User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
56 sonuçtan 39 ile 56 arası

Konu: 2008 e92 335i mi 2012 f30 328i mi

maykee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    BMW 335i 135i N54 Top Mount Single Turbo Kit – DOCRace

4.595$ a 800hp..125tl ye 3.35 i al 20bin tl ye kiti al..hadi bi 20 de intercooler enjektör jant lastik al..165bin hadi 15 de ben koydum 180 bin tl ye 800hp arabaya bin..hadi 800 riskli 30-40bin km de belki sorun yaşicaksın..bak orda 5862 kodlu kit var 640HP..daha safe kullan..

bu beygirlerde emsal araç skyline gtr ya da 911 GT2 falan alırsın 4 misli yada 10 misli para verirsin onlarıda aynı performansda zaten sorunsuz kullanamazsın..linkin altında videoda zaten gtr ı bir buçuk boy geçiyo 1.35..ve standart lastik jant var üzerinde..

burda yüklemeyi beceremeyip *** atanların yabancı özellikle alman amerikan forumlarını okumalarını tavsiye ederim..hiç bişey bilmiyosan atla arabana git almanyaya ver 8-10bin euroyu işin ehli alman mühendise yüklet 600-800 hp yi dön gel kardeşim.. şahsen benimde yapmam gereken bu sanırım..final o yöne doğru gidiyo..5bin dolar verip amerikadan 650hp kit getirtip burda ali veli ustaya taktırmak çokta mantıklı bir final değil gibi..

AlpEren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ILongBoardDude Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bate motors çocuklu arkadaşımın galerisi.Araç bir arkadaşımızın aracı.Önceki sahipleri tarafından felaket temiz kullanılmış.Hatta Almanya'da ringe çıkmış ve yani arkadaki Reader stickeri falan dümen değil . Yazılımı falan herşeyi zaten oradayken yapılmış. Bmw sevmeyen biri olarak benim bile ilgimi çekiyordu sesi ve yürüyüşü.

Keşke konuyu daha evvel görseydim de yardımcı olabilseydim, araç cuma günü itibariyle satıldı diye hatırlıyorum.
    Benim eski aracim

canimrecepcim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AlpEren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim eski aracim

Valla helal olsun, içi felan felaket temizdi. Diğer detaylarıına hiç girmiyorum.
    - Doğruları konuştuğundan dolayı hüküm giymiş user.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ILongBoardDude Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla helal olsun, içi felan felaket temizdi. Diğer detaylarıına hiç girmiyorum.
    Evet cok temiz bakmistim hatta turkiyedeki en iyi 335 diyebilirim su anki durumunu bilmiyorum ancak dunyalari dokmustum ona Stickerlar da dedigin gibi yerinde takildi hepsi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AlpEren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet cok temiz bakmistim hatta turkiyedeki en iyi 335 diyebilirim su anki durumunu bilmiyorum ancak dunyalari dokmustum ona Stickerlar da dedigin gibi yerinde takildi hepsi
    AlpEren slm, senin 335'te ne yüklüydü?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı alphamzagil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    AlpEren slm, senin 335'te ne yüklüydü?
    Mhd stage 2 abi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende bu aralar 335 e bakıp duruyorum almak istiyorum düzgün bir şey bulursam.Ayni zamanda 328 e de bakiyorum ama benim gördüğüm kadariyla 335 performans ve sürüş keyfi yaşatmak acisindan 328 den çok daha iyi bir araba ciddi güçler alınıyor.Benim tercihim 335 ten yana olacak.
    Savaş MotorSports

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AlwaysFast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende bu aralar 335 e bakıp duruyorum almak istiyorum düzgün bir şey bulursam.Ayni zamanda 328 e de bakiyorum ama benim gördüğüm kadariyla 335 performans ve sürüş keyfi yaşatmak acisindan 328 den çok daha iyi bir araba ciddi güçler alınıyor.Benim tercihim 335 ten yana olacak.
    Temiz iyi bakılmış bir 335'i her zaman 328'e tercih ederim. 328 yeni de olsa. Ben mesela E90/92'nin design'ını da yenisine nazaran daha çok seviyorum. Uzun yolda da gidişi çok keyifli. 6 silindir daha sakin ve sessiz oluyor. Süspansiyonu da hallettiniz mi tadına doyum olmaz. Benim araba benzin değil de dizel olsaydı sanırım 400-500 bini devirirdim. Benzine zam üstüne zam bindirdiler, satılığa çıkarttım, seçim öncesi olduğundan piyasa kitlendi bir alıcı bile çıkmadı. Gazlamaya devam. Bazen iyiki de satmamışım diyorum, öyle keyifli bir araba yani. Alın pişman olmazsınız.

murrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı alphamzagil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Temiz iyi bakılmış bir 335'i her zaman 328'e tercih ederim. 328 yeni de olsa. Ben mesela E90/92'nin design'ını da yenisine nazaran daha çok seviyorum. Uzun yolda da gidişi çok keyifli. 6 silindir daha sakin ve sessiz oluyor. Süspansiyonu da hallettiniz mi tadına doyum olmaz. Benim araba benzin değil de dizel olsaydı sanırım 400-500 bini devirirdim. Benzine zam üstüne zam bindirdiler, satılığa çıkarttım, seçim öncesi olduğundan piyasa kitlendi bir alıcı bile çıkmadı. Gazlamaya devam. Bazen iyiki de satmamışım diyorum, öyle keyifli bir araba yani. Alın pişman olmazsınız.
    Selamlar, 335 duruyor mu hala ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı murrat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar, 335 duruyor mu hala ?
    Merhaba, arac sahibi Alp abi suanda Almanya'da, giremiyor foruma. Arac duruyor suanda kullaniyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı batbek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, arac sahibi Alp abi suanda Almanya'da, giremiyor foruma. Arac duruyor suanda kullaniyor.
    Anladım, sahibine ulaşabilirmiyim peki bir bilginiz varmı? 335 arıyorumda..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Atiyorum numarasini mesaj olarak.

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    burdan da aracı görebilirsin

http://www.techturkey.com/forum/uyel...tml?highlight=
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim.

coolvtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı maykee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BMW 335i 135i N54 Top Mount Single Turbo Kit – DOCRace

4.595$ a 800hp..125tl ye 3.35 i al 20bin tl ye kiti al..hadi bi 20 de intercooler enjektör jant lastik al..165bin hadi 15 de ben koydum 180 bin tl ye 800hp arabaya bin..hadi 800 riskli 30-40bin km de belki sorun yaşicaksın..bak orda 5862 kodlu kit var 640HP..daha safe kullan..

bu beygirlerde emsal araç skyline gtr ya da 911 GT2 falan alırsın 4 misli yada 10 misli para verirsin onlarıda aynı performansda zaten sorunsuz kullanamazsın..linkin altında videoda zaten gtr ı bir buçuk boy geçiyo 1.35..ve standart lastik jant var üzerinde..

burda yüklemeyi beceremeyip *** atanların yabancı özellikle alman amerikan forumlarını okumalarını tavsiye ederim..hiç bişey bilmiyosan atla arabana git almanyaya ver 8-10bin euroyu işin ehli alman mühendise yüklet 600-800 hp yi dön gel kardeşim.. şahsen benimde yapmam gereken bu sanırım..final o yöne doğru gidiyo..5bin dolar verip amerikadan 650hp kit getirtip burda ali veli ustaya taktırmak çokta mantıklı bir final değil gibi..
    500+ beygirler sorun olmayabilir ama en büyük sıkıntı türkiyedeki araçların otomatik olması. sadece m1 manuel sanırım ondan da 1-2 tane var türkiyede.
    Full-Time TeacheR
    Part-Time TradeR
    Part-Time DJ

maykee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı coolvtec Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    500+ beygirler sorun olmayabilir ama en büyük sıkıntı türkiyedeki araçların otomatik olması. sadece m1 manuel sanırım ondan da 1-2 tane var türkiyede.
    DKG şanzımanlı 3.35 çok az da olsa var..Z4 3.5 ler DKG şanzımanlı..otm 3.35 ler de düze çevrilebiliyor.

coolvtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı maykee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DKG şanzımanlı 3.35 çok az da olsa var..Z4 3.5 ler DKG şanzımanlı..otm 3.35 ler de düze çevrilebiliyor.
    Bu devirde, bu kur ile şanzumanu düze çevirme, turbo kiti vb her türlü modifiye işine helal para harcayanın önünde saygıyla eğilirim.
    Full-Time TeacheR
    Part-Time TradeR
    Part-Time DJ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    S.a arkadaslar foruma uzun sure giremedim sifremi unutmustum bu konudaki araclari ***** fiyat artislarindan dolayi alamadim 335 ler ya konutu durumda yada gereksiz pahali 328 de fiyat yukseltti en yakin araci alidim benden 2012 f30 320i 184 hp n20 makine sport line kirmizi 45000 km araca aiback yay ve 18' m jant bir ikide ufak detay disinda bisey yapamadim isim dolayisiyla sizce daha ne ler yaptirmaliyim fikri olan varsa sevinirim her turlu tuning modifiyeye acigim orjinallik kaydiyla

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler