User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
54 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Peugeot 208 GTİ alınır mı?

cess - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Daha bugün 208 gti baktım birtane. Bütçemiz aynı fakat 3 ay öncesine kadar bu fiyata temiz araç alınabilirken şu an bulmak neredeyse imkansız. Satılıktaki araçların yarısı hasar kayıtlı (25 bin, 50 bin). Forumda ve face te thp motorla ilgili bilgiler mevcut, teoride birçok bilgiyi öğrenebilirsin. Umarım sizde bende bir araç bulabiliriz.

DDJ
    Misafir
    2015 senesinde 206 aldıktan sonra tadını alınca bu böyleyse eski ve yeni gti serisi ve rcler nasıldır kim bilir diyerekten pug hastası oldum.Ama o Ep-3 Type-R ve Fk-2 yok mu of offf

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mehmet Opc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

Yakın zamanda 208 GTİ almayı düşünüyorum fakat kafamda bazı soru işaretli var. Ustam çok arıza çıkartan başını ağrıtıcak bir araba dedide yeni THP'ler hakkında pek bi bilgim yok kronik sıkıntısı varmıdır? Alıcağım aracın motoruyla oynamayı düşünmüyorum filtre kiti yaparım dahada bişey yapmayı düşünmüyorum. Birde Yol tutuşu konusunda tereddütlerim var nasıldır dengelimidir ve yola tutunmasında sorun yaşanır mı? Fren hakkında'da bazı tereddütlerim var frenleri nasıldır? Güven verir mi son olarak istanbulda sadece GTI'lara bakan bi usta varmıdır? Biraz pinpirikliyimdir en ufacık bişey olunca gideceğim bir usta önerirmisiniz. Son olarakta 80 bin bütçem var başka önerebileceğiniz araç var mı? Arayışım tek kapı spor gidişi yol tutuşu ve frenlerinin iyi olabilecek bir araç düşünüyorum.

Teşekkür ederim.
    Selamlar. Fiyat performans aracı olarak otomatik vites takıntınız yok ise piyasada alabileceğiniz en iyi seçenek. Yüksek basınç pompası ve termostat kronik arızasıdır. Değişmişini alırsanız kafanız rahat eder. Yüksek basınç pompası 3800 civarları çünkü. Yakıtı gidişine göre çok çok ideal bir arabadır. Ortalama normal kullamın da 6-7,5 arası bulunduğunuz yerin trafiğine göre değişkenlik gösterir. Stok olarak 100-200 22 sn civarıdır. Açık hava filtresi takamazsınız rolanti de devir dalgalanması yapar arıza yakar. Daha farklı çözümler üretilebilir aracı alırsanız yardımcı olurum

ProdriveSTI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Alıntı Gkn55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    13 ay rcz thp200 kullandım. benim aracımda pek son bulmuş görünmüyordu
    RCZ 200 almak istiyordum,alternatiflere mi yönelelim,scirocco vs.
    Murat CANTÜRK

Trafik ve Kasko teklifleri için lütfen pm mail atınız.
    Renpar Sigorta
    info@renpar.net

Mehmet Opc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı korkmazz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kanka mito dan sonra gidiş olarak tatmin edecektir frenler konusunda aynı şeyi söyleyemeyeceğim mitonun Brembolarının yerini tutmaz diye düşünüyorum.Yalnız fiyatlarda almış başını gitmiş her araba gibi 3-4 ay önce lacivert atmıştım sana bir tane keşke alsaymışım onu 15 k üstüne koymuş fiyatlar
    Valla o laciverti almadım diye bin pişmanım şimdi örgütlenmiştler 65 yazan adam 80 çıkartmış 75 yazanda 90 a çıkartmış. Ama 2 aya fiyatlar düşer bu fiyatlarla hayatta alınmaz Ama mito'dan sonra hayal kırıklığı yaşayacağımı düşünüyorum ama 3 seneden fazla kullandığım için artık değişiklik istiyorum o yüzden değiştirmeyi düşünüyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cess Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha bugün 208 gti baktım birtane. Bütçemiz aynı fakat 3 ay öncesine kadar bu fiyata temiz araç alınabilirken şu an bulmak neredeyse imkansız. Satılıktaki araçların yarısı hasar kayıtlı (25 bin, 50 bin). Forumda ve face te thp motorla ilgili bilgiler mevcut, teoride birçok bilgiyi öğrenebilirsin. Umarım sizde bende bir araç bulabiliriz.
    Bence bekleyin çünkü piyasayla oynuyolar 2 aya düşer fiyat. 1 ay önce 85.000 bine By Peugeot Sportlar satılıyodu. Şimdi 2 parça boyalı 2013 model arabaya 90.000 yazmışlar

cess - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence bekleyin çünkü piyasayla oynuyolar 2 aya düşer fiyat. 1 ay önce 85.000 bine By Peugeot Sportlar satılıyodu. Şimdi 2 parça boyalı 2013 model arabaya 90.000 yazmışlar
    Haklısınız, lobi yapıyorlar fiyatların yukarıya çekilmesi için, kendim şahit oldum hatta. Yazın satılıkta olupta ekran görüntüsü aldığım araçları ve fiyatlarını gördükçe keşke diyorum erken davransaymışım. Ben bekledikçe fiyatı düşen herhangi bir araç görmedim son 1 yıldır malesef

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cess Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklısınız, lobi yapıyorlar fiyatların yukarıya çekilmesi için, kendim şahit oldum hatta. Yazın satılıkta olupta ekran görüntüsü aldığım araçları ve fiyatlarını gördükçe keşke diyorum erken davransaymışım. Ben bekledikçe fiyatı düşen herhangi bir araç görmedim son 1 yıldır malesef
    Bizde bi ara mitoların fiyatları fırlasın diye böyle birşey yaptık millet arabalarını satamadığı için sonra acil fiyat düşürdü ve dibe indi fiyatlar satılmadığı için gerçek satıcılar fiyat kırmak zorunda kalıyor. Bence 1 ay bekle kesin düşücek ben bu fiyatlarda hayatta 208 gti almam

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    polo gti 120 ep3 95 fn2 120-130 olmuşken nasıl fiyatlar 1 2 aya düşücek merak ediyorum ? mevduat fazileri 200 baz puanda indirildi.

Fiyatların düşmesi için faizlerin tekrardan 20 üstüne ( sene basındaki gibi )ve kredilerinde artması lazım.

SeRKaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 ay önce 85 e bypeugeot sport lütfen biraz inandırıcı olalım

Havayı Koklayan Adam Redfish16V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    seneler önce bayide 85ti by ps ler.by ps görünümlüdür gti fiyatları daha da artacak maalesef millet farkına vardı fp aracının olduğunun..
    Progressive Trance & Progressive House Music Producer.
    Spotify : https://open.spotify.com/artist/24ek...jQ&dl_branch=1

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    6 ay gibi bir süre 208 gti kullandım hatta methanol bile bagladım. Gazladım sivasa gittim geldim sattım fk2 typer aldım ama 208 i arar oldum. Koltuk yol tutuş iç tasarım fiyat performans konusunda bence sınıfının en iyisi. Kasap ustaların binicilerin elinden geçmemiş 208 gti hiç bir şekilde üzmez.

İlanlarına sürekli bakarım hatta byps almayada niyetlenmiştim hiç böyle bir ilan görmedim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SeRKaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 ay önce 85 e bypeugeot sport lütfen biraz inandırıcı olalım
    Keşke takip etseydin ilanları mat siyah kırıkkale yada kırıklarelinde 91 yazıp 87'e satılan çok güzel by peugeot sport vardı 60 binde cam tavan ve jbl'li

Havayı Koklayan Adam Redfish16V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Keşke takip etseydin ilanları mat siyah kırıkkale yada kırıklarelinde 91 yazıp 87'e satılan çok güzel by peugeot sport vardı 60 binde cam tavan ve jbl'li
    Bahsettiğiniz araç ps görünümlü gti idi 0 iken 85e bayide olan ps hiç bir zaman 2.elde o paralara satılmadı maalesef.hepsi 90 + üstünde idi.
    Progressive Trance & Progressive House Music Producer.
    Spotify : https://open.spotify.com/artist/24ek...jQ&dl_branch=1

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Peki Beyler Alfa Romeo Mito satılıp 208 gti alınır mı ? Mito'daki yol tutuş ve fren performansı 208 gtida bulabilirmiyim? (Mito 1.4 155 hp kilitli diferansiyal ve brembo fren sistemi var orjinal)

SeRKaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Byps olduğuna emin misin? hiç bir by peugeot sportta cam tavan ve jbl yok. Lütfen inadırıcı olalım diye yazdım tekrar yazayım emin olmadan yazmayın.

M U R A T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Peki Beyler Alfa Romeo Mito satılıp 208 gti alınır mı ? Mito'daki yol tutuş ve fren performansı 208 gtida bulabilirmiyim? (Mito 1.4 155 hp kilitli diferansiyal ve brembo fren sistemi var orjinal)
    ben bir kaç ay 208 gti kullandım mito yu bilmiyorum fakat mükemmel yol tutar diyemiyorum ama kolay kontrol edilebilir ve zevkli, frenler yeterli seviyede ps ler güzel tabii ki fren açısından, malzeme ve işçilik kalitesi biraz düşük

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gecen sene 0 km by ps 105 bin Tlye satiliyordu. Bu sene yanlis hatirlamiyorsam eylul gibi bayiden 2 tane 0 km by ps satildi 120 bin Tlye. Hatta o araclardan birisi 9 bin km yapmis ve su an 145 bin TLden ***** sitede satista. Son 2 senedir kazali haric by psnin 100 bin Tl altina satildigini gormedim. 208 GTI guzel arabadir, vw grubu hot hatchler gibi duz yol araci degildir. Daha cok viraj icin yapilmis sasisi muhtesem bir aractir. Virajda eglenmeyi seviyorsaniz 208 GTI onerebilirim. Bence ***** sitede ki rakamlara cok takilmayin gercekten satmak isteyen birisiyle fiyat konusunda orta noktalarda bulusabilirsiniz.

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kilitli diff sonradan mı takıldı yoksa elektronik Q2'yi mi kastediyorsunuz?

208 gti kullanmadım ama mito gerçekten sıkı bir arabaydı.
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler