User Tag List

8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Sizlere danışmak istiyorum bana araç konusunda yardımcı olurmusunuz

Coşku GÖÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Exclamation Sizlere danışmak istiyorum bana araç konusunda yardımcı olurmusunuz

Evet arkadaşlar aranıza yeni katılmış bulunuyorum öncelikle merhabalar umarım bu ailenin bir parçası olarak benide görürsünüz ve birbirimize yardımcı oluruz arkadaşlar ben şuan da 330 d e92 m3 bodykit akropovic egzoz başlıklı nardo gri renginde bir araç kullanıyorum ancak artık nasipse aracımı değiştirmeyi düşünüyorum yeni alacağım araçta bu aracım gibi yurtdışı plaka olacak ve sizlerle bu konuyu tartışmaya akıl almaya tavsiyelerinizi dinlemeye geldim öncelikli olarak alabileceğim gönlümden geçen araçlar m4 - corvette c6 z06 - e92 m3 - 2009 gtr bu kısım her nekadar gönlümde yatsada gtr ı daily drive yapmak ve 2013 kadar olan gtr modellerindeki lc1 ve lc2 lc3 lc4 şanzımanların yabancı forumlarda önerilmemesi ve bakımının diğer araçlara göre ağırlı beni üzdü ve vazgeçirdi bu araçlara ek olarak bu araçda iyidir kardeşim bu aracada bakabilirsin veyahut bence bunu al çünkü şu nedenden diye özellikle belirtirseniz çok mutlu olurum eğer yardımcı olabileceğim bir konu varsa mesaj atın birbirimize yardımcı olalım şimdiden teşekkürler.
    WHAT İS POWER WİTHOUT CONTROL ? -KEİİCHİ TSUCHİYA-

mukremin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Coşku GÖÇ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar aranıza yeni katılmış bulunuyorum öncelikle merhabalar umarım bu ailenin bir parçası olarak benide görürsünüz ve birbirimize yardımcı oluruz arkadaşlar ben şuan da 330 d e92 m3 bodykit akropovic egzoz başlıklı nardo gri renginde bir araç kullanıyorum ancak artık nasipse aracımı değiştirmeyi düşünüyorum yeni alacağım araçta bu aracım gibi yurtdışı plaka olacak ve sizlerle bu konuyu tartışmaya akıl almaya tavsiyelerinizi dinlemeye geldim öncelikli olarak alabileceğim gönlümden geçen araçlar m4 - corvette c6 z06 - e92 m3 - 2009 gtr bu kısım her nekadar gönlümde yatsada gtr ı daily drive yapmak ve 2013 kadar olan gtr modellerindeki lc1 ve lc2 lc3 lc4 şanzımanların yabancı forumlarda önerilmemesi ve bakımının diğer araçlara göre ağırlı beni üzdü ve vazgeçirdi bu araçlara ek olarak bu araçda iyidir kardeşim bu aracada bakabilirsin veyahut bence bunu al çünkü şu nedenden diye özellikle belirtirseniz çok mutlu olurum eğer yardımcı olabileceğim bir konu varsa mesaj atın birbirimize yardımcı olalım şimdiden teşekkürler.
    NSx alırdım imkanım olsaydı
    FV 396 1.4 is
    FG 332 Fn2 Typer
    EK 959 Vti
    Red Fn2 Typer

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    en günceli m4 ben m4 seçerdim.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

ozoozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakım,parça,teknik sorun vs gibi şeyler yazdığınız için bende herhalde en güncel M4 onu seçerdim sizin yerinizde olsam Ama sizin yerinizde değil de kendim olsam tabi ki de GT-R
    ABO TRADING
    STR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nsx ve ruhlu japonlar hepimizin hayali galiba ama şuan almanya fiyatlarına baktıkca hayal olarak kalmaya devam edecek belliki aslında R34 almak istiyordum ancak onu yazmadım bile sağdan direksiyonlu olması sıkıntı çıkarır toyota supra bu aralar aklımı kurcalıyor ancak yurtdışı arabanın bir diğer sıkıntısı 2 yıl problemi ben bu aracı alayım yükleyeyim gözüm gibi bakayım sonra satayım beni üzer o yüzden seçim M4 olucak gibi duruyor cevap için çok saol bu arada.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet benimde seçimim m4 ten yana olucak gibi duruyor gönül isterdiki gtr olsun ancak yabancı forumlardaki bilgilere göre 2013 ve üstü alınması öneriliyor onlarda biraz bütçe zorluyor ancak carbon performans parçaları kullanılmış bir austin yellow buldum ve çok tatlı duruyor e92 m3 hakkında ne düşünüyorsunuz peki çoğu kişi m4 e tercih edeceğini söylüyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozoozo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakım,parça,teknik sorun vs gibi şeyler yazdığınız için bende herhalde en güncel M4 onu seçerdim sizin yerinizde olsam Ama sizin yerinizde değil de kendim olsam tabi ki de GT-R

GTR zaten gönüllerin efendisi ama yabancı bazı forumlarda araştırdığım kadarıyla 2013 aşağısı gtr larda şanzımanlarında sıkıntı oluyor ve 15000$ civarı tutuyor değişim yani anlıyacağınız gtr almamak beni üzer ama herhangi bir problem daha çok üzer

aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En mantıklı seçenekleri bulmuşsun zaten. Kafan ağrımaması için m4 derim. Yeni her zaman iyidir.

Anladığım kadarıyla aracı Almanya dan alacaksın. Bizde babama panamera veya s serisi alıcaz almanya dan ve bulgaristan plakası takılacak (işimiz oturumumuz vs. var. avrupa birliği olduğu için bulgaristan plakası takmakta çok ufak meblalar). Ama ikinci el alırken biraz gözümüz korkuyor. Herkes 5 10 bin euro fazla verin ama servisin sattığı aracı alın diyor. Senin bu konudaki deneyimine göre ne dersin ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler