User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Honda CRV Hakkında

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Honda CRV Hakkında

Herkese selamlar.

Eve tıkılıp kaldığımız şu günlerde her erkeğin hobisi olan araç inceleme olaylarına iyice sardım.

Ankara'da olduğumuz için hem kışın kullanımı rahat olacak hem de arada köye vs. gidildiğinde taşa toprağa vurmadan sağa sola pikniğe çıkılabilecek bir araç bakınıyorum.

Öncesinde Daihatsu Terios kullandık bu segmentte. Yine lpgli 4 çeker ve problemsiz japon arayışındayken bu araçlara bakmaya başladım. Ekonomik durumdan şu an değil fakat corona sonrası dönemde araç arayışına girmeyi planlıyorum ve pek bilgim olan bir araç olmadığı için forumdan bilgi alma ihtiyacı hissettim.

Sözün kısası, 2007-2012 üretim CRV'ler hakkında düşünceleriniz nelerdir?

KaraniC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kimse yorum yapmamış şaşırdım ciddi manada konforlu bir araç. yakın bir arkadaşımda var. lpgde güncel fiyatlarla 35-45 kr arası yakıyor. şehiriçinde hantal kalıyor diyebilirim. her ne kadar narin görünse de başlangıç seviyede off-road için uygun bir araç. uzun yolda epey rahat olduğunu söylemişti. fb7 almadan önce ben de niyetlenmiştim. cmbs donanımlı olanını alın diyorlar, içeriği hakkında çok bilgim yok, güvenlik paket diyebiliriz kısaca. para çokomel eğrisine gelince, hasarlı ve yüksek km olanlarına ciddi rakamlar isteniyor. benim nazarımda o paraların arabası değil. yaşlı-yüksek km-hasarlı ve hantal bir araba için çok para istiyorlar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler