User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
21 sonuçtan 20 ile 21 arası

Konu: Kaplamalı araca nasıl exper yapılır.

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kusura bakmayın ama şaka gibi bir konu olmuş. Hyundai Tucson kaplatılır mı diyen bile çıkmış. Şeffaf kaplama bence fazlasıyla mantıklı bir uygulama, hele ki İstanbul gibi bir şehirde. Sıfır araç almış olsam ben de mutlaka yaptırırdım. İnsanlar bin güçlükle para kazanıp alıyor, korumak için de elinden ne gelirse yapıyor. Yukarıdaki yorumlara baksan şeffaf kaplamalı arabaya taklalı ya da 500 tane kazası var gözüyle bakmak lazım.

Konu sahibinin sorusuna gelince, makine ile bakılabiliyor ki zaten belirtilmiş. Kafanız rahat olsun. Detailing ile uğraşıp o cila bu nano koruma vs uğraşmak yerine kaplatmış geçmiş adam.

serkanOC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Nightfish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kusura bakmayın ama şaka gibi bir konu olmuş. Hyundai Tucson kaplatılır mı diyen bile çıkmış. Şeffaf kaplama bence fazlasıyla mantıklı bir uygulama, hele ki İstanbul gibi bir şehirde. Sıfır araç almış olsam ben de mutlaka yaptırırdım. İnsanlar bin güçlükle para kazanıp alıyor, korumak için de elinden ne gelirse yapıyor. Yukarıdaki yorumlara baksan şeffaf kaplamalı arabaya taklalı ya da 500 tane kazası var gözüyle bakmak lazım.

Konu sahibinin sorusuna gelince, makine ile bakılabiliyor ki zaten belirtilmiş. Kafanız rahat olsun. Detailing ile uğraşıp o cila bu nano koruma vs uğraşmak yerine kaplatmış geçmiş adam.
    Sağlık olsun herkesin görüşüne saygı duymak lazım.. işine gelmeyeni görmezden gelirsin olur biter.. ben de aynı fikirdeyim ve geçenlerde konusunu da açmıştım.. 100% engelli raporu ile 208 bin TL lik CR_V yi 127 bin e aldık diye.. düşünüyordum seramik kaplamayı nereye yaptırsam, hileleri nedir kazıklanırmıyım acaba diye.. şu an da kaplamaya daha sıcak bakıyorum.. sökersin bi cila, sıfır gibi olur..

sağolsunlar micron hesabını bilmiyordum, şase, direk, podye lere bakılmış temiz.. yetkili bayii teyit etti zaten bir de sanayi de usta buldum ona da göstereyim makineyle de micronuna bakarım mis..

not: 10 yaşındaki boyasız bmw sahibiyken bir süre otoparksız-garaj sız evde oturdum.. yanlış hatırlamıyorsam 2-3 hafta sonra eve en yakın olan, 4 km uzaklıktaki otoparka bırakır olmuştum.. o zaman kaplama yoktu..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler