User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Honda CRX Yardim

mtay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Question Honda CRX Yardim

Merhabalar arkadaslar,
    Uzun sureli kararsiz kalislarimdan sonra VW Scirocco MK2,Nisan NX Coupe ve Honda CRX arasindan aklima yatan;asagidaki ilandaki CRX'i almaya karar verdim, fakat Oncesinde siz degerli Tech ailesine danismak istedim nedir, ne degildir diye...
    Araci uzun sure kullanan sahibinden almislar ve 19'a ineriz dediler...
    Bilen eden tavsiyesi olan varsa sevinirim. Cok tesekkur ederim simdiden...

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    @HondatugraL seceresini döker sanırım

HondatugraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eski plakalarından birini öğrensem dökerim geçmişini ama yinede etrafa sorar bilgilendiririm sizide. Genel itibariyle temiz duruyor uzun süredir de görüyorum ilanını. Bana soracak olursanız bu ayarda bir crx bu piyasada bile en fazla 15 eder. Fiyat araca göre çok fazla olduğu içinde pek satılması muhtemel değil eğer siz almazsanız.
    DR. OWL

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HondatugraL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski plakalarından birini öğrensem dökerim geçmişini ama yinede etrafa sorar bilgilendiririm sizide. Genel itibariyle temiz duruyor uzun süredir de görüyorum ilanını. Bana soracak olursanız bu ayarda bir crx bu piyasada bile en fazla 15 eder. Fiyat araca göre çok fazla olduğu içinde pek satılması muhtemel değil eğer siz almazsanız.
    Evet hocam, benim de daha önceden beri favorilerimdeydi, satılmamıştı. Sebebi de dediğiniz gibi fiyatı diye tahmin ediyorum...Galeri artık ne kadarsa kârını koyup bekliyor sadece...Benim de gönlümden geçen açıkçası 16-17 arası vermekti... Düşer mi bilemiyorum tabi...

emoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence 16 lira var uygunsa almak isterim de bekle dedikleri rakam çok yüksek.
    R.E.S

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emoro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence 16 lira var uygunsa almak isterim de bekle dedikleri rakam çok yüksek.
    Edecek araba ise pek te kaçırmak istemedim ondan hocam... ama haklısınız galiba, acele etmemek lazım...

tuner faruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracın olması gereken parçaları yerinde fakat çok ilgisiz kalmış durumda gözüküyor.
    CRX parçalarını bulmak artık eskisinden daha zor çok mantıklı bir fiyata almak gerekiyor ki aracı toplayacak para kalsın.
    İstedikleri fiyata almak bence mantıksız olur..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tuner faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracın olması gereken parçaları yerinde fakat çok ilgisiz kalmış durumda gözüküyor.
    CRX parçalarını bulmak artık eskisinden daha zor çok mantıklı bir fiyata almak gerekiyor ki aracı toplayacak para kalsın.
    İstedikleri fiyata almak bence mantıksız olur..
    Evet ister istemez masraflar çıkacak... yeni döşeme yaptırma fikri var aklım da, bir de pasta cila... Motor şanzıman vs. sorun yaşamaz günlük rahatça kullanabilirsin demişti arkadaş...

tuner faruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mtay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet ister istemez masraflar çıkacak... yeni döşeme yaptırma fikri var aklım da, bir de pasta cila... Motor şanzıman vs. sorun yaşamaz günlük rahatça kullanabilirsin demişti arkadaş...
    2 Crx sahibi olmuş ve zamanında çevremde bir sürü Crx var olan biri olarak söyleyeyim o iş öyle olmuyor malesef

Pasta ciladan önce o aracın komple soyulup düzgünce kaporta boya yapılıp toplanmaya ihtiyacı var 90 ların japon araçlarının sac kalınlıkları incedir ve senelerin verdiği yorgunluklarla pas-çürük olma ihtimali çok yüksek hadi diyelim kasayı soyup toplamayı zamana yaydın ve şimdilik biraz bineyim dedin, motor olarakta üzerindeki D16A9 motor yatak sarmasıyla ünlü bir motor ben almış olsam ilk işim orjinal yamada yağ pompası almak olur

Kaldıki CRX devir çevirmeyi seven ve geçmişte hep gazlamak için kullanılmış spor tarzlı bir araç efendi gibi binen nadirdir öncesinde nasıl kullanıldığını motorunu nasıl bakıldığını da bilemeyeceğin bir araç.

Döşemeyi çok dert etme he orjinal koltukları olsa eyvallah ama motor kaporta yürüyenden önce dert edilecek birşey değil

Olması gereken parçalarından kastım; orjinal kaputu, kaput ucu lastiği, orjinal paçalıkları, kapı çıtaları üzerinde.

