User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
41 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: E92 3.35

maykee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5 sene kullandim 335... o sure icinde e90post ta aktif olarak yaziyordum. Basima / herkesin basina gelenler tabiri caizse
    Kronikler,

Benzin ponpasi ( bmw usa geri cagirim yapti, tr de durum ne bilmiyorum)
    Thermostat
    Devir daim ponpasi
    Valve cover gasket ( iki kere degisti )
    Incik boncuk sensor arizalari
    Idrive surekli donmasi
    Orjinal Turbom cok iyi durumdaydi aracimi 170k km de sattigimda.
    N54 biraz sorunlu gibi ama cok keyifli

Tr gibi arac fiyatlarinin ucuk oldugu bir ulkede fiyat fayda olarak su anki yuksek rakamlarina ragmen hala mantikli bir model 335 .
    bu saydıklarınızın ortalama masrafı TL olarka nedir ? yani standart binmem heralde..380lik kit hesaplı..onu uygulatırım sanırım..bu şekilde ekstra masraf çıkartırmı..?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

BerkinG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yanlış hatırlamıyosam bu araç daha önce motoru kırık halde satılıktı, 71bin gibi bi rakama. O zaman baya yorgun duruyordu.

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ilandaki araçların çoğu cenaze. Türkiye de 225 bin KM de çift turbo 6 silindir BMW almak ciddi cesaret işi. Ben hayatta kapıma koymam şahsen hiçbirini.
    CORVETTE C7 Z51 STINGRAY
    GLB 200 4MATIC
    VESPA GTS 300 SUPERSPORTS

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı maykee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu saydıklarınızın ortalama masrafı TL olarka nedir ? yani standart binmem heralde..380lik kit hesaplı..onu uygulatırım sanırım..bu şekilde ekstra masraf çıkartırmı..?
    Thermostat ve devir daim ponpasi iscilik + parca dahil $1700 gibi birsey odemistim . Valve cover gasket parcanin kendisi $30 fln ama baya zaman aliyor degismesi. Onun icin toplam $600 gibi birsey odemistim. Tr fiyatlari nedir hicbir bilgim yok. Ben jb4, egzost fln yapip devam ederdim.

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evet bunun fiyat çok yüksek...120 bin civarı 3 araç var onlarla ilgilendim ama o fiyatta yüksek bence..zira 150 liralara 4 kasa dizeller mevcut..evet birisi elma birisi armut birisi 180 diğeri 308 hp ama 3.35 in maks edeceği rakam 100 lirayı geçmemesi lazım mantıken..zira 2007 3.20ci 80 liraya dolu var..

hocam kusura bakmayın ama sahibinden.com un en hurda arabalarının fiyatlarını baz alıp onlardan da ucuza temiz araba arıyorsunuz, sizce de çelişki değil mi?
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam kusura bakmayın ama sahibinden.com un en hurda arabalarının fiyatlarını baz alıp onlardan da ucuza temiz araba arıyorsunuz, sizce de çelişki değil mi?
    bir malın gerçek ederi ile etmesi umulan rakamlar vardır..bir malın fiyatını satılık olanların ortalaması belirler..8-10 yaşında olup vergisi 4-6 bin Tl arası değişen 100km de ortalama 15lt yakan bir araba (marka model önemli değil) Türkiye şartlarında tavan değil taban fiyattan alıcı bulur...bunun yüzlerce örneği vardır..Z4 3.5 lerin fiyatı Z4 2.8 lerden ucuz olduğu gibi.. ya da mercedes'de 2-3 litre arası araçlar ile 3-5 litre araçların yaklaşık aynı fiyattan satılıyo olması gibi.ya da 350hp lik audi S5 ile 205 hp lik A5 lerin yaklaşık aynı fiyattan satııyo olması gibi...sahibinden com da 150binTL istenen araç ile 115binTL istenen araç arasında (pert değil ise) ne kadar temizlik farkı olabilir...şanzıman komple 10binTL motor komple 16binTL olan bi piyasada iki araç arasında 40binTL fark olması normalmidir ?

sahibinden com un en hurda aracımıdır değilmidir biliyor olsam zaten sormam bu araba temizmi bu alınırmı diye ? burada 3.35 takipcisi kullananı var diye buraya yazıyorum zaten..bilen bilgisi olan yazsın bende öğreneyim diye yazıyorum..hasar kaydı olan araba almam diye bi takıntım yok..kaza yapıp kaskosuz olan toplanan araç hiç yokmu ? hasar kaydı yok diye arabayı kazasızmı nitelemek lazım ?? ağır hasar almamak kaydıyla güzel toplanmış arabayı 30-40 bin lira ucuza alabiliceksem alırım ben..kağıt gibi buruşturulmuş arabaları toplayıp bi güzel ütüleyip sıfır A4 kağıt kıvamına getirip satıyolar, çamurluğu kaputu değişmiş arabayı alırım ben sıkıntı yok..

2007 3.35 le 2010 Z4 3.5 aynı fiyata var mesela..28binTL ağır hasarlı diyor..değişen bir parça var..emsaline bakıyosun 180binTL..60bin TL daha ucuz.. servise gösterilip ekspertizi yapılıp alınabilir diye düşünüyorum..

yeni bir ilan girilmiş.. tanıyanı bileni infosu olan varsa yorum yazarsa bilgi verirse sevinirim

BMW / 3 Serisi / 335i / Standart / BMW e92 m3 gorunumlu m3 performanslı 335i sahibinden.comda - 534179603

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bir malın gerçek ederi ile etmesi umulan rakamlar vardır.bir malın fiyatını satılık olanların ortalaması belirler..8-10 yaşında olup vergisi 4-6 bin Tl arası değişen 100km de ortalama 15lt yakan bir araba (marka model önemli değil) Türkiye şartlarında tavan değil taban fiyattan alıcı bulur...bunun yüzzlerce örneği vardır..Z4 3.5 lerin fiyatı Z4 2.8 lerden ucuz olduğu gibi.. ya da mercedes'de 2-3 litre arası araçlar ile 3-5 litre araçların yaklaşık aynı fiyattan satılıyo olması gibi.ya da 350hp lik audi S5 ile 205 hp lik A5 lerin yaklaşık aynı fiyattan satılıyo olması gibi...sahibinden com da 150binTL istenen araç ile 115binTL istenen araç arasında (pert değil ise) ne kadar temizlik farkı olabilir...şanzıman komple 10binTL motor komple 16binTL olan bi piyasada iki araç arasında 40binTL fark olması normalmidir ?

sahibinden com un en hurda aracımıdır değilmidir biliyor olsam zaten sormam bu araba temizmi bu alınırmı diye ? burada 3.35 takipcisi kullananı var diye buraya yazıyorum zaten..bilen bilgisi olan yazsın bende öğreneyim diye yazıyorum..hasar kaydı olan araba almam diye bi takıntım yok..kaza yapıp kaskosuz olan toplanan araç hiç yokmu ? hasar kaydı yok diye arabayı kazasızmı nitelemek lazım ?? ağır hasar almamak kaydıyla güzel toplanmış arabayı 30-40 bin lira ucuza alabiliceksem alırım ben..kağıt gibi buruşturulmuş arabaları toplayıp bi güzel ütüleyip sıfır A4 kağıt kıvamına getirip satıyolar, çamurluğu kaputu değişmiş arabayı alırım ben sıkıntı yok..

2007 3.35 le 2010 Z4 3.5 aynı fiyata var mesela..28binTL ağır hasarlı diyor..değişen bir parça var..emsaline bakıyosun 180binTL..60bin TL daha ucuz.. servise gösterilip ekspertizi yapılıp alınabilir diye düşünüyorum..

yeni bir ilan girilmiş.. tanıyanı bileni infosu olan varsa yorum yazarsa bilgi verirse sevinirim

BMW / 3 Serisi / 335i / Standart / BMW e92 m3 gorunumlu m3 performanslı 335i sahibinden.comda - 534179603

Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam cok ciddi bir sekilde dolandirilma ihtimaliniz var, piyasa sizin gibi iyi niyetli degil, alim yaparken cok dikkat edin...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam cok ciddi bir sekilde dolandirilma ihtimaliniz var, piyasa sizin gibi iyi niyetli degil, alim yaparken cok dikkat edin...
    hocam cok sagol iyi niyetinden yardimci olmak istemenden dolayi..ama 2003 model seat cordobayi bana 2007 model 3.35 diye satmazlarsa ciddi şekilde dolandirilmis hissetmem kendimi..ekspertizini yaptirip arabanın gecmisi ile ilgili bilgi sahibi olduktan sonra ve ekspertiz durumuna gore arac duzgunse guncel fiyatindan ya da arac hasarli toplanmis vs ise hasar durumuna gore %xx ucuza almissam buna benim yaptigim bir ticaret olarak bakarim ..hadi diyelimki ekspertizinde cikmayan bilinmeyen soylenmeyen bir sey cikti sonradan..125bin liraya aldigim arac sifir lira etmicek heralde..10bin lira fazla vermisim ya da sonradan 10bin lira masraf edecegim diyelim..bunun adida ticaret zaten...4 sene once ablama bayiden sifir 1.16 aldik araba boyali cikti !! sifir arabadan sifir performansi alinamayabiliyor !! 10-11 yasindaki arabadan sifir performansi beklemiyorum zaten..bekleyende epey bi bekler...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    BMW / Z Serisi / Z4 / 3.5i sDrive / AUTO SHOW BMW Z_4_3.5 İ SDRİVE 306 HP BAYİ CIKIŞLI sahibinden.comda - 520957718

bu arabayı bilen tanıyan hakkında bilgisi olan ? ağır hasar kayıtlı..bir parça değişen 3 parça boya var..geçmişini bilen varsa yardım rica..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    BMW / Z Serisi / Z4 / 3.5i sDrive / AUTO SHOW BMW Z_4_3.5 İ SDRİVE 306 HP BAYİ CIKIŞLI sahibinden.comda - 520957718

bu arabayı bilen tanıyan hakkında bilgisi olan ? ağır hasar kayıtlı..bir parça değişen 3 parça boya var..geçmişini bilen varsa yardım rica..
    bu tarz ilanlara kanmayın, 1 değişen 3 parça boya ile ağır hasar kaydı çıkmaz... 28.300 lira ile de ağır hasar kaydı çıkmaz...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    28.bin harici ağır hasarlı yazıyor..dün baktık arabaya..kasa olarak dediği doğru 1 değişen 3 parça boya var..altına motoruna ve şanzımanına bakmadık baktırmadık henüz..emsallerinden yani hiç hasar kaydı olmayandan 60bin TL daha ucuz..125bin tl ye bırakıyorlar..bu fiyata 2007 3.35 var o da hasar kayıtlı ve 185bin km de..hem 3 yaş daha genç hem 100bin km de hem coupe cabrio hemde şanzımanı daha gelişmiş bir araç fiyat olarak mantıklı geliyor..daha öncede dediğim gibi boya değişen takıntım yok..araba kağıt gibi buruşmadıysa yürürü motoru şanzımanı düzgünse 60binTL ucuza alıyo olmak benim için mantıklı..
    geçmişini bilen varsa bilgi sahibi olurum diye düşünüyorum..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    28.bin harici ağır hasarlı yazıyor..dün baktık arabaya..kasa olarak dediği doğru 1 değişen 3 parça boya var..altına motoruna ve şanzımanına bakmadık baktırmadık henüz..emsallerinden yani hiç hasar kaydı olmayandan 60bin TL daha ucuz..125bin tl ye bırakıyorlar..bu fiyata 2007 3.35 var o da hasar kayıtlı ve 185bin km de..hem 3 yaş daha genç hem 100bin km de hem coupe cabrio hemde şanzımanı daha gelişmiş bir araç fiyat olarak mantıklı geliyor..daha öncede dediğim gibi boya değişen takıntım yok..araba kağıt gibi buruşmadıysa yürürü motoru şanzımanı düzgünse 60binTL ucuza alıyo olmak benim için mantıklı..
    geçmişini bilen varsa bilgi sahibi olurum diye düşünüyorum..

bu videoyu iyi izleyin bence...

kıvancr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ilanlardakı kahverengı '157.000 fıyatlı z4 35i yakın arkadasımın aracı, temızlık ve goruntu olarak bu grı aractan cok cok daha ıyı kondısyonda.
    Ilgılenırsenız kendısıyle gorusur yazdıgı fıyattan daha uygun fıyatlara almanıza yardımcı olabılırım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kıvancr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ilanlardakı kahverengı '157.000 fıyatlı z4 35i yakın arkadasımın aracı, temızlık ve goruntu olarak bu grı aractan cok cok daha ıyı kondısyonda.
    Ilgılenırsenız kendısıyle gorusur yazdıgı fıyattan daha uygun fıyatlara almanıza yardımcı olabılırım.
    son nakit kaça bırakır bir konuşup bilgi verirmisiniz ? birde ağır hasar sebebi olan hasar ve onarımı hakkında bilgi var ise onuda yazarsanız sevinirim..

kıvancr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    145.000 tl dusunuyor.Arac basında ufak bırseyler daha yapılabılır. Gorsel,kondısyon ve kozmetık olarak gercekten cok temızdır. Kapalı garajda yazın hafta sonları kullanılıyor.
    Ön kaputu degısmıstır. ve parca boyası mevcuttur. (İlan detaylarında işaretlenmıstı)Dıs rengı kahverengı,ıcı beyaz derı olan 34 TB plakalı 35i aractır.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kıvancr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    145.000 tl dusunuyor.Arac basında ufak bırseyler daha yapılabılır. Gorsel,kondısyon ve kozmetık olarak gercekten cok temızdır. Kapalı garajda yazın hafta sonları kullanılıyor.
    Ön kaputu degısmıstır. ve parca boyası mevcuttur. (İlan detaylarında işaretlenmıstı)Dıs rengı kahverengı,ıcı beyaz derı olan 34 TB plakalı 35i aractır.
    ok.teşekkür ederim...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hasar kayıtlı araca bu gün expertiz yaptırdım ve kapora verdim..ptesi satışını gerçekleştireceğiz..2010 model 108bin km de z4 3.5i sdrive..1 parça değien 3 parça boya var.. dynoda 286hp çıktı..katalitik konvektör içi boşaltılmış ve sanırım yeni map atılmamış..zaten yeni map yaptırıcaktım...
    F1 vites kendine çekince büyütüp ileri itince küçültüyor..sağ büyültme sol küçültmeye alıştığım için biraz yadırgadım..bunun ayarlarında böyle bir mod varmıdır ??sol tarafı çekince vites küçültme oluyormu ??

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler