User Tag List

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
87 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: 80.000TL'ye kadar 4x4 araç önerisi

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    olm Jımny alan soz konusu ıse dırek Duster al bence kafanız rahat etsınç 4x4 lerı bulmak zor olabılır ama hafıf arazıde zaten ıhtıyac olmazç lıstendekı dıger arabalara 80 verdıgını dusunsek bıle Dusteria verecegın ekstra bırkac bın TL kısa zamanda cebınden yıne cıkacktır zaten ŞD cok dusunmezdım ben yerınde olsamö EDC sanzımanın keyfını cıkarırdım

Sorry, you have been blocked

AhmetKadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bildigim 4 cekerde edc yok ama duster in 4 cekeri cok begeniliyor
    Ex: '08 Legacy SportWagon

Next:
    '03 BMW E39 530i
    http://www.techturkey.com/forum/otom...ml#post8600936

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jIMNY Hakkatten süspansiyon sert ve konforsuzdur, performans uzun yoldada zulum olur.
    tOUREG Çok başarılıdır hem konfor hem arazi ama o kmlerde ben benzinlisini alırım,

aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Telefondan linki kopyalayamadim ama;

Ilan no: 568953952

Wk kasa. Her ihtiyacinizi karsilar bence. Km yuksek degil ve kolay kolay problem cikartacak bir motor ve sanziman da degil. Dizel, haftasonu gezileri icin donanimli, cocuklu aile icin yeterli ic hacim vs.

Ben bu araci almaya cok niyetliyim ama keyfini surmeye hic vaktim yok. Ilan sahibi gunde 3 defa fiyat guncelliyor. Satmak istiyor yani. 82 bin yazdigi gunler oluyor. Bence 80 e alinir. Insanlar tampon ve vincten korkuyor.

cnzdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Muayeneden geçebiliyor mu bu araç bu tampon ve vinçlerle ?

aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cnzdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muayeneden geçebiliyor mu bu araç bu tampon ve vinçlerle ?
    Ben daha yuksegi ve donanimlisiyla gecmistim.

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aybarsdnr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Telefondan linki kopyalayamadim ama;

Ilan no: 568953952

Wk kasa. Her ihtiyacinizi karsilar bence. Km yuksek degil ve kolay kolay problem cikartacak bir motor ve sanziman da degil. Dizel, haftasonu gezileri icin donanimli, cocuklu aile icin yeterli ic hacim vs.

Ben bu araci almaya cok niyetliyim ama keyfini surmeye hic vaktim yok. Ilan sahibi gunde 3 defa fiyat guncelliyor. Satmak istiyor yani. 82 bin yazdigi gunler oluyor. Bence 80 e alinir. Insanlar tampon ve vincten korkuyor.
    Araçtaki bütün ekstraların ARB olması + bence. Fiyatı iyi duruyor. Bence en mantıklı seçenek.

.::EmrE::. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Burada adi gecen bir cok arabaya gidip baktim bindim ancak malesef hicbiri icimize sinmedi. Aslinda icime sinmeyen araclar degil Adam gibi nadir ve gercekten sifirdan farksiz olan aracimizi satip eski arac almak mantiksiz gelmeye basladi. Corsa bile 120.000₺ olmus;. Yrin oburgun Adam ayarinda (donanim ve tarz olarak) bir arac almak istesek cok cok fazla para odemek gerekecek bu yuzden ben kendi BMW 5.20 mi satip daha modelli, yeni, donanimli bir arac bakmaya basladim. Buyuk olasilikla X Class veya Amarok Aventura olacak gibi, Suv pek istemiyorum Pick-Up’lar daha albenili geliyor gozume. Ozellikle ici taba ve ahsap olan X Class gercekten cok ilgimi cekiyor.

Konu acmaycagim tekrar eger oneriniz varsa yine buradan rica ederim, ilginiz yardimlariniz icin teşekkür ediyorum.

EOZDAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı .::EmrE::. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burada adi gecen bir cok arabaya gidip baktim bindim ancak malesef hicbiri icimize sinmedi. Aslinda icime sinmeyen araclar degil Adam gibi nadir ve gercekten sifirdan farksiz olan aracimizi satip eski arac almak mantiksiz gelmeye basladi. Corsa bile 120.000₺ olmus;. Yrin oburgun Adam ayarinda (donanim ve tarz olarak) bir arac almak istesek cok cok fazla para odemek gerekecek bu yuzden ben kendi BMW 5.20 mi satip daha modelli, yeni, donanimli bir arac bakmaya basladim. Buyuk olasilikla X Class veya Amarok Aventura olacak gibi, Suv pek istemiyorum Pick-Up’lar daha albenili geliyor gozume. Ozellikle ici taba ve ahsap olan X Class gercekten cok ilgimi cekiyor.

Konu acmaycagim tekrar eger oneriniz varsa yine buradan rica ederim, ilginiz yardimlariniz icin teşekkür ediyorum.
    pickup'larda arka taraftaki yaşam alanı çok sıkıntılı o konuda suv veya 520yi aratır X class a binmedim ama amarokta arayacağınıza eminim
    123d

ACTPK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EOZDAG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pickup'larda arka taraftaki yaşam alanı çok sıkıntılı o konuda suv veya 520yi aratır X class a binmedim ama amarokta arayacağınıza eminim
    5 serisi değil ama f30 3 serisi satıp güncel kasa navara aldım. Ailem ve ben çok mutluyduk. Sonra yatırım için navarayı sattım. Sattığıma pişman olduğum araçlarımdan biridir. Pick up candır.

coolvtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    5 serisi olsun 3 serisi olsun bu tip araçlardan sonra orta segment suv veya pick up kullandıktan sonra, iç genişliğine, konforuna, yüksekliğine, sürüşteki görüş açılarına, yoldaki önceliğine (büyük oldukları için, özellikle kadınlar için çok büyük artı) bagajına vb alıştıktan sonra tekrar sedan vb araçlara dönmek çok zor olsa gerek. bizim için öyle oldu. 2008 xtrail ile girdik bu sekmente. xtraili değiştireceğimiz zaman kesinlikle sedan tarzı araçları aklımızın ucuna bile getirmedik. eşim xtrail aldığımızda bu çok büyük nasıl kullanacam bunu ben diyordu, şimdi sedan vb arabaya aman diyor. şu an 2017 forester var, çok memnunuz yukarıda bahsettiğim artılardan dolayı. artık bu suv lerin yol tutuşu da çok iyi. turbo sayesinden (benzin veya dizel) çekiş te çok iyi. asvallta gidiyor, arazide gidiyor, her şeye geliyor daha ne olsun...
    Full-Time TeacheR
    Part-Time TradeR
    Part-Time DJ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı coolvtec Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5 serisi olsun 3 serisi olsun bu tip araçlardan sonra orta segment suv veya pick up kullandıktan sonra, iç genişliğine, konforuna, yüksekliğine, sürüşteki görüş açılarına, yoldaki önceliğine (büyük oldukları için, özellikle kadınlar için çok büyük artı) bagajına vb alıştıktan sonra tekrar sedan vb araçlara dönmek çok zor olsa gerek. bizim için öyle oldu. 2008 xtrail ile girdik bu sekmente. xtraili değiştireceğimiz zaman kesinlikle sedan tarzı araçları aklımızın ucuna bile getirmedik. eşim xtrail aldığımızda bu çok büyük nasıl kullanacam bunu ben diyordu, şimdi sedan vb arabaya aman diyor. şu an 2017 forester var, çok memnunuz yukarıda bahsettiğim artılardan dolayı. artık bu suv lerin yol tutuşu da çok iyi. turbo sayesinden (benzin veya dizel) çekiş te çok iyi. asvallta gidiyor, arazide gidiyor, her şeye geliyor daha ne olsun...
    Xtraildeki diz mesafesi superb kadar vardır, tavanının yüksek oluşu da artısı lakin pick-up la suv aynı şey değil. Xtrail çoğu binekten daha geniş bir yaşam alanına sahip. Tahminimce forester da hacim, yalıtım ve tutuş konusunda Xtrail'den çok farklı değildir.

Alıntı Can_t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5 serisi değil ama f30 3 serisi satıp güncel kasa navara aldım. Ailem ve ben çok mutluyduk. Sonra yatırım için navarayı sattım. Sattığıma pişman olduğum araçlarımdan biridir. Pick up candır.
    Yani mutlu edebilir bu sizin parametrelerinize bağlı ben hem sevdiğimden, hemde babamın işleri gereği sürekli suv, pick-up tarzı araçlara biniyoruz. Misal İzmir - Çeşme otobanında 120yi geçtikten sonra navara ile f30un içindeki gürültüyü kıyaslayın, yada virajlardaki salınımını.

Ben Amarok 3.0tdi ile golf7 1.6tdi'ı kıyasliyim evet kocaman araba gaza oturduğun zaman az bişey bekletip şahlanır vaziyette aracın ilerlemesi yola yukardan bakmak vs. iyi şeyler lakin aracın yapısı gereği, kocaman aynalar vs. yüzünden rüzgar yalıtımı golfe göre düşük, keza virajlarda kasa salınımı da çok fazla (bu freelander ve xtrail'da da var), arka koltuklardaki diz mesafesi az, saklama gözleri yetersiz ve malzeme kalitesi düşük eğer bunlar sizin için önemli değilse mutlu etmiştir çünkü navaranın da çok farklı olduğunu sanmıyorum.

Bunları f30 vs. navara yaptığınızda aksini idda edebilirmisiniz, navara da f30 da sahip olmadığım araçlar belkide bu yazdıklarım pickupların hepsi için geçerli değildir ama Amarok için konuşabilirim araca 2 kişiden fazlası binecek veya uzun yol yapılacaksa e60 ve üstü her 5 kasayı aratır.
    123d

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Navara uzun yolda yormaz 1000km yolda yaptım bir kerede. Ama iki aracı birbiri ile kıyaslamak saçma. Biri elma biri armut. 5 serisinde şöyle kalite var pick-up'lar şöyle kalitesiz demek saçma olmuş. Navara için konuşuyorum iç mekanı geniş arka koltuk dikliği diğer araçlara göre daha az v.s. Kullanım rahatlığından dolayı pick up candır. F10 satılıp Pick up alınıncada mutlu olunabilir demek istediğim bu. Araçtan ne beklediğine bağlı.

Bu arada xtrail'in dingil mesafesi 10cm kadar daha kısa superb'ten. Bu da otomatikman arka koltuğa yansıyor. Xtrail'in arkası dar demek değil bu aksine gayet geniştir ama superb azımsanmayacak kadar daha geniş.

coolvtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Navara uzun yolda yormaz 1000km yolda yaptım bir kerede. Ama iki aracı birbiri ile kıyaslamak saçma. Biri elma biri armut. 5 serisinde şöyle kalite var pick-up'lar şöyle kalitesiz demek saçma olmuş. Navara için konuşuyorum iç mekanı geniş arka koltuk dikliği diğer araçlara göre daha az v.s. Kullanım rahatlığından dolayı pick up candır. F10 satılıp Pick up alınıncada mutlu olunabilir demek istediğim bu. Araçtan ne beklediğine bağlı.

Bu arada xtrail'in dingil mesafesi 10cm kadar daha kısa superb'ten. Bu da otomatikman arka koltuğa yansıyor. Xtrail'in arkası dar demek değil bu aksine gayet geniştir ama superb azımsanmayacak kadar daha geniş.
    Forester'ın arka diz mesafesi xtrailden de fazla, ama bagaj daha ufak kalmış normal olarak xtrail göre. f30 vs pickup yol tutuş ve aksesuar olarak adil olmayabilir ama f30 vs 4x4 suv daha rahat karşılaştırabilir.
    Full-Time TeacheR
    Part-Time TradeR
    Part-Time DJ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı coolvtec Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forester'ın arka diz mesafesi xtrailden de fazla, ama bagaj daha ufak kalmış normal olarak xtrail göre. f30 vs pickup yol tutuş ve aksesuar olarak adil olmayabilir ama f30 vs 4x4 suv daha rahat karşılaştırabilir.
    5 kasayı bırakıp XClass veya Amaroka geçmeyi düşündüğü için pick-upla kıyaslıyorum.

Saçma elma armut, sonuçta elmayı bırakıp armudu yemeye devam edecek. Superb'i küçümsemek için örnek vermedim, aksine Xtrail'in arkadaki diz mesafesinin büyüklüğünü belirtmek için kullandım. Dediğiniz gibi araçtan ne beklendiğine bağlı fakat biri yolcu, diğeri yük taşımak için üretilmiş araçlar haliyle belirgin farklar oluyor.
    123d

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EOZDAG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5 kasayı bırakıp XClass veya Amaroka geçmeyi düşündüğü için pick-upla kıyaslıyorum.

Saçma elma armut, sonuçta elmayı bırakıp armudu yemeye devam edecek. Superb'i küçümsemek için örnek vermedim, aksine Xtrail'in arkadaki diz mesafesinin büyüklüğünü belirtmek için kullandım. Dediğiniz gibi araçtan ne beklendiğine bağlı fakat biri yolcu, diğeri yük taşımak için üretilmiş araçlar haliyle belirgin farklar oluyor.
    Aynen öyle elma değil armut seviyorsayı konuşuyoruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yorularınız için tekrar teşekkür ediyorum, azğınıza sağlık. deneyip test ettikten sonra gerçekten EOZDAG ya hak verdim, X class dahi kesinlikle bir SUV konforu yok. Fakat Pickup'lar arasında en konforlusu oldugunu söyleyebilirim.

Seçeneği SUV'den yana kullanmayı planlıyorum. Uzun uzun baktım birçok araca aklıma en yatan Evoque oldu. Kısmet olursa bakalım alacağım.

Talih.b16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kardeşim yeti baktınızmı?
    Kullananlar çok memnun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Talih.b16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim yeti baktınızmı?
    Kullananlar çok memnun.
    Yeti tip olarak hiç hoşuma gitmiyor. Genel olarak VW Gurubunu sevmiyorum zaten hocam.

Sorry, you have been blocked

İlandaki araç hakkında yorum alabilir miyim? Baktığım tüm Evoque'lardan temiz görünüyor, iç ve dışında neredeyse çizik bile yok, iç mekan hiç aşınmamış, Borusan'da tüm bakımları yapılmış ancak araç turbo değiştirmiş ve 122.000 km'de... Alınır mı?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler