User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Punto tjet sorgulama

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Punto tjet sorgulama

Herkese selamlar.

Linkdeki araçla ilgileniyorum. Evveliyatını bilen daha önceden kullanan var mıdır? Eski plakaları: 07aby735 ve 35byn08. İki adet bedelsiz tramer kaydı görünüyor.

Link: https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...30276652/detay

Bugün aracı gördüm. Kozmetik 3-5 düzetmeden sonra iyi olur gibi duruyor. Yarın ekspertize gireceğim.

Teşekkürler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı forwett Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar.

Linkdeki araçla ilgileniyorum. Evveliyatını bilen daha önceden kullanan var mıdır? Eski plakaları: 07aby735 ve 35byn08. İki adet bedelsiz tramer kaydı görünüyor.

Link: https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...30276652/detay

Bugün aracı gördüm. Kozmetik 3-5 düzetmeden sonra iyi olur gibi duruyor. Yarın ekspertize gireceğim.

Teşekkürler.
    Araca baktırdım. Üstünde 1446 turbo çıktı. Sahibi bu durumdan habersizdi. Turbo, kapak, şanzıman ve yağ ile çalışan heryerde yağ kaçakları mevcuttu. Motorda üfleme vardı. Sol ön şaside sağlam bir darbe vardı ve şasi yamuktu. Airbagler patlaktı ve dandik bir şekilde yenisi monte edilmişti. Göğüs kaplamalıydı.

Sahibi utanır gibi yaptı ilanı çekeceğini ve söyledi ama ilan hala yayında. Araçla ilgilenen olursa dikkatinize. Ayrıca piyasa artırmak için araç sahibini arayıp fiyatı yükseltme temkininde bulunan arkadaşlara da buradan öpücüklerimi gönderiyorum. Adam 69 yazdığı aracı 57 ye seve seve bırakıyordu. Her neyse, düzgün bir t-jet'i olan ve düzgün bir fiyata satmak isteyen olursa benimle iletişime geçebilir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler