User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
51 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: E39 530i bilenler yardım lütfen

bosporuss06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sportwagon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlaşıldı, bahsettiğim araç lacivert renkte 2001 model bir 530 du, araç arayan arkadaşlara bu kasayla ilgili özellikle dikkat etmesi yönünden başımdan geçen olayı paylaşmak istedim.
    Eyvallah,bende beğendiğim aracın pert olmasına üzülürdüm.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı zyxtellow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi sizinde konunuzu görmüştüm zamanında çok güzel bir aracınız vardı şimdilerde bende heves ediyorum yeni sayılabilecek c segmentindense dünya gözüyle eskiden beri hayallerimizi süsleyen güzel bir e39, alırsam şayet günlük binerim araca lakin şöyle keyfi kullanım olarak yani işlerimi halletmek için fluence var e39 alıp dağ tepe gezmem arabayı limitlerini ölçerek kullanmayı seven biriyim fakat e39 ihtiyar bir delikanlı bunun bilinciyle kullanırım kaldı ki aracın asil ve ağır bir duruşu var ondan uçup kaçmak niyetiyle kullanmam, koltuk soğutma ben şimdiye dek e39 da hiç görmedim ama tuşun üzerindeki simge ve sahibinin yazdığını görünce demekki varmış dedim, sizin attığınız ilandaki aracı bende biliyorum epeydir e39lara bakıyorum ama insanlara anlam veremiyorum 75 çok ciddi bir rakam 16 yaşında bir araçtan bahsediyoruz sadece e39a has değil bu durum ama genel olarak ilanlar sanki satmaktan ziyade şov amaçlı konuluyor ***** siteye e46 3 coupe bakardım en iyisi 80 civarlarıydı şimdi iyileri 100 binden yukarda fiyat olarak e90 sedan ve 92 coupe o fiyatlara varken bu ilan sahipleri neyin kafasını yaşıyor anlam veremiyorum, konumuza dönecek olursak gri aracın fiyatı en azından uçuk kaçık gelmediğinden makul olan nadir araçlardan biri diyerek size de sormak istedim.
    ilanda paylaştığın gri aracı canlı görmüştüm,1-2 sene önce.Aynı yerde araç yıkatıyorduk,o zamanki sahibiyle tanıştık,ahpap olduk,muhabbetimiz oldu.Hatta facebook hesabımda ara sıra görüyorum.Benim aracımla o gri aracın profosyonel fotoğrafları falan çekilmişti zamanında.Fotoları bulamadım,yoksa paylaşırdım senle.O zaman diri bir araçtı,bayağı da doluydu,sonrasında satıldı,şimdi ne durumda bilemiyorum.1-2 yılda ne yapılmıştır bilemiyorum.Fiyat-piyasa konusuna gelince ben kendi aracımı ağustos 2008de 64000Tl'ye sattım.İyi e39 iyi para.Acele etmeden,düzgün,makul fiyatlı bi araç bulana kadar aramanda gerekebilir...

sagi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selam 1 seneye yakın heralde 5.30i bindim iç dış M bir araca;
    Kronik olarak fan termiği,şarj dinamosu,ön takım,direksiyon kutusu,devirdaim pompası,koltuk elektiriği,sunroof ilk aklıma gelen bunlar.
    Bende sorun çıkarak parçalar bunlardı bunlara dikkat edebilirsiniz, aracın temiz olması da bir etken tabi ki.

Satmadan önce maslak askar bmw'de 7k'ya bakım yaptırmıştım fakat sonrasında araç avans vurmaya da başlamıştı o şekilde sattım maalesef.
    Gerçekten güzel ve özel bir araç bence inşallah temizine denk gelirsiniz.
    35 KU 606- Outlander MT Turbo
    34 ENP 29 - TypeR
    34 VTE 64 - S2000
    34 VG 3670 - Type-R
    10 E 6622 - Civic vti

zyxtellow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gri araç satılmış yeni sahibi gülerek kullansın bizde biraz bekleyelim uçup kaçmayan temiz araç satan bulursak bakarız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    649594310 numaralı ilana bakmanı tavsiye ederim. Bu araba komple elden geçti, deli para harcandı, iyi bir pazarlıkla alınır şahinindeyse eğer araba style 65 jantlarını da iste...

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı serhadocak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    649594310 numaralı ilana bakmanı tavsiye ederim. Bu araba komple elden geçti, deli para harcandı, iyi bir pazarlıkla alınır şahinindeyse eğer araba style 65 jantlarını da iste...
    ilanda bi gariplik mi var neden türkçe degil ?
    PROSTOCK GARAGE

Drive Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilanda bi gariplik mi var neden türkçe degil ?
    numarayı google dan arayıp girince öyle oluyor abi
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu aracıda takip ediyorum çok güzel duruyor iç dış kondisyon fakat araç komple boyalı olduğundan birde malesef ülkemizde bmw'ler yenisi eskisi farketmeksizin apacilerin ellerinde zulme uğradığından cesaret edemem sanırım bu araca birde kilit falanda var yazılmış ki tam drift için ezilmeye müsait spec oluyor ve fiyatı benim için yüksek geliyor bence bir e39 için üst eder 60k civarı olmalı piyasanın durumu falan bence farketmez çünkü bu aracı ihtiyacı olan bir kullanıcı almaz seven bilen biri alır, alırkende satmayı hedefleyerek almaz zevk işi diyelim inanılmaz bir kondisyon olurda 75 80k civarı değer bicilebilir bilmiyorum benim fikrim böyle ama teşekkür ederim öneriniz için

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu araç istanbuldaydı,team'den bi arkadaşındı yanılmıyorsam.Orjinal m5 jantları vardı.O araç değilmi kardeşim...?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bosporuss06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu araç istanbuldaydı,team'den bi arkadaşındı yanılmıyorsam.Orjinal m5 jantları vardı.O araç değilmi kardeşim...?
    Muhtemelen o araçtır abi style 65 jantlarda var demiş ilanı atan abimiz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Muhtemelen o araçtır abi style 65 jantlarda var demiş ilanı atan abimiz
    o araçsa serhad'ın dediği gibi çok emek-para harcanmıştı zamanında.Komple boyalı olduğunu pek anımsayamadım ama çok şey yapılmıştı bu araca.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bosporuss06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o araçsa serhad'ın dediği gibi çok emek-para harcanmıştı zamanında.Komple boyalı olduğunu pek anımsayamadım ama çok şey yapılmıştı bu araca.
    Komple boyalı olması geçmişini bilmediğimiz için kuşku oluşturuyor haliyle abi bende onu yazmıştım birde 72 bin iyi para araba her ne kadar iyi olsada.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Komple boyalı olması geçmişini bilmediğimiz için kuşku oluşturuyor haliyle abi bende onu yazmıştım birde 72 bin iyi para araba her ne kadar iyi olsada.
    geçmişiyle ilgili bilmediklerin öğrenilir,o sıkıntı değilde.Para mevzusu belki zorlayabilir.Ama hatırladığım kadarıyla geçen sene veya önceki sene iyi paraya satılmıştı zaten bu araç...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    S.A.Y. ın aracıydı Fatih. Boyanma nedeni kaza değil kesinlikle çiziklerden sebep. Far ve stopları 2 kez değişti orjinal olarak düşün yani ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    S.A.Y. ın aracıydı Fatih. Boyanma nedeni kaza değil kesinlikle çiziklerden sebep. Far ve stopları 2 kez değişti orjinal olarak düşün yani ...
    Araba güzel görünüyor geçmişi hakkında bir fikrim yok harcananlar önceki sahipleri vs ama dediklerinize inanıyorum araba kendini gösteriyor zaten fakat fiyat noktasında kendini benim için ulaşılmaz kılıyor diyebilirim belki sizler için yüksek gelmeyebilir ama benim için yüksek çünkü tamamen keyfi bir araç olarak alıyorum kendim alamam diye kötüleyecek halim yok zaten araç ortada iyi sahipleri olur umarım ama bu haliyle beni epey aşar

KOSEREN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Satıldığı fiyat kadar para harcanmıştır o e39'a...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    BMW / 5 Serisi / 530i / Standart / 2001'BORUSAN 530İA M SPORT LCI TAM DOLU sahibinden.comda - 649594310

yukarıda da bahsii geçen bu aracın sahibini çok yakından tanıyıp fiyat konusunda araya girip makul şartları saglayacak bi arkadaşı var mı forumda
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araç bilenlerin dediğine göre ciddi para ve emekle toplanmış 72 bin yazmışlar ne kadar arkadaşıda olsa böyle emek verilmiş arabanın fiyatını çok kırmazlar görünen o ki bu araç bana yar olmazda inşallah iyi bir sahibi olur bu araçlar artık git gide samanlıkta iğne oldular. Umarım al satçı apaci tayfanın elinde ziyan olmaz düzgün biri alır da zaman sonra görüp seviniriz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araç bilenlerin dediğine göre ciddi para ve emekle toplanmış 72 bin yazmışlar ne kadar arkadaşıda olsa böyle emek verilmiş arabanın fiyatını çok kırmazlar görünen o ki bu araç bana yar olmazda inşallah iyi bir sahibi olur bu araçlar artık git gide samanlıkta iğne oldular. Umarım al satçı apaci tayfanın elinde ziyan olmaz düzgün biri alır da zaman sonra görüp seviniriz
    alsatçılara kalın gelir alamazlar
    PROSTOCK GARAGE

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler