User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
52 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Ekspertiz için usta-dükkan sorgulama

halili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ümran oto kısıklı ya şube açmış.Alemdağ cad.rampayı çıkarken ülkeri geçince solda.yeri ve dükkanı güzel olmuş.ama orada ne kadar iş yapar bilemedim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ilk arabamı alacaktım o nedenle hayli telaşlıydım bursa da güvenilir ekspertiz ararken otorapor küçük sanayi şubesini tavsiye ettiler deneyimim sonucu aşırı iyi olduklarını gördüm hem hızlıydılar hemde parça parça gösterdiler o kadar detaylı baktılar ki şaşırdım güvenerek arabayı aldım kullanıyorum tekrar al sat yaptığımda tercih ederim .

halili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı nidyaaslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk arabamı alacaktım o nedenle hayli telaşlıydım bursa da güvenilir ekspertiz ararken otorapor küçük sanayi şubesini tavsiye ettiler deneyimim sonucu aşırı iyi olduklarını gördüm hem hızlıydılar hemde parça parça gösterdiler o kadar detaylı baktılar ki şaşırdım güvenerek arabayı aldım kullanıyorum tekrar al sat yaptığımda tercih ederim .
    hoşgeldin ama uçacaksin birazdan

AlpEren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bati Atasehirdeki OtoRapor Bayisinin sahibiyim herkesi beklerim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı baskan96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ümran Oto Ekspertize gidin hocam. Yanlış hatırlamıyorsam Özlem hanım vardı müdürü onunla irtibata geçebilirsiniz. @FRee_hifi Özgür abi de İstanbul Ümran oto ekspertizde çalışıyor. Kendisi görmemiş konuyu dolayısıyla ben yazmış bulundum ondan önce. Biz Özgür abi vasıtasıyla Urfa'da bir ekspertiz yaptırdık fazlasıyla memnun kaldık buradan tekrar teşekkür ederim kendisine.
    İstanbul içi Ümran tepeüstü ve göztepe şubesini kesinlikle tavsiye etmiyorum, mercedes marka aracı dyno moduna almayı bilmedikleri için boşuna vakitimizi aldılar yol testi dediler, şikayet ettim bir sonraki ekperitizi ücretsiz yaparız dediler, "ücreti ile" tekrar tepeüstü şubesine gittim sağlam aracımızın çamurluğunu kırdılar, biz kırmadık dediler kamera kayıtlarını vermek istemiyorlar kayıtlarda gözüküyor, 400 liralık aç insanlara lütfen işinizi yaptırmayın...
    ...

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Göztepe servis müdürüyüm. Plakanızı verin aracınızda ne varmış ne yokmuş size ne eksik verilmiş ne hoşunuza gitmemiş bakalım madem şube adını verdiniz kontrol edelim.

"400 liralık aç insanlar" bunun için de ayrıca konuşuruz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    34 *N 07*5 / MERCEDES A 180 / 09.11.2018 / GÖZTEPE ŞUBE / 225 TL
    06 E*Y 5* / BMW 3.18 / 08.07.2019 / TEPEÜSTÜ ŞUBE / 275 TL

Sanırım araçlarınız bunlar. 2 şubede o tarihte çalışan hiç bir personel güncel devam etmiyor. Diyebilirdiniz ki, zamanında buraya gittim böyle sorunlar oluştu o sebeple tavsiye etmiyorum bende yine gelir açıklamasını yapardım. Raporların ikisini de inceledim. İki araç için eksik bir şey olduğunu düşünmüyorum. Keşke o günkü şartlarda ilgili şubelere, genel merkeze , şikayetvar.com ve google üzerinden harita yorumlarına şikayette bulunsaydınız, size firma olarak kesin dönüş yapılırdı. Umran ekspertiz yaptığı ekspertizlerde kendisinden kaynaklı bütün hataların arkasında durmuş gereğini maddi manevi yapmıştır. Uyumsuzluk sonucu mahkemeye veren olmuşsa mahkeme Umranı haksız bulmuşsa yine bedelini ödemiştir. Bu şekilde şubeleri itham etmeniz hiç hoş olmadı.

Ben forumdan veya dışarıdan arkadaşlara her zaman yardımcı olmuşumdur. İnsan çalışıyor sonuçta benim referansım ile gidip yine bir hata olmuş ise kim yaptıysa hatasının gereğini yapacaktır.

Firmamızda 400 liralık bir ekspertiz ücreti yoktur. 340 veya 390 tl dir...

aykutsafakyaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AlpEren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bati Atasehirdeki OtoRapor Bayisinin sahibiyim herkesi beklerim
    Ekspertiz yaptığınız araçlarda yazılım mevcut ise çıkan değeri rapora ekliyor musunuz ?
    Alıntı mrbars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçinde yaşamak zorunda kalmasak, gayet komik ülke aslında.

exca- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bursa'da güvenilir ekspertiz firması neredir bilgisi olan var mı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı exca- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yukarıda da belirtmiştim yine belirteyim. Ümran oto ekspertiz Bursa'da gidip güvenebileceğiniz ekspertiz firmalarından biri. Ekstra bilgi almak isterseniz @free-hifi ana bayi şefi. Kendisiyle de iletişime geçebilirsiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı exca- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umran ekspertiz bursa Osmangazi ve Nilüfer de 2 şubemiz var. Adım Özgür servis müdürlerine ismimi verin gereğini yaparlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aykutsafakyaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekspertiz yaptığınız araçlarda yazılım mevcut ise çıkan değeri rapora ekliyor musunuz ?
    Ancak dynoda fazla guc cikarsa yazabiliriz. Obd kontrolunde cikmaz o malesef. Su olabilir sadece bmw gibi bazi araclarda dme tahribati diye uyari veriyor yazilim yapildiginda ona gore yorumlanabilir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ancak dynoda fazla guc cikarsa yazabiliriz. Obd kontrolunde cikmaz o malesef. Su olabilir sadece bmw gibi bazi araclarda dme tahribati diye uyari veriyor yazilim yapildiginda ona gore yorumlanabilir.
    Yok demek istediğim obd kontrolü değil. Dynoya çıktı araç standart 105 hp yazılım yapılmış haliyle daha fazla bir değer çıktı. Dyno verisine bu değeri yazıyor musunuz ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aykutsafakyaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok demek istediğim obd kontrolü değil. Dynoya çıktı araç standart 105 hp yazılım yapılmış haliyle daha fazla bir değer çıktı. Dyno verisine bu değeri yazıyor musunuz ?
    Tabiki alt tarafa usta degerlendirmesi olarak not bolumlerine eklenir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tabiki alt tarafa usta degerlendirmesi olarak not bolumlerine eklenir
    Yaklaşık 1 sene önce Yalova otorapor şubesine bir araba baktırarak aldım. Daha sonra şikayet oluşturup aramalarını bekledim 1 ay sonra laubali bir abimiz arayıp ben gördüklerimi yazdım. Aradan 1 ay geçmiş siz ne yaptığınızı bilmiyorum şeklinde bir cevap aldım. Arabanın dyno verisi neden yazmıyor diye sorduğumda araba dyno'ya çıkmadı dediler. Emin misiniz diye soruyorum ilgili arkadaş kendinden çok emin evet çıkmadı diyor. Elimde bu arabanın dynoda resimleri ve videosu var size atayım mı dedim. Yanındakilere sormaya başladı. Daha sonra başka şeyler de çıktı. Amacım sizin bayiliğinizi veya çalıştığınız firmanızı kötülemek değil. Ama uyarabilirseniz sevinirim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    34 *N 07*5 / MERCEDES A 180 / 09.11.2018 / GÖZTEPE ŞUBE / 225 TL
    06 E*Y 5* / BMW 3.18 / 08.07.2019 / TEPEÜSTÜ ŞUBE / 275 TL

Sanırım araçlarınız bunlar. 2 şubede o tarihte çalışan hiç bir personel güncel devam etmiyor. Diyebilirdiniz ki, zamanında buraya gittim böyle sorunlar oluştu o sebeple tavsiye etmiyorum bende yine gelir açıklamasını yapardım. Raporların ikisini de inceledim. İki araç için eksik bir şey olduğunu düşünmüyorum. Keşke o günkü şartlarda ilgili şubelere, genel merkeze , şikayetvar.com ve google üzerinden harita yorumlarına şikayette bulunsaydınız, size firma olarak kesin dönüş yapılırdı. Umran ekspertiz yaptığı ekspertizlerde kendisinden kaynaklı bütün hataların arkasında durmuş gereğini maddi manevi yapmıştır. Uyumsuzluk sonucu mahkemeye veren olmuşsa mahkeme Umranı haksız bulmuşsa yine bedelini ödemiştir. Bu şekilde şubeleri itham etmeniz hiç hoş olmadı.

Ben forumdan veya dışarıdan arkadaşlara her zaman yardımcı olmuşumdur. İnsan çalışıyor sonuçta benim referansım ile gidip yine bir hata olmuş ise kim yaptıysa hatasının gereğini yapacaktır.

Firmamızda 400 liralık bir ekspertiz ücreti yoktur. 340 veya 390 tl dir...
    Plakalarım bunlar değil malesef, gerekli yerlere şikayette tabiki bulundum Ankara genel merkezden Hayri Bey ve göztepeden aradılar puanlarının düştüğünü söylediler şikayeti geri alın dediler düzgün konuştukları için geri aldım,

çamurluk için bu bedeli ödedim, "expertiz ücretini bile geri vermediler", biz bunu kırdık özür dileriz deseler bile kabul edecek bir kişiyim, para herzaman kazanılır ama müşteri kazanılamıyor,
    isterseniz özelden numaramı göndereyim arayın hiç sıkıntı yok, biz yapmadık demeleri kamera kayıtları benim canımı sıkan nokta budur. Çalışan kişilerinde değişmesi yanlış anlamayın son kullanıcıyı kesinlikle etkilemez.
    ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Numaramı verdim ararsanız görüşürüz.

Çalışan kişilerin değişmesi neden son kullanıcıyı etkilemesin? Düzenli gittiğin bir restoranda usta artık düzgün yemek çıkarmıyor. Garsonlar ilgisiz. Şef sallamıyor. Restoran İn işler düştü. İşveren bütün hepsini değiştirdi. Daha iyi personelle işler eskisinden iyi oldu. O restoran yine kötü bir restoran mı?

Burak Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ErayArslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankara'da önerebileceğiniz işini düzgün yapan ekspertiz firması var mıdır ?
    Ankarada kadromuz çok sağlam.. Umran oto ekspertizlerin her şubesinde işlem yaptırabilirsiniz. Gitmeden önce beni ararsanız elimden geldiğince yardımcı olurum.. web sayfamızdaki numara benim cebim.

beratyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adanada önerilen expertiz bir de sanayide usta var mıdır acaba? Teşekkürler..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)