User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
51 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Corolla T-Sport Sorgulama

ZaZy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.5sene önce bizim evin arabasıydı motoru kondisyonu çok güzeldi sonra kırılmış hiç iyi konuşmamışlardı. Son durumu muamma cok iyi bakmak lazım

Mutlu Değerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolgaaydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Toyota Corolla 1.8 TS 2004 Model 36.950 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 499764279

Merhaba, herkese kazasız belasız günler diliyorum. Uzun zamandır merak ettiğim fakat alma cesaretinde bulunamadığım tsport'a tekrardan bakıyordum. İlandaki arac dikkatimi çekti sizlere sormak istedim.
    Araç hakkında bilgisi olan varmı? Yardımcı olabilirseniz sevinirim, teşekkürler.
    Alıntı GSİ CLUB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bulaşma
    Bu aracı yazın alacaktım. Uçak biletime kadar almıştım. 2gün kala araç sahibi aradı ''babam vefat etti, araç satışıyla ilgilenemicem'' dedi. Bende başka araç almaya gittim. Yani nerdeyse 9aydır ilanda araç ve o zaman bana 39lu rakamlara geleceksen hiç gelme demişti. 40a gidiyordum
    İnsanları, yalan söylediklerini anlayacak kadar tanımak istemiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ayrıyetten araç sahibi Toyota servisinde çalışıyorum, motorunu filan ben topladım vs gibisinden konuşmuştu. Ciddi ciddi bu aracı almadıgım iyi oldu heralde

Havayı Koklayan Adam Redfish16V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mutlu Değerli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrıyetten araç sahibi Toyota servisinde çalışıyorum, motorunu filan ben topladım vs gibisinden konuşmuştu. Ciddi ciddi bu aracı almadıgım iyi oldu heralde
    bencede iyi olmuş..şu an alınabilecek t sport yok,iyi olanlarda satmaz maalesef.Benim stage 2 sattığım fiyata insanlar değişenli vb olanları istiyor.Hepside biliyor o paraları etmeyeceğini Değişensiz düzgün bir tsport bana göre her zaman 38-42 arası eder,haricileri bilemem.ep3e oranla 50de eder diyenler olacaktır ama burası türkiye maalesef.
    Progressive Trance & Progressive House Music Producer.
    Spotify : https://open.spotify.com/artist/24ek...jQ&dl_branch=1

Can's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bencede iyi olmuş..şu an alınabilecek t sport yok,iyi olanlarda satmaz maalesef.Benim stage 2 sattığım fiyata insanlar değişenli vb olanları istiyor.Hepside biliyor o paraları etmeyeceğini Değişensiz düzgün bir tsport bana göre her zaman 38-42 arası eder,haricileri bilemem.ep3e oranla 50de eder diyenler olacaktır ama burası türkiye maalesef.

Şasisi sızlasın her zaman tekti aynı temizlikte 1 adet daha bulsam hemen alırım.
    powered by:
    Can's

VOLVO C30 d2 ///97 E36 M3 EVO

tonic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mutlu Değerli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bencede almaman iyi olmuş bu motorları sandık yada yarım blok şeklinde sıfırlamak daha mantıklı buda $ üzerinden adamı bozar , daha önce arkadaşımın tsport u yatak sardı blok değişmeden toplandı ayar tutmadı conta yaktı yapamıyorlar yani sıkıntılı işler ilandaki kırmızı kaplamalı olana sakın bulaşmayın dediğim araç budur her an bomb

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    t-sport için Subaru'dan daha rahat toparlanabilir diye bir düşünce var ama (fiyat olarak) sizler ne düşünüyorsunuz?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _opeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    t-sport için Subaru'dan daha rahat toparlanabilir diye bir düşünce var ama (fiyat olarak) sizler ne düşünüyorsunuz?
    yarım blok serviste 12bin tl,yağ pompası 1000 tl,titanyum subap takımı gümrük vb dahil 2200 tl,0 krank gümrük vb dahil 2800 tl,piston kolları tanesi 20 dolar,serviste 0 4 bobin 1400 tl,0 sol arka çamurluk serviste 1150 tl,oem eksantrik 1300 tl(gümrük vb hariç) serviste muhtemelen 2500 civarıdır.Kısacası maddiyata bağlı toparlanabilir durumu.. İthal edilen parçalar daha ucuz,servis biraz daha fazla acımasız.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba bu araç hakkında bilgisi olan bi arkadaş varmı acaba ?

Sorry, you have been blocked
    Savaş MotorSports

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AlwaysFast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Fiyatı yükselir-düşer. İlk ilana girdiğinde 36.000 gibi bir fiyatı vardı yanlış hatırlamıyorsam. 1 senedir aynı fotoğraflarla ilanda.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

alınmaz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GSÄ° CLUB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alınmaz
    Neden alınmaz hocam açıklarsaniz sevinirim
    Savaş MotorSports

Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Neden alınmaz hocam açıklarsaniz sevinirim
    Araç pek çok defa motor kırdı en son ise kör topal topladılar ve öyle duruyor.Kasa yorgun,çizgileri bile kaybolmuş durumda.elektrik tesisatı en son çorba kıvamında idi,her yerden kablo çekilmiş.. En son motor yapıldıktan sonra lift açıp açmadığı belli değil.Lift açtığında o yırtma yürüme hissiyatı yok maalesef.Aracın şu an ki sahipleri makyajlıya çevirdi önü.normalde makyajsız idi,neden böyle bir şey yaptılar bilmiyorum.Yüksek ihtimal böyle güzel gözüküyor sandılar Oem jantları yok,oem teybi yok vb.. Hadi kaportasını jantını geçtim,bu aracı aldığınız an subaplardan girip,lift filtresi,vvt selenoidi,pcv valfine kadar komple elden geçirmeniz lazım.Şansa kader düzgündür diye alıp gazlarsınız (ki önceki sahiplerinden biri 4.vites 2xx km de kırdı sağlam biçimde) sizde yine kırarsınız.

şu an alınabilecek tsportlardan biri bu olabilir.Çok sahip değiştirsede taner abiye geçtikten sonra kritik olan bütün bakımlarını yaptırdı.Yürürü de iyi diye biliyorum.En son kaportada ufak göçükleri vardı onlarda yapıldı sanırım.Bu araca kafam rahat olsun diye yapacağınız tek masraf subap olacaktır , o da subap aşındıysa vb diye yani yoksa gerek yok.Yine şöyle tavsiye vereyim tr şartlarında bir tsport alıyorsanız kenarda 10bin tl durmalı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Siyah aracı haziran 2017de ben alacaktım, nasip olmadı. O zamandan beridir hala ilanda. Bir ara 35 bandına kadar geriledi rakamı lakin satılmıyor. Bulaşmayın. 20 aydır filan ilanda araç

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Araç pek çok defa motor kırdı en son ise kör topal topladılar ve öyle duruyor.Kasa yorgun,çizgileri bile kaybolmuş durumda.elektrik tesisatı en son çorba kıvamında idi,her yerden kablo çekilmiş.. En son motor yapıldıktan sonra lift açıp açmadığı belli değil.Lift açtığında o yırtma yürüme hissiyatı yok maalesef.Aracın şu an ki sahipleri makyajlıya çevirdi önü.normalde makyajsız idi,neden böyle bir şey yaptılar bilmiyorum.Yüksek ihtimal böyle güzel gözüküyor sandılar Oem jantları yok,oem teybi yok vb.. Hadi kaportasını jantını geçtim,bu aracı aldığınız an subaplardan girip,lift filtresi,vvt selenoidi,pcv valfine kadar komple elden geçirmeniz lazım.Şansa kader düzgündür diye alıp gazlarsınız (ki önceki sahiplerinden biri 4.vites 2xx km de kırdı sağlam biçimde) sizde yine kırarsınız.

şu an alınabilecek tsportlardan biri bu olabilir.Çok sahip değiştirsede taner abiye geçtikten sonra kritik olan bütün bakımlarını yaptırdı.Yürürü de iyi diye biliyorum.En son kaportada ufak göçükleri vardı onlarda yapıldı sanırım.Bu araca kafam rahat olsun diye yapacağınız tek masraf subap olacaktır , o da subap aşındıysa vb diye yani yoksa gerek yok.Yine şöyle tavsiye vereyim tr şartlarında bir tsport alıyorsanız kenarda 10bin tl durmalı
    + olarak EE zamanında SC yapılan araba değil mi Emir? o ise eğer, km si 400k vardır.

Sonradan ilanı paylaştığın 27 plaka ise eski FTC sanırım. Ferhat abideyken sandık motor konmuştu 70000 km civarında. Kadranda 110, yeni motorla 40bin km civarındayken defalarca bindim. O zamanlar gidişi de iyiydi.
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)

Bence şu da değerlendirilebilir tabi fiyatta anlaşılırsa, ilk sahibi Antalya'daydı sol arka çamurluğunda boya vardı sonra Mecidiyeköy civarına geçmişti sonrasını bilmiyorum. Hala benzer kondisyondaysa olur yani
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı levent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    + olarak EE zamanında SC yapılan araba değil mi Emir? o ise eğer, km si 400k vardır.

Sonradan ilanı paylaştığın 27 plaka ise eski FTC sanırım. Ferhat abideyken sandık motor konmuştu 70000 km civarında. Kadranda 110, yeni motorla 40bin km civarındayken defalarca bindim. O zamanlar gidişi de iyiydi.
    yok abi o araba şu an motor boş duruyor 59 plaka idi en son.EE eski nsu plaka bursada lpgli olan idi.26ya ilanı vardı o zamanlar.sonra blok değişip lpgsiz devam etti.diğeri aynen ftc,taner abiye pek çok fikri biz danıştık zaten gerekli parçalrı değişti temiz bindi .

Alıntı levent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bence şu da değerlendirilebilir tabi fiyatta anlaşılırsa, ilk sahibi Antalya'daydı sol arka çamurluğunda boya vardı sonra Mecidiyeköy civarına geçmişti sonrasını bilmiyorum. Hala benzer kondisyondaysa olur yani
    eski kondisyonda değil maalesef,sol arka çamurluktaki macun devam hala sol kapı,sol ön çamurluk değişik diyorlardı en son.. aldıkları para ucuzdu,51 hayal maalesef..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buna ne diyorsunuz hocam eski plakası Rb imiş.Beyin sibop-yay-şapka header vs var diyor.Çamurluk değişmiş sanırım tavan hariçte boya var diyor.

Savaş MotorSports

Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buna ne diyorsunuz hocam eski plakası Rb imiş.Beyin sibop-yay-şapka header vs var diyor.Çamurluk değişmiş sanırım tavan hariçte boya var diyor.

aracın daha önceki sahibi burayada yazan mustafa idi,sonra tekrar mustafa isimli arkadaşımız aldı.Ondan iken subapları yay şapkayı ben getirttim ona.sol arkadan park halinde vurdular 1145 tl + işcilik ile arka sol çamurluk değiştirdi.Tramerde totalde 17bin tl hasar kaydı var.safc'yide benim eski aracımdan söküp sattılar ona.tampon ekini izmirde yapmışlar.. istanbulda mustafa çok koşturdu ep3lerle felan yürürü güzel ,sattığında 154 binde idi.çoğu parçası yeni.tavan bagaj kaput boyasız benim eski araç gibi.34-35 verilir fazlası yaramaz.sandık ve yağ pompasıda yeni sayılır,sadece trameri fazla harici kusuru yok.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)