Güzel araba CRX ama güzel bakılmışsa korunmuşsa bilinçli ellere geçmişse evet güzel fakat bilinçsiz ellerdey kaldıysa bakılmadıysa keyiften çok eziyet olur

overblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tüplü crx alma
    komançero garage

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tuner faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 Crx sahibi olmuş ve zamanında çevremde bir sürü Crx var olan biri olarak söyleyeyim o iş öyle olmuyor malesef

Pasta ciladan önce o aracın komple soyulup düzgünce kaporta boya yapılıp toplanmaya ihtiyacı var 90 ların japon araçlarının sac kalınlıkları incedir ve senelerin verdiği yorgunluklarla pas-çürük olma ihtimali çok yüksek hadi diyelim kasayı soyup toplamayı zamana yaydın ve şimdilik biraz bineyim dedin, motor olarakta üzerindeki D16A9 motor yatak sarmasıyla ünlü bir motor ben almış olsam ilk işim orjinal yamada yağ pompası almak olur

Kaldıki CRX devir çevirmeyi seven ve geçmişte hep gazlamak için kullanılmış spor tarzlı bir araç efendi gibi binen nadirdir öncesinde nasıl kullanıldığını motorunu nasıl bakıldığını da bilemeyeceğin bir araç.

Döşemeyi çok dert etme he orjinal koltukları olsa eyvallah ama motor kaporta yürüyenden önce dert edilecek birşey değil

Olması gereken parçalarından kastım; orjinal kaputu, kaput ucu lastiği, orjinal paçalıkları, kapı çıtaları üzerinde.

Güzel araba CRX ama güzel bakılmışsa korunmuşsa bilinçli ellere geçmişse evet güzel fakat bilinçsiz ellerdey kaldıysa bakılmadıysa keyiften çok eziyet olur
    Evet 300bindeki arabadan herşey beklenir hele ki sert kullanılmış ise... Tek pompa ile kurtulur muyuz o zaman bilmem
    Eziyet mi olur acaba demeye başladım daha şimdiden... Boya işine giremem zaten şimdi fakat düzgün bir mekanik kontrol şart anladığım kadarıyla... Exper'ler de ne kadar anlar bilgisayar harici bilmiyorum... En mantıklısı CRX'ten anlayan ustaya göstermek o zaman...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı overblack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tüplü crx alma
    Şu tüp her yerde her zaman riskli...

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dötünde don kalmaz cinselliğin biter sonu bucagını bulamassın ironi degil gerçek 5 yılımı vermiş bir crx kullanıcısı olarak
    bil istedim
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence acele etmeyin crx satanlar oltayı atar bekler balık vurana kadar o balık siz olmayın inatları bir süre sonra kırılır 20 ye satamadıkları aracı 15 e verir kurtulurlar. İlanlarda beyaz vardı aylarca 24 yazıp durdu satılmayacağını adım gibi biliyordum en son 5-6 ay sonunda 17 yazdı ilana noldu bilmiyorum satıldımı ilandan mı kalktı.
    DR. OWL

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dötünde don kalmaz cinselliğin biter sonu bucagını bulamassın ironi degil gerçek 5 yılımı vermiş bir crx kullanıcısı olarak
    bil istedim
    Ahahaha doğrudur abi hele bir de memur adamı affetmez piyasa

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HondatugraL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence acele etmeyin crx satanlar oltayı atar bekler balık vurana kadar o balık siz olmayın inatları bir süre sonra kırılır 20 ye satamadıkları aracı 15 e verir kurtulurlar. İlanlarda beyaz vardı aylarca 24 yazıp durdu satılmayacağını adım gibi biliyordum en son 5-6 ay sonunda 17 yazdı ilana noldu bilmiyorum satıldımı ilandan mı kalktı.
    Evet çok bekleyen araç oluyor hakkaten... dediğiniz gibi bekliyorlar denk gelirse yapıştırırım diye... O zaman plaka bazında excel de takip bile edebilirim yavaş yavaş
    ama içim hala gitmiyor değil... 16 teklif edeyim numaramı bırakayım düşünürseniz haber verin diye...

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ahahaha doğrudur abi hele bir de memur adamı affetmez piyasa
    ne işin var böle fantastik işlerle git memur speç clio al bak keyfine
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne işin var böle fantastik işlerle git memur speç clio al bak keyfine
    Etrafta çok var ya onun için farklı bi hava getireyim dedim otoparka şu an başrol egea ve fluence ama

Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet çok bekleyen araç oluyor hakkaten... dediğiniz gibi bekliyorlar denk gelirse yapıştırırım diye... O zaman plaka bazında excel de takip bile edebilirim yavaş yavaş
    ama içim hala gitmiyor değil... 16 teklif edeyim numaramı bırakayım düşünürseniz haber verin diye...
    en temizi. verirsen ekime de çekil emin ol birkaç ay sonra dönecek sana
    DR. OWL

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler