsuz olduğundan dolayı fiyat olarakta yüksek kalıyor." demişssiniz ama anlayamadım.donanımı eksik olan arabanın fiyatının yüksek mi olması gerekiyor.
    hem donanım yok hem de fiyatı yüksek o yüzden piyasasına göre "fiyatı yüksek kalıyor" anlamında denildi.

bayadır durma sebebi demekki budur..

sizlerin değerli yorumları önemli burda..sunroofsuz ve direksiyonsuz alınmaz, alınırsa da böyle satılmaz diyorsunuz anladığım kadarıyla

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biz 2006 a3 sahibiyiz.bizimkinde bile sunroof + fonksiyonel direksiyon var.şöyle birşey var sunroof önemli ama fonksiyonel direksiyon görsel anlamda güzel.yoksa ses açar , istasyon değiştirir vs .gerekli değil.ama oralar boş oluncada vasat bir görüntü çıkıyor.

TechTurkey Yekta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biz 2006 a3 sahibiyiz.bizimkinde bile sunroof + fonksiyonel direksiyon var.şöyle birşey var sunroof önemli ama fonksiyonel direksiyon görsel anlamda güzel.yoksa ses açar , istasyon değiştirir vs .gerekli değil.ama oralar boş oluncada vasat bir görüntü çıkıyor.
    Sadece fonksiyon değil direksiyon modeli de farklı. S3 lerde çoğunlukla altı düz olan model var ama tr ye opsiyon olarak girmiş sanırım, nadiren birkaç model böyle düz a3 direksiyonla gelmiş.
    Mavi olan donanım olarak bayağı boş, sunroof yok, koltuklar kumaş, bose yok ama renk iyi fiyatı da piyasaya göre çok yüksek sayılmaz ama donanım eksikliği satarken sorun olabilir.
    Karıştırmıyorsam geçen sene başında istanbuldan 50bin km de ilana çıkmıştı, sonra sanırım dodo doğukan aldı ankaradan, sonra tekrar istanbula geri geldi 5-6 aydır da ilanda.
    YouTube
    DR.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yekta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece fonksiyon değil direksiyon modeli de farklı. S3 lerde çoğunlukla altı düz olan model var ama tr ye opsiyon olarak girmiş sanırım, nadiren birkaç model böyle düz a3 direksiyonla gelmiş.
    Mavi olan donanım olarak bayağı boş, sunroof yok, koltuklar kumaş, bose yok ama renk iyi fiyatı da piyasaya göre çok yüksek sayılmaz ama donanım eksikliği satarken sorun olabilir.
    Karıştırmıyorsam geçen sene başında istanbuldan 50bin km de ilana çıkmıştı, sonra sanırım dodo doğukan aldı ankaradan, sonra tekrar istanbula geri geldi 5-6 aydır da ilanda.
    tabi tabi direksiyonu farklı vs bunlar zaten s3ü s3 yapan özellikler.ilanlarda boyasız sahibinden satılık s3 vardı kırmızı.ve fiyatı uygundu o aralar. plakasını hatırlayamadım.bz diye hatırlıyorum ama yanlış olabilir.

770
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Jcupra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gri olan GEF s3 bizde
    siz kimsiniz ?

AyrtonSenna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Jcupra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gri olan GEF s3 bizde
    Kaç kişisiniz?
    Audi A4 1.8Tquattro B5-Audi A4 2.0Tquattro Manuel B7-Audi A4 1.8Tquattro B5-Audi A4 1.8Tquattro Manuel B6
    Garanti Otomotiv Bosch Car Service
    Kaporta&Mekanik&2.EL

TechTurkey SAYGIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gri olan fv ise.forged yapilmadi ici, apr kit vardi disardan..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tabi tabi direksiyonu farklı vs bunlar zaten s3ü s3 yapan özellikler.ilanlarda boyasız sahibinden satılık s3 vardı kırmızı.ve fiyatı uygundu o aralar. plakasını hatırlayamadım.bz diye hatırlıyorum ama yanlış olabilir.
    Hayır bz s3 başka bolt-on 30R setup lı

TechTurkey SAYGIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gri fv degil fd ydi bu arada plakasi.

FET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ümitech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır bz s3 başka bolt-on 30R setup lı
    BZ artık forged lı stage 4
    TeamPASAOGLU

BahattinS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle gri olan aracın plakası fv değil fd idi.İstanbuldan Ankara'ya ben getirdim ben aldığımda sağ çamurluğu değil sol ön çamurluğu saçma bir sebepten dolayı yetkili servisinde değişmiş ve çıkan çamurluk da yanında bana teslim edilmişti(eskisini gördüğünüzde değiştirene küfür edersiniz boyasız bile düzeltilebilirmiş).Farklı bir zamanda ise sağ ön çamurluğu çizikten dolayı yine yetkili servisinde boyanmış.Ben aracı aldığımda sağ arka çamurluk ağızında 2-3 parmak genişliğinde bir sürtme izi vardı orayı da ben yama olarak boyattım,öncesini sonrasını ve boya sırasındaki resimlerini de çektim isteyene gönderebilirim.Aracı 95.000 km'de aldım Ankaraya geldiğim gibi yağını ve filtrelerini değiştirdim.Çok gazladım 4000 km boyunca 1 gr bile yağ eksiltmedi.Bendeyken plakası 06 MUV 10 du. 99.000 km aracı istanbula sattım.Alan arkadaşlar keyfi olarak 12-13 bin tl civarında masraf yaptı (yazılım,eksoz,filtre vs.) 120.000 km gelmeden tüm kayışları haldex filtreleri yağı vs yetkili serviste değiştirdiler.Bir S3 olarak daha önce bindiğim diğer 3 tane s3 e göre (mavi de bunlara dahil) bu araç Türkiyedeki fabrika donanımı olarak en dolu araç.50.xxx km lere kadar yetkili servis bakımlı ve kayıtlı.Gönül rahatlığıyla binilebilecek bir araba ki yakından incelerseniz hak verirsiniz.
    Passat B5 TDI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sunaki arac sahibinin kardesiyim. Ankaraya beraber gitmistik araci almaya

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)