User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
22 sonuçtan 20 ile 22 arası

Konu: Mercedes jip hakkında

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hepinize yorumlar için teşekkür ederim.İlk favorim satıldı zaten.Genel olarak çok kronik sorunları olan bir arabaymış onu öğrenmiş olduk.Bendeki bu bedevilik varken altımda yanar o benim
    Ama yakın gelecekde yüksek araba sınıfına geçmeyi düşünüyorum
    yüksek derken tamolarak bukadar yükseklik yeter mi

Rezvani / Tank / 6.4 / -HD MOTORLU ARACLAR- 2019 MODEL REZVANİ TANK 6400CC 500HP! sahibinden.comda - 671142748
    PROSTOCK GARAGE

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yakın arkadaşımda 280 cdi vardı çok gezdik tozduk o arabayla 5 sene oldu aklımda kalanlar
    Tüketimi 13-15 lt civarı uzun yolda dahi 10 lt nin altını göremiyorduk daha üstünü görmek ( 20 lt ler ) çok kolaydı.
    Yüksek süratte tutuş "0" a yakın direksiyon boşa düşüyodu ben şahsen korkuyordum.
    Çok konforluydu yaşı ve km si olmasına rağmen lakırtı tıkırtı hiç yoktu malzeme kalitesi gayet iyiydi
    Şanzımandan ciddi sıkıntı yaşadı ağır bi masraf çıkarmıştı hatırlamıyorum detayını
    Çoğu parçası pahalı oluyordu hep ondan yakınıyordu
    İmajı görüntüsü halen çok çok iyi..
    Bi tarafım yese bende almak isterdim ama TR şartları için zorlayıcı sıkıntıları var ( tüketim-parça fiyatları vb )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ek310 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ML350 miz var ilk sahibiyiz şu an 150.000km de, bizim bahtsızlığımız olabilir ama ben kesinlikle tavsiye etmiyorum.
    ilk olarak 90.000kmde şanzıman vuruntu yapmaya başladı selenoidlerine bakıldı edildi hala sıkıntılı, 100.000km de turbosu sıfırlandı gene aynı zamanda körükleri yıpranıp hava kaçırdığı için kompresör motoru ve körükleri yenilendi. 120.000km de direksiyon kutusu bozuldu. şu an gene körüklerinde sıkıntı var. geçenlerde "kronikmiş" sağ arka çamurluğun içi su aldı ve beyni hasar aldı, tüm elektronik sistem kafayı yedi. yenisi yok tamirini zor bela yaptırdık.
    birde şürüşü kamyon gibi, audi q7 bundan 2 gömlek daha üstün bir araç. Sadece iç mekandaki malzemeler baya kaliteli yıpranma söz konusu değil.
    bu nedir ya... hani mercedes sorunsuzdu

bi ara ben de bakmıştım ml'lere eşim için, iyi ki bulaşmamışım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler