User Tag List

Sayfa 4/12 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
215 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: e46 alınır mı ?

scoobz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    başık; full orjinal hatasız boya kaza yok
    açıklama; araçta 40.000 hasar kaydı var neden var bilmiyorum

Öpücük verip mi aldın bu aracı, para verip almadın mı? Alırken sormadın mı sahibine sanki 40.000 hasar kaydı neden var neden yok, bal gibide biliyorsun neden hasarlı olduğunu yaz işte ne karakter yoksunu insanlar var ya.
    BMW / 1 Serisi / 116d ED / EfficientDynamics / full orjinal en ufan boya kaza yok 2014 sahibinden.comda - 569724660

SK10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı scoobz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    başık; full orjinal hatasız boya kaza yok
    açıklama; araçta 40.000 hasar kaydı var neden var bilmiyorum

Öpücük verip mi aldın bu aracı, para verip almadın mı? Alırken sormadın mı sahibine sanki 40.000 hasar kaydı neden var neden yok, bal gibide biliyorsun neden hasarlı olduğunu yaz işte ne karakter yoksunu insanlar var ya.
    BMW / 1 Serisi / 116d ED / EfficientDynamics / full orjinal en ufan boya kaza yok 2014 sahibinden.comda - 569724660
    plakasıda çok güzel
    16’Bmw 320i 40th Year Edition
    23’Dacia Duster 1.33tce Journey

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    BMW / 3 Serisi / 318Ci / MEMURDAN TR'DE TEK HATASIZ BOYASIZ KAYITSIZ sahibinden.comda - 674843019

Araç ile ilgili görüşleriniz nedir? Ciddi ciddi düşünüyorum.

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı baskan96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BMW / 3 Serisi / 318Ci / MEMURDAN TR'DE TEK HATASIZ BOYASIZ KAYITSIZ sahibinden.comda - 674843019

Araç ile ilgili görüşleriniz nedir? Ciddi ciddi düşünüyorum.
    Direkt bu aracı tanımıyorum.

Ama bu şanzıman da bu motor da gerçekten çok uğraştırır.

Ben ilandakinden daha düşük kilometrede, 5 sene once aynı kombinasyonda bir araca sahiptim. Yaptıklarım:

Krank ve egzantrik sensörleri değişimi

bobin ve bujilerin deÄŸiÅŸimi

baktık hala olmuyor, komple motor elektrik tesisatının değişimi

otomatik şanzıman yağı ( Yağ ile kurtaramayan da var, bmw'nin bir bülteninde görmüştüm, 2001-2005 arası otomatik şanzımanlarda soğuk havalarda motor soğukken, ilk çalıştırmada kendini kaldıramama gibi bir problem var, kronik, d ye alıp gaza basıyorsun gitmiyor araç, 1 dakika sonra falan kendine geliyor)

e haliyle lpg elektrik tesisatının da değişimi

tam her şey bitti derken, yedek su kabını çatır çatır çatlattı.

Sattığımda araç çok iyi kondüsyondaydı, hatta buradan biri ile de görüşmüştük, ama bıkmıştım resmen.

Motor ödüllü, az yakıp çok kaçan cinsten. Ama blok çatlatan da baya duydum, aliminyum olmasından ötürü.

Yağ yakar, 1000 kilometrede 1 litre eksiltir ki motordaki stickerda da yazıyordu. Hele subap lastikleri çabuk eskimişse, egzozdan dumanı tüter.

Üzerine bir de Ankara BMW'si. Lütfen kimse alınmasın ama neredeyse 30 sene Ankarada yaşadım, istisnalar kaideyi bozmuyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ben ilandakinden daha düşük kilometrede, 5 sene once aynı kombinasyonda bir araca sahiptim. Yaptıklarım:

bobin ve bujilerin değişimi

otomatik şanzıman yağı ( Yağ ile kurtaramayan da var, bmw'nin bir bülteninde görmüştüm, 2001-2005 arası otomatik şanzımanlarda soğuk havalarda motor soğukken, ilk çalıştırmada kendini kaldıramama gibi bir problem var, kronik, d ye alıp gaza basıyorsun gitmiyor araç, 1 dakika sonra falan kendine geliyor)

Sattığımda araç çok iyi kondüsyondaydı, hatta buradan biri ile de görüşmüştük, ama bıkmıştım resmen.

Motor ödüllü, az yakıp çok kaçan cinsten. Ama blok çatlatan da baya duydum, aliminyum olmasından ötürü.

Yağ yakar, 1000 kilometrede 1 litre eksiltir ki motordaki stickerda da yazıyordu. Hele subap lastikleri çabuk eskimişse, egzozdan dumanı tüter.

Üzerine bir de Ankara BMW'si. Lütfen kimse alınmasın ama neredeyse 30 sene Ankarada yaşadım, istisnalar kaideyi bozmuyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı drago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Forumdan Emre abi ile de konuştuk külbütör kapak contası değişmiş aracın lpg de olunca vazgeçtim. Ayrıca aracın koltukları değiştirilmiş.

uniquel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı drago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Olmayan neydi ki hocam?

Bmw de kim ne derse desin lpg ile olmuyor mesela. Bütün sensorlerin vs katili.

Otomatik şanzıman biraz nazlı evet. Sorun cıktıgında cozumu olsa da gecici olabiliyor. Ayrıca yakıt sarfiyatını da ciddi degistiriyor. Ben manuel olarak şehirici 8.5lt civarı gezerken, otomatikler 11lt civarında yakıyor.

N42 ve N46 motorlarda yağ yakma konusu ise kronik bir sorun gibi. Yakan yakıyor ama yakmayan da hic yakmıyor.
    Benim aracım yakmıyor. Evet gönül rahatlıgıyla soyleyebiliyorum yakmıyor diye. Fabrika yağı castrol 5w30 ve onu kullanıyorum. Aracım şuan 106bin km'de.

Bmw hangi motorlu ya da hangi modeli olursa olsun, alınacak aracın gecmisi bilinen arac olması en önemli detayı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı uniquel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olmayan neydi ki hocam?

Bmw de kim ne derse desin lpg ile olmuyor mesela. Bütün sensorlerin vs katili.

Otomatik şanzıman biraz nazlı evet. Sorun cıktıgında cozumu olsa da gecici olabiliyor. Ayrıca yakıt sarfiyatını da ciddi degistiriyor. Ben manuel olarak şehirici 8.5lt civarı gezerken, otomatikler 11lt civarında yakıyor.

N42 ve N46 motorlarda yağ yakma konusu ise kronik bir sorun gibi. Yakan yakıyor ama yakmayan da hic yakmıyor.
    Benim aracım yakmıyor. Evet gönül rahatlıgıyla soyleyebiliyorum yakmıyor diye. Fabrika yağı castrol 5w30 ve onu kullanıyorum. Aracım şuan 106bin km'de.

Bmw hangi motorlu ya da hangi modeli olursa olsun, alınacak aracın gecmisi bilinen arac olması en önemli detayı.
    Valla bakinca olmayan yoktu gibi, ama cefasini bitirmistim, bilmiyorum belki hersey bitti oh dedigimde yedek su kabi catlatmasa daha da binerdim ama yeter dedirtti.

6 silindirler daha dayanikli ama katiliyorum ; ne olursa olsun alinacak bmw nin bir referansi olmali ve alicinin da celik gibi sinirleri olmali

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir güncel çekeyim konuya biraz kredi çekip e46 almayı düşünüyorum bu aralar şu iki araç gözüme takıldı bütçem 60k. Manuel, 6 silindir ve sunroof benim en önemli kriterlerim, tek parça değişen olabilir çok abartı olmadan. Yakıt sorunum yok diyebiliriz, haftada maksimum 50 60km binilecek ekstrem bir durum olmadığında. Tavsiyeleriniz ve önereceğiniz eş dost aracı varsa da bakabilirim.

BMW / 3 Serisi / 320Ci / SAHİBİNDEN DEĞİŞENSİZ 235BİNDE SUNROOFLU SINIF 320Cİ sahibinden.comda - 694896180

BMW / 3 Serisi / 325Ci / HATASIZ TOPAZ MAVİ 3,25 Cİ sahibinden.comda - 679306948
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre-Dylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir güncel çekeyim konuya biraz kredi çekip e46 almayı düşünüyorum bu aralar şu iki araç gözüme takıldı bütçem 60k. Manuel, 6 silindir ve sunroof benim en önemli kriterlerim, tek parça değişen olabilir çok abartı olmadan. Yakıt sorunum yok diyebiliriz, haftada maksimum 50 60km binilecek ekstrem bir durum olmadığında. Tavsiyeleriniz ve önereceğiniz eş dost aracı varsa da bakabilirim.

BMW / 3 Serisi / 320Ci / SAHİBİNDEN DEĞİŞENSİZ 235BİNDE SUNROOFLU SINIF 320Cİ sahibinden.comda - 694896180

BMW / 3 Serisi / 325Ci / HATASIZ TOPAZ MAVİ 3,25 Cİ sahibinden.comda - 679306948
    316i'ler harici manuel bakmamanızı tavsiye ederim..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı baskan96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    316i'ler harici manuel bakmamanızı tavsiye ederim..
    Nedenini yazar mısınız? Otomatikleri sorunlu diye okudum ama ben yanlışsam düzeltin
    AC/DC Back In Black

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Coupe takıntın yoksa kesinlikle bu araca bakmanı tavsiye ederim, ilandakiler epey yorgun gözüküyor, ve bence 60+ edecek arabalar değil

BMW / 3 Serisi / 325i / Standart / ORTAKLAR OTOMOTİV'DEN SATILIK 2001 BMW 3.25 İ sahibinden.comda - 694822276

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Coupe takıntın yoksa kesinlikle bu araca bakmanı tavsiye ederim, ilandakiler epey yorgun gözüküyor, ve bence 60+ edecek arabalar değil

BMW / 3 Serisi / 325i / Standart / ORTAKLAR OTOMOTİV'DEN SATILIK 2001 BMW 3.25 İ sahibinden.comda - 694822276
    Araç mükemmel temiz ve derli toplu duruyor ama gel gör ki coupe düşünüyorum sedan olursa 330'dan aşağı bakmak istemiyorum
    AC/DC Back In Black

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    BMW / 3 Serisi / 325Ci / 180.000 KM BMW 3.25 Cİ SPECİAL sahibinden.comda - 661951039

Ne diyorsunuz dostlar? Eserinden fazla ama alternatif bulamadım bir türlü 57 58e verirse almayı düşünüyorum.
    AC/DC Back In Black

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Düzgün kullanılmış yüksek km üzmez ama TR'de ne kadar düzgün kalır E46lar, soru işareti. Ben olsam full standart bir araba bakardım, onu da detaylı incelerdim süslenip tekrar standarda çevrilmemiş olsun diye. Ben 150bin'de otomatik 330ci alıp 220bin gibi satıp marş motoru, benzin pompası vs. sarf malzemeler harici bir sorun yaşamamıştım hatta hor da kullanılmış bir arabaydı ama motor şanzıman çok zorlanma ihtimali yoktu yurtdışında ülke şartlarından ötürü.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı zOnstyLe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    direksiyon kaplanmıs gibi duruyor, on goguste dalgalanmalar var ve koltuk dosemeleri hic 180.000da gibi durmuyor.
    Sen deyince farkettim göğüsü abi, evet direksiyon kaplanmış bencede şoför koltuğu biraz eski gibi senin gözüne çarpan ilan var mı hiç?
    AC/DC Back In Black

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Düzgün kullanılmış yüksek km üzmez ama TR'de ne kadar düzgün kalır E46lar, soru işareti. Ben olsam full standart bir araba bakardım, onu da detaylı incelerdim süslenip tekrar standarda çevrilmemiş olsun diye. Ben 150bin'de otomatik 330ci alıp 220bin gibi satıp marş motoru, benzin pompası vs. sarf malzemeler harici bir sorun yaşamamıştım hatta hor da kullanılmış bir arabaydı ama motor şanzıman çok zorlanma ihtimali yoktu yurtdışında ülke şartlarından ötürü.
    Abi standart olsun coupe olsun kâfi bana zaten ama dediğim gibi sunroof şart gözüne çarpan ilan varsa beklerim önerilerini
    AC/DC Back In Black

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3.18 -143lük alınır mı? (piyasası var mı)
    3.20 yerine bakıyorum çünkü yakıt olarak 3-4litre gibi bir fark var. (4silindir-6 silindir farkı) 170 hp yerine 143lükte piyasası varmıdır?

Birde makyajlı kasa yerine eski kasa satarken çok zorluk çekilir mi?
    3.18lere yazılan fiyatlar bunlar sizce max kaç verilebilir bu araçlara 45-46? Bahsı geçen rakamlara sanki 2.0 ve üzeri motor alınabilir gibi düşündüm?
    Tavsiye aracınız var mı ilan dışı yada ilanda 45-50 arasında?

BMW / 3 Serisi / 318Ci / Sahibinden 2004 M paket sahibinden.comda - 693288925
    BMW / 3 Serisi / 318Ci / FULL DOLU OTOMATİK KUP10 ARAC sahibinden.comda - 693051887

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı scoobz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3.18 -143lük alınır mı? (piyasası var mı)
    3.20 yerine bakıyorum çünkü yakıt olarak 3-4litre gibi bir fark var. (4silindir-6 silindir farkı) 170 hp yerine 143lükte piyasası varmıdır?

Birde makyajlı kasa yerine eski kasa satarken çok zorluk çekilir mi?
    3.18lere yazılan fiyatlar bunlar sizce max kaç verilebilir bu araçlara 45-46? Bahsı geçen rakamlara sanki 2.0 ve üzeri motor alınabilir gibi düşündüm?
    Tavsiye aracınız var mı ilan dışı yada ilanda 45-50 arasında?

BMW / 3 Serisi / 318Ci / Sahibinden 2004 M paket sahibinden.comda - 693288925
    BMW / 3 Serisi / 318Ci / FULL DOLU OTOMATİK KUP10 ARAC sahibinden.comda - 693051887

Tavsiye edilen araçlarda donanım olarak çatal direksiyon ve recaro şart (mümkünse bi xenon ve double ekranda olabilir)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler