User Tag List

Sayfa 1/3 123 SonSon
51 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: E39 530i bilenler yardım lütfen

zyxtellow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

E39 530i bilenler yardım lütfen

Abilerim kardeşlerim golf 6 1.4 tsi aracımdan ayrılmak üzereyim bunun arefesinde hep hayalim olan e39 5 serisi araçlara ciddi ciddi bakmaya başladım 530i düşünüyorum kasanın ağırlığıyla başedebilmesi adına fakat e39 lar için çok farklı yorumlar okudum kimi ocak batırır kimi güzeldir gibi 200k kilometrede bir 530i alınacak olsa beni ne kadar üzer alırsam düzgün bir araba almak istiyorum canı çıkmış bir araba değil koltuk ısıtma sunroof olursa dsp gibi isteklerim var bazen bu dediklerime uygun araçlar çıkıyor ama çekiniyorum sonuçta 20sine merdiven dayamış araçlar masrafları çok yorar mı, kronikleri varmıdır, golfümde yazılım bobin buji dp gibi ekstralar var gidişi inanılmaz olmasada tatmin ediyor bana golfü çok aratırmı yarış yapacak halim yok ama yolda da üzmesin isterim mahcup etmesin golfü aratmasın yok o dediklerin olmaz derseniz başına bela olur falan derseniz sevsemde mecburen uzak kalacağım 530 sahibi olan abilerimin kardeşlerimin yardımına çokça ihtiyacım var, birde Ankara'dan almayı düşünüyorum böyle bir niyetle gelecek olursak baktırmamız için bu arabaları iyi tanıyan önerebileceğiniz abilerimiz varsa çok sevinirim. Son olarak araçların geneli LPG'li lpg de m54b30un tutumu nasıldır.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    SON BİRKAÇ GÜN... HARİKA TEMİZLİKTE..
    İlan No: 642931219
    BMW / 5 Serisi / 530i / Standart / SON BİRKAC GUN... HARİKA TEMİZLİKTE.. sahibinden.comda - 642931219

Bu araç gördüğüm kadarıyla hoşuma gitti koltuk soğutma opsiyonuda var çok nadir oluyor e39da sanırım ben ilk defa gördüm bilmem sizce nasıldır.

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı zyxtellow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abilerim kardeşlerim golf 6 1.4 tsi aracımdan ayrılmak üzereyim bunun arefesinde hep hayalim olan e39 5 serisi araçlara ciddi ciddi bakmaya başladım 530i düşünüyorum kasanın ağırlığıyla başedebilmesi adına fakat e39 lar için çok farklı yorumlar okudum kimi ocak batırır kimi güzeldir gibi 200k kilometrede bir 530i alınacak olsa beni ne kadar üzer alırsam düzgün bir araba almak istiyorum canı çıkmış bir araba değil koltuk ısıtma sunroof olursa dsp gibi isteklerim var bazen bu dediklerime uygun araçlar çıkıyor ama çekiniyorum sonuçta 20sine merdiven dayamış araçlar masrafları çok yorar mı, kronikleri varmıdır, golfümde yazılım bobin buji dp gibi ekstralar var gidişi inanılmaz olmasada tatmin ediyor bana golfü çok aratırmı yarış yapacak halim yok ama yolda da üzmesin isterim mahcup etmesin golfü aratmasın yok o dediklerin olmaz derseniz başına bela olur falan derseniz sevsemde mecburen uzak kalacağım 530 sahibi olan abilerimin kardeşlerimin yardımına çokça ihtiyacım var, birde Ankara'dan almayı düşünüyorum böyle bir niyetle gelecek olursak baktırmamız için bu arabaları iyi tanıyan önerebileceğiniz abilerimiz varsa çok sevinirim. Son olarak araçların geneli LPG'li lpg de m54b30un tutumu nasıldır.
    gelen gideni her zaman aratır yani demem o ki farklı kulvar da bu iki araç
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    BMW / 5 Serisi / 530i / Standart / SON BİRKAC GUN... HARİKA TEMİZLİKTE.. sahibinden.comda - 642931219

Bu araç gördüğüm kadarıyla hoşuma gitti koltuk soğutma opsiyonuda var çok nadir oluyor e39da sanırım ben ilk defa gördüm bilmem sizce nasıldır.
    bu araç ile ilgili de bi topikte yorum yapılmıştı ama neresi şimdi hatırlamıyorum
    PROSTOCK GARAGE

bosporuss06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

e39da koltuk soğutma ops.yok.O muhtemelen masaj düğmesi.ben 3 sene 530i'ye bindim,e39da binilecek en optimum motordur.Hergün binilecekmi,yoksa haftasonu aracı veya az kullanılacak bi araç olacaksa almak ve keyfini sürmek doğru tercih olabilir.e39 başlı başına bir efsane,düzgün,orjinal bi araç bulunursa çoğu yeni araca bile dönüp bakmassınız.Benim satarken en çok üzüldüğüm araçtır 530i.

osmanaydo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kardeşim vwyi yanlış yere park edersen
    "Şu arabanı çek" derler.
    BMWyi yanlış park edersen;
    "BMW'yi ordan alır mısın" derler.
    Benden bu kadar.
    Düz adam___

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E38 ve E39 BMW'de en sevdiğim iki kasadır,
    E39 almadan önce arabanın eski sahiplerine/eski servislerine bakmak lazım,
    Bahsettiğimiz arabalar 20+ yaşlarına girdi/girecek, süper sorunsuz, masrafsız demek imkansız, hiç aklına gelmeyecek yerlerden birşeyler çıkabilir, bunlara maddi ve manevi olarak hazırlıklı olman lazım, kozmetik olarak basit parçalara çok takılma, motor/şanzıman, yürüyen daha önemli bence,

Sattığıma pişman olduğum bir araçtır kendisi 97 model 528i vardı, aldım,sattım,sonra bir daha aldım bir daha sattım, pişmanım
    Bana çok ciddi paralar harcatmadı, satarkende zarar etmedim...

Şu an günlük olarak 90model Mercedes kullanıyorum, aldığım gibi ağır bir bakıma soktum, şu anda missss

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı osmanaydo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim vwyi yanlış yere park edersen
    "Şu arabanı çek" derler.
    BMWyi yanlış park edersen;
    "BMW'yi ordan alır mısın" derler.
    Benden bu kadar.
    aynen...

sportwagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

1sene önce sorgullattığım son e39 530i nin sadece sigortada gözüken pert kaydı, mesaj sorgulamasinda araç tertemiz görünüyordu kaporasinida hemen göndermiştim üstelik.... Bunu neden yazdım ,bu araç Türkiye de lojistikte bilindik buyuk bir sirketin makam otosu olarak kullanilan bir aracti, alindigi gunden bu gune servis kayitlari vs fuul kapali garaj, özel şöför ile kullanilmisti ama alici olarak bana soylenmeyen bir sey vardi oda aracin bir kaza sonucu pert oldugu , sigortadan pert kaydinin iptall edilip ozel serviste toplanip kullanilmaya devam edildiği idi.

Şu an 320i e92 kullaniyorum, temiz bir e39 yıllar boyunca siz ona baktıkça sorunsuz hizmet etmeye devam eder. Ama mevcut durumda turşu olmayan gerçekten temiz bir e39 bulmak, bulunsada istenen bedelleri ödemek gerçekten zor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ilanlarda ara sıra bakıyorum,artık düzgün e39 da düşmüyor maalesef.Düşenlerde uçuyor ***** sebeblerle.Şansına ilan dışı,tanıdık,arkadaş vb.aracılığıyla araç bulmak en mantıklısı....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sportwagon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

1sene önce sorgullattığım son e39 530i nin sadece sigortada gözüken pert kaydı, mesaj sorgulamasinda araç tertemiz görünüyordu kaporasinida hemen göndermiştim üstelik.... Bunu neden yazdım ,bu araç Türkiye de lojistikte bilindik buyuk bir sirketin makam otosu olarak kullanilan bir aracti, alindigi gunden bu gune servis kayitlari vs fuul kapali garaj, özel şöför ile kullanilmisti ama alici olarak bana soylenmeyen bir sey vardi oda aracin bir kaza sonucu pert oldugu , sigortadan pert kaydinin iptall edilip ozel serviste toplanip kullanilmaya devam edildiği idi.

Şu an 320i e92 kullaniyorum, temiz bir e39 yıllar boyunca siz ona baktıkça sorunsuz hizmet etmeye devam eder. Ama mevcut durumda turşu olmayan gerçekten temiz bir e39 bulmak, bulunsada istenen bedelleri ödemek gerçekten zor.
    bu ilandaki araba sizin anlattıklarınıza çok uygun bu araç aynı araç olmasın
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

BMW / 5 Serisi / 530i / Standart / 2003 MODEL HATASIZ KAZASIZ İLKSAHİBİNDE BMW 5.30i sahibinden.comda - 585294413
    PROSTOCK GARAGE

b.arica - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Benim şuan favorimdeki tek araç bu ilanda ki BMW, Corsa satılırsa direkt olarak almayı planlıyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu ilandaki araba sizin anlattıklarınıza çok uygun bu araç aynı araç olmasın
    Anlatılanları gri araç için yazmış,o aracı biliyor sanmıştım.Aslında o araç için değilse benim paylaştığım araç,sizinde dediğiniz gibi tam tanıma uyuyor...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bosporuss06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    e39da koltuk soğutma ops.yok.O muhtemelen masaj düğmesi.ben 3 sene 530i'ye bindim,e39da binilecek en optimum motordur.Hergün binilecekmi,yoksa haftasonu aracı veya az kullanılacak bi araç olacaksa almak ve keyfini sürmek doğru tercih olabilir.e39 başlı başına bir efsane,düzgün,orjinal bi araç bulunursa çoğu yeni araca bile dönüp bakmassınız.Benim satarken en çok üzüldüğüm araçtır 530i.
    Abi sizinde konunuzu görmüştüm zamanında çok güzel bir aracınız vardı şimdilerde bende heves ediyorum yeni sayılabilecek c segmentindense dünya gözüyle eskiden beri hayallerimizi süsleyen güzel bir e39, alırsam şayet günlük binerim araca lakin şöyle keyfi kullanım olarak yani işlerimi halletmek için fluence var e39 alıp dağ tepe gezmem arabayı limitlerini ölçerek kullanmayı seven biriyim fakat e39 ihtiyar bir delikanlı bunun bilinciyle kullanırım kaldı ki aracın asil ve ağır bir duruşu var ondan uçup kaçmak niyetiyle kullanmam, koltuk soğutma ben şimdiye dek e39 da hiç görmedim ama tuşun üzerindeki simge ve sahibinin yazdığını görünce demekki varmış dedim, sizin attığınız ilandaki aracı bende biliyorum epeydir e39lara bakıyorum ama insanlara anlam veremiyorum 75 çok ciddi bir rakam 16 yaşında bir araçtan bahsediyoruz sadece e39a has değil bu durum ama genel olarak ilanlar sanki satmaktan ziyade şov amaçlı konuluyor ***** siteye e46 3 coupe bakardım en iyisi 80 civarlarıydı şimdi iyileri 100 binden yukarda fiyat olarak e90 sedan ve 92 coupe o fiyatlara varken bu ilan sahipleri neyin kafasını yaşıyor anlam veremiyorum, konumuza dönecek olursak gri aracın fiyatı en azından uçuk kaçık gelmediğinden makul olan nadir araçlardan biri diyerek size de sormak istedim.

sportwagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bosporuss06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlatılanları gri araç için yazmış,o aracı biliyor sanmıştım.Aslında o araç için değilse benim paylaştığım araç,sizinde dediğiniz gibi tam tanıma uyuyor...
    Yanlış anlaşıldı, bahsettiğim araç lacivert renkte 2001 model bir 530 du, araç arayan arkadaşlara bu kasayla ilgili özellikle dikkat etmesi yönünden başımdan geçen olayı paylaşmak istedim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Abi dediğiniz araç bana direk bu aracı anımsattı niye bilmem ama bu arada ucuz yırtmışsınız ne diyim Allah korusun hepimizide canımızı emanet ediyoruz sonuçta bu araçlara.

BMW / 5 Serisi / 530i / Standart / ERS MOTORS 3D '2001 BORUSAN BMW 530iA KAZASIZ' sahibinden.comda - 658129194

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler