User Tag List

10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: fiesta 1.0 140hp

ypower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

fiesta 1.0 140hp

Ford / Fiesta / 1.0 GTDi / Black / Temiz ve ekstralı sahibinden.comda - 769619112

şu arkadaş techden mi bilmiyorum ama uzun zamandır ilanda ve sürekli fiyat artırıyor .
    yanılmıyorsam 65 lerden başladı .

770
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu forumda bu arabanın böyle ırzına geçecek kadar zevksiz kimse yoktur sanmıyorum.

srkns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ilanın 15 fotosu var 10 foto sadece ses sistemine ait.. kuş serisi filan olsa tamam
    Ne mutlu Türküm diyene

Burak Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    10.000 euro oldu mu ya ses sistemleri ..

denizhandinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çöp oğlu çöp

ilkay325i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhabalar, 2 senedir FiestaRed kullanıcısıyım. Aracımı 10.000km'de iken satın almıştım, Alırken inanılmaz tereddüt içerisindeydim Motoru,Performansı Arıza yaparmı gibi vb. Fakat aldıktan sonra bütün tabularımı yıktığını söyleyebilirim. bir çok araç aldım sattım ama uzun zamandır hiç birine bu kadar bağlanmadım diyebilirim. TR'ye sayılı geldiğini ve JuniorWRC -R2 de kullanıldıklarını biliyorum. MK7.5'da sadece bu modeller tek kapı üretildi ST - RED - BLACK ve sayıları az olduğu için fiyatları şaşırılır derecede artıyor. Eder mi etmez mi orasını bilemem ama 80 - 85 gibi rakamlara düzgün araçların satıldığını biliyorum. Eğer 1.0 140HP Fiesta almayı düşünüyorsanız şiddetle tavsiye ederim.

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçtiğimiz yaz fiyatları 65-75 arasıydı.sağlam şişmiş piyasası.

E46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Focal komponentler olsun audison thesis olsun ciddi meblalar thesis anfi 10bin lira civari . Dolar 3 lira iken bi thesis hv venti bakmistim 25000TL idi. Ana unite 3 yol olduğundan sistem 4 yol aktif degil belliki. Bu bilesenlere F1 status- HX D2 yada p99rs gibi bir ana unite yakısirdi. Bu sektorde adam akilli montaj bile yaltiracak adami zor buluyosun. 10000 euro tutar mi hesaplamadim
    tutmayabilir ama yine buyuk paralar tutacagi kesin. Caraudiohifi foruma girip arac sorgulanabilir cok yuksek ihtimalle ordaki arkadaslardan birinin aracidir. Bu bilesenleri toparlacak adam cok fazla yok. 65 binden basladiysa cok iyiymis ozaman direk alirnirmis.
    Peugeot 206 RC Feline -1.4 Hdi

G_TT_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2015 FİESTA BLACK ST 1.0 ECOBOOST 140 HP - Turkiye'nin ilan sitesi sahibinden.com'da - 781277350
    Gecmisinde hic boya yokmus, yurur sekildeymis, air baglerde hic acilmamis, kaza sadece gorunen kaporta hasariymis ama arac sigorta sirketinden alinmis,
    3 parca kaporta icin perte imkansiz cikmaz, camurluk cikma takilmis gibi, 06 plaka kazayi yapan eski sahibi bilgi verirse alinabilir gibi

ilkay325i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı G_TT_I Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2015 FİESTA BLACK ST 1.0 ECOBOOST 140 HP - Turkiye'nin ilan sitesi sahibinden.com'da - 781277350
    Gecmisinde hic boya yokmus, yurur sekildeymis, air baglerde hic acilmamis, kaza sadece gorunen kaporta hasariymis ama arac sigorta sirketinden alinmis,
    3 parca kaporta icin perte imkansiz cikmaz, camurluk cikma takilmis gibi, 06 plaka kazayi yapan eski sahibi bilgi verirse alinabilir gibi
    ''- HKM AUTO OLARAK HİÇBİR ARACIN TRAMER VE HASAR KAYIT BİLGİLERİNİ SORGULAMIYORUZ.SORGULAMA İÇİN ALT KISIMDA PLAKA VE ŞASE NUMARALARI PAYLAŞILMIŞTIR.'' Tramer var demekki

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler