User Tag List

Sayfa 2/12 İlkİlk 1234 ... SonSon
215 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: e46 alınır mı ?

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yüksek km bmw alınmaz demekki. 3.18i, İki tarafından hasar almış, sunroofsuz ve 400bine dayanmış bmw 35bine alınmaz dedik. Karıştırmamak lazım. Yoksa ben de 300bin üstü bakkımları tam yapılmış vi e39 alırım.
    Instagram: mutusgarage

Cgungor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kunteper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O zaman manuel bakmak lazim... okudugunuz ozellikle e46 uzerine olan bir forum var mi acaba ?
    önceden e36 coupe vardı bende bilgiyi sanayideki ustaların kucaklarından edindim facebook da e46 sayfaları var bilgi edinemezsiniz pek ama sahibinden sitesine düşmemiş çoğu araç önce oraya düşer sonra ilana düşer belki önce ki sahipleri hakkında oradan bilgi alabilirsiniz. ama en önemlisi dışardan bir göz gibi takip ederseniz araç hakkında şikayetlerin ve çıkardığı problemlerin genelde benzer olduğunu görebilirsiniz.

sinan-s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu araçlarda sunroof şarttır
    2003 BMW E46 330 Cİ Topassss
    2006 BMW E46 318 Cİ SİYAH (SOLD)
    ]2001 PEUGEOT 106 GTI SARI SOLD)
    1998 DOĞAN SLX 1.6.İE BORDO (SOLD)
    2008 PORSCHE 911 TURBO S SiYAH (SOLD)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiyat çok fazla

bu yıl içinde 99 model gri renk 176.000km'de sunroofsuz otomatik 3.18i 8000tl tramerli aracımı 36.500 tl'ye almıştım tek parça değişen tavan hariç boyalı double teypli

ki araca faturalı olarak incin boncuk herşeyine tam 18000 t masraf edilmiş çiçek gibi bir araçtı tık ses gelmeyen bir otomobili bu fiyata aldım
    Şef yaklaşık 3 gündür yemedim içmedim e46 piyasasında geziyorum.. Dediğin gibi bir araç 36.500'e piyasada ya yok ya da bitiği de geçmiş durumda.. Nasıl buluyorsunuz böyle araçları aklım gerçekten almıyor doğrusu. Pırıl pırıl 316i ler 45 46 küsürden 320i ler de 50 küsürden gidiyo...

Oguzhan.Ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bmw de sunroof olmazsa olmaz eyvallahta, sunroofsuz araçlarında daha temiz olduğu gerçeği var.. En azından çakal tayfanın eline geçmiyor sunroof yok diye güzel araçlar çıkıyor.. 6-7 senedir tercihimi sunroofsuzdan yana kullandım ) Ha satışı ağırmı ağır.. kriz geçirtiyolar yoldan geçen ankaralı bi çocuk bile abii sanruufff varmı bunda diye sorabilir o derece takıntılılar..

Birde e46 piyasası da yükseldi diğer araçlar gibi bundan baya önce 2015 in başında 99 model 3.20i manuel sedan 300k kilometrelerde sunroofsz harman kardon vardı sadece extra , 32.500tl 'ye satmıştım.. Çok satmaya uğraştım olmamıştı bir gece kaçak et kesiminde telefonum çaldı o gece kapora verip sabahına alıp gitmişlerdi
    Bmw e46 '99 3.20i Manuel X, Bmw e36 '93 Coupe 3.0 stroke X, Bmw e36 '96 Coupe 3.20i X, Bmw e46 '01 3.30ci gri X, Bmw e46 '03 3.30ci siyah X
    E46 2003 3.30Cİ Stellgrau

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı baskan96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şef yaklaşık 3 gündür yemedim içmedim e46 piyasasında geziyorum.. Dediğin gibi bir araç 36.500'e piyasada ya yok ya da bitiği de geçmiş durumda.. Nasıl buluyorsunuz böyle araçları aklım gerçekten almıyor doğrusu. Pırıl pırıl 316i ler 45 46 küsürden 320i ler de 50 küsürden gidiyo...
    Valla sizin yorumunuzu okuduktan 1 dakika sonra şu aracı buldum direk

99 model E39 5.20i, 158.000 km'de 4 parça boyalı 34.800'e aldım yine aynı yıl içinde ( ilan fiyatı 38.000di )

Yazılan rakamları ben çok ciddiye almıyorum yukarda bahsettiğim 36.500'e aldığım aracında 38.900 fiyatı vardı

tek parça değişen, 6 bin civarı kayıt

ilandada yazmış tavan ve direk döşeme elden geçse ki bunu fiyattan pazarlık olarak 1 lira gibi kırabilirsiniz dış kozmetiğinide aşırı para harcamadan gayet düzeltebilirsiniz

motor kondisyonu iyiyse düşünülebilir ki sunroofta var arabada

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    - Bize Her Yer TRABZON

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

99 model E39 5.20i, 158.000 km'de 4 parça boyalı 34.800'e aldım yine aynı yıl içinde ( ilan fiyatı 38.000di )

Yazılan rakamları ben çok ciddiye almıyorum yukarda bahsettiğim 36.500'e aldığım aracında 38.900 fiyatı vardı

ilandada yazmış tavan ve direk döşeme elden geçse ki bunu fiyattan pazarlık olarak 1 lira gibi kırabilirsiniz dış kozmetiğinide aşırı para harcamadan gayet düzeltebilirsiniz

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    Yanlış anlaşıldıysam kusura bakma şef ben seni eleştirmek için yazmadım yorumu. Ama bizim araba anlayışımız zıt sanırım.. Babam hatasız boyasız delisi bir adam. Km için max. 130 140 bin sınırları var. Ne kadar ekmek o kadar köfte hesabına giriyo sanırım bir yerden sonra

uniquel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Sökülüp takılan diger parcayı degisen saymıyor bizim milletimiz
    Hadi onu da gectim, degisen dedigi parca arka camurluk, hani vidalı sökülüp takılabilen ufak bi parca da degil. Ki zaten sol arka camurlugun zırhı da karadeniz sahil seridi gibi.
    Boya yeni denmiş ama oyle gelisi guzel toplanmıs bence. Parca birlesimlerininde hicbir cizgi birbirini tutmuyor.
    Böbrekler E90 kasadan bozma replikanın da replikası.
    Tavanda sacma sapan antenimsi bise
    Ufak tefek park sensoru ızgara tampon cıta vs seyleri hic soylemiyim.

İcinde yine gelisi guzel giydirilmis direksiyon. Ayrıca sanırım model yılına uygun olmayan catal direksiyon. Yanlısım varsa duzeltin
    Orta konsol maun, gögüs trimleri parlak siyah
    Yan sanayi bir vites topuzu
    Griden siyaha cevrilmis tavan. Ama yine gelisi guzel tabi. Gri plastikler bile siyaha boyanarak cevrilmis. direkler vidalanmis. O vida arkadan direge saplanmıs tabiki.
    Arac 180binde ama koltuk dosemeleri yenilenmis
    Yine incik boncuk bi ton eksik, yanlıslık

Ayrıca motor da eski tip, 3.16 dan farksız.

Simdi bu araca hep pazarlık etsek ne olur? 30 a alsak iyi mi? 20 yasındaki bmwnin yorgununu ayaga dikmek inanın hic kolay degil. maddi olarak demiyorum, manevi yorar.

Ben olsam bu araca 37 lira verecegime, asagıdaki araca 54 veririm. Tabi bu arac hakkında da bilgim yok ama en azından yeni tip 143luk motor, makyajlı kasa, kombinasyon guzel, km düsük ve arac genel olarak orj görünüyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e46 touring hakkında bilgisi olan var mıdır? Geçen yolda gördüm adam çok tadında dokunuşlar yapmış araba iyi duruyordu. Bmw'nin o yıllardaki dizellerinde turbo sorunu olduğu için dizel düşünmüyorum. Kasa da touring olduğu için ağırdır düşüncesiyle 3.25,3.30 benzinli seçenekleri kalıyor. Fakat bir de 3.25 ve 3.30 touring lerin sürekli 4 çekerleri var ''xi'' diye geçiyor. Hangi motor tipinde ve hangi çekiş tipiyle almak mantıklı olur sizce? 4 çeker sistemi masraf çıkarır mı ? Bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Cgungor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    e46 touring hakkında bilgisi olan var mıdır? Geçen yolda gördüm adam çok tadında dokunuşlar yapmış araba iyi duruyordu. Bmw'nin o yıllardaki dizellerinde turbo sorunu olduğu için dizel düşünmüyorum. Kasa da touring olduğu için ağırdır düşüncesiyle 3.25,3.30 benzinli seçenekleri kalıyor. Fakat bir de 3.25 ve 3.30 touring lerin sürekli 4 çekerleri var ''xi'' diye geçiyor. Hangi motor tipinde ve hangi çekiş tipiyle almak mantıklı olur sizce? 4 çeker sistemi masraf çıkarır mı ? Bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim.
    2002 SONRASI motorlar düzeltildi 3.20d 136hp den 150hp olarak güncellendi ve sıkıntısız.. 3.20d yeterli gelicektir.
    Bmw e46 '99 3.20i Manuel X, Bmw e36 '93 Coupe 3.0 stroke X, Bmw e36 '96 Coupe 3.20i X, Bmw e46 '01 3.30ci gri X, Bmw e46 '03 3.30ci siyah X

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oguzhan.Ozturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2002 SONRASI motorlar düzeltildi 3.20d 136hp den 150hp olarak güncellendi ve sıkıntısız.. 3.20d yeterli gelicektir.
    Dizelleri bir ara baya araştırdım ama kullanıcı yorumları tereddütte bıraktı beni. Yüksek kilometrede oluşları da kafada soru işareti bırakıyor. e46 e36 gibi bmw lerin benzinlileri daha makbul gibi geliyor Fakat dizel alacak olsam 3.30cd alırdım yüksek ihtimal.. Peki touringlerin 2.5 ve 3.0 litre motorlarda hangisini tercih etmek daha mantıklı olur. 4çeker mi arkadan itiş mi? Vites olarak manuel mi otm. mi ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlk aracın ön 3 parça değişik makyajlı kasaya çevrilmiş.. ben şahsen almam tercih sizin
    İkinci aracında çamurlukları kesmişler yine tercih sizin o paraları verdikten sonra 3-4 daha koyup 330ci almak mantıklı şahsen gözüme ikiside düzgün gözükmedi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dizelleri bir ara baya araştırdım ama kullanıcı yorumları tereddütte bıraktı beni. Yüksek kilometrede oluşları da kafada soru işareti bırakıyor. e46 e36 gibi bmw lerin benzinlileri daha makbul gibi geliyor Fakat dizel alacak olsam 3.30cd alırdım yüksek ihtimal.. Peki touringlerin 2.5 ve 3.0 litre motorlarda hangisini tercih etmek daha mantıklı olur. 4çeker mi arkadan itiş mi? Vites olarak manuel mi otm. mi ?
    Ara ara ilana düşen mavi bir 330Cd var izmirde. Albenisi yüksek bir araç fiyatta anlaşılırsa, motorda temizse tek seçenek..
    Bir de Ankara'dan bir üniv. hocasından satılan vardı yaklaşık 8 ay önce tekrar ilana düşerse o da güzel bir seçenek..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ara ara ilana düşen mavi bir 330Cd var izmirde. Albenisi yüksek bir araç fiyatta anlaşılırsa, motorda temizse tek seçenek..
    Bir de Ankara'dan bir üniv. hocasından satılan vardı yaklaşık 8 ay önce tekrar ilana düşerse o da güzel bir seçenek..
    wagon kasaların 2.5 ve 3.0 litre hangi motor seçeneği mantıklıdır bilginiz var mı? 4çeker mi arkadan itiş mi? Vites olarak manuel mi otm. mi ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    wagon kasaların 2.5 ve 3.0 litre hangi motor seçeneği mantıklıdır bilginiz var mı? 4çeker mi arkadan itiş mi? Vites olarak manuel mi otm. mi ?
    Hocam babamın araba kültüründen yetiştiğim için manuel her zaman bir tık önde benim için.. Bmw'lerde .23, .28'ler pek hoş karşılanmıyo bizde.. Eğer vergisi sıkıntı değilse, bulunan araçta temizse(çoğu gümrük çıkışlı olduğu için abes km'ler çıkıyor çok dikkatli olmak lazım) güzel bir 330'un verdiği tat enfes olur bence. Ama 170'lik 320Ci bulursanız da temizini kaçırmayın derim. Parasını hak eden makineler hepsi..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam babamın araba kültüründen yetiştiğim için manuel her zaman bir tık önde benim için.. Bmw'lerde .23, .28'ler pek hoş karşılanmıyo bizde.. Eğer vergisi sıkıntı değilse, bulunan araçta temizse(çoğu gümrük çıkışlı olduğu için abes km'ler çıkıyor çok dikkatli olmak lazım) güzel bir 330'un verdiği tat enfes olur bence. Ama 170'lik 320Ci bulursanız da temizini kaçırmayın derim. Parasını hak eden makineler hepsi..
    170lik çift vanos 3.20ci leri günlük olarak takip ediyorum ama temizi yok gibi birşey şuan piyasa da.

e46 station wagon kasalarda model yılı olarak 3.20ci ler gibi motorlarında değişiklik oluyor mu? Zaten 3.20 benzinli station wagon yok diye biliyorum. 3.25i ve 3.30i iki motor seçeneği var. Bide 3.25xi 3.30xi var. Bu motorlarda sadece çekiş sistemleri mi farklı yoksa çıkarıldıkları yıllara göre kendi aralarında güç farkı da var mı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    170lik çift vanos 3.20ci leri günlük olarak takip ediyorum ama temizi yok gibi birşey şuan piyasa da.

e46 station wagon kasalarda model yılı olarak 3.20ci ler gibi motorlarında değişiklik oluyor mu? Zaten 3.20 benzinli station wagon yok diye biliyorum. 3.25i ve 3.30i iki motor seçeneği var. Bide 3.25xi 3.30xi var. Bu motorlarda sadece çekiş sistemleri mi farklı yoksa çıkarıldıkları yıllara göre kendi aralarında güç farkı da var mı?
    Ben arazi aracı değilse eski araçlarda 4x4'e karşıyım.. Arızası bitmez, geçmişini bilmezsin hele touringler gümrük çıkışı ki el bombası spec ..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben arazi aracı değilse eski araçlarda 4x4'e karşıyım.. Arızası bitmez, geçmişini bilmezsin hele touringler gümrük çıkışı ki el bombası spec ..
    4x4 olması benim için de şart değil. asıl merak ettiğim 325i touring ile 325xi touring arasında motor farkı var mıdır? yada 2000 model 3.25 touring ile 2002 modeli arasında motor farkı var mıdır ? gümrük çıkışlı olmasının ne gibi sakıncası var o konuda bilgisizim..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler