User Tag List

Sayfa 3/12 İlkİlk 12345 ... SonSon
215 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: e46 alınır mı ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Cgungor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4x4 olması benim için de şart değil. asıl merak ettiğim 325i touring ile 325xi touring arasında motor farkı var mıdır? yada 2000 model 3.25 touring ile 2002 modeli arasında motor farkı var mıdır ? gümrük çıkışlı olmasının ne gibi sakıncası var o konuda bilgisizim..
    Teknik ozellikler, yakıt tuketimi
    Motorlarla ilgili forumlar dışında bu site çok kapsamlı buradan inceleyebilirsin.
    Gümrük konusuna gelirsek dün 'tasiş güzelleri' konusunda tartıştık birkaç gün önce de başka bir konuda okumuştum; araçlar gümrükten çıkarılıyor, muayeneye girmeden km'lerle oynanıyor ve öyle Türkiye'ye giriş yapıyor. Hatta birinin avatarında yazıyordu 'Araç gümrük girişli, Borusan çıkışlıdır diye' varın gerisini siz düşünün.. Tabiki bunu böyle yapmayanlar da var ama ad bir kere çıkmış dokuza..

Cgungor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı baskan96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teknik ozellikler, yakıt tuketimi
    Motorlarla ilgili forumlar dışında bu site çok kapsamlı buradan inceleyebilirsin.
    Gümrük konusuna gelirsek dün 'tasiş güzelleri' konusunda tartıştık birkaç gün önce de başka bir konuda okumuştum; araçlar gümrükten çıkarılıyor, muayeneye girmeden km'lerle oynanıyor ve öyle Türkiye'ye giriş yapıyor. Hatta birinin avatarında yazıyordu 'Araç gümrük girişli, Borusan çıkışlıdır diye' varın gerisini siz düşünün.. Tabiki bunu böyle yapmayanlar da var ama ad bir kere çıkmış dokuza..
    Link için teşekkürler..

Böyle birşey varsa Türkiye'de yapmayan kişi sayısı 1 elin parmağını geçmez, öğrendiğim de iyi oldu.. Km düşürme olayını kenara bırakırsak 2000-2002 model bir touring en azından coupeler ve sedanlar gibi çok el değiştirmediği için ve kullanıcı kitlesi de daha farklı olduğu için fazla hırpalanmadıklarını düşünüyorum. 3.25 yada 3.30 hem ihtiyaç karşılar genişlikte olur hem de tadında dokunuşlarla sleeper bir görüntü edilebilir diye düşünüyorum..

Ayrıca bu gümrük çıkışlının manası tam olarak nedir? araç 2002 model varsayarsak 2005 yılında vergisi ıvırı zıvırı ödenip ülkeye girdiyse 3 yıl boyunca başka ülkede kullanılıp ülkeye girdiği anlamına mı gelir? yoksa özel siparişle getirilip trafiğe sokulduğu anlamına mı gelir? en sonuncusu da 2002'de ülkeye girip gümrükte yatıp 3 yıl sonra resmi anlamda trafiğe çıktığı anlamına mı gelir?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Link için teşekkürler..

Böyle birşey varsa Türkiye'de yapmayan kişi sayısı 1 elin parmağını geçmez, öğrendiğim de iyi oldu.. Km düşürme olayını kenara bırakırsak 2000-2002 model bir touring en azından coupeler ve sedanlar gibi çok el değiştirmediği için ve kullanıcı kitlesi de daha farklı olduğu için fazla hırpalanmadıklarını düşünüyorum. 3.25 yada 3.30 hem ihtiyaç karşılar genişlikte olur hem de tadında dokunuşlarla sleeper bir görüntü edilebilir diye düşünüyorum..

Ayrıca bu gümrük çıkışlının manası tam olarak nedir? araç 2002 model varsayarsak 2005 yılında vergisi ıvırı zıvırı ödenip ülkeye girdiyse 3 yıl boyunca başka ülkede kullanılıp ülkeye girdiği anlamına mı gelir? yoksa özel siparişle getirilip trafiğe sokulduğu anlamına mı gelir? en sonuncusu da 2002'de ülkeye girip gümrükte yatıp 3 yıl sonra resmi anlamda trafiğe çıktığı anlamına mı gelir?

Öncelikle gümrük konusunda: Arabalar gürcistandan ucuza alınıyor mesela Türkiyede geziyor ve evrakları eksik olarak çevirmeye girince yakalanıyor belli bir süre sonra yakın Gümrük müdürlüklerinden e-ihale usülü satışa çıkıyor teklifi yüksek olan alıyor vs vs..
    Trafiğe çıkma konusunda aradan geçen süre net bir anlam teşkil etmez keza 2015 araba 2017 çıkışlı olabiliyor bayide satılmayıp durduğundan.. Bir de plaka değişiminde ruhsat değişimiyle tescil tarihi değişebiliyor sanırım..

Araçlara gelirsek kozmetik anlamda şu parçası değişmiş makyajlanmış direksiyonu bu modelin değil gibi yorumları benden çok çok iyi şekilde yorumlayacaklar var forumda bu yüzden o konuya girmeden:
    -325 gırtlak spec gibi duruyor. Sahibinden satılık ayrıca. Motoru, 4 çeker sistemi sıkıntısızsa, değişen boyanan durumu iyiyse düşünülebilir 52-53 bandında sonuçta Bmw'lerde yazılan fiyatlara aldanmamak lazım ..
    -330 konusundaysa ben yanaşmayın derim. 152.xxx zaten temiz kabul edilen bir kilometre E46'larda, kişi 15.200 yazmış ki en nefret ettiğim durumdur.. Malına güvenmediğinin göstergesidir bence. Ayrıca bu tür araçlarda galerilerde acayip işler dönebiliyor. Bana pesimistsin, kıl kaptırıyorsun, beğenmiyorsun diyeceksin ama 60 lira hiç de az bir para değil buna keza E46'larda gözünü karartıp 'ulan amma batar amma çıkar' denilecek cinsten arabalar değil yani.. Herkesin parası kıymetli ve Bmw'ler bir hasar açmaya başladım mı sonu gelmez bilirsin sende..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle gümrük konusunda: Arabalar gürcistandan ucuza alınıyor mesela Türkiyede geziyor ve evrakları eksik olarak çevirmeye girince yakalanıyor belli bir süre sonra yakın Gümrük müdürlüklerinden e-ihale usülü satışa çıkıyor teklifi yüksek olan alıyor vs vs..
    Trafiğe çıkma konusunda aradan geçen süre net bir anlam teşkil etmez keza 2015 araba 2017 çıkışlı olabiliyor bayide satılmayıp durduğundan.. Bir de plaka değişiminde ruhsat değişimiyle tescil tarihi değişebiliyor sanırım..

Araçlara gelirsek kozmetik anlamda şu parçası değişmiş makyajlanmış direksiyonu bu modelin değil gibi yorumları benden çok çok iyi şekilde yorumlayacaklar var forumda bu yüzden o konuya girmeden:
    -325 gırtlak spec gibi duruyor. Sahibinden satılık ayrıca. Motoru, 4 çeker sistemi sıkıntısızsa, değişen boyanan durumu iyiyse düşünülebilir 52-53 bandında sonuçta Bmw'lerde yazılan fiyatlara aldanmamak lazım ..
    -330 konusundaysa ben yanaşmayın derim. 152.xxx zaten temiz kabul edilen bir kilometre E46'larda, kişi 15.200 yazmış ki en nefret ettiğim durumdur.. Malına güvenmediğinin göstergesidir bence. Ayrıca bu tür araçlarda galerilerde acayip işler dönebiliyor. Bana pesimistsin, kıl kaptırıyorsun, beğenmiyorsun diyeceksin ama 60 lira hiç de az bir para değil buna keza E46'larda gözünü karartıp 'ulan amma batar amma çıkar' denilecek cinsten arabalar değil yani.. Herkesin parası kıymetli ve Bmw'ler bir hasar açmaya başladım mı sonu gelmez bilirsin sende..
    Peki bu araçların gümrük çıkışlı olup olmadığını nasıl anlayabiliriz? İlandaki 3.25 temiz duruyor gibi fakat evveliyatı hakkında bilgi edinmek önemli aslında. Ayrıca 3.25 ciddi anlamda ful duruyor. Aklımı 4 çeker sistem kurcalıyor. Daha önce 4 çeker bir araca sahip olmadığım için yabancısıyım aynı zamanda bu sistemin. Ama dediğim gibi touring çok işlevsel geliyor gözüme.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Peki bu araçların gümrük çıkışlı olup olmadığını nasıl anlayabiliriz? İlandaki 3.25 temiz duruyor gibi fakat evveliyatı hakkında bilgi edinmek önemli aslında. Ayrıca 3.25 ciddi anlamda ful duruyor. Aklımı 4 çeker sistem kurcalıyor. Daha önce 4 çeker bir araca sahip olmadığım için yabancısıyım aynı zamanda bu sistemin. Ama dediğim gibi touring çok işlevsel geliyor gözüme.
    Bmw'lerin şasi no'dan sanırım sorgulama sistemi var. Başka türlüyse affola ama sorgulama yapıp ilk çıkış yerini vs. görebiliyorsunuz diye biliyorum. Gidip görmeden, iyice test ettirmeden birşey söylemek zor. Hatta alınmaya gidildiğinde Bmw'nin yetkili servisinde dahi expertiz yaptırılmalı bence. Herhangi bir 320 değil sonuçta..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bmw'lerin şasi no'dan sanırım sorgulama sistemi var. Başka türlüyse affola ama sorgulama yapıp ilk çıkış yerini vs. görebiliyorsunuz diye biliyorum. Gidip görmeden, iyice test ettirmeden birşey söylemek zor. Hatta alınmaya gidildiğinde Bmw'nin yetkili servisinde dahi expertiz yaptırılmalı bence. Herhangi bir 320 değil sonuçta..
    evet şasi no son 7-8 hanesinden sorgulama var diye biliyorum bende. Bmw yetkili servisleri Lpg bağlanmış araçlara bakmıyorlar diye biliyorum. Ama bazı forumlarda aracında lpg olan kişiler yetkili serviste ücretsiz onarımlardan dahii faydalandıklarını yazdılar.. Durum biraz karışık gibi yani

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    merhaba,

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

ilandaki bu araç hakkında bilginiz var mı acaba?

benim öğrendiğim bilgilere göre araç kayseriden alınmış. güneş yanığından ötürü komple boyanmıs. araç ithal ve alman versiyon. sol ön çamurlukta sök tak varmış. 1-2 parçada macun varmış. büyük kaza yokmuş.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı barrecuda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba,

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

ilandaki bu araç hakkında bilginiz var mı acaba?

benim öğrendiğim bilgilere göre araç kayseriden alınmış. güneş yanığından ötürü komple boyanmıs. araç ithal ve alman versiyon. sol ön çamurlukta sök tak varmış. 1-2 parçada macun varmış. büyük kaza yokmuş.
    Çookk uzun süredir ilanda.. Fotoları değiştirmiş ilanın sadece.. Eğer 330Ci almayı kafaya koyduysanız şu an 2 araç var alınabilecek:

1- sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres Araç temiz zaten 5-6 ay kadar önce satıldı istanbuldan.. Tek handikapı il.
    2- sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres Hem manuel hem 330Ci.. Fazla söze gerek yok.

Kendime de aradığım için az çok biliyorum araçları. İlanlardaki 2 araç hariç diğerlerine yanaşmayın bence.
    Bir de Bmw'de 4 silindir alacaksan manuel, 6 silindir ise otomatik sözü var ama ben pek samimi bulmuyorum o lafı.. Ankaradaki düşünülesi bir araç.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    satılmıyor olması hakkında bilginiz var mı? çünkü facelift 6 ileri m paket bi araç bulmak çok çok zor. bu aracı gidip görme niyetim var.

552236991 bu araçta bi anormallik var bence. speakerlarda harman logosu var. ön panelde harman kardon tuşu yok. ben mi yanlış biliyorum? orada normalde tuş olur sadece asc tuşu var. hatta kendi aracımda da var.

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fiyatları gördükçe çıldıran bir tek ben miyim?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı barrecuda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    satılmıyor olması hakkında bilginiz var mı? çünkü facelift 6 ileri m paket bi araç bulmak çok çok zor. bu aracı gidip görme niyetim var.

552236991 bu araçta bi anormallik var bence. speakerlarda harman logosu var. ön panelde harman kardon tuşu yok. ben mi yanlış biliyorum? orada normalde tuş olur sadece asc tuşu var. hatta kendi aracımda da var.
    o konuda daha teknik biri yorum yapmalı benim araç içi opsiyonlarla ilgili bilgim çok değil
    Satılmama konusunda ise aracın uzun süredir ilanda olması büyük etkendir tabi ama asıl olay bence fiyat.. Bir de araç 13 yaşında olduğu için vergisi yıllık 2.200 tl. 2002 ve öncesi araçların yıllık 808 tl'ye düşüyor. E tabi komple boya vs. insanlar kıllanıyo bence.. Dün bir konuda çok kısa bir yorumundan yola çıkarak eğer hala Bmw arşivleri ve boş vakti varsa @ghibli06 Bülent Ağabeye bir danışmanı öneririm 80 liraya daha temiz araçlar bence bulunabilir..

Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vallahi şef piyasa kudurdu '98 E36 Coupelerin temiz sayılanları 50 lira sonuçta

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    72 lira istenen aracın farlar merceksiz, bagaj kapağı yada stoplar ayarsız duruyor. Ben o fiyata şunu alırdım ben, illa bu kadar para vereceksem

Hiç değilse az yakar, rahat rahat gezersin

Rengi sırf 2 lira eder

BMW / 3 Serisi / 320Cd / Gormeniz Gerek / 2004 e46 320 Cd Lci / Değişensizdir sahibinden.comda - 490190016

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    72 lira istenen aracın farlar merceksiz, bagaj kapağı yada stoplar ayarsız duruyor. Ben o fiyata şunu alırdım ben, illa bu kadar para vereceksem

Hiç değilse az yakar, rahat rahat gezersin

Rengi sırf 2 lira eder

BMW / 3 Serisi / 320Cd / Gormeniz Gerek / 2004 e46 320 Cd Lci / Değişensizdir sahibinden.comda - 490190016
    320Cd çok tutulmuyo ya

dasemert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir kaç ay önce velvet blue 330ci full komşuda vardı 45k istiyordu.Yuh bu fiyata Türkiye'de alırsın diyordum.Şuan ilanları görünce utandım
    dasestar

scoobz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    +ları
    -renk
    -donanım
    -yakıt
    -model

-leri
    -motor /beygir 3.18 olması
    -tramer kayıtları
    -boya/değişen olması (bu yaş araca normal gibi)
    -km biraz fazla 100-150 arası olsa daha iyiydi

:::sizce alınabilir mi? Max kaç verilir?:::
    BMW / 3 Serisi / 318Ci / Anlatmaya gerek yok goruyorsunuz sahibinden.comda - 567182920

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı scoobz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    +ları
    -renk
    -donanım
    -yakıt
    -model

-leri
    -motor /beygir 3.18 olması
    -tramer kayıtları
    -boya/değişen olması (bu yaş araca normal gibi)
    -km biraz fazla 100-150 arası olsa daha iyiydi

:::sizce alınabilir mi? Max kaç verilir?:::
    BMW / 3 Serisi / 318Ci / Anlatmaya gerek yok goruyorsunuz sahibinden.comda - 567182920
    -leri

-anlatmaya gerek yok görüyorsunuz yazması
    -orjinal olmayan farlar
    -arabanın yorgun olması
    -kilometre-şanzıman ölçüsünde bu kadar yorgun arabanın şanzıman patlağını siz de vermesi
    -fiyatı çok pahalı , 60'a temiz ve güzel e46 bulunabiliyor.
    imzasız..

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    -leri

-anlatmaya gerek yok görüyorsunuz yazması
    -orjinal olmayan farlar
    -arabanın yorgun olması
    -kilometre-şanzıman ölçüsünde bu kadar yorgun arabanın şanzıman patlağını siz de vermesi
    -fiyatı çok pahalı , 60'a temiz ve güzel e46 bulunabiliyor.
    edit: farlar orjinal de olabilir bana orjinal gibi gelmedi . Bebek yüz gerçi de zeminini farklı uygulama yapmış olabilirler.
    imzasız..

osmanaydo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E46 318 az kaçar, çok yakar
    Jantlardan galiba, çok yorgun görünüyor.
    Düz adam___

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler