User Tag List

5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Opel Astra F 1.6 GL'ye Yapılabilecek Değişimler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Opel Astra F 1.6 GL'ye Yapılabilecek Değişimler

Herkese selamlar.
    Zamanında forumda GSi kullanıcılarının çok olduğunu biliyorum fakat onların küçük kardeşini almak istiyorum. Araç GL paket olduğu için siyah ön-arka tampon siyah aynalar ve kapaklı jant mevcut.
    Araca hem görsel olarak GLS paket için tampon ve ayna boya yaptırıp GLS jantı takmayı düşünüyorum.
    Motoruna da Lexmaul emme buldum ondan koyup Egzoz belki de ileride F18 şanzıman koymayı düşünüyorum tabi nasıl olabileceğini bilemiyorum.
    Bilgilerinize gerçekten ihtiyacım var yardımcı olacak, önerilerini sunacak herkese çok çok teşekkürler..

Havayı Koklayan Adam Redfish16V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı baskan96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar.
    Zamanında forumda GSi kullanıcılarının çok olduğunu biliyorum fakat onların küçük kardeşini almak istiyorum. Araç GL paket olduğu için siyah ön-arka tampon siyah aynalar ve kapaklı jant mevcut.
    Araca hem görsel olarak GLS paket için tampon ve ayna boya yaptırıp GLS jantı takmayı düşünüyorum.
    Motoruna da Lexmaul emme buldum ondan koyup Egzoz belki de ileride F18 şanzıman koymayı düşünüyorum tabi nasıl olabileceğini bilemiyorum.
    Bilgilerinize gerçekten ihtiyacım var yardımcı olacak, önerilerini sunacak herkese çok çok teşekkürler..
    reçete basit ; Yavaştan gsi body parçalarını toplayacaksın.+ gsi stop takacaksın.Jant olarak buluyorsan oem gsi yoksa güzel bir jant takacaksın.Motor swap yapmayacaksan elleme gereksin yere para harcamış olursun.Lexmaul sadece c18 ve c20 için geçerli seninki c16 veya x16 olduğu için lex takamazsın.F18 çok kısa bir şanzuman çok çabuk kırarsın..bulmak içinde vectra 2.0 8v , kadett 2.0 8v ,1.8 gsi kovalaman lazım gereksiz olur anlayacağın.Buluyorsan f20 3.55 yoksa elleme.. f25 çok uzun,f28 turbo yapmıyorsan manasız..Acele etmeden parça toplayarak gsi görünüm yapıp binersen hem sen,hemde çevrendeki insanlar zevk almış olur
    Progressive Trance & Progressive House Music Producer.
    Spotify : https://open.spotify.com/artist/24ek...jQ&dl_branch=1

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GSİ CLUB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    reçete basit ; Yavaştan gsi body parçalarını toplayacaksın.+ gsi stop takacaksın.Jant olarak buluyorsan oem gsi yoksa güzel bir jant takacaksın.Motor swap yapmayacaksan elleme gereksin yere para harcamış olursun.Lexmaul sadece c18 ve c20 için geçerli seninki c16 veya x16 olduğu için lex takamazsın.F18 çok kısa bir şanzuman çok çabuk kırarsın..bulmak içinde vectra 2.0 8v , kadett 2.0 8v ,1.8 gsi kovalaman lazım gereksiz olur anlayacağın.Buluyorsan f20 3.55 yoksa elleme.. f25 çok uzun,f28 turbo yapmıyorsan manasız..Acele etmeden parça toplayarak gsi görünüm yapıp binersen hem sen,hemde çevrendeki insanlar zevk almış olur
    Sahibindende bir satıcı var, ne kadar doğru bilinmez, X16'lar için uygun Lexmaul satıyor.. Bknz:OPEL ASTRA X16XEL EMME MANİFOLTU LEXMAUL SIFIR ORJ - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com' da - 493908850
    Lexmaul olmazsa GSilardaki FEH üçlüsü denenebiliyor mu? Denersek de Headers olarak ne takılıyor bilginiz var mı?

Havayı Koklayan Adam Redfish16V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı baskan96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sahibindende bir satıcı var, ne kadar doğru bilinmez, X16'lar için uygun Lexmaul satıyor.. Bknz:OPEL ASTRA X16XEL EMME MANİFOLTU LEXMAUL SIFIR ORJ - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com' da - 493908850
    Lexmaul olmazsa GSilardaki FEH üçlüsü denenebiliyor mu? Denersek de Headers olarak ne takılıyor bilginiz var mı?
    lex diyince akla direk c20lerdeki geldi,meğer bu ürün TR'de varmış : lex koyunca yazılımda lazım olacak bilgin olsun.Lex+eksantrik+f/e/h + yazılım ile tatminkar olabilir.Custom headers yaptırırsın olmadı
    Progressive Trance & Progressive House Music Producer.
    Spotify : https://open.spotify.com/artist/24ek...jQ&dl_branch=1

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GSİ CLUB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lex diyince akla direk c20lerdeki geldi,meğer bu ürün TR'de varmış : lex koyunca yazılımda lazım olacak bilgin olsun.Lex+eksantrik+f/e/h + yazılım ile tatminkar olabilir.Custom headers yaptırırsın olmadı
    Araba uzun bir süredir yatıyor.. 101.xxx km'de '96 model. Almak kısmet olursa triger değişimi yapılıp binilecek sadece ama biraz tatminkar olsun istiyorum
    Yoksa envai çeşit Astra F bindik artık ezberlemiş vaziyetteyiz ama araçlar devamlı stock olduğu için modifiye konusunda bilgim yok.. Egzoz olarak ne önerirsiniz ?
    Bir de Lex in yazılımı nasıl olacak bilgim yoktu o konuda ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler