User Tag List

15 sonuçtan 1 ile 15 arası

Konu: Honda Civic FB7 Kasa Kullanıcıları

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Honda Civic FB7 Kasa Kullanıcıları

Herkese selamlar.

Hali hazırda FD6 kasa aracım var ancak kurtlanma tuttu Günlük olarak vtec2 kullandığımız için FD6'ya pek binmiyoruz daha 52 binde araç. Piyasasının iyice tavan yapmasıyla satıp daha modelli ve dolu olan 2014-2016 arası üretim Eco Executive paket bir FB7 kasa civic almak istiyorum.
    Aracın eksisi artısı nedir kullanımı nasıldır bilgi verebilecek varsa ve fd6dan o kasaya geçilir mi görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim selamlar.

lucky Jackal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende var, executive otomatik; deri koltuklu ısıtmalı xenonlu sunrooflu vs. en dolusu oluyor sanırım. Hiç fd6 kasa kullanmadım ama çok memnunum, gerek yakıt gerek güvenlik gerekse aksesuar bakımından çok güzel bir araç. Günlük ve kışın hiç kullanmıyorum ama yazın aktif olarak yazlıkta kullanıyoruz. Alıp pişman olacağın bir araba değil. Günlük araç olarak 2017 astra sedan kullanıyorum ve 50 tane astraya değişmem o arabayı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ailede hem fd6 hem de fd7 var. Eğer fd6 nın ilk sahibiyseniz ve sorunu yoksa satıp fd7 almaya değmez..

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fd6 az daha beklerse zaten fb7 ile kafa kafaya takas olur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence değiştirin, fd6 nın amortisör sesi çoktur ve arkaları çok kolay oturur, sıcakta düğmelerden çatır çatır ses gelir, arkası yolda durmaz, FD7 bı anlamda iyidir ama FD6 çok yakışıklıdır...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracımdan en ufak bir sıkıntım yok. Özellikle beyaz elegance fd6 aradım ve aldım sadece 52 bin kilometrede. Ancak aracın direkleri gıcır gıcır plastik sesi çok rahatsız ediyor, çukurlara girince es7 kasa aracıma kıyasla çaat diye giriyor. Benim tek düşündüğüm ve çekindiğim konu fd6nın duruşu. Böyle yakışıklı ve çekici bir araba değil FB7 ancak deri koltuk ve araçtaki doluluk sevdası beni executive civice çekiyor..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sizinle aynı fikirdeyim...

rcpyldz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bildigim kadarıyla FB7 en dolu paketi 2012 yılında cıktı ( 40. yıl ) farkı da krom detaylar katlanır ayna ve park sensörü
    Instagram: rcpyldz34 - otomobilya

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rcpyldz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bildigim kadarıyla FB7 en dolu paketi 2012 yılında cıktı ( 40. yıl ) farkı da krom detaylar katlanır ayna ve park sensörü
    2014 ve sonrası gelen executive paket en dolu paket. Toyota Corollanın 50.yıl paketine eş değer anahtarsız giriş, deri koltuk, start stop vs tam anlamıyla görgüsüz paket bir araç

AhmetKadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fb7nin koltuklari daha konforsuz yanal destekleri kotu fd6ya gore. Direksiyon ve gosterge paneli de fd6nin daha guzel. Ancak far yagmur sensoru detayli yol bilgisayarı kararan ayna daha yumusak bir direksiyonu var. Yalitim gurultu zaten ayni geldi bana buyuk bir fark yoktur
    Ex: '08 Legacy SportWagon

Next:
    '03 BMW E39 530i
    http://www.techturkey.com/forum/otom...ml#post8600936

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AhmetKadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fb7nin koltuklari daha konforsuz yanal destekleri kotu fd6ya gore. Direksiyon ve gosterge paneli de fd6nin daha guzel. Ancak far yagmur sensoru detayli yol bilgisayarı kararan ayna daha yumusak bir direksiyonu var. Yalitim gurultu zaten ayni geldi bana buyuk bir fark yoktur
    Sırf bir tık aha dolu bir araç için kasa değişimi yapmak ve FD6 gibi albenili bir aracı satmanın ne kadar doğru olduğu ikilemindeyim.
    Asıl satma nedenim model yükseltmek çünkü araç alırken kriterim istediğim an hızlıca satabilmek ve aracın durduğu yerde değer kazanması. Honda ve Toyota gibi araçlar ülkemizdeki reşat altınları bunun herkes farkında. FB7 ye 112 113 milyar para bağladıktan sonra en dolusu olmasını istiyorum ve dolu aracın ülkemizde çabuk satıldığını bilerek bu tercihi yapmayı istiyorum..

AhmetKadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı baskan96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sırf bir tık aha dolu bir araç için kasa değişimi yapmak ve FD6 gibi albenili bir aracı satmanın ne kadar doğru olduğu ikilemindeyim.
    Asıl satma nedenim model yükseltmek çünkü araç alırken kriterim istediğim an hızlıca satabilmek ve aracın durduğu yerde değer kazanması. Honda ve Toyota gibi araçlar ülkemizdeki reşat altınları bunun herkes farkında. FB7 ye 112 113 milyar para bağladıktan sonra en dolusu olmasını istiyorum ve dolu aracın ülkemizde çabuk satıldığını bilerek bu tercihi yapmayı istiyorum..
    1.5 yıl fd6 kullandım, kuzenıme ve bacanagıma da fb7 aldık. fb7 lere bınıyorum ama sadece donanım farkları bıraz ılgımı cekıyor ama kendımı fd6 da daha karızmatık hıssedıyordum acıkcası. ama şu da var benım aracım otomatıktı. araba harbı gıtmıyor ve arka amortısorlerde cıddı problem bence. evet kıymet goren araçlar ama o kıymetı hakedıyor mu tartışılır
    Ex: '08 Legacy SportWagon

Next:
    '03 BMW E39 530i
    http://www.techturkey.com/forum/otom...ml#post8600936

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AhmetKadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.5 yıl fd6 kullandım, kuzenıme ve bacanagıma da fb7 aldık. fb7 lere bınıyorum ama sadece donanım farkları bıraz ılgımı cekıyor ama kendımı fd6 da daha karızmatık hıssedıyordum acıkcası. ama şu da var benım aracım otomatıktı. araba harbı gıtmıyor ve arka amortısorlerde cıddı problem bence. evet kıymet goren araçlar ama o kıymetı hakedıyor mu tartışılır
    Ciddi bir yakıtı var benzinli binilmez kesinlikle. Çukurlarda dediğim gibi es7lere göre çok ses alıyor ancak tek başına hele beyaz elegance paket iste karizması yeterli

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir hort çekeyim.

B7 kasa Passat vardı sattım ve 2016 Corolla 1.6 Advance Makyajlı otomatik aldım. Gidiş vs olarak hakikaten gaz tepkisi, yakıtı vs inanılmaz tatminkar. Bugüne kadar kullandığım araçlar arasında ilk 10'a rahatlıkla girer. Tabii bunda benzin LPG olmasının şanzımandan dolayı etkisi büyük.

Gel gelelim yine kaşıntı bırakmıyor. İçimde Eco Executive paket deri koltuklu vs olan FB7 kasaların uktesi kaldı. Aranızda dediğim araçları kullanıp da az da olsa bilgilerini aktarıp kıyas yapabilecek birileri var mıdır? Corolla satılıp Eco Executive paket Civic alınır mı?

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı baskan96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir hort çekeyim.

B7 kasa Passat vardı sattım ve 2016 Corolla 1.6 Advance Makyajlı otomatik aldım. Gidiş vs olarak hakikaten gaz tepkisi, yakıtı vs inanılmaz tatminkar. Bugüne kadar kullandığım araçlar arasında ilk 10'a rahatlıkla girer. Tabii bunda benzin LPG olmasının şanzımandan dolayı etkisi büyük.

Gel gelelim yine kaşıntı bırakmıyor. İçimde Eco Executive paket deri koltuklu vs olan FB7 kasaların uktesi kaldı. Aranızda dediğim araçları kullanıp da az da olsa bilgilerini aktarıp kıyas yapabilecek birileri var mıdır? Corolla satılıp Eco Executive paket Civic alınır mı?
    arkadaşa sıfır aldırmıştım 5 senedir yaptıgı tekşey yagını suyunu degiştirmesi bide enson otomatik şanzıman yagını degiştirdi hepsi bu günlük hergün mudanya yadan işe gidip geliyo bursaya hiçbi şikayeti yok çota memnun
    PROSTOCK GARAGE

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler