User Tag List

Sayfa 4/13 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
244 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: s2000 fiyat analizleri

said_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu görünce baktım oha, o paralara 428 var cabrio.

Tamam S2000 güzeldir hoştur, ama 428 fiyatınada satılıyorsa helal olsun diyorum.

Honda demiştir ulan biz bu paraya satmadık ayıp oluyor.

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı said_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu görünce baktım oha, o paralara 428 var cabrio.

Tamam S2000 güzeldir hoştur, ama 428 fiyatınada satılıyorsa helal olsun diyorum.

Honda demiştir ulan biz bu paraya satmadık ayıp oluyor.
    Onu şuan herhalde tüm firmalar diyodur.

Adamlar arge yapıyor,risk alıyor,üretiyor. Pazara 50 bin tl ye satıyor. Bizim vergilerle araba oluyor 130 bin

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AşkınS. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onu şuan herhalde tüm firmalar diyodur.

Adamlar arge yapıyor,risk alıyor,üretiyor. Pazara 50 bin tl ye satıyor. Bizim vergilerle araba oluyor 130 bin
    Sen devlet babaya karşı mı geliysen foşşik.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen devlet babaya karşı mı geliysen foşşik.
    Yok babba karşı gelmiyorum,zaten donsuz geziyoruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yerli araba üretimini devlet mi engelliyor şimdi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ardicli2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yerli araba üretimini devlet mi engelliyor şimdi
    O nerden çıktı

maykee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    genelde aynı şey oluyo...sonuç olarak sen benim anlattığım değil beni anladığın kadarsın..gerilimi sen kendi kendine yaratmış olabilirsin ben kendi düşüncemi yazıyorum..ergenlik demişken yaş 45..senin güddüğün koyun kadar benim sevdiğim çoban vardır....

çoğunlukla varex egzost tak tamponu yere değene kadar arabayı yere indir tayfasının arabası..ha pardon bide ön cam dahil zifiri film var..bu araba kült olsa dünyanın her yerinde 4x paraya satılır..sadece TR de olması gerektiği fiyatın 4 misline satılıyosa bu normal değildir:..sınırlı sayıda special edition bi üretim olur yine anlarım 4x para eder.. 2000 tane üretilmiş cooper GP bile eder emsal fiyatlardan satılıyo genelde..üzerine bi GP parası daha harcayanlar 1,5x fiyat istiyo onu bile tartışıyoruz burada..bir s2000 ondan 2-3 yaş daha genç audi R8 le aynı para edermi diyosun parası yok S2000 alamayanlar kıskanıyo yazıyolar..aga S2000 nere audi R8 nere..sanırsın s2000 le 106gti ı mukayese ettik.. yok aga tartışmiim diyosun 10 yaş küçük genco ergen falan yazıyo..ne diyeyim Allah çarşınıza göre pazar versin..

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Gereksiz bıdı bıdı yapiyorsunuz.

S2000 filan artık sokakta sahinden cok da farksiz değil.

Ben Anıl neden aldı hala anlamış değilim zaten

Bırakın herkes kendi kumunda kale yapsın.

Ben Bağcılar style severim diyenler koşturuyor.

Eskiden bir kalite vardı.

Bitti o devir.Sisirme rakamlarla kendi içinde döner bu s2000 ler

Gerçek bu
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Furkan_z3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Akıl yaşta değil baştadır. 45 yaşınıza gelmişsiniz ama uslup sıfır .. Dünya çapında efsaneleşmiş bir araç üstünden konuşuyoruz burada. Bir çok üretimi duran aracın fiyatları tavanda zaten. Ki bu araç kendını kanıtlamış motor ve pist özellikleri olan bir araç. Arabacı ve arabaları seviyorsanız ve günlere gitmiyorsanız yaptığınız söylemler s2000 gibi bir aracı gömme çabaları ve şuaraba bu araba şu özellik bu özellik demeniz hatun dırdırından öteye gitmiyor. Bir çok arabaya bindim ama hiç bir s2000 in yolda bu kullandığım güzel araçların peşine takılıp sağından solundan geçip takip edip izlediğini görmedim. Ama s2000 kullanırken z4 porsche miata bilimum bir çok arabanın peşime otoyolda takılıp takıp edip ışıklarda durup konuşma çabalarına çok şahit oldum. Demek ki araç hem popüler hem de efsane hale gelmiş. Bırakında şu abidik gubidik piyasada bu araçların temizleri 200 ve üstü bandını görsün daha da görecek. Siz kafanızda çizmişsiniz bır bır bır varex exhaust yok cam filmi falan kaç tane s2000 sahibi tanıyorsunuz da bu yaftaları hemen yapıştırıyorsunuz bu dediklerinizi bir kaç popi adam yaptı siz onları izliyorsunuz youtube ve instagramınızda sonra da gelip burda ben 45 yaşındayım dır dır dır önce umarım kafa yapınızı değiştirirsiniz cunku emin olun apaçi dediğiniz s2000 kullanıcıları sizden daha usluplu ve daha efendı konuşuyor.Siz gidin 45 yaşına kadar güttüğünüz koyunlara devam edin. Ne kullandığınızı çok merak ediyorum araba değil ha z4 kullandığınızı anladık donanımı harikadır z4 ün ooo koltuk ısıtma hmmm dkg şanzuman siz pert kayıtlı z4 ünüze binin bizimde apaçi arkadaşlarımız 2 ye bölünmüş s2000 lerimize binmeye devam edelim . Adam bir daha barışmamasına kavga etmiş akrabasını anlatıyor sanki nasıl arabacısın arkadaş senın gibi adamlar s2000 e hayatta binemez çünkü bunca lafın üstüne s2000 almaya utanır ve bu yanlış bir tavır çünkü saçma sapan kendınızı bu zevkten mahrum bırakıyorsunuz neyse pert z4 e devam .. bence kafanız çok güzel olmuş güle güle kullanın. Bana çok uzak dünyada yaşıyorsunuz ... Siz gölgenizle görüşmeye devam edin bence mayki
    instagram : _RAVENDARK_

anıl turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GC8 GT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 sene önce 320 bin liraya GTR almıştım. şimdi 300 e s2000 yazıyorlar. şaka gibi?
    Aradaki klasman farkını açıklamaya bile gerek yok herhalde,
    Ha bu parayı veriyorsun bi de adam akıllı Eksozla gezemiyorsun bile, heryerde ceza, warex kapalı olsa bile büyük kafa eksoz sorunsalı, o da olmadı yanlasan 5000 TL ceza. E o zaman neye fayda?
    yanlayanada ceza yazılsın bir zahmet, ben burda şikayet edilecek birşey goremiyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AşkınS. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O nerden çıktı
    50 binlik arabanın vergisi 80 bin.
    50 binlik araba üretsen teşvikti vs di derken satacaksın 75 bine.
    Devletin kaybı 55 bin.
    :thinking:

Kekuti* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güzel Paralar..
    1) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P
    2) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" PROJECT400 - DONE!
    Instagram: @itkopekas #dev20 #project400

mrtysn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı clioGT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    otomobilde s2k
    arazi aracında defender

primde sınır tanımayanlar...
    Yazar burada ikisine de bindi
    Don't believe everything you hear,
    Real eyes, realize. real lies.
    2Pac Shakur

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sus s2k varken nerdeydiniz
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün akşam tuzla sahilde 3 araç vardı snsırım sahipleri güncel zam fiyatların ı konuşuyorlardı...

SametYkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    465k az az daha çok yazılmalı Türkiye deki araba sahipleri cidden şaşırdı artık mantık dışı fiyat istiyorlar.
    41 UU 106 Peugeot 106 gti 2001
    34 YKN 76 Citroen c3 2010
    34 YKN 89 Vw Transporter T5 2005

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Furkan_z3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akıl yaşta değil baştadır. 45 yaşınıza gelmişsiniz ama uslup sıfır .. Dünya çapında efsaneleşmiş bir araç üstünden konuşuyoruz burada. Bir çok üretimi duran aracın fiyatları tavanda zaten. Ki bu araç kendını kanıtlamış motor ve pist özellikleri olan bir araç. Arabacı ve arabaları seviyorsanız ve günlere gitmiyorsanız yaptığınız söylemler s2000 gibi bir aracı gömme çabaları ve şuaraba bu araba şu özellik bu özellik demeniz hatun dırdırından öteye gitmiyor. Bir çok arabaya bindim ama hiç bir s2000 in yolda bu kullandığım güzel araçların peşine takılıp sağından solundan geçip takip edip izlediğini görmedim. Ama s2000 kullanırken z4 porsche miata bilimum bir çok arabanın peşime otoyolda takılıp takıp edip ışıklarda durup konuşma çabalarına çok şahit oldum. Demek ki araç hem popüler hem de efsane hale gelmiş. Bırakında şu abidik gubidik piyasada bu araçların temizleri 200 ve üstü bandını görsün daha da görecek. Siz kafanızda çizmişsiniz bır bır bır varex exhaust yok cam filmi falan kaç tane s2000 sahibi tanıyorsunuz da bu yaftaları hemen yapıştırıyorsunuz bu dediklerinizi bir kaç popi adam yaptı siz onları izliyorsunuz youtube ve instagramınızda sonra da gelip burda ben 45 yaşındayım dır dır dır önce umarım kafa yapınızı değiştirirsiniz cunku emin olun apaçi dediğiniz s2000 kullanıcıları sizden daha usluplu ve daha efendı konuşuyor.Siz gidin 45 yaşına kadar güttüğünüz koyunlara devam edin. Ne kullandığınızı çok merak ediyorum araba değil ha z4 kullandığınızı anladık donanımı harikadır z4 ün ooo koltuk ısıtma hmmm dkg şanzuman siz pert kayıtlı z4 ünüze binin bizimde apaçi arkadaşlarımız 2 ye bölünmüş s2000 lerimize binmeye devam edelim . Adam bir daha barışmamasına kavga etmiş akrabasını anlatıyor sanki nasıl arabacısın arkadaş senın gibi adamlar s2000 e hayatta binemez çünkü bunca lafın üstüne s2000 almaya utanır ve bu yanlış bir tavır çünkü saçma sapan kendınızı bu zevkten mahrum bırakıyorsunuz neyse pert z4 e devam .. bence kafanız çok güzel olmuş güle güle kullanın. Bana çok uzak dünyada yaşıyorsunuz ... Siz gölgenizle görüşmeye devam edin bence mayki
    Hahah saka gibi su yorumlara bak. Gorende vakti zamaninda 3-5 tane uretilmis ozel in dibi araclardan konusuyo sanir. Artik kabak tadi verdi bu sacma sikibin yazilariniz. Git farzetki sayfalarinda takil germe burada ortaligi.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Furkan_z3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elinizde patlamaz s2000 ile z4 kardeş.

Boşuna parçalama kendini

Birileri almaya devam edecektir.

Ülkede bitmiyor çünkü malumlar

Bu konudan sebepse değeri düşmez.

En güzel zamanda s2000 sahibi olup en güzel zamanda satamadim benim pismanligim burada.

33.000 TL ya almışım 10 sene yatır garaja 150.000 TL çak bir vatandaşa ahh ulan geçmişe dönmek istiyorum
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adamlar yurtdışında TL parasıyla 20-30 bin liraya sahip oluyor,bizimkiler de daha fazla pahalanmasıyla böbürleniyor

106 lar 100 bin olsun
    typer lar 300 olsun
    s2000 ler 700 olsun

bizim memleketin adamına her şey müstehak
    imzasız..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler