Geçenlerde galeri yolumun üzerindeydi uğradım vakit problemim olduğu için detaylı inceleyemedim.

Yardımcı olan arkadaş, sadece kaput değişti dedi, onun dışında kaporta anlamında birşeyinin olmadığını söyledi.
Zaman içerisinde tavanın döşemesinin sarktığını onuda orijinal çıkmasıyla değiştirdiklerini söyledi. Loş ışıkta tavana döşemesine baktığımda düzgün duruyordu.
Değişim anlamında neye ihtiyacı olduğunu sorduğumda 4 diskin değişmesi gerektiğini söylediler.

Jant boyası, logolar, sticklerlar vs zaman içerisinde yıpranmış değişim/boya ihtiyacı vardı, en azından benim gözümde .
Kaporta olarak ölçüm cihazım vs olmadığı için net birşey söyleyemiyorum fakat boyasında birşey yoksa iyi bir detailing doktoronun elinde gayet güzel toparlanabilir gibi gözüküyordu fakat yukarıdada belirttiğim gibi loş ışıkta ve duvar dibinde duran bir arabaydı kesin birşey söyleyemiyorum.

Aracın içine baktığımda, yaşa oranla kabul edilebilir seviyedeydi, koltuk ısıtmaları aynalar vs çalışıyor mu diye kontrol edemedim.

Arabayı çalıştırdığımda kulağıma gelen ekstra bir ses yoktu. Kapalı alanda soğuk arabadan ne duyulur da yorumlanır tartışılır tabii.
Egzozuna baktığımda ise jcw uçları göremedim doğru anımsıyorsam yanık uçlu custom bir egzoz vardı. Rolantideki sese bakılacak olursa dosta düşmana korku verecek cinsten gibiydi

Ek olarak egzozta vana olduğunu ve switchin yerini gösterdiler 1-2 denedim fakat seste değişiklik olmadı. Ya sistemde bir sıkıntı vardı yada gösterdikleri tuş sprint booster içindi, duran arabada anlamak pek mümkün değil

Gelelim alır mıydın sorusuna?

Aşırı detaylı bir eksper sonrası alınabilir diye düşündüm. Fiyat yaş km üçlüsüne ve eldeki dönelere bakılınca ekstra birşey yoksa makul gibi geldi.

Fakat dediğim gibi, her anlamda çok iyi incelenmeli.