User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
41 sonuçtan 39 ile 41 arası

Konu: E92 3.35

BerkinG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İkisinin de heriki yönde çalışması gerekiyor diye biliyorum. E92'de öyleydi.

mturan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı maykee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hasar kayıtlı araca bu gün expertiz yaptırdım ve kapora verdim..ptesi satışını gerçekleştireceğiz..2010 model 108bin km de z4 3.5i sdrive..1 parça değien 3 parça boya var.. dynoda 286hp çıktı..katalitik konvektör içi boşaltılmış ve sanırım yeni map atılmamış..zaten yeni map yaptırıcaktım...
    F1 vites kendine çekince büyütüp ileri itince küçültüyor..sağ büyültme sol küçültmeye alıştığım için biraz yadırgadım..bunun ayarlarında böyle bir mod varmıdır ??sol tarafı çekince vites küçültme oluyormu ??
    önemli olan dyno verisi değil kompresyon ölçümüdür, iyi bir yerde bir baktırın almadan önce derim.

maykee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tekrar merhaba.. Mersinde 35 DMF 45 plakali arac.. Sahibi bmw servisi Hasan Özturk.. 3 yildir kendisindeymis arac. Otm den duz vitese cevrimis kilitli diff mevcut.. Motor olarak 340hplik is motoru koymus ve rb turbo intercooler dp vs vs akla gelebilcek tum modifiyeyi yapmis.. 600hp civari bir guc oldugunu soyledi. Araci bileniniz taniyaniniz yada ustayi bilen taniyaniniz varmidir.. Bendeki Z4 ile takas soz konusu..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler