User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
46 sonuçtan 39 ile 46 arası

Konu: Astra opc sorgulama

CasabLanca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sahinkara1988 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamlar . Boya kodunu ben mİ sormuŞtum sİze yoksa boya İŞlemİnİn yapildiĞi antalya gÜnlas yetkİlİ servİsİmİ ... Yanİ yetklİ servİslerİnde bİlmedİĞİ konular olabİlİr tabİ paylaŞima aÇik olmak lazim ... Ama Önemlİ olan yetkİlİ servİste olupta gİzlİ kapakli toplanmamasi deĞİlmİ arkdaŞim , yapilan her İŞlemİn servİste kaydinin tutulmasi gÜzel bİrŞey
    servis şasi numarasından girip boya kodunu bulamıyorsa ya servis işi bilmiyordur ya da araba renk değişimidir. bu arabada renk değişimi olmadığına göre servisde aramak lazım suçu. seninde ilana yazdığın gibi bu arabadan hepi topu toplasan bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar az olmasına rağmen senin aracın 1 sene öncesine kadar piyasada bilinmedik bir gizli nadide araçtı. aracın başına bir iş gelmiştir, servisin işgüzarlığı olmuştur boyası olmuştur. sonuçta bu bir avuç civatadır olacaktır ama sen ilk ilan açtığında diğer astra opc sahiplerini zan altında bırakacak sözlerde bulunursan şu an almış olduğun tepkiyi de bir zahmet benimse. kendi özeleştirini yapmalısın bence. sen diğer ilandaki araçları gittin inceledin mi bir eksik yanlış aksettirilen birşeyler mi karşılaştın da öyle itham edici bir cümle yazdın? kaldı ki benim gidip canlı gözle inceleyip almadığım araç sahibi böyle bir yazı yazınca bizim nazarımızda oldukça komik oldu. tekrar yazıyorum benim gözümde hepi topu hepsi bir avuç civatadır. bir harekette bulunurken arkası düşünülmeli, her daim açık kapı bırakılmalıdır ki; senin itham ettiğin aracı arayıp boya kodunu sorman en basit örneği. sahip olduğun araç kurdalanmamış ambarda yatmış çiçek gibi bir makina Allah ağız tadıyla güle güle bindirsin. olayı daha fazla uzatmanın anlamı yok, herkes gönlünün ekmeğini yesin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracınıza maşallah canlı olarak gördüm çok diri ve güzel duruyordu, kazasız belasız kullanmalar.

sahinkara1988 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Met!! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracınıza maşallah canlı olarak gördüm çok diri ve güzel duruyordu, kazasız belasız kullanmalar.
    teşekkür ederim saolun . keşke konuyu başlatan bursalı arkadaşta konuyu açmadan zahmet edip gidip baksaydı sonra konuyu açsaydı .

sahinkara1988 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    araca karalama kampanyası başlatıldığı gün yazdıklarının gerçekliğine inananlara bedavaya opc kampanyası başlattık ama hala ne arayan var ne gelen . ilanda numaramızda yazıyor adresimizde konumla beraber var ... 28 nisan son gün elini çabuk tutan eğer yazanların gerçeklik payı varsa bedavaya opc alır zaten boyanmış 3 bine tekrar kendisi akıntısız boyatır mis gibi biner ... ha gelmiyosa oturduğu yerden kimsenin alın terine *** atmaz . zaten bi arç hakında merak edilebilecek herşey ilanda yazıyor eski plakasıda sahibide geçmişide ...
    Saygılarımla
    Şahin KARA

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...6688216/detay/

bilgisi olan var mı? ilk mesajlarda bahsedilen araç bu değil sanırım?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sorgulamaya gerek kalmadı.

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı oztk24 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorgulamaya gerek kalmadı.
    Kazalı mı çıktı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben başka bir araca benzettiğim için değişensiz sanıyordum. Aslında ilan sahibi zaten belirtmiş ama benim gözümden kaçmıştı, tampon hariç 4 parça değişen mevcut. Durum böyle olunca ilgilenmekten vazgeçtim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler