User Tag List

8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Vectra GT

İbrahim Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Vectra GT

Çocukluktan beri hep heves ettiğim bir araç. Sfi ya da ecotec versiyonu olabilir. A veya B kasa da olabilir. Piyasada hala temizleri bulunabiliyor. Genel sorunları sıkıntıları özellikle dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    DoHC motor tavsiye edilen. Elektrik tesisat arızası çok olur. Yaşına göre normal . Komple tesisatı yenilemek lazım . Ama kim yaoar muaamma

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Opellerin elektriği dert o yüzden çok kurcalanmamış ( xenon tesisat amerikan park falan takılmamış) örneklere yönelmek gerekiyor. Sfi iyi hızlı da temizi diğerlerine göre zor kimler çok yüksek.
    Sfi fiyatı yüksek
    Opel Vectra 2.0 GT 1993 Model 24.000 TL Galeriden satılık ikinci el Gumuş Gri renk - 520933322
    Bu fena değil
    Opel Vectra 2.0 GT 1995 Model 18.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Fume renk - 522647395
    B kasa
    Opel Vectra 2.0 GT 1999 Model 23.750 TL Sahibinden satılık ikinci el Gumuş Gri renk - 524394883

Havayı Koklayan Adam Redfish16V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    B kasa tercih etmezdim,irmscherın modladığı araca gt dediler.. c20xede tesisat,oksijen sensoru,debimetre önemli noktalardır.lpgsiz bulmanız lazım,sunroofs gt almazdım ben olsam.. km takılmayın sağlıklı bakılmış c20 üzmez lakin temix vectra gt lere o paralar verirlirmi bilemem.. kapı şartı yoksa o paraları temiz astra gsilara vermek daha iyi olabilir.
    Progressive Trance & Progressive House Music Producer.
    Spotify : https://open.spotify.com/artist/24ek...jQ&dl_branch=1

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GSİ CLUB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    B kasa tercih etmezdim,irmscherın modladığı araca gt dediler.. c20xede tesisat,oksijen sensoru,debimetre önemli noktalardır.lpgsiz bulmanız lazım,sunroofs gt almazdım ben olsam.. km takılmayın sağlıklı bakılmış c20 üzmez lakin temix vectra gt lere o paralar verirlirmi bilemem.. kapı şartı yoksa o paraları temiz astra gsilara vermek daha iyi olabilir.
    Eski 98 corsa gsi sahibi olarak. O araçtan aldığım 90lı yılların opel hissiyatının devamını yaşamak istiyorum. Sedan niyetim var açıkçası. Sunroof önemli benim de tercih sebebim. Masrafsız alayım bineyim kafasında değilim. Yukarıda paylaştığım 2. İlan nasıldır? Ecotec in hararet sevgisini ve sensor bozma merakını biliyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4 gün önce 161.xxx km'de tek parça değişen boyasız B GT satıldı 31 küsür milyara. Yaklaşık 2.5 ay önce de 132.xxx km'de satıldı 32 küsür milyara. Günlük olarak GSi ve GT'leri sahibinden üzerinden takipteyim. Temizi düştüğü gün gidiyor. 24.000 tl'lik fontsuz plakalı araç şu an için en temiz SFi ama fiyat olarak koleksiyoner spec olmuş. Biraz şanstan ötesi gerekiyor temizi için ancak yok değil. Bulursanız sizden çok ben sevinirim...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Varsa paranız ya koleksiyonluk alacaksınız yada toplama gözüyle alacaksınız yoksa yanaşmayın aldığınız vectra 150 bin üstükm de olacak bakım konusu muamma elektrik olarak izmirde kaan kara abimiz yapar motor tesisatı ve beyin işini onun dışında elektrik tesisatı için ankara ibrahim yüksel abimiz var komple tesisat ve klima işine bakar. Bunun dışında güzel bi kaportacı güzel bi döşemeci lazım olacak size birde parça tedariği lazım parça tedariği için tire as ve opel aksaray yardımcı olur bulunmayan parçaları çıkma bakmanız gerekecek. Bunların dışında sıfır motor vs yine kaan kara abimiz halleder onu. Geriye alacağınız araç kalıyor Ama dediğim gibi alacağınız araç muhtemelen ihtiyaçlı olacak. Eğer 50 bin vermediyseniz. İzmir tirede bi abimizde full orjinal olmak üzere biri 66 biri 86 binde iki adet vectra b gt bir adet 94 binde a gt dohc dediğimiz kırmızı motor olan c20xe makinası olandan var bunun dışında temiz benim bildiğim fazla vectra yok aslında piyasada çok kalmadı bu tarz temizler kalmadı zaten. İişiniz zor diyebilirim sabır olursa hepsi olur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tabi dediğim vectralar satılık değiller ama olurda satarmı diye bi konuşulabilir. Ben elimdeki vectrayı yapayım sonra onlar kalırsa birini almayı çok istiyorum nasip artık

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler